TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 12:00 Mentalista VI. 16-17/22 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Baby boom [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Policajné prípady [i] 00:00 Dva a pol chlapa VII. [i] 00:50 Stúpenci I. 6/15 [i] 01:50 Mentalista VI. 16-17/22 [i] 03:05 NCIS: Los Angeles I. 17/24 [i] 04:00 Svokra [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Počasie [i] 06:40 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:20 Test magazín: Letné pneumatiky na SUV [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Malta [i] 09:00 Neskoro večer [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vražda pri nehode [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta IV. 11/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Lanzarote - Kanárske ostrovy [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Pravá láska 9/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nevera po slovensky: Vykrúcačky 2/3 [i] 21:40 Slovensko chutí [i] 22:10 Nočný recepčný 3/6 [i] 23:10 Murdochove záhady I.: Vzbúrenec a princ 11/13 [i] 00:00 Správna Agáta IV. 11/13 [i] 00:45 Nočný recepčný 3/6 [i] 01:45 Autosalón [i] 02:40 Dámsky klub [i] 04:05 Životodarné tepny Zeme [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Tradičná medicína vo svete I.: Kambodža I. [i] 06:30 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:35 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Šmolkovia [i] 07:05 Dráčik Tabaluga [i] 07:30 Vstúpte do sveta tanca [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - PSÍCI [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Návšteva u drevenej Tálie [i] 09:25 Národnostný magazín: Nemecký [i] 09:55 Ukrajinská čítanka - Oleksandr Irvanec [i] 10:05 Prípad jasnovidca Hanussena 1/3 [i] 11:10 Malokarpatská,hraj! [i] 11:30 Obedníček: Pa a Pi [i] 11:35 Ebb a Flo [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - HRUŚKOVÝ SMAJLIKOLÁČIK [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Bežkopotulky [i] 12:35 Slovenské lesy [i] 13:00 Krajina bez tieňa [i] 13:30 1939/1940 - Vojna objektívom spravodajcov: Čudná vojna [i] 14:35 VAT [i] 15:00 Mojich sedem divov: Daniel Hevier [i] 15:30 Necelebrity: Mária Šustrová [i] 15:40 Ukrajinský magazín [i] 16:05 Tradičná medicína vo svete I.: Kambodža II. [i] 16:30 Halali [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slov.obcí: Veľké Rovné-Dlhé Pole [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga [i] 21:05 Rivali: Koroľov verzus Von Braun [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Večera s Havranom: Slovensko vo viacrýchlostnej Európe [i] 23:40 Lyrik [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i] 01:55 Správy a komentáre [i] 02:20 Správy- Hírek [i] 02:30 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ [i] 08:50 POLICAJTI V AKCII [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 Stratené duše IV. 6 [i] 14:00 SÚDNA SIEŇ [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 22:15 Spackané plastické operácie II. 6 [i] 23:15 Slnečno, sem-tam vraždy IV. 4 [i] 00:15 Kosti VIII. 5 [i] 01:15 NOVINY TV JOJ 02:05 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 02:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:30 SÚDNA SIEŇ [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Dr. Dokonalý: Znamienko krásy 5 [i] 05:55 Štyri svadby IV. 38 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 39 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Vtierka Castle II. 3,4 [i] 11:00 Už dosť, šéfe! XI. 2 [i] 12:20 DIVOKÉ KONE 17 [i] 13:35 Profesionáli III. 2 [i] 14:25 Simpsonovci XXI. 12 [i] 14:55 Ninja Factor II. 28,29 [i] 15:55 Dr. Dokonalý: Dvojičky 6 [i] 16:55 Vtierka Castle II. 5,6 [i] 18:50 Simpsonovci XXI. 13 [i] 19:20 TIPOS INFO [i] 19:25 Profesionáli III. 3 [i] 20:35 FUTBALISTA ROKA [i] 22:20 Fakty a fikcie II. 7,8 [i] 00:25 Hviezdna brána: Atlantída II. 20/20 [i] 01:25 Ako som spoznal vašu mamu IX. 