Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 NCIS: Los Angeles I. 22/24 [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:10 Sherlock Holmes: Pyramída hrôzy [i] 09:25 Fantomas kontra Scotland Yard [i] 11:40 Policajt v Beverly Hills 3 [i] 13:45 CHART SHOW [i] 15:50 Dobre vedieť! [i] 17:05 Hra o Niké [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Tvoja tvár znie povedome [i] 23:00 Zoznam smrti [i] 01:25 Smrtonosná zbraň 2 [i] 03:25 NCIS: New Orleans II. 20/24 [i] 04:25 Smotánka [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Park [i] 06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:10 Počasie [i] 07:20 Levík Raa Raa: Raa Raa prieskumníkom [i] 07:30 Požiarnik Sam IX [i] 07:40 Malý Mikuláš: Šach [i] 07:55 Martinka I.: Martinkin referát 10/52 [i] 08:05 Ako si vycvičiť drakov 2: Tunel 4/20 [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Arabela sa vracia: Kráľ bez poddaných 15/26 [i] 09:25 Autosalón [i] 09:50 Jazdi hlavou: Telefonovanie [i] 10:05 Čarovné miesta Zeme IV.: Ekvádor [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Test magazín: Biely nebalený chlieb [i] 13:45 Bud Bindi: Ide o všetko [i] 14:15 Agatha Christie : Poirot: Smrť na Níle [i] 15:55 Škola základ života [i] 17:35 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Kvalifikácia na MS 2018 vo futbale: Malta – Slovensko [i] 23:05 Kvalifikácia na MS 2018 vo futbale - zostrihy [i] 23:45 Agatha Christie : Poirot: Smrť na Níle [i] 01:25 Škola základ života [i] 02:55 O 5 minút 12 [i] 04:05 Správy RTVS "N" [i] 04:55 Duel [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Bežkopotulky [i] 06:25 Slovenské hrady objektívom: Ľubovniansky hrad objektívom Šymona Klimana [i] 06:35 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Turčianske Teplice. [i] 06:45 Televíkend [i] 07:10 Kapura [i] 07:55 Živá panoráma [i] 08:25 Farmárska revue [i] 08:50 Na rybách - Petrov zdar [i] 09:20 Test magazín: Biely nebalený chlieb [i] 09:30 Família: Família - Nič neľutujeme [i] 10:00 Mestá reformácie - Služby Božie z evanjelického kostola v Banskej Štiavnici [i] 11:45 Matej Bel [i] 12:25 Pani Zima [i] 13:15 Orientácie [i] 13:55 Herecké legendy: Jozef Adamovič [i] 14:05 Hájnikova žena [i] 15:35 Ktosi je za dverami [i] 16:30 TEPUY [i] 17:45 Malvína z Bretónska [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:35 Ebb a Flo [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - PSÍ ŽIVOT [i] 18:45 Šmolkovia [i] 19:00 Dráčik Tabaluga [i] 19:20 Vstúpte do sveta tanca [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Bola raz jedna opera: Dirigent a orchester [i] 19:55 Slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Radosť zo života: Martin Martinček [i] 20:35 Biblia pokračuje [i] 21:15 Biblia pokračuje [i] 22:00 Pozvánka do divadla: Kukura [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i] 00:40 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 PRÁZDNINY: Všade dobre, na chalupe najlepšie! 10 [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:10 NOVINY TV JOJ 08:05 Dr. Dolittle [i] 09:50 NAŠI [i] 10:35 Príšerky: Univerzita [i] 12:40 Dragonball: Evolúcia [i] 14:30 Ako básnikom chutí život [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 1890 4 [i] 22:00 Mordparta 4 [i] 23:25 Stroj na zabíjanie [i] 01:25 Zločin IV. 3,4 [i] 03:20 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 04:05 NA CHALUPE [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Štyri svadby Veľká Británia 1/10 [i] 06:40 Štyri svadby Veľká Británia 2 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:45 Simpsonovci XXI. 16 [i] 09:15 Simpsonovci XIX. 18 [i] 10:00 Ninja Factor II. 34,35 [i] 10:55 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME 7,8 [i] 12:30 Keď sa má dom páčiť 12 [i] 13:00 Hoď svišťom 11 [i] 13:45 Letecké katastrofy XII. 12 [i] 14:45 McFarland: Útek pred chudobou [i] 17:30 Mythica: Boj o Darkspore [i] 19:40 Hoď svišťom 12 [i] 20:35 Previnenie [i] 23:00 Dragonball: Evolúcia [i] 00:50 Agent VII. 7,8 [i] 02:30 Zákon gangu VII. 7,8 [i] 04:25 Liga snov V. 9,10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 11 