TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:10 Tučniaky z Madagaskaru I. [i] 07:40 Zlé správy pre Medveďov [i] 10:00 Kredenc [i] 10:40 Teória veľkého tresku I. [i] 11:10 Protivné baby 2 [i] 13:10 Chlap na roztrhanie [i] 15:20 Tvoja tvár znie povedome [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Bod zlomu [i] 22:45 Vražedná hra [i] 01:00 Hostel 3 [i] 03:30 Bod zlomu [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:10 Počasie [i] 07:20 Levík Raa Raa: Hugo hlučným levíkom [i] 07:30 Požiarnik Sam IX [i] 07:40 Malý Mikuláš: Milá spomienka [i] 07:55 Martinka I.: Martinkin strom 9/52 [i] 08:10 Ako si vycvičiť drakov 2: Nočný bes 3/20 [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Trpaslíci [i] 09:30 Daj si čas [i] 10:00 Robin Hood III: Nepriateľ môjho nepriateľa 11/13 [i] 10:45 Park [i] 11:30 On air [i] 11:55 Slovensko chutí [i] 12:40 Zem spieva [i] 14:30 Na krok od neba III.: Syn hviezd 1/2 [i] 15:20 Na krok od neba III.: Syn hviezd 2/2 [i] 16:25 Posledný vlak z Gun Hillu [i] 17:55 Cestou necestou: Hurgada [i] 18:30 Postav dom , zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Zem spieva [i] 22:05 Neskoro večer [i] 23:00 Posledný vlak z Gun Hillu [i] 00:20 Na krok od neba III.: Syn hviezd 1/2 [i] 01:10 Na krok od neba III.: Syn hviezd 2/2 [i] 02:10 Zem spieva [i] 04:50 Robin Hood III: Nepriateľ môjho nepriateľa 11/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Posledný strážca tichých hôr [i] 06:35 Autosalón [i] 07:25 Polícia [i] 07:40 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Nákladné autá [i] 07:45 Separé [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Turčianske Teplice. [i] 09:05 Bežkopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Retro noviny [i] 09:50 Československý filmový týždenník [i] 10:00 Československý filmový týždenník [i] 10:10 Slovenský piatok [i] 10:40 Generácia [i] 11:05 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:30 Moja diagnóza: Počítanie ovečiek (spánkové apnoe) [i] 12:00 VAT [i] 12:25 Spektrum vedy: Stroje pre práškové technológie [i] 12:50 Nové technológie: Gemini [i] 13:05 ZvedaVEC: Rozptýlená výroba energie [i] 13:20 Kapura [i] 14:00 Farmárska revue [i] 14:25 Na rybách - Petrov zdar [i] 14:55 Test magazín: Biely nebalený chlieb [i] 15:05 Kvarteto [i] 15:35 Ľadové objatie Svalbardu 1. časť [i] 16:00 Ľadové objatie Svalbardu 2.časť [i] 16:30 IPC MAJSTROVSTVÁ EURÓPY 2016 V TANEČNOM ŠPORTE NA VOZÍKU [i] 17:10 Magazín Ligy majstrov [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga [i] 20:40 Prvý transport [i] 21:30 Kukačka v temném lese [i] 23:05 Most II. [i] 00:05 LENI [i] 01:25 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 01:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 SÚDNA SIEŇ [i] 05:45 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 08:05 Zabi nudu! [i] 08:15 Timon a Pumbaa III. [i] 09:10 Simpsonovci XIX. 17,18 [i] 10:05 NAŠI [i] 10:45 Dovidenia, stará mama! [i] 11:20 INKOGNITO [i] 14:00 X-Men: Wolverine [i] 16:20 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 18:00 PRÁZDNINY: Všade dobre, na chalupe najlepšie! 10 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Príšerky: Univerzita [i] 22:45 Previnenie [i] 01:10 Skutoční muži plačú [i] 03:00 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 TOP STAR [i] 05:55 Štyri svadby IV. 42/42 [i] 06:40 Štyri svadby Veľká Británia 1/10 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 10:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 11:05 Keď sa má dom páčiť 11 [i] 11:35 Naj bývanie Miami 8/8 [i] 12:55 NA CHALUPE [i] 13:55 Hotelové Áno, šéfe! II. 7,8/8 [i] 15:50 Umenie zapadnúť [i] 17:35 Vraždy v Midsomeri XIII. 8/8 [i] 19:40 Hoď svišťom 11 [i] 20:35 Neporaziteľný [i] 22:30 Umenie zapadnúť [i] 00:10 Letecké katastrofy XII. 12 [i] 01:10 Vzdušné bojové súboje 2 [i] 02:15 Pach krvi 