Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:50 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Mentalista VII. 5-6/13 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Kredenc [i] 23:45 Dva a pol chlapa VIII. [i] 00:40 Stúpenci I. 11/15 [i] 01:40 Mentalista VII. 5-6/13 [i] 03:00 NCIS: Los Angeles II. 3/24 [i] 04:10 Zámena manželiek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Duel [i] 05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:45 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Kent [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy V.: V koncoch 13/14 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Zdvojená vražda 1.časť [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta V. 4/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Jazero Lago Maggiore [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Stratené deti 14/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Honba za Jantárovou komnatou [i] 22:10 Vraždy v Carcassonne [i] 23:45 Správna Agáta V. 4/13 [i] 00:35 Honba za Jantárovou komnatou [i] 02:20 Občan za dverami [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Tradičná medicína vo svete I.: Peru [i] 06:25 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:35 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Šmolkovia [i] 07:10 Dráčik Tabaluga [i] 07:35 Vstúpte do sveta tanca [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - DOKTOR KLAUN [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Kláštor pod Znievom [i] 09:00 Miestopis cechov a manufaktúr: Banskoštiavnickí rezbári [i] 09:25 Kvarteto [i] 09:50 Štyria grobiani [i] 11:00 Rozmaria, pekný kvet [i] 11:30 Obedníček: Pa a Pi [i] 11:40 Ebb a Flo [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - ĎUMBIER [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Bežkopotulky [i] 12:40 Veľké presuny: Plávajúce pevnosti [i] 13:25 Rivali: Callas verzus Tebaldi [i] 14:30 Moja diagnóza: Afázia - Cesta do hlbín pacientovej mysle [i] 15:00 Mojich sedem divov: Gustáv Murín [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete I.: Bolívia [i] 16:30 V útvare [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slov.obcí: Spišský Štvrtok [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga [i] 21:05 Mlčanie pánd [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Umenie [i] 22:55 Kinorama [i] 23:25 Retro noviny [i] 23:50 Československý filmový týždenník [i] 00:00 Československý filmový týždenník [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Správy a komentáre [i] 01:25 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:45 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 POLICAJTI V AKCII [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 Stratené duše IV. 12 [i] 14:00 SÚDNA SIEŇ [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PANELÁK XVI.: Návrat, Prekvapenie 1,2 [i] 22:00 Dovidenia, stará mama! [i] 22:45 Spackané plastické operácie II. 10 [i] 23:45 Slnečno, sem-tam vraždy IV. 9 [i] 00:45 Kosti VIII. 10 [i] 01:45 KRIMI 02:15 NOVINY TV JOJ 03:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 03:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 TOP STAR [i] 05:55 Štyri svadby - Veľká Británia 4 [i] 06:40 Štyri svadby - Veľká Británia 5 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Vtierka Castle II. 13,14 [i] 10:55 Už dosť, šéfe! XI. 7 [i] 12:05 DIVOKÉ KONE 23 [i] 13:10 Profesionáli III.: Východniar 8 [i] 14:00 Hoď svišťom 2 [i] 14:40 Simpsonovci XXI. 18 [i] 15:10 Ninja Factor II. 40,41 [i] 16:10 Dr. Dokonalý: Vysoké napätie 12 [i] 17:10 Vtierka Castle II. 15,16 [i] 19:05 Simpsonovci XXI. 19 [i] 19:30 Profesionáli III.: Únosca 9 [i] 20:35 Stav ohrozenia [i] 23:00 Vikingovia IV. 7 [i] 00:00 V službách KGB III. 5 [i] 00:55 DIVOKÉ KONE 23 [i] 02:00 Agent VII. 5 [i] 02:40 Liga snov V. 3 [i] 03:00 Profesionáli III.: Profibomba 10 [i] 03:40 Stav ohrozenia [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:30 