20,21 [i] 02:20 Profesionáli III. 3 [i] 03:00 Fakty a fikcie II. 7,8 [i] 04:30 Ako som spoznal vašu mamu IX. 20,21 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Medium V. 1 [i] 08:10 Tým Škorpion II. 9 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba X. 20 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba X. 21 [i] 11:05 Rookie Blue I. 2 [i] 12:05 Medium V. 1 [i] 13:05 Tým Škorpion II. 9 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba X. 20 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba X. 21 [i] 16:00 Medium V. 2 [i] 17:00 Tým Škorpion II. 10 [i] 18:00 Rookie Blue I. 3 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba X. 22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba X. 23 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 13 [i] 22:00 Myšlenky zločince XI. 14 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba X. 24 [i] 00:00 Medium Ii. 5 [i] 01:00 Profil zločinu VI. 7 [i] 02:10 Intelligence I. 3 [i] 02:55 Medium Ii. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (14. Řada) 7 [i] 05:35 Jak se to dělá (15. Řada) 4 [i] 06:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 8 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem 13 [i] 07:15 Jak se to dělá (17. Řada): Struhadla na sýr/pálivá omáčka/stříbrné klenoty/ mexické židle 2 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Cardiff 5 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Rodinný souboj 11 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Provinění 5 [i] 09:05 Potápění za zlatem - pod ledem (4. Řada): Rozlučka se šampusem 4 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Zimní smršť, 2. část 10 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Chevy Fleetmaster rok 1948 7 [i] 11:40 Rození obchodníci: VW Beetle - část 1 7 [i] 12:05 Rození obchodníci: VW Beetle - část 2 8 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 9 [i] 13:30 Lovci odpadu (8. Řada) 9 [i] 14:25 Lovci odpadu (8. Řada) 10 [i] 15:20 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): V Británii 1 [i] 16:15 Jak se to dělá (17. Řada): Struhadla na sýr/pálivá omáčka/stříbrné klenoty/ mexické židle 2 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Cardiff 5 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Rodinný souboj 11 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Provinění 5 [i] 18:05 Rození obchodníci: Jaguár XJS - část 1 9 [i] 18:30 Rození obchodníci: Jaguár XJS - část 2 10 [i] 19:00 Jak to dělají? (12. Řada) 6 [i] 19:30 Jak se to dělá (14. Řada) 9 [i] 20:00 Zlatá horečka (7. Řada): Obří říční člun a velitel 8 [i] 21:00 Kolo: hry o přežití (1. Řada): Opuštěni 1 [i] 22:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (3. Řada) 6 [i] 23:00 Ed Stafford: do neznáma (1. Řada): Zambie 6 [i] 00:00 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Odříznuti 3 [i] 00:55 Záchrana statku (1. Řada): Důvěřuj nebo zemři 3 [i] 01:50 Zlatá horečka (7. Řada): Obří říční člun a velitel 8 [i] 02:40 Kolo: hry o přežití (1. Řada): Opuštěni 1 [i] 03:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem (3. Řada) 6 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): Willys Jeep - USA 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak II [i] 10:10 Trhák [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy IV [i] 14:45 Deštník [i] 15:00 Hvězdy letí do století [i] 15:55 Kojak II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dobrodružství kriminalistiky [i] 20:50 Dobrodružství kriminalistiky [i] 21:40 Hercule Poirot X [i] 23:14 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 23:15 Motiv IV [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:25 13. komnata Ivy Pekárkové [i] 00:55 Banánové rybičky [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Hobby naší doby [i] 02:10 Sváteční slovo sestry Vojtěchy [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Kočka není pes [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Gorilí