TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Mentalista VI. 22/22 [i] 12:50 Mentalista VII. 1/13 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 FARMA [i] 21:40 FARMA - DUEL [i] 23:35 Smrtonosná zbraň 2 [i] 02:00 Mentalista VI. 22/22 [i] 02:40 Mentalista VII. 1/13 [i] 03:20 NCIS: Los Angeles I. 21/24 [i] 04:10 Zámena manželiek [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Duel [i] 05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:45 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Oblasť Elche [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Zázračné uzdravenie 11/14 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vražda v rodinnom kruhu [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta V. 1/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Postupim [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Stratený 12/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:55 Cestou necestou: Hurgada [i] 22:25 Večerné správy RTVS [i] 22:35 Kokaín [i] 00:35 Neskoro večer [i] 01:25 Milujem Slovensko [i] 02:55 Kokaín [i] 04:55 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Tradičná medicína vo svete I.: Indonézia II. - Bali [i] 06:30 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:35 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Šmolkovia [i] 07:10 Dráčik Tabaluga [i] 07:35 Vstúpte do sveta tanca [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - HAVKÁČI Z NAŠEJ ULICE [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Ratková [i] 09:05 Miestopis cechov a manufaktúr: Mlyny a mlynári [i] 09:25 Rómsky magazín [i] 09:55 Spomíname na Ivana Stodolu: Úsmevy Ivana Stodolu [i] 10:35 Jožko Púčik a jeho kariéra [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Bojnice. [i] 12:45 Belanská jaskyňa [i] 13:05 Veľké presuny: Veľkolepé vznášadlo [i] 13:50 Umenie [i] 14:20 Čo vatru nietili [i] 15:05 Žiť na ceste smrti [i] 15:45 Tvárou v tvár [i] 16:15 (Ne)celebrity: Martin Ďuriš [i] 16:20 (Ne)celebrity: Jaroslav Stankovič [i] 16:30 Televíkend [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slov.obcí: Červený Kláštor [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga [i] 20:40 Adam Šangala 2/3 [i] 21:40 Kapitál [i] 23:30 BJD 2016: Enrico Rava Tribe feat Gianluca Petrella(Taliansko) [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy RTVS z regiónov [i] 01:25 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ [i] 08:35 POLICAJTI V AKCII [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 Stratené duše IV. 9 [i] 13:55 SÚDNA SIEŇ [i] 15:00 ČERT NIKDY NESPÍ: Zlatko [i] 16:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 McFarland: Útek pred chudobou [i] 23:40 Neporaziteľný [i] 01:40 Pach krvi 6: Krvavý hotel [i] 03:05 KRIMI 03:30 NOVINY TV JOJ 04:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Dr. Dokonalý: Dobrá smrť 8 [i] 05:50 Štyri svadby IV. 41 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 42/42 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Vtierka Castle II. 9,10 [i] 11:00 Už dosť, šéfe! XI. 5 [i] 12:20 DIVOKÉ KONE 20 [i] 13:35 Profesionáli III. 5 [i] 14:25 Simpsonovci XXI. 15 [i] 14:55 Ninja Factor II. 34,35 [i] 15:55 Dr. Dokonalý: Ožiarený 9 [i] 16:55 Hawaii 5.0 VI. 1,2/25 [i] 18:50 Simpsonovci XXI. 16 [i] 19:20 Profesionáli III. 6 [i] 20:35 1890: Víno a voda 3 [i] 21:50 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 23:25 Ako básnikom chutí život [i] 01:45 It´s always Sunny in Philadelphia IX. 9,10/10 [i] 02:25 Agent VII. 3 [i] 03:05 Liga snov V. 1/13 [i] 03:25 Profesionáli III. 6 [i] 04:05 It´s always Sunny in Philadelphia IX. 9,10/10 [i] 04:45 Už dosť, šéfe! XI. 