TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 Baby boom [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:05 Mentalista VI. 20-21/22 [i] 14:00 Susedské prípady [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Policajné prípady [i] 23:50 Top aplikácie [i] 00:10 Dva a pol chlapa VII. [i] 01:00 Stúpenci I. 8/15 [i] 02:00 Mentalista VI. 20-21/22 [i] 03:20 Dva a pol chlapa VII. [i] 04:05 Baby boom [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Počasie [i] 06:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Sprévsky les [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Prestávka 10/14 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Abeceda vraždy [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta IV. 13/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Oblasť Elche [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Zázračné uzdravenie 11/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Žena s odhodlaním [i] 22:05 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XV.: Posadnutosť 20/24 [i] 22:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XV.: Post Mortem 21/24 [i] 23:35 Správna Agáta IV. 13/13 [i] 00:20 Žena s odhodlaním [i] 02:00 Slovensko v obrazoch [i] 02:20 Svet v obrazoch [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Tradičná medicína vo svete I.: Indonézia I. [i] 06:30 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:35 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Šmolkovia [i] 07:10 Dráčik Tabaluga [i] 07:30 Vstúpte do sveta tanca [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - DOG [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Sucháň [i] 09:05 Miestopis cechov a manufaktúr: Večný súboj [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 09:55 Prípad jasnovidca Hanussena 3/3 [i] 11:00 Zemplinski špivanki [i] 11:30 Obedníček: Pa a Pi [i] 11:35 Ebb a Flo [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIDŽEM [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Vyšné Ružbachy. [i] 12:40 Universum: Dunaj - európsky veľtok: Od Čierneho lesa k Čiernemu moru [i] 13:30 Universum: Dunaj - európsky veľtok: Lesy, záplavy a mráz [i] 14:35 Kinorama [i] 15:00 Mojich sedem divov: Albert Marenčin [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete I.: Indonézia II. - Bali [i] 16:25 Test magazín: Letné pneumatiky na SUV [i] 16:35 Separé [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slov.obcí: Betliar [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga [i] 21:10 Veľké presuny: Veľkolepé vznášadlo [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 VAT [i] 22:55 Polícia [i] 23:10 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Bezpečnostné pásy [i] 23:15 Môj pes Killer [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Správy a komentáre [i] 01:55 Národnostné správy [i] 02:00 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 POLICAJTI V AKCII [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 Stratené duše IV. 8 [i] 14:00 SÚDNA SIEŇ [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 SEDEM [i] 23:00 Spackané plastické operácie II. 8 [i] 00:05 Slnečno, sem-tam vraždy IV. 6 [i] 01:05 Kosti VIII. 7 [i] 02:05 NOVINY TV JOJ 02:45 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 03:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Ninja Factor II. 30 [i] 06:00 Štyri svadby IV. 40 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 41 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Vtierka Castle II. 7,8 [i] 11:00 Už dosť, šéfe! XI. 4 [i] 12:20 DIVOKÉ KONE 19 [i] 13:35 Profesionáli III. 4 [i] 14:25 Simpsonovci XXI. 14 [i] 14:55 Ninja Factor II. 32,33 [i] 15:55 Dr. Dokonalý: Dobrá smrť 8 [i] 16:55 Vtierka Castle II. 9,10 [i] 18:50 Simpsonovci XXI. 15 [i] 19:20 TIPOS INFO [i] 19:25 Profesionáli III. 5 [i] 20:35 X-Men: Wolverine [i] 22:55 Faktor strachu 2.0 7,8 [i] 00:50 Agent VII. 2 [i] 01:50 Ako som spoznal vašu mamu IX. 24/24 [i] 02:10 Profesionáli III. 5 [i] 02:55 Faktor strachu 2.0 7,8 [i] 04:20 Ako som spoznal vašu mamu IX. 24/24 [i] 04:40 Ninja Factor II. 32,33 