TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 Baby boom [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Mentalista VI. 11-12/22 [i] 14:00 Susedské prípady [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 FARMA - DEŇ TRETÍ [i] 22:50 Policajné prípady [i] 23:55 Top aplikácie [i] 00:10 Dva a pol chlapa VII. [i] 01:10 Stúpenci I. 4/15 [i] 02:00 Mentalista VI. 11-12/22 [i] 03:20 Dva a pol chlapa VII. [i] 04:05 Baby boom [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Seeland v Dánsku [i] 09:00 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Znovuzrodenie 6/14 [i] 09:55 Diagnóza: Vražda: Znamenie vraha 2.časť [i] 10:40 Test magazín: Bieliace zubné pasty [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:40 Správna Agáta IV. 8/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Údolie Val d´Orcia [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Rozhodnutie s následkami 7/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Z lásky k mieru [i] 21:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XV.: Články o zločine 18/24 [i] 22:40 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XV.: Stiahnuté dievča 19/24 [i] 23:25 Diagnóza: Vražda: Znamenie vraha 2.časť [i] 00:05 Správna Agáta IV. 8/13 [i] 00:50 Obdobie zločinu: Osudné zvádzanie [i] 02:25 Slovensko v obrazoch [i] 02:45 Svet v obrazoch [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Tradičná medicína vo svete I.: Čína I. [i] 06:30 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:35 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Garfield III. [i] 07:10 Kniha džunglí II. [i] 07:20 Šmolkovia [i] 07:30 Poštár Pat II [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - COVER [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 09:55 Ukrajinská čítanka - Taras Prochasko [i] 10:05 Džbán plný ambrózie [i] 11:10 Vôňa medovníkov [i] 11:35 Obedníček: Pa a Pi [i] 11:40 Ebb a Flo [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLISUŠI [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Žralok 1/2 [i] 13:10 Žralok 2/2 [i] 14:00 Pasca na svetlo [i] 14:35 Kinorama [i] 15:00 Mojich sedem divov: Martin Porubjak [i] 15:35 Rómsky magazín [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete I.: Čína II. [i] 16:30 Test magazín: Bieliace zubné pasty [i] 16:35 Energetika [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slov.obcí: Turzovka [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga [i] 20:45 Futbal - Európska liga [i] 23:00 VAT [i] 23:25 Polícia [i] 23:40 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Hmlovky [i] 23:45 Poklady.sk: Slovensko v Cerne [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:45 Národnostné správy [i] 00:55 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:25 POLICAJTI V AKCII [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:35 SÚDNA SIEŇ [i] 10:35 DIVOKÉ KONE 14 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 Stratené duše IV. 3 [i] 14:00 SÚDNA SIEŇ [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:20 DVOJIČKY [i] 00:05 Slnečno, sem-tam vraždy IV. 2 [i] 01:00 Kosti VIII. 3 [i] 02:00 NOVINY TV JOJ 02:40 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 03:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Ninja Factor II. 20,21 [i] 06:00 Štyri svadby IV. 33 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 34 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Vtierka Castle 9,10/10 [i] 11:00 Prvé oddelenie 34 [i] 11:30 Už dosť, šéfe! X. 20/20 [i] 12:50 Nové bývanie [i] 13:35 Profesionáli II. 30 [i] 14:25 Simpsonovci XXI. 9 [i] 14:55 Ninja Factor II. 22,23 [i] 15:55 Dr. Dokonalý: Ilúzie 3 [i] 16:50 Vtierka Castle II. 1,2/24 [i] 18:50 Simpsonovci XXI. 10 [i] 19:20 TIPOS INFO [i] 19:25 Profesionáli II. 31/31 [i] 20:35 X-Men: Posledný vzdor [i] 22:55 Faktor strachu 2.0 5,6 [i] 00:50 Hviezdna brána: Atlantída II. 17 [i] 01:45 Ako som spoznal vašu mamu IX. 16,17 [i] 02:30 Profesionáli II. 31/31 [i] 03:05 Faktor strachu 2.0 5,6 [i] 04:30 Ako som spoznal vašu mamu IX. 16,17 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Tým Škorpion II. 3 [i] 08:05 Tým Škorpion II. 4 [i] 09:05 Medium Iv. 14 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba X. 14 [i] 11:05 Námořní vyšetřovací služba X. 15 [i] 12:05 Tým Škorpion II. 3 [i] 13:05 Tým Škorpion II. 4 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba X. 14 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba X. 15 [i] 16:05 Tým Škorpion II. 5 [i] 17:05 Tým Škorpion II. 6 [i] 18:00 Medium Iv. 15 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba X. 16 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba X. 17 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba X. 24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba X. 24 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (14. Řada) 4 [i] 05:35 Jak se to dělá (15. Řada) 1 [i] 06:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 5 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal 10 [i] 07:15 Jak se to dělá (16. Řada) 12 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nejhorší plány 8 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Neúspěch 2 [i] 09:05 Potápění za zlatem - pod ledem (4. Řada): Velké zásoby zlata 1 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Skrz naskrz 7 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Dvě problematické Galaxie 4 [i] 11:40 Rození obchodníci: Triumph Spitfire - část 1 1 [i] 12:05 Rození obchodníci: Triumph Spitfire - část 2 2 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 6 [i] 13:30 Extrémní přepravci (1. Řada) 6 [i] 14:25 Extrémní přepravci (1. Řada) 7 [i] 15:20 Extrémní přepravci (1. Řada) 8 [i] 16:15 Jak se to dělá (16. Řada) 12 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nejhorší plány 8 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Neúspěch 2 [i] 18:05 Rození obchodníci: Porsche 