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Medium V. 4 [i] 08:05 Tým Škorpion II. 12 [i] 09:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 2 [i] 10:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 3 [i] 11:05 Rookie Blue I. 5 [i] 12:05 Medium V. 4 [i] 13:05 Tým Škorpion II. 12 [i] 14:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 2 [i] 15:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 3 [i] 16:05 Medium V. 5 [i] 17:05 Tým Škorpion II. 13 [i] 18:00 Rookie Blue I. 6 [i] 19:00 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 4 [i] 20:00 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 5 [i] 21:00 Intelligence I. 4 [i] 22:00 Myšlenky zločince XI. 13 [i] 23:00 Tajnosti a lži II. 4 [i] 00:00 Od soumraku do úsvitu III. 1 [i] 00:55 Ncis: New Orleans Ii. 9 [i] 01:50 Tajnosti a lži II. 4 [i] 02:35 Od soumraku do úsvitu III. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (14. Řada) 10 [i] 05:35 Jak se to dělá (15. Řada) 7 [i] 06:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 11 [i] 06:50 Jak to dělají? (9. Řada): Víceúčelový nástroj Leatherman/Formule 1/užitkové sklo 2 [i] 07:15 Jak se to dělá (17. Řada): Skládací kajaky/pinaty/popelářské vozy/brzdové destičky 5 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Kalhoty pro pumu 14 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Z chudáka boháčem 2 [i] 09:05 Potápění za zlatem - pod ledem (4. Řada): Jsme bohatí? 7 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Noční můra v Namibii 13 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Woodill Wildfire 10 [i] 11:40 Rození obchodníci: Mini 1000 City - část 1 13 [i] 12:05 Rození obchodníci: Mini 1000 City - část 2 14 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 12 [i] 13:30 Nazí a vystrašení (2. Řada): Roj 10 [i] 14:25 Nazí a vystrašení (2. Řada): Všechno nebo nic 11 [i] 15:20 Nazí a vystrašení (2. Řada): 23 dnů 12 [i] 16:15 Jak se to dělá (17. Řada): Skládací kajaky/pinaty/popelářské vozy/brzdové destičky 5 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Kalhoty pro pumu 14 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Z chudáka boháčem 2 [i] 18:05 Rození obchodníci: TVR S2 - část 1 15 [i] 18:30 Rození obchodníci: TVR S2 - část 2 16 [i] 19:00 Jak to dělají? (12. Řada) 9 [i] 19:30 Jak se to dělá (14. Řada) 12 [i] 20:00 Záchrana statku (1. Řada): Důvěřuj nebo zemři 3 [i] 21:00 Vražedná pole (1. Řada) 11 [i] 22:00 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Vánoce na hospodářství 12 [i] 23:00 Muži Yukonu (5. Řada): Zoufalá opatření 4 [i] 00:00 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (1. Řada): Vyuzený 3 [i] 00:55 Lovci jedů (1. Řada): Máme tu zraněného 4 [i] 01:50 Záchrana statku (1. Řada): Důvěřuj nebo zemři 3 [i] 02:40 Vražedná pole (1. Řada) 11 [i] 03:30 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Vánoce na hospodářství 12 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): BMW Isetta 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak II [i] 09:50 Kufr [i] 10:45 Dřevěný mikrokosmos [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy IV [i] 14:45 Sedm kilo pro Králíčka [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Četníci z Luhačovic: Dražba [i] 21:25 13. komnata Lucie Brychtové [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:55 Všechnopárty [i] 22:50 Silvestrovský koktejl [i] 23:45 Případy detektiva Murdocha IX [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 01:00 Gustav Brom Big Band [i] 01:55 Žiješ jenom 2x [i] 02:25 Sváteční slovo sestry Vojtěchy [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 proStory: Monitor venkova [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zvířata v životě člověka: Opice [i] 09:50 S gurmánem na cestách I.: Macao [i] 10:35 Postřehy odjinud [i] 10:40 S kuchařem kolem světa: Tchaj-wan [i] 11:40 Cesta podzemní vody [i] 11:55 Občan Kinský [i] 12:20 Houby, houby, houby... [i] 13:20 Chcete mě? [i] 13:45 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 