tlupa a já 1/2 [i] 09:55 Království divočiny: Podivuhodná zvířata: Lišky 7/12 [i] 10:25 České stopy na březích Amazonky [i] 11:25 Cyklostezky v Beskydech [i] 11:35 Nedej se [i] 12:30 Chcete je? [i] 12:35 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Před první cestou 2/13 [i] 13:00 proStory: Monitor venkova [i] 13:30 Soukromé století: Mávnutí motýlích křídel [i] 14:20 Italský fašismus v barvě: Mussoliniho vláda 2/2 [i] 15:15 Tábor X: Tajná škola špionů: Tajný výcvikový tábor nedaleko 1/2 [i] 16:00 Heydrich - konečné řešení: Zinc - na vlastní pěst 29/44 [i] 16:30 Modrá krev: Kinští [i] 17:25 Zvířata v životě člověka: Opice [i] 18:15 Na cestě po Luzonu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vínečko III 4/8 [i] 19:20 Vesnicopis [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Blokáda [i] 21:00 Miluj mě, jestli to dokážeš [i] 22:05 Vláda: Hříšníci minulosti 26/30 [i] 23:05 Letecké katastrofy: Cesta do záhuby [i] 23:50 Sestřička Jackie V: Štěstí s kresbou 2/10 [i] 00:20 Syrská love story [i] 01:35 České himálajské dobrodružství II.: Za hranice možností [i] 02:30 Nový Hrozenkov [i] 02:55 Náš venkov [i] 03:15 Divnopis [i] 03:20 Na moll... [i] 04:00 Ochránce [i] 04:30 Křesťanský magazín [i] 04:55 Monastýry králů a sester [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:55 Ulice 3211 [i] 09:50 Policie Modrava: Ranč 2 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa 12 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Ve dvou 117 [i] 14:05 Odložené případy: Pocity viny 9 [i] 15:00 Odložené případy: Stopař 10 [i] 15:55 Kriminálka Miami IV: Lovec odměn 10 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3212 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Kdo pomůže doktorům ? 721 [i] 21:35 Víkend [i] 22:35 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II 3 [i] 23:30 Vražedná čísla: Oběť 11 [i] 00:20 Odložené případy: Pocity viny 9 [i] 01:10 Odložené případy: Stopař 10 [i] 01:50 Dva a půl chlapa 12 [i] 02:10 Robinsonův ostrov [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Ve dvou 117 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy II: Gideon 6 [i] 06:35 Elfové [i] 07:05 Elfové: Draci v pasti čas je spasit 1/2 [i] 07:50 M*A*S*H 121 [i] 08:45 M*A*S*H 122 [i] 09:15 Jake a tlusťoch III: Hodně dávno a dost daleko 10 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Nový začátek [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch III: Trocha štěstí pro každého 11 [i] 13:20 Komisař Rex VIII: Momentka 2 [i] 14:25 Komisař Rex VIII: Noc v nemocnici 3 [i] 15:25 Policie Hamburk I: Chorobná láska 17 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Nevděčná dcera [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 V.I.P. vraždy: Bez hlavy 10 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:35 Castle na zabití IV: Hlavní je hlava 3 [i] 23:25 Soudní síň: Nevděčná dcera [i] 00:20 Rosamunde Pilcher: Nový začátek [i] 02:20 Komisař Rex VIII: Momentka 2 [i] 03:05 Komisař Rex VIII: Noc v nemocnici 3 [i] 03:50 Policie Hamburk I: Chorobná láska 17 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 19/22 [i] 08:30 Millerovci [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Millerovci [i] 10:55 Zakázaná láska 144/158 [i] 12:15 Vymenené životy 238-239 [i] 14:45 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:45 Chlapi neplačú [i] 16:55 Skrytá vášeň 83-84/188 [i] 18:45 Priatelia [i] 19:40 Mentalista [i] 20:30 Vymenené životy 240-241 [i] 22:25 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 20/22 [i] 23:25 Stratená duša III. 3-4/13 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:50 Millerovci [i] 02:30 Adela show [i] 03:25 Smotánka [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 6 [i] 06:00 Big Screen 2 22 [i] 06:15 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Big Screen 2 23 [i] 11:20 La Bamba [i] 13:15 Země naděje [i] 15:10 1911: Pád poslední říše [i] 17:00 Vdáš se, a basta!