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Medium V. 3 [i] 08:15 Tým Škorpion II. 11 [i] 09:15 Námořní vyšetřovací služba X. 24 [i] 10:15 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 1 [i] 11:10 Rookie Blue I. 4 [i] 12:10 Medium V. 3 [i] 13:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 1 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba X. 24 [i] 15:05 Tým Škorpion II. 11 [i] 16:00 Medium V. 4 [i] 17:00 Tým Škorpion II. 12 [i] 18:00 Rookie Blue I. 5 [i] 19:00 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 2 [i] 20:00 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 3 [i] 21:00 Ncis: New Orleans Ii. 9 [i] 21:55 Ncis: New Orleans Ii. 10 [i] 22:55 Ncis: New Orleans Ii. 11 [i] 23:55 Ncis: New Orleans Ii. 12 [i] 00:55 Ncis: New Orleans Ii. 10 [i] 01:55 Ncis: New Orleans Ii. 11 [i] 02:40 Ncis: New Orleans Ii. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (14. Řada) 9 [i] 05:35 Jak se to dělá (15. Řada) 6 [i] 06:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 10 [i] 06:50 Jak to dělají? (9. Řada): Žvýkačka/rybářské háčky/Legoland 1 [i] 07:15 Jak se to dělá (17. Řada): Kukuřičné placky/klikové hřídele/letadla do buše/kola jízdních kol 4 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Alton 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Terapie škvárem 13 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Nedokončený byznys 1 [i] 09:05 Potápění za zlatem - pod ledem (4. Řada): Začátek zlaté války 6 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Potíže v Himalájích 12 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Skvělá Impala 9 [i] 11:40 Rození obchodníci: Ferrari 308 GT4 - část 1 11 [i] 12:05 Rození obchodníci: Ferrari 308 GT4 - část 2 12 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 11 [i] 13:30 Největší loďaři světa (1. Řada) 2 [i] 14:25 Největší loďaři světa (1. Řada) 3 [i] 15:20 Největší loďaři světa (1. Řada): Vlečná loď 4 [i] 16:15 Jak se to dělá (17. Řada): Kukuřičné placky/klikové hřídele/letadla do buše/kola jízdních kol 4 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Alton 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Terapie škvárem 13 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Nedokončený byznys 1 [i] 18:05 Rození obchodníci: Mini 1000 City - část 1 13 [i] 18:30 Rození obchodníci: Mini 1000 City - část 2 14 [i] 19:00 Jak to dělají? (12. Řada) 8 [i] 19:30 Jak se to dělá (14. Řada) 10 [i] 20:00 Boj o nemovitosti (1. Řada): Záchodová tragédie 15 [i] 20:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Nákupčí pozor 16 [i] 21:00 Likvidátor (3. Řada): Na velikosti záleží 2 [i] 21:30 Likvidátor (3. Řada): Podivné zboží 3 [i] 22:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Hull 9 [i] 22:30 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Lincolnshire 10 [i] 23:00 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Zpověď nebezpečného mima 15 [i] 23:30 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Utopie? 16 [i] 00:00 Pouliční psanci (3. Řada) 19 [i] 00:55 Odpadlická autodílna (2. Řada): Klump na cestě 5 [i] 01:50 Boj o nemovitosti (1. Řada): Záchodová tragédie 15 [i] 02:15 Boj o nemovitosti (1. Řada): Nákupčí pozor 16 [i] 02:40 Likvidátor (3. Řada): Na velikosti záleží 2 [i] 03:05 Likvidátor (3. Řada): Podivné zboží 3 [i] 03:30 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Hull 9 [i] 03:55 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Lincolnshire 10 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): Triumph TR6 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Kolem Pražského hradu [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak II [i] 09:50 Silvestrovský koktejl [i] 10:40 Pošta pro tebe [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy IV [i] 14:45 Večeře [i] 15:00 Hvězdy letí do století [i] 15:55 Kojak II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nevinné lži [i] 21:15 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:15 Gejzír [i] 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:45 Na stopě [i] 23:10 Taggart [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:35 Objektiv [i] 01:00 Toulavá kamera [i] 01:30 Banánové rybičky [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:35 13. komnata Ivy Pekárkové [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Krásy evropského pobřeží: Mezi dvěma světy [i] 05:10 Chcete mě? [i] 05:40 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 České himálajské dobrodružství II.: Hora Zabiják [i] 09:55 Cestománie [i] 10:20 Italský fašismus v barvě: Mussoliniho vláda 2/2 [i] 11:15 Deset století architektury: Santiniho Zelená Hora [i] 11:30 Souvislosti Jana Pokorného [i] 12:30 Křesťanský magazín [i] 12:55 Na pomoc životu - rakovina prsu [i] 13:15 Chcete je? [i] 13:20 Grigny - stav nouze [i] 14:35 Tábor X: Tajná škola špionů: Tajný výcvikový tábor nedaleko 1/2 [i] 15:20 Zapomenuté výpravy: Do dunajské delty [i] 15:45 Soukromé století: Líbám Tě a miluji [i] 16:40 Velké stroje zblízka: Letadlová loď [i] 17:25 Do neznáma: Holčičí přesilovka 22/39 [i] 17:50 Do neznáma: Když v ráji prší 23/39 [i] 18:15 Národní klenoty II [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:20 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Tchaj-wan [i] 21:05 Cestománie [i] 21:35 Dvojí život knížete Václava [i] 22:30 Jen o rodinných záležitostech [i] 00:25 Queer: Travesti po anglicku [i] 00:50 Sestřička Jackie V: Štěstí s kresbou 2/10 [i] 01:20 Doktoři 6/8 [i] 02:05 Náš venkov: Vesnický doktor [i] 02:30 Suchá Loz [i] 03:00 Fašanková obchůzka v Hrubé Vrbce na Horňácku [i] 03:35 Uchem jehly [i] 04:00 Bydlení pod střechou [i] 04:25 Popcorn [i] 04:55 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3213 [i] 09:40 Výměna manželek [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa 14 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Zítra bude peklo 119 [i] 14:05 Odložené případy: Chlapec v krabici 14 [i] 15:00 Odložené případy: Požár na diskotéce 15 [i] 15:55 Kriminálka Miami IV: Skóre 12 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3214 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Křest ohněm 722 [i] 21:35 Prásk [i] 22:10 Let číslo 93 [i] 00:15 Odložené případy: Chlapec v krabici 14 [i] 01:05 Odložené případy: Požár na diskotéce 15 [i] 01:50 Dva a půl chlapa 14 [i] 02:10 Robinsonův ostrov [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě: Zítra bude peklo 119 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy II: Pohádkobot 8 [i] 06:35 Elfové: Draci v pasti čas je spasit 2/2 [i] 07:05 Elfové: Temnou cestou [i] 07:50 M*A*S*H 123 [i] 08:45 M*A*S*H 124 [i] 09:15 Jake a tlusťoch III: V tichu noci 12 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Zahrada rajských pokušení [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch III: Převezl jsi mě 13 [i] 13:20 Komisař Rex VIII: Krokodýl v Dunaji 6 [i] 14:25 Komisař Rex VIII: Vitaminy na smrt 7 [i] 15:25 Policie Hamburk I: Nevěra 19 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Jinak děti neuvidíš [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 21:35 davinci [i] 22:30 Castle na zabití IV: Pěst kapitalismu 5 [i] 23:20 Soudní síň: Jinak děti neuvidíš [i] 00:15 Rosamunde Pilcher: Zahrada rajských pokušení [i] 02:15 Komisař Rex VIII: Krokodýl v Dunaji 6 [i] 03:00 Komisař Rex VIII: Vitaminy na smrt 7 [i] 03:45 Policie Hamburk I: Nevěra 19 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 21/22 [i] 08:30 Millerovci [i] 09:10 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:10 Millerovci [i] 11:05 Zakázaná láska 146/158 [i] 12:20 Vymenené životy 242-243 [i] 14:45 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:45 Chlapi neplačú [i] 16:55 Skrytá vášeň 87-88/188 [i] 18:45 Priatelia [i] 19:40 Mentalista [i] 20:30 Vymenené životy 244-245 [i] 22:35 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 22/22 [i] 23:30 Stratená duša III. 7-8/13 [i] 01:15 Priatelia [i] 02:00 Millerovci [i] 02:20 Adela show [i] 03:10 Smotánka [i] 04:10 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 8 [i] 06:30 McBride: Kdo chtěl zavraždit Martyho [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Císař Augustus 1 4 [i] 11:55 Agáta