Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Mentalista VII. 3-4/13 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Baby boom [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Policajné prípady [i] 00:00 Dva a pol chlapa VIII. [i] 00:50 Stúpenci I. 10/15 [i] 01:50 Mentalista VII. 3-4/13 [i] 03:05 NCIS: Los Angeles II. 1/24 [i] 04:00 Svokra [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Počasie [i] 06:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Cinque Terre [i] 09:00 Neskoro večer [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: História vraždy [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta V. 3/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Kent [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy V.: V koncoch 13/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nevera po slovensky 3/3 [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:10 Nočný recepčný 4/6 [i] 23:10 Murdochove záhady I.: Zlá liečba 12/13 [i] 00:00 Diagnóza: Vražda: História vraždy [i] 00:45 Správna Agáta V. 3/13 [i] 01:30 Nočný recepčný 4/6 [i] 02:15 Autosalón [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Tradičná medicína vo svete I.: Brazília [i] 06:25 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:35 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Šmolkovia [i] 07:10 Dráčik Tabaluga [i] 07:30 Vstúpte do sveta tanca [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - STARNUTIE [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Slovenské Pravno [i] 09:00 Miestopis cechov a manufaktúr: Liptovskí kožiari [i] 09:25 Národnostný magazín: Slovanský [i] 09:50 Zlatý Amos [i] 11:10 Ujo Mišenko-tanečník zo Šariša [i] 11:30 Obedníček: Pa a Pi [i] 11:40 Ebb a Flo [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - CVIKLOVÝ SMAJLIKOLÁČIK [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Bežkopotulky [i] 12:40 Test magazín: Biely nebalený chlieb [i] 12:50 Veľké presuny: Veľký vlakový výlet [i] 13:35 1939/1940 - Vojna objektívom spravodajcov: Debakel [i] 14:40 Na kríži času [i] 15:05 Naša pani učiteľka [i] 15:30 Ukrajinský magazín [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete I.: Peru [i] 16:30 Na rybách - Petrov zdar [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slov.obcí: Smolník [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Z mesta do mesta [i] 18:10 Poklady Slovenska [i] 18:20 (Ne)celebrity: Tatiana Boksajová [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:35 Ebb a Flo [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - STARNUTIE [i] 18:45 Šmolkovia [i] 19:00 Dráčik Tabaluga [i] 19:20 Vstúpte do sveta tanca [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Bola raz jedna opera: Kostýmový výtvarník [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Radosť zo života [i] 21:05 Rivali: Callas verzus Tebaldi [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Teatro Tatro [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Správy a komentáre [i] 01:20 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 POLICAJTI V AKCII [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 Stratené duše IV. 11 [i] 14:00 SÚDNA SIEŇ [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 22:15 Spackané plastické operácie II. 9 [i] 23:15 Slnečno, sem-tam vraždy IV. 8 [i] 00:15 Kosti VIII. 9 [i] 01:10 NOVINY TV JOJ 02:05 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 02:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:30 SÚDNA SIEŇ [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 INKOGNITO [i] 05:55 Štyri svadby - Veľká Británia 3 [i] 06:40 Štyri svadby - Veľká Británia 4 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Vtierka Castle II. 11,12 [i] 10:55 Už dosť, šéfe! XI. 6 [i] 12:05 DIVOKÉ KONE 22 [i] 13:10 Profesionáli III.: Kšefty s deťmi 7 [i] 14:00 Hoď svišťom 1/16 [i] 14:40 Simpsonovci XXI. 17 [i] 15:10 Ninja Factor II. 38,39 [i] 16:10 Dr. Dokonalý: Krv 11 [i] 17:00 Vtierka Castle II. 13,14 [i] 18:55 Simpsonovci XXI. 18 [i] 19:20 TIPOS INFO [i] 19:30 Profesionáli III.: Východniar 8 [i] 20:35 Lavalantula 2: Druhá láva [i] 22:25 Fakty a fikcie II. 9,10 [i] 00:25 DIVOKÉ KONE 22 [i] 01:25 Agent VII. 4 [i] 02:10 Liga snov V. 2 [i] 02:30 Profesionáli III.: Východniar 8 [i] 03:10 Fakty a fikcie II. 9,10 [i] 04:45 Zákon gangu VI. 