6: Krvavý hotel [i] 03:40 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:30 Hotelové Áno, šéfe! II. 7,8/8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Bez hranic III. 11 [i] 08:00 Bez hranic III. 12 [i] 09:05 Doktorka podsvětí I. 2 [i] 10:05 Doktorka podsvětí I. 3 [i] 11:05 Falco I. 6 [i] 12:15 Medium V. 4 [i] 13:15 Medium V. 5 [i] 14:15 Rookie Blue I. 2 [i] 15:15 Intelligence I. 4 [i] 16:15 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 11 [i] 17:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 12 [i] 18:05 Kráska a zvíře IV. 7 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 17 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 18 [i] 21:00 The Amazing Spider-man 1 [i] 23:30 Námořní vyšetřovací služba IX. 19 [i] 00:30 Námořní vyšetřovací služba IX. 20 [i] 01:30 Medium V. 4 [i] 02:20 Medium V. 5 [i] 03:05 Kráska a zvíře IV. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (14. Řada) 10 [i] 05:35 Jak se to dělá (15. Řada) 8 [i] 06:00 Jak to dělají? (6. Řada) 5 [i] 06:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 24 [i] 07:15 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Ami 6 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (4. Řada): Tajemství kovboje 8 [i] 09:05 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Kent 5 [i] 09:30 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Yeovil 6 [i] 09:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Tak do práce 7 [i] 10:20 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Zářivá anglická kometa 8 [i] 10:50 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Kde jsou teď? 7 [i] 11:15 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Cenný nález ve stodole či naopak? 8 [i] 11:40 Lovci odpadu (1. Řada) 2 [i] 12:35 Říční monstra (8. Řada): Smrt u protinožců 5 [i] 13:30 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada) 8 [i] 14:25 Ed Stafford: do neznáma (1. Řada): Etiopie 4 [i] 15:20 Zlatá horečka (6. Řada): Parker má 21 10 [i] 16:15 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Sny o zlatě 9 [i] 17:10 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada) 6 [i] 18:05 Zničená minulost (1. Řada): Velká čínská zeď 6 [i] 19:00 Obrovské vlaky (1. Řada): Nový Zéland ? mléčný vlak 1 [i] 20:00 Rychle a hlasitě (4. Řada) 6 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1985 Maserati Biturbo 16 [i] 22:00 Parádní motorky (1. Řada) 5 [i] 23:00 Souboje robotů (2. Řada) 4 [i] 00:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada): Guatemala 2 [i] 01:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada): Gobi 1 [i] 03:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada): Namibie 3 [i] 04:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada): Patagonie 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:25 Polopatě [i] 07:40 O třech vandrovnících [i] 08:10 Columbo [i] 09:45 Gejzír [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown III [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Princezna za dukát [i] 13:50 O Terezce a paní Madam [i] 14:40 Kristian [i] 16:20 Hercule Poirot X [i] 17:55 Kočka není pes [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Ceny Thálie 2016 [i] 21:45 Všichni moji blízcí [i] 23:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 23:25 Mladý Montalbano II [i] 01:20 Banánové rybičky [i] 01:55 DoktorKA [i] 03:50 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Můj mazlíček a já [i] 06:20 Tygřík Arnoštek [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Na křížové cestě [i] 09:25 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Bonbónky světa [i] 10:40 Letecké katastrofy: 28 osudných sekund [i] 11:30 Hitlerovy děti: Svádění [i] 12:25 Vláda: Hříšníci minulosti 26/30 [i] 13:25 Babylon [i] 13:50 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Dobrodružství a přátelství 