TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Mentalista VII. 2/13 [i] 12:50 FARMA [i] 14:10 FARMA - DUEL [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Kredenc [i] 23:30 Mama I. 15-16/22 [i] 00:20 Stúpenci I. 9/15 [i] 01:20 Mentalista VII. 2/13 [i] 02:10 NCIS: Los Angeles I. 23/24 [i] 02:50 Mama I. 15-16/22 [i] 03:55 Zámena manželiek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Počasie [i] 06:40 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:20 Test magazín: Biely nebalený chlieb [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Postupim [i] 09:00 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Stratený 12/14 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Obhajoba vraždy [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta V. 2/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Cinque Terre [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Banklady [i] 22:15 Reportéri [i] 22:50 Sanitka II. 12/13 [i] 23:45 Správna Agáta V. 2/13 [i] 00:30 Banklady [i] 02:20 Reportéri [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Orol krikľavý [i] 06:30 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:35 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Šmolkovia [i] 07:10 Dráčik Tabaluga [i] 07:35 Vstúpte do sveta tanca [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - TRPASTARCI [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Separé [i] 08:50 Encyklopédia slovenských obcí: Špania Dolina [i] 09:10 Miestopis cechov a manufaktúr: Turčianski olejkári [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 09:55 Polícia [i] 10:10 Jazdi hlavou: Telefonovanie [i] 10:15 Delenie majetku [i] 10:50 Zahraj mi,muzika,pekne [i] 11:30 Obedníček: Pa a Pi [i] 11:35 Ebb a Flo [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - GAŚTANY [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 Bežkopotulky [i] 12:30 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Lúčky. [i] 12:40 Orientácie [i] 13:10 Generácia [i] 13:35 Televízny klub nepočujúcich [i] 14:10 Park [i] 14:55 ZvedaVEC: Rozptýlená výroba energie [i] 15:00 Muzikál, divadelná eufória [i] 15:30 Národnostný magazín: Slovanský [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete I.: Brazília [i] 16:25 Autosalón [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slov.obcí: Kurov [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga [i] 21:05 1939/1940 - Vojna objektívom spravodajcov: Debakel [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Juha [i] 23:45 Chvíľa pre pesničku 1976 [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Správy a komentáre [i] 01:15 Správy- Hírek [i] 01:30 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ [i] 08:25 ČERT NIKDY NESPÍ [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 Stratené duše IV. 10 [i] 14:00 SÚDNA SIEŇ [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:20 SEDEM [i] 00:25 Slnečno, sem-tam vraždy IV. 7 [i] 01:25 Kosti VIII. 8 [i] 02:10 NOVINY TV JOJ 02:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 03:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Hoď svišťom 12 [i] 05:35 Keď sa má dom páčiť 12 [i] 05:55 Štyri svadby Veľká Británia 2 [i] 06:40 Štyri svadby - Veľká Británia 3 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Vzdušné bojové súboje 2 [i] 10:05 Vraždy v Midsomeri XIII. 8/8 [i] 12:20 DIVOKÉ KONE 21 [i] 13:40 Profesionáli III. 6 [i] 14:40 Fórky, vtipky XXIII. [i] 15:10 Ninja Factor II. 36,37 [i] 16:10 Dr. Dokonalý: Chlapská záležitosť 10 [i] 17:10 Vtierka Castle II. 11,12 [i] 18:55 Simpsonovci XXI. 17 [i] 19:30 Profesionáli III.: Kšefty s deťmi 7 [i] 20:35 Znamenie beštie [i] 22:25 Znamenie beštie 2 [i] 00:25 OKTAGON MMA [i] 00:55 DIVOKÉ KONE 21 [i] 01:50 Profesionáli III.: Kšefty s deťmi 7 [i] 02:35 Ninja Factor II. 36,37 [i] 03:15 Dr. Dokonalý: Chlapská záležitosť 10 [i] 04:00 Zákon gangu VI. 1/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Hannibal Post Mortem Iii. 11 [i] 07:20 Medium V. 5 [i] 08:20 Tým