Medium V. 9 [i] 08:30 Tým Škorpion II. 15 [i] 09:30 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 11 [i] 10:25 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 12 [i] 11:20 Rookie Blue I. 8 [i] 12:20 Medium V. 9 [i] 13:20 Tým Škorpion II. 15 [i] 14:20 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 11 [i] 15:15 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 12 [i] 16:10 Medium V. 10 [i] 17:10 Tým Škorpion II. 16 [i] 18:10 Rookie Blue I. 9 [i] 19:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 13 [i] 20:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 14 [i] 21:00 Vražedná práva III. 12 [i] 22:00 Jak prosté V. 7 [i] 23:00 Myšlenky zločince XI. 15 [i] 23:55 Myšlenky zločince XI. 16 [i] 00:50 Vražedná práva III. 12 [i] 01:50 Jak prosté V. 7 [i] 02:35 Myšlenky zločince XI. 17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (14. Řada) 13 [i] 05:35 Jak se to dělá (15. Řada) 10 [i] 06:00 Australská železnice (1. Řada) 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (9. Řada): Mandle / Odfukovač sněhu / Prací a čistící prostředky 5 [i] 07:15 Jak se to dělá (17. Řada): Volanty/palivové vedení/jablečné koláče/radiátory 8 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Hampshire 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Tři Kennyové jsou horší než jeden 17 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Pradávné bohatství 5 [i] 09:05 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Holčičí drama 2 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Rozbitá cesta 17 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Ford Galaxie - /Nash Healey 2 [i] 11:40 Rození obchodníci: BMW M3 - část 1 19 [i] 12:05 Rození obchodníci: BMW M3 - část 2 20 [i] 12:35 Australská železnice (1. Řada) 2 [i] 13:30 Odpadlická autodílna (1. Řada): Ford hotrod z roku 1931 a Cuda z roku 1971 13 [i] 14:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Cuda z roku 1971/Sbohem, Little Richarde 14 [i] 15:20 Odpadlická autodílna (1. Řada): Rychle dokončit Cudu z roku 1971 15 [i] 16:15 Jak se to dělá (17. Řada): Volanty/palivové vedení/jablečné koláče/radiátory 8 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Hampshire 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Tři Kennyové jsou horší než jeden 17 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Pradávné bohatství 5 [i] 18:05 Rození obchodníci (7. Řada): Jensen Interceptor 1 [i] 19:00 Jak to dělají? (12. Řada) 12 [i] 19:30 Jak se to dělá (7. Řada): Motorové bloky/tvrdé kulaté bonbony/bubnové korpusy/bubny 2 [i] 20:00 Naftové bratrstvo (1. Řada) 11 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (4. Řada) 13 [i] 22:00 Rození obchodníci (13. Řada): Nejlepší ze dvou 18 [i] 23:00 Pouliční psanci (3. Řada): Auto Daddyho Davea 5 [i] 00:00 Dvojí přežití (6. Řada) 13 [i] 00:55 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Michelle Rodriguezová 5 [i] 01:50 Naftové bratrstvo (1. Řada) 11 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (4. Řada) 13 [i] 03:30 Rození obchodníci (13. Řada): Nejlepší ze dvou 18 [i] 04:20 Rození obchodníci (10. Řada): Aston Martin DB7 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak III [i] 09:45 První pohled [i] 10:10 105% alibi [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy IV [i] 14:45 Zlatá česká hlavička [i] 15:00 Abeceda hvězd [i] 15:55 Kojak III [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 DoktorKA [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:00 Columbo [i] 23:15 Kriminalista [i] 00:15 Legendy kriminalistiky: Torzo [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračný ostrov: Zrozen z ohně a oceánu [i] 09:55 Hitlerovy děti: Oddanost [i] 10:50 Machu Picchu [i] 11:40 Náš venkov: Na křížové cestě [i] 12:10 Folklorika [i] 12:35 Poutní místa: Chlumek v Luži [i] 12:55 Hovořit obrazem [i] 13:15 S gurmánem na cestách I.: Neapol [i] 14:00 Vínečko III 5/8 [i] 14:25 