TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Mentalista VI. 13-14/22 [i] 13:50 FARMA - DEŇ TRETÍ [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 FARMA - DEŇ ŠTVRTÝ [i] 21:40 FARMA - DUEL [i] 23:30 Smrtonosná zbraň [i] 01:50 Mentalista VI. 13-14/22 [i] 03:10 NCIS: Los Angeles I. 13/24 [i] 04:20 Zámena manželiek [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Duel [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Údolie Val d´Orcia [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Rozhodnutie s následkami 7/14 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vražda ostane vraždou [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta IV. 9/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Carrara [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Slepá dôvera 8/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:50 Cestou necestou: Granada [i] 22:25 Večerné správy RTVS [i] 22:35 Kill Bill 2 [i] 00:50 Neskoro večer [i] 01:40 Kill Bill 2 [i] 03:50 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Tradičná medicína vo svete I.: Čína II. [i] 06:35 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:40 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 06:55 Máša a medveď II [i] 07:00 Šmolkovia [i] 07:10 Garfield III. [i] 07:25 Kamaráti bez slov [i] 07:35 Vstúpte do sveta tanca [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - MIMI A LÍZA 2 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Brhlovce [i] 09:00 Miestopis cechov a manufaktúr: Sklári z Katarínskej Huty [i] 09:20 Rómsky magazín [i] 09:45 Ukrajinská čítanka - Jurij Vynnyčuk [i] 09:55 Sny podľa Renoira [i] 10:50 Srdečný pozdrav [i] 11:30 Pa a Pi [i] 11:40 Ebb a Flo [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - JABLKÁ V ŽUPANE [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Trenčianske Teplice. [i] 12:35 Malá Fatra [i] 12:55 Kvety a korene [i] 13:55 Ľudo Ondrejov [i] 14:15 Umenie [i] 14:55 Highlighty Európskej ligy [i] 15:45 Tvárou v tvár [i] 16:15 (Ne)celebrity: Ľuboš Moravčík [i] 16:20 (Ne)celebrity: Ján Huba [i] 16:30 Televíkend [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slov.obcí: Lietava [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga [i] 20:30 Adam Šangala 1/3 [i] 21:30 Ministerstvo zahraničných vecí [i] 23:20 BJD 2016: Cha Bud !(Slovensko) [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Správy RTVS z regiónov [i] 01:10 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:15 POLICAJTI V AKCII [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ [i] 10:35 DIVOKÉ KONE 15 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 Stratené duše IV. 4 [i] 13:50 SÚDNA SIEŇ [i] 14:50 ČERT NIKDY NESPÍ [i] 16:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 James Bond: Casino Royale [i] 23:50 Rachot v Bronxe [i] 01:50 Pach krvi 5: Krvavý masaker [i] 03:10 KRIMI 03:35 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:55 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Ninja Factor II. 22,23 [i] 05:55 Štyri svadby IV. 34 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 35 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Vtierka Castle II. 1,2/24 [i] 11:00 Prvé oddelenie 35 [i] 11:30 Už dosť, šéfe! XI. 1/22 [i] 12:50 Nové bývanie [i] 13:35 Profesionáli II. 31/31 [i] 14:25 Simpsonovci XXI. 10 [i] 14:55 Ninja Factor II. 24,25 [i] 15:55 Dr. Dokonalý: Časovaná bomba 4 [i] 16:50 Hawaii 5.0 V. 24,25/25 [i] 18:50 Simpsonovci XXI. 11 [i] 19:25 Profesionáli III. 1/30 [i] 20:35 1890: Krv a mlieko 2 [i] 21:50 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 23:15 Ako básnici prichádzajú o ilúzie [i] 01:15 It´s always Sunny in Philadelphia IX. 7,8 [i] 02:05 Hviezdna brána: Atlantída II. 18 [i] 02:50 Ako som spoznal vašu mamu IX. 18,19 [i] 03:30 Profesionáli III. 1/30 [i] 04:10 It´s always Sunny in Philadelphia IX. 7,8 [i] 04:50 Ako som spoznal vašu mamu IX. 19 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Tým Škorpion II. 5 [i] 08:20 Tým Škorpion II. 6 [i] 09:15 Medium Iv. 15 [i] 10:15 Námořní vyšetřovací služba X. 16 [i] 11:15 Námořní vyšetřovací služba X. 17 [i] 12:15 Tým Škorpion II. 5 [i] 13:15 Tým Škorpion II. 6 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba X. 16 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba X. 17 [i] 16:10 Tým Škorpion II. 7 [i] 17:05 Tým Škorpion II. 8 [i] 18:00 Rookie Blue I. 1 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba X. 18 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba X. 19 [i] 21:00 Intelligence I. 3 [i] 22:00 Myšlenky zločince XI. 11 [i] 23:00 Tajnosti a lži II. 3 [i] 00:00 Od soumraku do úsvitu II. 10 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8 [i] 02:40 Od soumraku do úsvitu II. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (14. Řada) 5 [i] 05:35 Jak se to dělá (15. Řada) 2 [i] 06:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 6 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion 11 [i] 07:15 Jak se to dělá (16. Řada) 13 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 3 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Mazlíček, činčila 9 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Pozor na telefon 3 [i] 09:05 Potápění za zlatem - pod ledem (4. Řada): Štěstí 2 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Pobřežní katastrofa 8 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Lincoln lowrider 5 [i] 11:40 Rození obchodníci: Porsche 944 Turbo - část 1 3 [i] 12:05 Rození obchodníci: Porsche 944 Turbo - část 2 4 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 7 [i] 13:30 Nazí a vystrašení (2. Řada): Přežít a prosperovat 7 [i] 14:25 Nazí a vystrašení (2. Řada): To se snadno řekne 8 [i] 15:20 Nazí a vystrašení (2. Řada): Strach z neznáma 9 [i] 16:15 Jak se to dělá (16. Řada) 13 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Mazlíček, činčila 9 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Pozor na telefon 3 [i] 18:05 Rození obchodníci: Audi Quattro - část 1 5 [i] 18:30 Rození obchodníci: Audi Quattro - část 2 6 [i] 19:00 Jak to dělají? (12. Řada) 4 [i] 19:30 Jak se to dělá (14. Řada) 7 [i] 20:00 Záchrana statku (1. Řada): Opuštěni a osamělí 2 [i] 21:00 Vražedná pole (1. Řada) 10 [i] 22:00 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Záchrana vrtulníkem 11 [i] 23:00 Muži Yukonu (5. Řada): Země nikoho 3 [i] 00:00 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (1. Řada): Ponoř se do toho 2 [i] 00:55 Lovci jedů (1. Řada): Nevyřízené účty 3 [i] 01:50 Záchrana statku (1. Řada): Opuštěni a osamělí 2 [i] 02:40 Vražedná pole (1. Řada) 10 [i] 03:30 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Záchrana vrtulníkem 11 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): Cobra 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak II [i] 10:05 Kufr [i] 10:45 Herec v zahradě [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy IV [i] 14:45 Tak neváhej a toč speciál [i] 15:45 Reportéři ČT [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 Četníci z Luhačovic: Udavač [i] 21:30 13. komnata Ivy Pekárkové [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Všechnopárty [i] 22:55 Silvestrovský koktejl [i] 23:50 Případy detektiva Murdocha IX [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Bolkoviny [i] 01:55 Banánové rybičky [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Babylon [i] 05:30 proStory: Baráky jsou vážná věc [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zvířata v životě člověka: Vlk [i] 09:50 S gurmánem na cestách I.: Boston [i] 10:30 Postřehy odjinud [i] 10:40 S kuchařem kolem světa: Kolumbie [i] 11:35 Delfíni očima špionážních kamer 2/2 [i] 12:30 Chcete mě? [i] 13:00 Cestou suchých potoků [i] 13:20 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 13:40 České himálajské dobrodružství II.: Za hranice možností [i] 14:30 GEN - Galerie elity národa [i] 14:50 Poslední tajemství Třetí říše II.: Sebevražedné mise [i] 15:40 Velká vlastenecká válka: Válka na moři [i] 16:35 Bonbónky světa [i] 16:55 Podzemní Čechy: Vojenské podzemí 5/10 [i] 17:20 Ostrovy snů: Saint Pierre a [i] 18:10 Údolím Kampu k Dunaji [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Divnopis [i] 19:00 Evropa dnes [i] 19:25 Na pomoc životu - obezita [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Gorilí tlupa a já 1/2 [i] 21:00 Hrobka faraóna [i] 21:55 Asfaltová džungle [i] 23:50 Historie jednoho útěku [i] 01:30 Vesnicopis [i] 01:50 Chcete je? [i] 01:55 Folklorika [i] 02:20 Boj o Valašské království [i] 02:45 O mlynářích a cyklistech [i] 03:05 V zajetí železné opony [i] 03:15 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:45 Divočina bez hranic [i] 04:10 Babylon [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:40 Ulice 3209 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Šance na nový život 720 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:20 Dva a půl chlapa 10 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě: Budu čekat 115 [i] 14:00 Odložené případy: Běžec 5 [i] 15:00 Odložené případy: Halleyova kometa 6 [i] 15:55 Kriminálka Miami IV: V podezření [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3210 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Můj přítel delfín 2 [i] 22:20 Pařba na třetí [i] 00:30 Odložené případy: Běžec 5 [i] 01:20 Odložené případy: Halleyova kometa 6 [i] 02:05 Dva a půl chlapa 10 [i] 02:25 Prásk [i] 03:05 Kolotoč [i] 03:35 Co na to Češi [i] 04:15 Ordinace v růžové zahradě: Budu čekat 115 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy II: Nové kousky starého psa 2 [i] 06:35 Friends: Přátelé džungle [i] 07:05 Friends: Andreina velká chvíle [i] 07:50 M*A*S*H 117 [i] 08:45 M*A*S*H 118 [i] 09:15 Jake a tlusťoch III: Zlatíčko Leilani 8 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Zmatená láska [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch III: Moje skvělá hodina 9 [i] 13:20 Komisař Rex VII: Ukradená mumie 13 [i] 14:20 Komisař Rex VII: Poštovní holubi 14 [i] 15:25 Policie Hamburk I: Únos 15 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Bláznivá tchyně [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav II: Milovaná zatuchlina 11 [i] 21:40 Charlieho andílci [i] 23:45 Soudní síň: Bláznivá tchyně [i] 00:40 Rosamunde Pilcher: Zmatená láska [i] 02:40 Komisař Rex VII: Ukradená mumie 13 [i] 03:25 Komisař Rex VII: Poštovní holubi 14 [i] 04:10 Policie Hamburk I: Únos 15 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Chlapi neplačú [i] 06:25 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 18/22 [i] 08:30 Millerovci [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Millerovci [i] 10:55 Zakázaná láska 142/158 [i] 12:15 Vymenené životy 236-237 [i] 14:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:40 Chlapi neplačú [i] 16:45 Skrytá vášeň 79-80/188 [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Mentalista [i] 20:30 Moja vysnívaná láska [i] 22:15 Bostonské vraždy V. 13-14/18 [i] 00:05 Tyran [i] 02:05 Priatelia [i] 02:50 Dr. House VIII. 22-23/23 [i] 04:10 Bostonské vraždy V. 13-14/18 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 23 [i] 06:00 Big Screen 2 24 [i] 06:15 Smitty - nejlepší přítel [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Big Screen 2 25 [i] 11:20 Piráti [i] 13:45 Císař Augustus 1 3 [i] 14:40 Jasmíniny slzy [i] 16:30 Po přečtení spalte [i] 18:15 Andrew - člen naší rodiny [i] 20:30 3 dny na zabití [i]