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 12 [i] 08:55 Intelligence I. 4 [i] 09:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 17 [i] 10:50 Námořní vyšetřovací služba IX. 18 [i] 11:50 Medium V. 6 [i] 12:50 Medium V. 9 [i] 13:50 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 11 [i] 14:45 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 12 [i] 15:40 The Amazing Spider-man 1 [i] 18:10 Kráska a zvíře IV. 8 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 19 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 20 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 14 [i] 22:00 Od soumraku do úsvitu III. 2 [i] 23:00 Jak prosté V. 6 [i] 00:00 Rookie Blue I. 2 [i] 01:00 Intelligence I. 4 [i] 02:00 Medium V. 6 [i] 02:45 Medium V. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Obrovské vlaky (1. Řada): Nový Zéland ? mléčný vlak 1 [i] 06:00 Jak to dělají? (6. Řada) 6 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (2. Řada): Jízda s Dannym Trejem 2 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (3. Řada): Závod v Dodge Dart 1967 - 2. část 24 [i] 08:10 Rození obchodníci (13. Řada): 1970 Ford Bronco 10 [i] 09:05 Superauto, superrekonstrukce (1. Řada): Pagani Huayra 8 [i] 09:55 Zlatá horečka (6. Řada): Kapitánka Monica 11 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Den otců 10 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 3 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 4 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 12 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 13 [i] 13:30 Likvidátor (3. Řada): Zavolej kamarádovi 12 [i] 13:55 Likvidátor (3. Řada): Vydělává těžkou prací 13 [i] 14:25 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Londýn nebo nic! 14 [i] 15:20 Obnažená města (2. Řada): Chicago 2 [i] 16:15 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství mayské pyramidy 2 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Ariel Atom 3S 5 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Audi S8 6 [i] 18:05 Rození obchodníci (13. Řada): 1992 AM General Humvee 15 [i] 19:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (3. Řada) 3 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Vlčí smečka se vrací 8 [i] 21:00 Zlatá horečka (7. Řada): Obří říční člun a velitel 8 [i] 22:00 Kolo: hry o přežití (1. Řada): Přežít změnu 2 [i] 23:00 Americký Tarzan (1. Řada) 2 [i] 00:00 Vražedná pole (1. Řada) 11 [i] 01:00 Neobjasněné případy (1. Řada): Podivné požáry & opuštěná jachta 2 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Vlčí smečka se vrací 8 [i] 02:40 Zlatá horečka (7. Řada): Obří říční člun a velitel 8 [i] 03:30 Kolo: hry o přežití (1. Řada): Přežít změnu 2 [i] 04:20 Americký Tarzan (1. Řada) 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Kristian [i] 08:15 Úsměvy Tomáše Hanáka [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O Nesytovi [i] 14:10 Podivná nevěsta [i] 15:00 Neobyčejné životy [i] 15:55 Osada Havranů [i] 17:05 Zlá krev: Osudy rodin Bornů, Nedobylů i 7/7 [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Spravedlnost 3/3 [i] 21:35 168 hodin [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:10 105% alibi [i] 23:40 Místo činu - Schimanski [i] 01:10 Banánové rybičky [i] 01:50 Gustav Brom Big Band [i] 02:50 13. komnata Lucie Brychtové [i] 03:15 Sváteční slovo spisovatelky Petry [i] 03:20 Hobby naší doby [i] 03:50 Žiješ jenom 2x [i] 04:15 Na forbíně TM [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 05:05 Do neznáma: Holčičí přesilovka 22/39 [i] 05:30 Do neznáma: Když v ráji prší 23/39 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Můj mazlíček a já [i] 06:20 Tygřík Arnoštek [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1967 1140/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Cesta kolem republiky 2 [i] 09:30 Heydrich - konečné řešení: Out Distance - zrádce na obzoru 30/44 [i] 10:00 Velká vlastenecká válka: Blokáda [i] 10:50 Nedej se [i] 11:45 Chcete mě? [i] 12:15 Sváteční slovo spisovatelky Petry [i] 12:20 Křesťanský magazín [i] 12:45 Uchem jehly [i] 13:10 Cesty víry: V univerzitním apoštolátu [i] 13:40 Kočka není pes [i] 14:10 Na plovárně s Tomášem Vernerem [i] 14:40 Postřehy odjinud [i] 14:45 S gurmánem na cestách I.: Neapol [i] 15:25 Království divočiny: Podivuhodná zvířata: Dravci 8/12 [i] 16:00 Na cestě po Tenerife [i] 16:25 Machu Picchu [i] 17:20 Národní klenoty II [i] 17:50 Zázračný ostrov: Zrozen z ohně a oceánu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Do dunajské delty [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 V pravé poledne [i] 21:30 Je třeba zabít Sekala [i] 23:20 Dron - stačí stisknout spoušť [i] 00:40 V tajné službě Jejího Veličenstva [i] 03:00 Ratíškovice [i] 03:25 Masopust držíme, nic se nevadíme pospolu... [i] 03:55 Uchem jehly [i] 04:25 Na moll [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:05 Lišákoviny [i] 06:15 Jake a piráti ze Země Nezemě 6 [i] 06:40 Spiderman 4 [i] 07:05 Avengers: Sjednocení II 16 [i] 07:30 Looney Tunes: Úžasná Show II 11 [i] 07:55 Tučňáci z Madagaskaru 18 [i] 08:15 Krok za krokem VI 24 [i] 08:35 Krok za krokem VII 1 [i] 09:05 Víkend [i] 10:05 Robinsonův ostrov [i] 11:05 Robinsonův ostrov [i] 12:00 Zase ona! [i] 14:05 Policejní akademie 2: Jejich první nasazení [i] 15:45 Tři chlapi na cestách [i] 17:45 Na pytlácké stezce [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:15 Tvoje tvář má známý hlas III [i] 22:50 Střepiny [i] 23:25 Skleněný dům 2 [i] 01:05 Policejní akademie 2: Jejich první nasazení [i] 02:30 Volejte Novu [i] 03:00 Krok za krokem VI 24 [i] 03:20 Krok za krokem VII 1 [i] 04:15 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Astro Boy II: Vesmírná akademie 11 [i] 07:15 Ninjago: Umění tiché pěsti [i] 07:45 Ninjago: Blackout [i] 08:15 M*A*S*H 126 [i] 08:45 M*A*S*H 127 [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Ohnivý kuře II: Hostující chefka 4 [i] 11:00 Partie [i] 11:35 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:25 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:05 Vychytávky Extra 13:25 Vraždy v Midsomeru XII: Chybná teorie [i] 15:40 Trable prcka Binka [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 TEMNÝ KRAJ: Zjevení 1/2 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:25 Show Jana Krause [i] 23:35 Normal [i] 01:35 Tři mušketýři II: Jako prostý člověk 2 [i] 02:45 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze světa. Už od roku 1995! [i] 03:15 Očima Josefa Klímy: Publicistická show [i] 03:55 Vraždy v Midsomeru XII: Chybná teorie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Rosamunde Pilcherová: Plachetnica lásky [i] 08:25 Taká obyčajná rodinka V. [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:35 Taká obyčajná rodinka V. [i] 11:25 Druhá šanca II. 10-11/16 [i] 13:45 Odložený prípad III. 19-20/23 [i] 15:40 Inga Lindströmová: Zamilované ženy [i] 17:40 Chlap na roztrhanie [i] 20:00 Nebezpečný sused [i] 22:15 Posadnutá učiteľom [i] 00:15 Nebezpečný sused [i] 02:25 Posadnutá učiteľom [i] 03:50 Smrť školáčky [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Dobrodružství Hucka Finna [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 11 [i] 11:35 Ostrov pokladů [i] 13:15 Pokrevní pouto [i] 15:30 Věznice Fortress 2 [i] 17:10 Asterix: Sídliště bohů [i] 18:40 Astronaut [i] 20:30 Muž ve stínu [i] 22:40 Admirál [i] 01:00 Rváčův deník [i] 02:55 Neporazitelný: Vykoupení [i] 04:25 Zachraňte generála Yanga [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Skoky na lyžích [i] 06:30 Cyklistika [i] 07:30 Cyklistika [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:45 Skoky na lyžích [i] 11:45 Cyklistika [i] 12:30 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Curling [i] 18:30 Cyklistika [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Cyklistika [i] 21:00 Skoky na lyžích [i] 21:45 Watts [i] 22:00 Cyklistika [i] 22:40 Zprávy [i] 22:45 Cyklistika [i] 23:45 Watts [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 01:30 Cyklistika [i] 02:15 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:00 Curling [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Projekt Helicon Life 1 6 [i] 05:10 Brutální fyzika II 2 4 [i] 06:00 Inženýrská mistrovská díla 1 1