14:05 České himálajské dobrodružství II.: Hora Zabiják [i] 15:00 GEN - Galerie elity národa [i] 15:15 Tábor X: Tajná škola špionů: Tajný výcvikový tábor nedaleko 1/2 [i] 16:00 Velká vlastenecká válka: Blokáda [i] 16:55 Podzemní Čechy: Podzemní lomy 6/10 [i] 17:20 Ostrovy snů: Bora Bora [i] 18:10 Království divočiny: Podivuhodná zvířata: Lišky 7/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kvarteto [i] 19:20 Na pomoc životu - rakovina prsu [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Gorilí tlupa a já 2/2 [i] 21:00 Machu Picchu [i] 21:55 Křížový výslech [i] 23:25 Znamení andělů-Miserere [i] 01:05 Vesnicopis [i] 01:25 Chcete je? [i] 01:35 Folklorika [i] 02:00 Jizerní Vtelno a okolí [i] 02:25 Divnopis [i] 02:30 Ostatke, fašank, masopust [i] 03:00 Misionářem v Máchově kraji [i] 03:20 Uchem jehly [i] 03:45 Na moll [i] 04:30 Ochránce [i] 04:55 Soukromé století: Líbám Tě a miluji [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3214 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Křest ohněm 722 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa 15 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě: Ordinace v zoologické zahradě 120 [i] 14:00 Odložené případy: Dobrovolníci 16 [i] 15:00 Odložené případy: Druhý příchod legendy 17 [i] 16:00 Kriminálka Miami IV: Tlumič 13 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3215 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Plán útěku [i] 22:30 Po zániku Země [i] 00:30 Odložené případy: Dobrovolníci 16 [i] 01:20 Odložené případy: Druhý příchod legendy 17 [i] 02:05 Dva a půl chlapa 15 [i] 02:55 Co na to Češi [i] 03:35 Ordinace v růžové zahradě: Ordinace v zoologické zahradě 120 [i] 04:30 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy II: Měňavka 9 [i] 06:35 Elfové: Temnou cestou [i] 07:05 Ninjago [i] 07:50 M*A*S*H 124 [i] 08:45 M*A*S*H 125 [i] 09:15 Jake a tlusťoch III: Převezl jsi mě 13 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Láska nad propastí [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch III: A ještě jednu na cestu 14 [i] 13:20 Komisař Rex VIII: Čarodějnice a jiné ženy 8 [i] 14:25 Komisař Rex VIII: Mrtvý a dítě 9 [i] 15:25 Policie Hamburk I: Otřesy 20 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Agresivní důchodkyně [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav II: Jedno tělo, jedna duše 12 [i] 21:40 Charlieho andílci: Na plný pecky [i] 23:50 Soudní síň: Agresivní důchodkyně [i] 00:45 Rosamunde Pilcher: Láska nad propastí [i] 02:45 Komisař Rex VIII: Čarodějnice a jiné ženy 8 [i] 03:30 Komisař Rex VIII: Mrtvý a dítě 9 [i] 04:15 Policie Hamburk I: Otřesy 20 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 22/22 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:10 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:10 Priatelia [i] 11:10 Zakázaná láska 147/158 [i] 12:35 Vymenené životy 244-245 [i] 15:05 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:35 Chlapi neplačú [i] 16:50 Skrytá vášeň 89-90/188 [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Mentalista [i] 20:30 Ľúbostný list [i] 22:15 Bostonské vraždy V. 15-16/18 [i] 00:05 Smrť školáčky [i] 02:05 Priatelia [i] 02:50 Stratená duša III. 7-8/13 [i] 04:10 Bostonské vraždy V. 15-16/18 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 25 [i] 06:15 Bubu, malý duch [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Annie [i] 13:20 Císař Augustus 1 4 [i] 14:10 Opuštěný kaňon [i] 15:35 Ostrov pokladů [i] 17:10 Ostrov pokladů [i] 18:50 Pohled na lásku [i] 20:30 Astronaut [i] 22:20 Bullet [i] 23:55 Lesní duch [i] 01:35 Barneyho ženy [i] 03:45 Big Screen 2 22 [i] 04:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 9 [i] 04:30 Král bojovníků [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Skoky na lyžích [i] 06:00 Fotbal [i] 07:30 Cyklistika