TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:50 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Mentalista VI. 9-10/22 [i] 13:50 FARMA - DEŇ DRUHÝ [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Kredenc [i] 23:40 Dva a pol chlapa VII. [i] 00:35 Stúpenci I. 3/15 [i] 01:30 Mentalista VI. 9-10/22 [i] 03:00 NCIS: Los Angeles I. 9/24 [i] 04:20 Zámena manželiek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Duel [i] 05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:35 Počasie [i] 06:40 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:20 Test magazín: Bieliace zubné pasty [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Tirolsko [i] 09:00 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Len malý krok 5/14 [i] 09:55 Diagnóza: Vražda: Znamenie vraha [i] 10:40 Test magazín: Párky [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta IV. 7/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Seeland v Dánsku [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Znovuzrodenie 6/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Liga majstrov: AS Monaco - Manchester City [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 Diagnóza: Vražda: Znamenie vraha [i] 00:20 Správna Agáta IV. 7/13 [i] 01:05 Obdobie zločinu: Posledný valčík [i] 02:40 Občan za dverami [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Tradičná medicína vo svete I.: Južná Kórea [i] 06:30 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:35 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Garfield III. [i] 07:10 Kniha džunglí II. [i] 07:20 Šmolkovia [i] 07:30 Poštár Pat II [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - ZRKADLO [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Kvarteto [i] 09:55 Ukrajinská čítanka - Serhij Žadan [i] 10:05 Návraty k hereckým legendám: Juraj Kukura jubiluje [i] 10:35 Čudný človek [i] 11:45 Obedníček: Kamaráti bez slov [i] 11:55 Ebb a Flo [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 Bežkopotulky [i] 12:45 Universum: Sovia odysea [i] 13:35 Nezdanené príjmy - ako prichádza Európa o peniaze [i] 14:35 Moja diagnóza: Vyrovnaná so životom (Skolióza) [i] 15:00 Diagnózy svedomia [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete I.: Čína I. [i] 16:25 (Ne)celebrity: Karol Mika [i] 16:30 Príbeh vínom písaný - Ferdinand Fussmann [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slov.obcí: Nová Bystrica [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:35 Ebb a Flo [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - ZRKADLO [i] 18:45 Šmolkovia [i] 19:00 Kniha džunglí II. [i] 19:10 Poštár Pat II [i] 19:25 Garfield III. [i] 19:35 Vstúpte do sveta tanca [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Žralok 1/2 [i] 20:55 Žralok 2/2 [i] 21:45 GEN.sk: Mikuláš Huba [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Umenie [i] 23:00 Kinorama [i] 23:25 Retro noviny [i] 23:55 Československý filmový týždenník [i] 00:05 Československý filmový týždenník [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Správy a komentáre [i] 01:25 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:20 POLICAJTI V AKCII [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ [i] 10:35 DIVOKÉ KONE 13 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 Stratené duše IV. 2 [i] 14:00 SÚDNA SIEŇ [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PRÁZDNINY: Kuny a bikiny 9 [i] 21:45 Dovidenia, stará mama! [i] 22:25 Spackané plastické operácie II. 7 [i] 23:30 Slnečno, sem-tam vraždy IV. 1/13 [i] 00:30 Kosti VIII. 2 [i] 01:25 NOVINY TV JOJ 02:10 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 02:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:35 SÚDNA SIEŇ [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Ninja Factor II. 18,19 [i] 05:55 Štyri svadby IV. 32 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 33 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Vtierka Castle 7,8 [i] 11:00 Prvé oddelenie 33 [i] 11:30 Už dosť, šéfe! X. 19 [i] 12:50 Nové bývanie [i] 13:35 Profesionáli II. 29 [i] 14:25 Simpsonovci XXI. 8 [i] 14:55 Ninja Factor II. 20,21 [i] 15:55 Dr. Dokonalý: Spáč 2 [i] 16:50 Vtierka Castle 9,10/10 [i] 18:50 Simpsonovci XXI. 9 [i] 19:25 Profesionáli II. 30 [i] 20:35 Čierne vlajky II. 3,4 [i] 22:55 Vikingovia IV. 5 [i] 23:55 V službách KGB III. 3 [i] 00:50 Hviezdna brána: Atlantída II. 16 [i] 01:45 Ako som spoznal vašu mamu IX. 14,15 [i] 02:25 Profesionáli II. 30 [i] 03:10 Čierne vlajky II. 3,4 [i] 04:55 Ako som spoznal vašu mamu IX. 15 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Kráska a zvíře IV. 13 [i] 08:00 Tým Škorpion II. 2 [i] 09:00 Medium Iv. 13 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba X. 12 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba X. 13 [i] 12:00 Tým Škorpion II. 2 [i] 13:00 Kráska a zvíře IV. 13 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba X. 12 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba X. 13 [i] 16:00 Tým Škorpion II. 3 [i] 17:00 Tým Škorpion II. 4 [i] 18:00 Medium Iv. 14 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba X. 14 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba X. 15 [i] 21:00 Vražedná práva III. 10 [i] 22:00 Jak prosté V. 5 [i] 23:00 Myšlenky zločince X. 21 [i] 00:00 Myšlenky zločince X. 22 [i] 01:00 Vražedná práva III. 10 [i] 02:00 Myšlenky zločince X. 21 [i] 02:45 Myšlenky zločince X. 22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (14. Řada) 3 [i] 05:35 Jak se to dělá (13. Řada): Nádobí na vaření/motory do Ferrari/ohřívače vody 13 [i] 06:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 4 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most 9 [i] 07:15 Jak se to dělá (16. Řada) 11 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Drtivý úder 7 