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:30 Medium V. 6 [i] 08:30 Tým Škorpion II. 14 [i] 09:30 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 6 [i] 10:25 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 10 [i] 11:20 Rookie Blue I. 7 [i] 12:20 Medium V. 6 [i] 13:20 Tým Škorpion II. 14 [i] 14:20 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 6 [i] 15:15 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 10 [i] 16:10 Medium V. 9 [i] 17:10 Tým Škorpion II. 15 [i] 18:10 Rookie Blue I. 8 [i] 19:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 11 [i] 20:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 12 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 15 [i] 21:55 Myšlenky zločince XI. 16 [i] 22:55 Myšlenky zločince XI. 17 [i] 23:50 Myšlenky zločince XI. 18 [i] 00:50 Profil zločinu VI. 8 [i] 01:55 Intelligence I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (14. Řada) 12 [i] 05:35 Jak se to dělá (15. Řada) 9 [i] 06:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 13 [i] 06:50 Jak to dělají? (9. Řada): Svět v miniatuře / Testovací centrum hurikánů / Rebarbora 4 [i] 07:15 Jak se to dělá (17. Řada): Závodní brusle/syntetická pryž/kakaové boby/čokoláda 7 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Lincolnshire 10 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Utopie? 16 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Pátrání 4 [i] 09:05 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Odpočítávání do zlata 1 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Utéct a uniknout 16 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Rychlý a zběsilý Fairmont 12 [i] 11:40 Rození obchodníci: Land Rover Discovery - část 1 17 [i] 12:05 Rození obchodníci: Land Rover Discovery - část 2 18 [i] 12:35 Australská železnice (1. Řada) 1 [i] 13:30 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Hračky 2 [i] 14:25 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Vojsko 3 [i] 15:20 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Automobily 4 [i] 16:15 Jak se to dělá (17. Řada): Závodní brusle/syntetická pryž/kakaové boby/čokoláda 7 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Lincolnshire 10 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Utopie? 16 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Pátrání 4 [i] 18:05 Rození obchodníci: BMW M3 - část 1 19 [i] 18:30 Rození obchodníci: BMW M3 - část 2 20 [i] 19:00 Jak to dělají? (12. Řada) 11 [i] 19:30 Jak se to dělá (7. Řada): Fotbalové míče/zesilovače/kuličky/letadla 1 [i] 20:00 Zlatá horečka (7. Řada): Obří stroje 3 [i] 21:00 Kolo: hry o přežití (1. Řada): Přežít změnu 2 [i] 22:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (3. Řada) 7 [i] 23:00 Ed Stafford: do neznáma (1. Řada): Má tajemství nepoznaného 1 [i] 00:00 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Velká oprava 4 [i] 00:55 Záchrana statku (1. Řada): V obležení 4 [i] 01:50 Zlatá horečka (7. Řada): Obří stroje 3 [i] 02:40 Kolo: hry o přežití (1. Řada): Přežít změnu 2 [i] 03:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem (3. Řada) 7 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): Mercedes SLK 15 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak II [i] 09:55 Kufr [i] 10:35 Osada Havranů [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy IV [i] 14:45 Konečně v novém [i] 15:00 Abeceda hvězd [i] 15:55 Kojak III [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dobrodružství kriminalistiky [i] 20:50 Dobrodružství kriminalistiky [i] 21:40 Hercule Poirot X [i] 23:14 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 23:15 Motiv IV [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:30 13. komnata Lucie Brychtové [i] 00:55 Banánové rybičky [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Hobby naší doby [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Kočka není pes [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Gorilí tlupa