TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 12:00 Mentalista VI. 15/22 [i] 13:00 FARMA [i] 14:15 FARMA - DUEL [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Kredenc [i] 23:30 Mama I. 13-14/22 [i] 00:20 Stúpenci I. 5/15 [i] 01:20 Mentalista VI. 15/22 [i] 02:00 NCIS: Los Angeles I. 16-15/24 [i] 03:20 Mama I. 13/22 [i] 03:55 Zámena manželiek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Počasie [i] 06:35 Test magazín: Letné pneumatiky na SUV [i] 06:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Carrara [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Slepá dôvera 8/14 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Výbušná vražda [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta IV. 10/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Malta [i] 16:50 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 2Bobule [i] 22:00 Reportéri [i] 22:30 Sanitka II. 11/13 [i] 23:25 Diagnóza: Vražda: Výbušná vražda [i] 00:10 Správna Agáta IV. 10/13 [i] 00:55 2Bobule [i] 02:30 Reportéri [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Naše pralesy [i] 06:30 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:35 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Šmolkovia [i] 07:10 Dráčik Tabaluga [i] 07:30 Fidlibum [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Energetika [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Senohrad [i] 09:05 Miestopis cechov a manufaktúr: Lesk kremnických mincí [i] 09:25 Tvárou v tvár [i] 09:50 Ukrajinská čítanka - Natalka Sniadanko [i] 10:00 Polícia [i] 10:15 Jazdi hlavou [i] 10:20 Mali ste mi to povedať [i] 11:05 Cesty za folklórom: Jarabina [i] 11:30 Obedníček: Pa a Pi [i] 11:35 Ebb a Flo [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLACINKY [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Bežkopotulky [i] 12:35 Orientácie [i] 13:00 Generácia [i] 13:25 Cesta [i] 14:05 Park [i] 14:50 ZvedaVEC: LED svietidlá [i] 14:55 Ľubomír Longauer [i] 15:10 Tradičná medicína vo svete I.: Kambodža I. [i] 15:35 Národnostný magazín: Nemecký [i] 16:05 Autosalón [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slov.obcí: Nižná a Vyšná Boca [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga [i] 21:00 1939/1940 - Vojna objektívom spravodajcov: Čudná vojna [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Hamlet podniká [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Správy a komentáre [i] 01:15 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 06:50 SÚDNA SIEŇ [i] 08:15 ČERT NIKDY NESPÍ [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 Stratené duše IV. 5 [i] 14:00 SÚDNA SIEŇ [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:25 Slnečno, sem-tam vraždy IV. 3 [i] 00:20 Kosti VIII. 4 [i] 01:20 KRIMI 01:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 02:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:15 SÚDNA SIEŇ [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Fórky, vtipky XXIV. [i] 06:00 Štyri svadby IV. 37 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 38 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Vzdušné bojové súboje 1/6 [i] 10:05 Vraždy v Midsomeri XIII. 7 [i] 12:30 DIVOKÉ KONE 16 [i] 13:40 Profesionáli III. 1/30 [i] 14:35 Fórky, vtipky XXIII. [i] 15:30 Ninja Factor II. 26,27 [i] 16:20 Dr. Dokonalý: Znamienko krásy 5 [i] 17:10 Vtierka Castle II. 3,4 [i] 19:05 Simpsonovci XXI. 12 [i] 19:25 Profesionáli III. 2 [i] 20:35 Šanghajskí rytieri [i] 23:00 OKTAGON MMA [i] 23:35 Bláznivá dovolenka [i] 01:35 Hviezdna brána: Atlantída II. 19 [i] 02:25 Profesionáli III. 2 [i] 03:05 Ninja Factor II. 26,27 [i] 03:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 04:30 INKOGNITO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Tým Škorpion II. 7 [i] 08:20 Tým Škorpion II. 8 [i] 09:15 Námořní vyšetřovací služba X. 18 [i] 10:15 Námořní vyšetřovací služba X. 19 [i] 11:15 Rookie Blue I. 1 [i] 12:15 Tým Škorpion II. 7 [i] 13:10 Tým Škorpion II. 8 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba X. 18 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba X. 19 [i] 16:05 Medium V. 1 [i] 17:05 Tým Škorpion II. 9 [i] 18:00 Rookie Blue I. 2 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba X. 20 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba X. 21 [i] 21:00 Jak prosté V. 6 [i] 22:00 Profil zločinu VI. 7 [i] 23:10 Intelligence I. 3 [i] 00:10 Kráska a zvíře IV. 6 [i] 01:05 Jak prosté V. 6 [i] 02:05 Profil zločinu VI. 7 [i] 03:05 Intelligence I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Na ostrově s Bearem Gryllsem (3. Řada) 2 [i] 06:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 7 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny 12 [i] 07:15 Jak se to dělá (17. Řada): Ozdobná sombrera/zálivky na saláty/kapslové pistole/regenerativní léky 1 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 10 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Milionová sázka 4 [i] 09:05 Potápění za zlatem - pod ledem (4. Řada): Zlato z hlubin 3 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Zimní smršť, 1. část 9 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Monstrózní Ford 6 [i] 11:40 Rození obchodníci: Audi Quattro - část 1 5 [i] 12:05 Rození obchodníci: Audi Quattro - část 2 6 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 8 [i] 13:30 Berte to jako varování (2. Řada): Svět hackerů 12 [i] 14:25 Berte to jako varování (2. Řada): Hrdinové a šprýmaři 13 [i] 15:20 Berte to jako varování (2. Řada): Nejlepší hity II 14 [i] 16:15 Jak se to dělá (17. Řada): Ozdobná sombrera/zálivky na saláty/kapslové pistole/regenerativní léky 1 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 10 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Milionová sázka 4 [i] 18:05 Rození obchodníci: VW Beetle - část 1 7 [i] 18:30 Rození obchodníci: VW Beetle - část 2 8 [i] 19:00 Jak to dělají? (12. Řada) 5 [i] 19:30 Jak se to dělá (14. Řada) 8 [i] 20:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada): Zlatý poklad 7 [i] 21:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 20 [i] 22:00 Zlatá horečka (7. Řada): Obří říční člun a velitel 8 [i] 23:00 Na pokraji Aljašky (1. Řada): Silnice 4 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 2 [i] 00:55 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 23 [i] 01:50 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada): Zlatý poklad 7 [i] 02:40 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 20 [i] 03:30 Zlatá horečka (7. Řada): Obří říční člun a velitel 8 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): Jaguar Mark 2 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Dřevák dřevěný [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown III [i] 09:55 168 hodin [i] 10:30 Četníci z Luhačovic: Udavač [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy IV [i] 14:40 Cukrárna [i] 15:00 Hvězdy letí do století [i] 15:50 Kojak II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Labyrint II.: Jiří Langmajer, Tatiana 2/7 [i] 21:05 Čtvrtá hvězda: Zítra točím v Aši 6/12 [i] 21:35 Fotbalista roku [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:55 Na stopě [i] 23:20 Kriminalista [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:50 Kalendárium [i] 01:05 GEN - Galerie elity národa [i] 01:25 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Všechnopárty [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Modrá krev: Kinští [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Kosmopolitní [i] 09:55 Velký, větší, největší: Mezinárodní vesmírná stanice [i] 10:45 Gejzíry a elixíry [i] 11:25 Vesnicopis [i] 11:50 Podzemní Čechy: Podzemní lomy 6/10 [i] 12:15 Babylon [i] 12:45 Na pomoc životu - obezita [i] 13:00 Cesty víry: Břímě farářských dětí [i] 13:25 Klíč [i] 13:55 Československý filmový týdeník 1967 1139/2379 [i] 14:10 Zapomenuté výpravy: Bez dokladů přes Kavkaz [i] 14:30 Benátky a umění 3/3 [i] 15:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:45 Zvířata v životě člověka: Vlk [i] 16:35 Letecké katastrofy: Cesta do záhuby [i] 17:25 Italský fašismus v barvě: Mussoliniho vláda 2/2 [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 proStory: Baráky jsou vážná věc [i] 19:20 Poutní místa: Křižanov a Jablonné v Podještědí [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hitlerovy děti: Svádění [i] 21:00 Velké stroje zblízka: Letadlová loď [i] 21:50 Sráči [i] 23:25 Muž, který zastřelil Libertyho [i] 01:25 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 01:45 Queer: Ruský den žen [i] 02:10 Dolní Bojanovice [i] 02:35 Muzeální hrátky [i] 03:05 Řemeslo žije! [i] 03:20 Na moll... [i] 04:05 Uchem jehly [i] 04:30 Ochránce [i] 04:55 Druhý život Jitky K. [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Ulice 3210 [i] 10:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa 11 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: S.O.S. 116 [i] 14:00 Odložené případy: Třináctá komnata 7 [i] 15:00 Odložené případy: Babočkové odlétají 8 [i] 15:55 Kriminálka Miami IV: Hellraisers 9 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3211 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Policie Modrava: Ranč 2 [i] 21:30 Robinsonův ostrov [i] 22:30 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II 2 [i] 23:25 Vražedná čísla: Špinavá bomba 10 [i] 00:15 Odložené případy: Třináctá komnata 7 [i] 01:05 Odložené případy: Babočkové odlétají 8 [i] 01:45 Dva a půl chlapa 11 [i] 02:05 Střepiny [i] 02:30 Áčko [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: S.O.S. 116 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy II: Krtek 5 [i] 06:35 Friends: Grandhotel [i] 07:05 Elfové [i] 07:50 M*A*S*H 120 [i] 08:45 M*A*S*H 121 [i] 09:15 Jake a tlusťoch III: Moje skvělá hodina 9 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Falešná jeptiška [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch III: Hodně dávno a dost daleko 10 [i] 13:20 Komisař Rex VII: Mrtvá za mřížemi 15 [i] 14:25 Komisař Rex VIII: S Ninou o půlnoci 1 [i] 15:25 Policie Hamburk I: Lstivá přítelkyně 16 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Naprostá iluze [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Mike medium Rare 3 [i] 21:30 Jste to, co jíte [i] 22:45 Castle na zabití IV: Hrdinové a zločinci 2 [i] 23:40 Soudní síň: Naprostá iluze [i] 00:35 Rosamunde Pilcher: Falešná jeptiška [i] 02:35 Komisař Rex VII: Mrtvá za mřížemi 15 [i] 03:20 Komisař Rex VIII: S Ninou o půlnoci 1 [i] 04:05 Policie Hamburk I: Lstivá přítelkyně 16 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Smotánka [i] 05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Gossip Girl VI. 5/10 [i] 08:30 Millerovci [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Millerovci [i] 10:55 Zakázaná láska 143/158 [i] 12:20 Dievča do každého počasia [i] 14:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:30 Chlapi neplačú [i] 16:35 Skrytá vášeň 81-82/188 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:30 Mentalista [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Vymenené životy 238-239 [i] 22:35 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 19/22 [i] 23:30 Stratená duša III. 1-2/13 [i] 01:15 Priatelia [i] 02:00 Millerovci [i] 02:20 Adela show [i] 03:10 Smotánka [i] 04:10 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Big Screen 2 26 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 4 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 5 [i] 06:30 Antboy: Pomsta rudé fúrie [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 D'Artagnanova dcera [i] 13:25 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 15:10 Čmuchalky [i] 16:55 Arthur Newman