Škorpion II. 13 [i] 09:15 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 4 [i] 10:15 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 5 [i] 11:15 Rookie Blue I. 6 [i] 12:15 Medium V. 5 [i] 13:15 Tým Škorpion II. 13 [i] 14:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 4 [i] 15:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 5 [i] 16:10 Medium V. 6 [i] 17:10 Tým Škorpion II. 14 [i] 18:10 Rookie Blue I. 7 [i] 19:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 6 [i] 20:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 10 [i] 21:00 Jak prosté V. 7 [i] 22:00 Profil zločinu VI. 8 [i] 23:05 Intelligence I. 4 [i] 00:05 Kráska a zvíře IV. 8 [i] 01:00 Jak prosté V. 7 [i] 02:00 Profil zločinu VI. 8 [i] 02:50 Intelligence I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Na ostrově s Bearem Gryllsem (3. Řada) 3 [i] 06:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 12 [i] 06:50 Jak to dělají? (9. Řada): Klobouky / Nejdelší silniční tunel na světě / odchytávač hadů 3 [i] 07:15 Jak se to dělá (17. Řada): Sladké trubičky/dřevěné pelety/prsteny pro maturanty 6 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Hull 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Zpověď nebezpečného mima 15 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Skrytý poklad 3 [i] 09:05 Potápění za zlatem - pod ledem (4. Řada): Potopený poklad 8 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Námořní noční můra 15 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Jedinečný hotrod 11 [i] 11:40 Rození obchodníci: TVR S2 - část 1 15 [i] 12:05 Rození obchodníci: TVR S2 - část 2 16 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 13 [i] 13:30 Berte to jako varování (3. Řada): Mistři tvořivosti 2 [i] 14:25 Berte to jako varování (3. Řada): Tvůrci či podvodníci 8 [i] 15:20 Berte to jako varování (3. Řada): Opravdoví mistři 4 [i] 16:15 Jak se to dělá (17. Řada): Sladké trubičky/dřevěné pelety/prsteny pro maturanty 6 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Hull 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Zpověď nebezpečného mima 15 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Skrytý poklad 3 [i] 18:05 Rození obchodníci: Land Rover Discovery - část 1 17 [i] 18:30 Rození obchodníci: Land Rover Discovery - část 2 18 [i] 19:00 Jak to dělají? (12. Řada) 10 [i] 19:30 Jak se to dělá (14. Řada) 13 [i] 20:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Nick Jonas 1 [i] 21:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 21 [i] 22:00 Zlatá horečka (7. Řada): Obří stroje 3 [i] 23:00 Na pokraji Aljašky (1. Řada): Útok medvěda 5 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 3 [i] 00:55 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 24 [i] 01:50 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Nick Jonas 1 [i] 02:40 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 21 [i] 03:30 Zlatá horečka (7. Řada): Obří stroje 3 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): Ford Mustang Fastback - USA 14 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Korbáček nebo korbáčik? [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown III [i] 10:00 168 hodin [i] 10:30 Četníci z Luhačovic: Dražba [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy IV [i] 14:45 Ukradená babička [i] 14:55 Abeceda hvězd [i] 15:50 Kojak II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Labyrint II. 3/7 [i] 21:00 Čtvrtá hvězda: Zásek 7/12 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:10 Legendy kriminalistiky: Torzo [i] 22:45 Na stopě [i] 23:10 Kriminalista [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Kalendárium [i] 00:50 GEN - Galerie elity národa [i] 01:05 Kde bydlely princezny [i] 01:25 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Sváteční slovo spisovatelky Petry Dvořákové [i] 02:00 Holubí andante [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Ochránce [i] 05:35 Královna Ester [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Nádherná [i] 09:55 Velké stroje zblízka: Letadlová loď [i] 10:40 Zapomenutý faraon [i] 11:15 Podzemní Čechy: Město pod Prahou 7/10 [i] 11:40 Babylon [i] 12:10 Na pomoc životu - rakovina prsu [i] 12:30 Cesty víry: V univerzitním apoštolátu [i] 12:55 Televizní klub neslyšících [i] 13:25 Československý filmový týdeník 1967 1140/2379 [i] 13:40 Zapomenuté výpravy: Do dunajské delty [i] 14:05 Grigny - stav nouze [i] 15:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:45 Zvířata v životě člověka: Opice [i] 16:35 Letecké katastrofy: 28 osudných sekund [i] 17:25 Vzestup a pád NSDAP: Zrození nacismu 1/10 [i] 18:15 Řeky Otakara Štěrby [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 proStory: Monitor venkova [i] 19:20 Poutní místa: Filipov [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hitlerovy děti: Oddanost [i] 21:00 Velké stroje zblízka: Megavrtulník [i] 21:50 Štvanice [i] 00:00 V pravé poledne [i] 01:25 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 01:40 Queer: Travesti po anglicku [i] 02:10 Tábor 14 [i] 03:05 Český Babylon [i] 03:30 Divnopis [i] 03:35 Řemenářská sláva [i] 03:55 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:20 Divočina bez hranic [i] 04:45 Miluj mě, jestli to dokážeš [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Ulice 3215 [i] 10:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa 16 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Chci dítě! 121 [i] 14:05 Odložené případy: Předsevzetí 18 [i] 15:00 Odložené případy: Pozdní návraty 19 [i] 15:55 Kriminálka Miami IV: Do vytracena [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3216 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Policie Modrava: Letenka do Ria 3 [i] 21:30 Robinsonův ostrov [i] 22:30 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II 5 [i] 23:25 Vražedná čísla: Lovci lidí 13 [i] 00:15 Odložené případy: Předsevzetí 18 [i] 01:05 Odložené případy: Pozdní návraty 19 [i] 01:45 Dva a půl chlapa 16 [i] 02:05 Střepiny [i] 02:30 Áčko: Zradilo mě vlastní dítě! [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Chci dítě! 121 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy II: Atlas se vrací 12 [i] 06:35 Ninjago: Blackout [i] 07:05 Ninjago: Kletba zlatého mistra [i] 07:50 M*A*S*H 127 [i] 08:45 M*A*S*H 128 [i] 09:15 Jake a tlusťoch III: A ještě jednu na cestu 14 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Stará láska nerezaví [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch III: Pozdní lítost 15 [i] 13:20 Komisař Rex VIII: Mrtvý, který ještě žil 10 [i] 14:25 Komisař Rex VIII: Jeho poslední neděle 11 [i] 15:25 Policie Hamburk I: Dlouhá cesta zpátky 21 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Máma [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Kůl v srdci 3 [i] 21:30 Jste to, co jíte [i] 22:45 Castle na zabití IV: Démoni 6 [i] 23:40 Soudní síň: Máma [i] 00:35 Rosamunde Pilcher: Stará láska nerezaví [i] 02:35 Komisař Rex VIII: Mrtvý, který ještě žil 10 [i] 03:20 Komisař Rex VIII: Jeho poslední neděle 11 [i] 04:05 Policie Hamburk I: Dlouhá cesta zpátky 21 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Smotánka [i] 06:00 Chlapi neplačú [i] 06:50 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Gossip Girl VI. 7/10 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 11:00 Zakázaná láska 148/158 [i] 12:20 Srdcová záležitosť [i] 14:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:30 Chlapi neplačú [i] 16:35 Skrytá vášeň 91-92/188 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:30 Mentalista [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Vymenené životy 246-247 [i] 22:55 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 1/22 [i] 23:50 Stratená duša III. 9-10/13 [i] 01:30 Priatelia [i] 02:10 Adela show [i] 03:05 Smotánka [i] 04:00 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Až po vás [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 13 [i] 11:35 Asterix: Sídliště bohů [i] 13:05 Falešná láska [i] 14:40 Penelope [i]