a já 2/2 [i] 09:55 Skrytá království přírody: Pod širým nebem [i] 10:45 Království divočiny: Podivuhodná zvířata: Dravci 8/12 [i] 11:15 Nedej se [i] 12:10 Chcete je? [i] 12:15 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Dobrodružství a přátelství 3/13 [i] 12:40 proStory: baZEN [i] 13:10 Soukromé století: Líbám Tě a miluji [i] 14:00 Praha a osobnosti: Joachim [i] 14:25 Vzestup a pád NSDAP: Zrození nacismu 1/10 [i] 15:15 Tábor X: Tajná škola špionů 2/2 [i] 16:00 Heydrich - konečné řešení: Out Distance - zrádce na obzoru 30/44 [i] 16:30 Dvojí život knížete Václava [i] 17:25 Zvířata v životě člověka: Delfíni [i] 18:15 Na cestě po Tenerife [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vínečko III 5/8 [i] 19:20 Vesnicopis [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Sovětská rozvědka [i] 20:55 Ocelové slzy aneb Cesta Vladimíra [i] 21:50 Příběh třetí lidské pochodně [i] 22:20 Vláda: Pád 27/30 [i] 23:20 Letecké katastrofy: 28 osudných sekund [i] 00:05 Sestřička Jackie V: Usmívej se 3/10 [i] 00:35 Dron - stačí stisknout spoušť [i] 01:55 České himálajské dobrodružství II.: Hora Zabiják [i] 02:45 Babylon [i] 03:15 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:40 Zámky na odpis? [i] 04:05 Divnopis [i] 04:10 Vesnice plná změn [i] 04:30 Divočina bez hranic [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3216 [i] 09:50 Policie Modrava: Letenka do Ria 3 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Dva a půl chlapa 17 [i] 13:00 Ordinace v růžové zahradě: Alergie na manžela 122 [i] 14:05 Odložené případy: Dravec 20 [i] 15:00 Odložené případy: Mateřský instinkt 21 [i] 15:55 Kriminálka Miami IV: Odepnutý opasek [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3217 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Uražená ješitnost 723 [i] 21:30 Víkend [i] 22:30 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II 6 [i] 23:25 Vražedná čísla II: Poslední soud 1 [i] 00:15 Odložené případy: Dravec 20 [i] 01:05 Odložené případy: Mateřský instinkt 21 [i] 01:45 Dva a půl chlapa 17 [i] 02:05 Robinsonův ostrov [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Alergie na manžela 122 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy II: Bojový robot 13 [i] 06:35 Ninjago: Kletba zlatého mistra [i] 07:05 Ninjago: Vzhůru do digivesmíru [i] 07:50 M*A*S*H 128 [i] 08:45 M*A*S*H 129 [i] 09:15 Jake a tlusťoch III: Pozdní lítost 15 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Zaslíbená nevěsta [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch III: Budu tančit na tvé svatbě 16 [i] 13:20 Komisař Rex VIII: E-mail od vražedkyně 12 [i] 14:25 Komisař Rex VIII: Muž bez paměti 13 [i] 15:25 Policie Hamburk I: Karlotta 22 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Tabule hanby [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Vyložené karty 5 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:30 Castle na zabití IV: Bezpečnostní schránka 7 [i] 23:20 Soudní síň: Tabule hanby [i] 00:10 Rosamunde Pilcher: Zaslíbená nevěsta [i] 02:10 Komisař Rex VIII: E-mail od vražedkyně 12 [i] 02:55 Komisař Rex VIII: Muž bez paměti 13 [i] 03:45 Policie Hamburk I: Karlotta 22 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Chlapi neplačú [i] 06:20 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:00 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 1/22 [i] 08:25 Priatelia [i] 08:50 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:50 Priatelia [i] 10:50 Zakázaná láska 149/158 [i] 12:05 Vymenené životy 246-247 [i] 14:55 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:50 Chlapi neplačú [i] 16:55 Skrytá vášeň 93-94/188 [i] 18:45 Priatelia [i] 19:40 Mentalista [i] 20:30 Vymenené životy 248-249 [i] 22:35 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 2/22 [i] 23:30 Stratená duša III. 11-12/13 [i] 01:15 Priatelia [i] 02:00 Adela show [i] 03:15 Smotánka [i] 04:15 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Big Screen 2 23 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 18 [i] 06:30 7 trpaslíků [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Dohola [i] 12:45 Správce statku [i] 14:15