Evropa dnes [i] 14:55 Pohyby aneb Za tajemstvím hlubinných procesů Země [i] 15:35 Klíč [i] 16:05 Ocelové slzy aneb Cesta Vladimíra [i] 17:00 S kuchařem kolem světa: Tchaj-wan [i] 17:55 GEN - Galerie elity národa [i] 18:15 Krasobruslení: MS 2017 Finsko [i] 21:10 Na cestě po jižní Namibii [i] 21:40 Národní klenoty II [i] 22:05 Doktoři 7/8 [i] 22:55 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:50 Batesův motel IV: Všude dobře, doma nejlíp 7/10 [i] 00:35 Tajné životy 12/13 [i] 01:35 Uchem jehly [i] 02:00 To jsem blázen... [i] 02:25 Rešov [i] 02:45 Divnopis [i] 02:50 V zajetí železné opony [i] 03:05 Babylon [i] 03:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:55 Sabotáž [i] 04:25 Divočina bez hranic [i] 04:50 Zapomenuté výpravy: Do dunajské delty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3217 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Uražená ješitnost 723 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa 18 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Nezhasínej! 123 [i] 14:05 Odložené případy: Plán 22 [i] 15:00 Odložené případy: Ulička milenců 23 [i] 15:55 Kriminálka Miami IV: Varovný plakát [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3218 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:35 Robinsonův ostrov [i] 22:30 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II 7 [i] 23:30 Vražedná čísla II: V dobrém i zlém 2 [i] 00:20 Odložené případy: Plán 22 [i] 01:15 Odložené případy: Ulička milenců 23 [i] 01:55 Dva a půl chlapa 18 [i] 02:15 Áčko: Máte dítě? Tak sbohem! [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Nezhasínej! 123 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy II: Lovci času 14 [i] 06:35 Ninjago: Vzhůru do digivesmíru [i] 07:05 Ninjago: Krycí jméno: Arkturus [i] 07:50 M*A*S*H 129 [i] 08:45 M*A*S*H 130 [i] 09:15 Jake a tlusťoch III: Budu tančit na tvé svatbě 16 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Čekání na duhu [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch III: Můj kámoš 17 [i] 13:20 Komisař Rex VIII: Bestie je konečně mrtvá 14 [i] 14:25 Komisař Rex VIII: Doping 15 [i] 15:25 Policie Hamburk II: Na útěku 1 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Vrátilo se ti to [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Otrávená otravou 4 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Cesty k úspěchu [i] 22:45 Castle na zabití IV: Hotel plný vzpomínek 8 [i] 23:45 Soudní síň: Vrátilo se ti to [i] 00:40 Rosamunde Pilcher: Čekání na duhu [i] 02:40 Komisař Rex VIII: Bestie je konečně mrtvá 14 [i] 03:25 Komisař Rex VIII: Doping 15 [i] 04:10 Policie Hamburk II: Na útěku 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Chlapi neplačú [i] 06:20 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:00 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 2/22 [i] 08:25 Priatelia [i] 08:55 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:55 Priatelia [i] 10:50 Zakázaná láska 150/158 [i] 12:10 Vymenené životy 248-249 [i] 14:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:35 Chlapi neplačú [i] 16:40 Skrytá vášeň 95-96/188 [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Mentalista [i] 20:30 Vymenené životy 250-251 [i] 22:35 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 3/22 [i] 23:30 Stratená duša III., IV. 13/13, 1/13 [i] 01:20 Priatelia [i] 02:00 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 04:10 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 26 [i] 06:15 Po stopách Marsupilamiho [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 McBride: Padlý idol [i] 12:40 Big Screen 2 23 [i] 12:55 Armáda v sukních [i] 14:55 Omega Doom [i] 16:25 14 ostří [i] 18:25 Wrestler [i] 20:20 Krokodýl Dundee v Los Angeles [i] 22:00 Horší to už nebude [i] 00:00 Identita [i] 01:40 Kapitán Alatriste [i] 04:00 Šestý den [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Fotbal [i] 06:00 Cyklistika [i] 07:00 Snooker