TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:50 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Mentalista VI. 18-19/22 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Kredenc [i] 23:40 Dva a pol chlapa VII. [i] 00:35 Stúpenci I. 7/15 [i] 01:30 Mentalista VI. 18-19/22 [i] 03:00 NCIS: Los Angeles I. 19/24 [i] 03:40 Dva a pol chlapa VII. [i] 04:15 Zámena manželiek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Duel [i] 05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:45 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Lanzarote - Kanárske ostrovy [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Pravá láska 9/14 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Kandidát na vraha [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta IV. 12/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Sprévsky les [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Prestávka 10/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Honba za Kopijou osudu [i] 22:15 Vraždy v Pyle [i] 23:55 Správna Agáta IV. 12/13 [i] 00:45 Honba za Kopijou osudu [i] 02:35 Občan za dverami [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Tradičná medicína vo svete I.: Kambodža II. [i] 06:30 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:35 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Šmolkovia [i] 07:10 Dráčik Tabaluga [i] 07:35 Vstúpte do sveta tanca [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - HAV! HAV! HAV! [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Žibritov [i] 09:05 Miestopis cechov a manufaktúr: Majstri organári [i] 09:30 Ukrajinský magazín [i] 09:55 Ukrajinská čítanka - Jurij Andruchovyč [i] 10:05 Prípad jasnovidca Hanussena 2/3 [i] 11:30 Obedníček: Pa a Pi [i] 11:35 Ebb a Flo [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLICHRUM [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Bežkopotulky [i] 12:35 Homo Aquarius [i] 13:00 Voda [i] 13:30 Rivali: Koroľov verzus Von Braun [i] 14:30 Moja diagnóza: Muskulárna dystrofia (venované Nicovi) [i] 15:00 Mojich sedem divov: Peter Lipa [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete I.: Indonézia I. [i] 16:25 Žena a srdce [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slov.obcí: Abrahámovce [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga [i] 20:40 Stavba roka 2016 [i] 22:10 Správy a komentáre [i] 22:35 GBS [i] 22:40 Umenie [i] 23:10 Kinorama [i] 23:35 Noc v archíve [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Správy a komentáre [i] 01:50 Správy- Hírek [i] 02:05 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 POLICAJTI V AKCII [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 Stratené duše IV. 7 [i] 14:00 SÚDNA SIEŇ [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PRÁZDNINY: Všade dobre, na chalupe najlepšie! 10/10 [i] 21:45 Dovidenia, stará mama! [i] 22:25 Spackané plastické operácie II. 7 [i] 23:25 Slnečno, sem-tam vraždy IV. 5 [i] 00:20 Kosti VIII. 6 [i] 01:15 NOVINY TV JOJ 02:10 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 02:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:30 SÚDNA SIEŇ [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Ninja Factor II. 28,29 [i] 05:55 Štyri svadby IV. 39 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 40 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Vtierka Castle II. 5,6 [i] 11:00 Už dosť, šéfe! XI. 3 [i] 12:20 DIVOKÉ KONE 18 [i] 13:35 Profesionáli III. 3 [i] 14:25 Simpsonovci XXI. 13 [i] 14:55 Ninja Factor II. 30,31 [i] 15:55 Dr. Dokonalý: Tetovanie 7 [i] 16:55 Vtierka Castle II. 7,8 [i] 18:50 Simpsonovci XXI. 14 [i] 19:25 Profesionáli III. 4 [i] 20:35 Červený barón [i] 23:15 Vikingovia IV. 6 [i] 00:10 V službách KGB III. 4 [i] 01:10 Agent VII. 1/13 [i] 02:05 Ako som spoznal vašu mamu IX. 22,23 [i] 02:45 Profesionáli III. 4 [i] 03:25 Červený barón [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Medium V. 2 [i] 08:05 Tým Škorpion II. 10 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba X. 22 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba X. 23 [i] 11:05 Rookie Blue I. 3 [i] 12:05 Medium V. 2 [i] 13:05 Tým Škorpion II. 10 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba X. 22 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba X. 23 [i] 16:05 Medium V. 3 [i] 17:05 Tým Škorpion II. 11 [i] 18:05 Rookie Blue I. 4 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba X. 24 [i] 20:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 1 [i] 21:00 Vražedná práva III. 11 [i] 22:00 Jak prosté V. 6 [i] 23:00 Myšlenky zločince X. 23 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba X. 24 [i] 00:55 Vražedná práva III. 11 [i] 01:55 Medium Ii. 5 [i] 02:40 Myšlenky zločince X. 23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (14. Řada) 8 [i] 05:35 Jak se to dělá (15. Řada) 5 [i] 06:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 9 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy 14 [i] 07:15 Jak se to dělá (17. Řada): Vábničky na zvěř/majonéza/ žiletky/ochranný žiletkový strojek 3 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Birmingham 6 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Roy Dirnbeck 12 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Řezivo 6 [i] 09:05 Potápění za zlatem - pod ledem (4. Řada): Důvod k rozvodu 5 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Místo zřícení, 2. část 11 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Zchátralý Rambler 8 [i] 11:40 Rození obchodníci: Jaguár XJS - část 1 9 [i] 12:05 Rození obchodníci: Jaguár XJS - část 2 10 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 10 [i] 13:30 Odpadlická autodílna (1. Řada): Chevy pickup, 2 [i] 14:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Prorezlé Camaro, 1 [i] 15:20 Odpadlická autodílna (1. Řada): Zrezivělé Camaro z roku 1967, 2. část 12 [i] 16:15 Jak se to dělá (17. Řada): Vábničky na zvěř/majonéza/ žiletky/ochranný žiletkový strojek 3 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Birmingham 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Roy Dirnbeck 12 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Řezivo 6 [i] 18:05 Rození obchodníci: Ferrari 308 GT4 - část 1 11 [i] 18:30 Rození obchodníci: Ferrari 308 GT4 - část 2 12 [i] 19:00 Jak to dělají? (12. Řada) 7 [i] 19:30 Jak se to dělá (14. Řada) 10 [i] 20:00 Naftové bratrstvo (1. Řada) 10 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (4. Řada) 12 [i] 22:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1916 Cadillac V8 17 [i] 23:00 Pouliční psanci (3. Řada): Žraloci po setmění 4 [i] 00:00 Dvojí přežití (6. Řada) 12 [i] 00:55 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Kate Winsletová 4 [i] 01:50 Naftové bratrstvo (1. Řada) 10 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (4. Řada) 12 [i] 03:30 Rození obchodníci (13. Řada): 1916 Cadillac V8 17 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): Nissan Skyline 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak II [i] 10:00 Dobrodružství kriminalistiky [i] 10:50 Dobrodružství kriminalistiky [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy IV [i] 14:40 Nádraží [i] 15:00 Hvězdy letí do století [i] 15:50 Kojak II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 DoktorKA [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:55 Columbo [i] 23:30 Vím, že jsi vrah... [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:40 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Ostrovy snů: Bora Bora [i] 09:55 Hitlerovy děti: Svádění [i] 10:50 Hrobka faraóna [i] 11:40 Náš venkov: Vesnický doktor [i] 12:10 Ta naša kapela [i] 12:35 Folklorika [i] 13:05 Poutní místa: Filipov [i] 13:20 S gurmánem na cestách I.: Macao [i] 14:05 Vínečko III 4/8 [i] 14:30 Kvarteto [i] 15:00 Tuniská mozaika [i] 15:30 Cesta podzemní vody [i] 15:50 Cyklostezky v Beskydech [i] 16:00 Televizní klub neslyšících [i] 16:30 S kuchařem kolem světa: Kolumbie [i] 17:25 GEN - Galerie elity národa [i] 17:45 Fotbal: Česko - Litva [i] 20:00 Kamera na cestách: Nádherná [i] 21:00 Na cestě po Tenerife [i] 21:30 Národní klenoty II [i] 21:55 Doktoři 6/8 [i] 22:45 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:40 Batesův motel IV: Trezor 6/10 [i] 00:25 Tajné životy 11/13 [i] 01:25 Tábor 14 [i] 02:20 Uchem jehly [i] 02:45 Svatobořice-Mistřín [i] 03:15 Náš venkov [i] 03:30 Na moll... [i] 04:15 Ochránce [i] 04:40 Zapomenuté výpravy: Bez dokladů přes Kavkaz [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3212 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Kdo pomůže doktorům ? 721 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa 13 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě: Texasky z Texasu 118 [i] 14:00 Odložené případy: Ofelie 11 [i] 14:55 Odložené případy: Lepidlo 12 [i] 15:55 Kriminálka Miami IV: Odplata 11 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3213 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:35 Robinsonův ostrov [i] 22:35 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II 4 [i] 23:35 Vražedná čísla: Hluková stopa 12 [i] 00:25 Odložené případy: Ofelie 11 [i] 01:15 Odložené případy: Lepidlo 12 [i] 02:00 Dva a půl chlapa 13 [i] 02:20 Áčko [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Texasky z Texasu 118 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy II: Tajemství Modrého rytíře 7 [i] 06:35 Elfové: Draci v pasti čas je spasit 1/2 [i] 07:05 Elfové: Draci v pasti čas je spasit 2/2 [i] 07:50 M*A*S*H 122 [i] 08:45 M*A*S*H 123 [i] 09:15 Jake a tlusťoch III: Trocha štěstí pro každého 11 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Otázka cti [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch III: V tichu noci 12 [i] 13:20 Komisař Rex VIII: Proč musí děti trpět 4 [i] 14:25 Komisař Rex VIII: Atentát na Rexe 5 [i] 15:25 Policie Hamburk I: Klam a mam 18 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Jako štvaná zvěř [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Hostující chefka 4 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Cesty k úspěchu [i] 22:45 Castle na zabití IV: Romeo a Julie po čínsku 4 [i] 23:45 Soudní síň: Jako štvaná zvěř [i] 00:40 Rosamunde Pilcher: Otázka cti [i] 02:35 Komisař Rex VIII: Proč musí děti trpět 4 [i] 03:25 Komisař Rex VIII: Atentát na Rexe 5 [i] 04:10 Policie Hamburk I: Klam a mam 18 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 20/22 [i] 08:30 Millerovci [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Millerovci [i] 10:55 Zakázaná láska 145/158 [i] 12:10 Vymenené životy 240-241 [i] 14:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:35 Chlapi neplačú [i] 16:40 Skrytá vášeň 85-86/188 [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Mentalista [i] 20:30 Vymenené životy 242-243 [i] 22:25 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 21/22 [i] 23:25 Stratená duša III. 5-6/13 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:50 Millerovci [i] 02:10 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 04:00 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Big Screen 2 25 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 7 [i] 06:00 Big Screen 2 24 [i] 06:15 Labyrint [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 McBride: Kdo chtěl zavraždit Martyho [i]