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Za dveřmi 1 [i] 09:05 Zlato z Beringova moře (3. Řada): Poslední boj 16 [i] 10:25 Boj o nemovitosti (1. Řada): Pradávné bohatství 5 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Darebný dragster 3 [i] 11:40 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Bentley - část 1 11 [i] 12:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Bentley - část 2 12 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 5 [i] 13:30 Odpadlická autodílna (1. Řada): Ošklivá Nova, 1. část 7 [i] 14:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Zatracená Nova 2. část 8 [i] 15:20 Odpadlická autodílna (1. Řada): Posedlí Chevy Shortbed z roku 1969, 1. část 9 [i] 16:15 Jak se to dělá (16. Řada) 11 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Drtivý úder 7 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Za dveřmi 1 [i] 18:05 Rození obchodníci: Triumph Spitfire - část 1 1 [i] 18:30 Rození obchodníci: Triumph Spitfire - část 2 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (12. Řada) 2 [i] 19:30 Jak se to dělá (14. Řada) 5 [i] 20:00 Naftové bratrstvo (1. Řada): Neočekáváná proměna (1. část ze 100) 9 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (4. Řada) 11 [i] 22:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1985 Maserati Biturbo 16 [i] 23:00 Pouliční psanci (3. Řada): Skupina Shark Pool 3 [i] 00:00 Dvojí přežití (6. Řada) 11 [i] 00:55 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Kate Hudsonová 3 [i] 01:50 Naftové bratrstvo (1. Řada): Neočekáváná proměna (1. část ze 100) 9 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (4. Řada) 11 [i] 03:30 Rození obchodníci (13. Řada): 1985 Maserati Biturbo 16 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): G-Wagen 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak II [i] 10:00 Dobrodružství kriminalistiky [i] 10:50 Dobrodružství kriminalistiky [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy IV [i] 14:45 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:45 Kojak II [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 DoktorKA [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Columbo [i] 23:35 Kriminalista [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Ostrovy snů: Saint Pierre a [i] 09:50 Apokalypsa: 1. světová válka: Vysvobození 5/5 [i] 10:45 České stopy na březích Amazonky [i] 11:45 Náš venkov: Studánka a pojízdná klubovna [i] 12:15 Za vesnickými muzikanty [i] 12:40 Folklorika [i] 13:10 Poutní místa: Křižanov a Jablonné v Podještědí [i] 13:30 S gurmánem na cestách I.: Boston [i] 14:10 Vínečko III 3/8 [i] 14:40 Evropa dnes [i] 15:05 Benátky a umění 3/3 [i] 15:50 Cestou suchých potoků [i] 16:10 Klíč [i] 16:35 Druhý život Jitky K. [i] 17:30 S kuchařem kolem světa: Filipíny [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Modrá krev: Colloredové [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Kosmopolitní [i] 21:00 Na cestě po Luzonu [i] 21:30 Národní klenoty II [i] 22:00 Doktoři 5/8 [i] 22:45 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:45 Batesův motel IV: Jak se láme světlo 5/10 [i] 00:30 Tajné životy 10/13 [i] 01:25 Uchem jehly [i] 01:55 Vesnicopis [i] 02:15 Divočina bez hranic [i] 02:40 Srnčí hody [i] 03:00 Švejkové nebo Rambové? [i] 03:25 V zajetí železné opony [i] 03:40 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:05 Babylon [i] 04:30 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:40 Ulice 3207 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Vezmeš si mě? 719 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:20 Dva a půl chlapa 8 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě: Sedmé nebe 113 [i] 14:00 Odložené případy: Když hradba povolí 1 [i] 15:00 Odložené případy: Prášek 2 [i] 15:55 Kriminálka Miami IV: 48 hodin života [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3208 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:40 Robinsonův ostrov [i] 22:40 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II 1 [i] 23:40 Vražedná čísla: Snajpr nula 9 [i] 00:30 Odložené případy: Když hradba povolí 1 [i] 01:20 Odložené případy: Prášek 2 [i] 02:05 Dva a půl chlapa 8 [i] 02:20 Áčko: Matkou ve čtrnácti! [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Sedmé nebe 113 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy I: Dolní město 25 [i] 06:35 Friends: Holky z venkova [i] 07:05 Friends: Emma má dilema [i] 07:50 M*A*S*H 115 [i] 08:45 M*A*S*H 116 [i] 09:15 Jake a tlusťoch III: Všechno záleží na tobě 6 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Nebezpečný příboj [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch III: Bez východiska 7 [i] 13:20 Komisař Rex VII: Nenávist k hezkým blondýnám 9 [i] 14:20 Komisař Rex VII: Všechno nejlepší k narozeninám 10 [i] 15:25 Policie Hamburk I: Hořící svatební šaty 13 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Kdo má pravdu [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Experiment Liu 2 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Cesty k úspěchu [i] 22:45 Castle na zabití III: Knock out 24 [i] 23:40 Soudní síň: Kdo má pravdu [i] 00:35 Rosamunde Pilcher: Nebezpečný příboj [i] 02:35 Komisař Rex VII: Nenávist k hezkým blondýnám 9 [i] 03:25 Komisař Rex VII: Všechno nejlepší k narozeninám 10 [i] 04:10 Policie Hamburk I: Hořící svatební šaty 13 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Chlapi neplačú [i] 06:25 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 16/22 [i] 08:30 Millerovci [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Millerovci [i] 10:55 Zakázaná láska 140/158 [i] 12:10 Vymenené životy 232-233 [i] 14:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:35 Chlapi neplačú [i] 16:40 Skrytá vášeň 75-76/188 [i] 18:35 Priatelia [i]