944 Turbo - část 1 3 [i] 18:30 Rození obchodníci: Porsche 944 Turbo - část 2 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (12. Řada) 3 [i] 19:30 Jak se to dělá (14. Řada) 6 [i] 20:00 Boj o nemovitosti (1. Řada): Totální porážka 13 [i] 20:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Záhadný přídavek 14 [i] 21:00 Likvidátor (4. Řada): Na cestách - jak Schwarzovi pokořili velblouda 39 [i] 21:30 Likvidátor (3. Řada): Kořist od soudu 1 [i] 22:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Alton 7 [i] 22:30 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Scunthorpe 8 [i] 23:00 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Terapie škvárem 13 [i] 23:30 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Kalhoty pro pumu 14 [i] 00:00 Pouliční psanci (3. Řada) 18 [i] 00:55 Odpadlická autodílna (2. Řada) 4 [i] 01:50 Boj o nemovitosti (1. Řada): Totální porážka 13 [i] 02:15 Boj o nemovitosti (1. Řada): Záhadný přídavek 14 [i] 02:40 Likvidátor (4. Řada): Na cestách - jak Schwarzovi pokořili velblouda 39 [i] 03:05 Likvidátor (3. Řada): Kořist od soudu 1 [i] 03:30 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Alton 7 [i] 03:55 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Scunthorpe 8 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): Jag XK8 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak II [i] 09:50 Silvestrovský koktejl [i] 10:40 Pošta pro tebe [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy IV [i] 14:40 Noční stolek b [i] 14:55 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:55 Kojak II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nevinné lži [i] 21:15 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:15 Gejzír [i] 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 22:45 Na stopě [i] 23:10 Taggart [i] 00:05 Legendy kriminalistiky: Rodiče na obtíž [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:05 Objektiv [i] 01:35 Toulavá kamera [i] 02:05 Banánové rybičky [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zapomenuté výpravy: "Šťastné" [i] 05:20 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 České himálajské dobrodružství II.: Za hranice možností [i] 09:55 Cestománie [i] 10:25 Italský fašismus v barvě: Nástup k moci 1/2 [i] 11:15 Souvislosti Jana Pokorného [i] 12:15 Křesťanský magazín [i] 12:40 Na pomoc životu - obezita [i] 12:55 Chcete je? [i] 13:00 Benátky a umění 3/3 [i] 13:45 Gejzíry a elixíry [i] 14:25 Poslední tajemství Třetí říše II.: Sebevražedné mise [i] 15:20 Zapomenuté výpravy: Bez dokladů přes Kavkaz [i] 15:45 Soukromé století: Mávnutí motýlích křídel [i] 16:35 Velký, větší, největší: Mezinárodní vesmírná stanice [i] 17:30 Do neznáma 20/39 [i] 17:50 Do neznáma: Láska, dítě a video 21/39 [i] 18:15 Národní klenoty II [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:20 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Kolumbie [i] 21:05 Cestománie [i] 21:35 Modrá krev: Kinští [i] 22:30 Adelheid [i] 00:10 Queer: Ruský den žen [i] 00:35 Sestřička Jackie V 1/10 [i] 01:05 Doktoři 5/8 [i] 01:50 Náš venkov: Studánka a pojízdná klubovna [i] 02:15 Divočina bez hranic [i] 02:45 Babylon [i] 03:10 Nepořádek po česku [i] 03:35 V zajetí železné opony [i] 03:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:15 Co jste hasiči... [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:40 Ulice 3208 [i] 09:40 Výměna manželek [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:20 Dva a půl chlapa 9 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě: Dnes neordinujeme! 114 [i] 14:00 Odložené případy: Náš chlapec se vrátil 3 [i] 15:00 Odložené případy: Pobožní lidé 4 [i] 15:55 Kriminálka Miami IV: Trojitá vražda [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3209 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Šance na nový život 720 [i] 21:35 Prásk [i] 22:15 Znamení [i] 00:20 Odložené případy: Náš chlapec se vrátil 3 [i] 01:15 Odložené případy: Pobožní lidé 4 [i] 01:55 Dva a půl chlapa 9 [i] 02:15 Robinsonův ostrov [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Dnes neordinujeme! 114 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy II: Modrý rytíř 1 [i] 06:35 Friends: Emma má dilema [i] 07:05 Friends: Přátelé džungle [i] 07:50 M*A*S*H 116 [i] 08:45 M*A*S*H 117 [i] 09:15 Jake a tlusťoch III: Bez východiska 7 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Dokonalé štěstí [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch III: Zlatíčko Leilani 8 [i] 13:20 Komisař Rex VII: Zamilovaná do vraha 11 [i] 14:20 Komisař Rex VII: Slavná za každou cenu 12 [i] 15:25 Policie Hamburk I: Srdce jako led 14 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Týraná dcera [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 21:35 davinci [i] 22:30 Castle na zabití IV: Návrat 1 [i] 23:20 Soudní síň: Týraná dcera [i] 00:15 Rosamunde Pilcher: Dokonalé štěstí [i] 02:15 Komisař Rex VII: Zamilovaná do vraha 11 [i] 03:05 Komisař Rex VII: Slavná za každou cenu 12 [i] 03:50 Policie Hamburk I: Srdce jako led 14 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Chlapi neplačú [i] 06:20 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:05 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 17/22 [i] 08:25 Millerovci [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Millerovci [i] 11:00 Zakázaná láska 141/158 [i] 12:20 Vymenené životy 234-235 [i] 14:45 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:45 Chlapi neplačú [i] 16:55 Skrytá vášeň 77-78/188 [i] 18:45 Priatelia [i] 19:40 Mentalista [i] 20:30 Vymenené životy 236-237 [i] 22:30 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 18/22 [i] 23:25 Dr. House VIII. 21-23/23 [i] 01:55 Priatelia [i] 02:35 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 04:00 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Bratři Warnerové [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 20 [i]