3/13 [i] 14:15 Klukanda [i] 15:35 Skrytá království přírody: Pod širým nebem [i] 16:30 Kamera na cestách: Nádherná [i] 17:20 Zázračná planeta: Gorilí tlupa a já 2/2 [i] 18:15 Vínečko III 5/8 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Podzemní Čechy: Podzemní lomy 6/10 [i] 19:20 Na cestě po Tenerife [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 V tajné službě Jejího Veličenstva [i] 22:25 Můj soused zabiják 2 [i] 00:00 50/50 [i] 01:35 Batesův motel IV: Všude dobře, doma nejlíp 7/10 [i] 03:20 Cestománie [i] 03:45 Doktoři 6/8 [i] 04:35 Cesty víry: Břímě farářských dětí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:10 Lišákoviny [i] 06:25 Jake a piráti ze Země Nezemě 5 [i] 06:55 Spiderman 3 [i] 07:15 Avengers: Sjednocení II 15 [i] 07:40 Looney Tunes: Úžasná Show II 10 [i] 08:05 Tučňáci z Madagaskaru 17 [i] 08:30 Krok za krokem VI 23 [i] 08:50 Tvoje tvář má známý hlas III [i] 11:30 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:25 Volejte Novu [i] 13:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:55 Tipy ptáka Loskutáka [i] 14:10 Výměna manželek III [i] 15:35 Čtyřicítka na krku [i] 17:20 Můj auťák Brouk [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:15 Řachanda [i] 22:25 Agent bez minulosti [i] 00:45 Bestie [i] 03:20 Prásk [i] 04:05 Výměna manželek III [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Astro Boy II: Pták ohnivák 10 [i] 06:55 Ninjago [i] 07:25 Ninjago: Umění tiché pěsti [i] 07:55 Autosalon [i] 09:00 Autosalon Extra 09:25 Ohnivý kuře II: Mike medium Rare 3 [i] 10:50 Přístav II: Jedno tělo, jedna duše 12 [i] 12:10 davinci [i] 13:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:40 Já to tedy beru, šéfe [i] 16:45 Vraždy v Midsomeru XII: Pomsta špionů [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód 2017 [i] 22:20 Nebezpečný mstitel [i] 00:20 Halloween II [i] 02:25 Vraždy v Midsomeru XII: Pomsta špionů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Katie Ffordová: Keď láska bolí [i] 08:30 Taká obyčajná rodinka V. [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Taká obyčajná rodinka V. [i] 11:50 Gossip Girl VI. 7-8/10 [i] 14:00 Odložený prípad III. 17-18/23 [i] 15:55 Rosamunde Pilcherová: Plachetnica lásky [i] 17:55 Ľúbostný list [i] 20:00 Srdcová záležitosť [i] 21:40 Inga Lindströmová: Splnený sen [i] 23:45 Katie Ffordová: Keď láska bolí [i] 01:50 Leto v Škótsku [i] 04:20 Inga Lindströmová: Splnený sen [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 10 [i] 06:30 Opuštěný kaňon [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Ostrov pokladů [i] 12:40 Dobrodružství Hucka Finna [i] 14:35 Pohled na lásku [i] 16:15 Dohola [i] 17:55 Penelope [i] 19:45 Pokrevní pouto [i] 22:00 Rváčův deník [i] 23:55 Bullet [i] 01:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 03:00 Král bojovníků [i] 04:35 Operace Flash Point [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Skoky na lyžích [i] 07:00 Cyklistika [i] 07:45 Cyklistika [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:45 Skoky na lyžích [i] 11:45 Cyklistika [i] 12:30 Cyklistika [i] 13:00 Fotbal [i] 13:55 Fotbal [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:00 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:30 Skoky na lyžích [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Fotbal [i] 20:55 Fotbal [i] 21:00 Fotbal [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Snowboarding [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 01:30 Cyklistika [i] 02:00 Závěr vysílání 03:00 Skoky na lyžích [i] 04:00 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální fyzika II 2 3 [i] 06:00 Zajímavé vynálezy 3: Gadget Man 03 1007 7 [i] 06:30 Zajímavé vynálezy 3: Gadget Man 03 1008 8 [i] 07:00 Jak se to dělá 4: vysavač a mini mozzarella 5 [i] 07:10 Brutální biologie – 2. řada 2 3 [i] 08:00 Krvelačné rostliny 1 1