TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 O 10 rokov mladší [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 12:00 Mentalista VI. 7-8/22 [i] 13:50 FARMA - DEŇ PRVÝ [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Baby boom [i] 21:40 FARMA - DEŇ DRUHÝ [i] 22:50 Policajné prípady [i] 23:50 Dva a pol chlapa VII. [i] 00:45 Stúpenci I. 2/15 [i] 01:40 Mentalista VI. 7-8/22 [i] 03:00 NCIS: Los Angeles I. 7/24 [i] 04:05 Zámena manželiek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Počasie [i] 06:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Castelli Romani [i] 09:00 Neskoro večer [i] 10:05 Diagnóza: Vražda: Modelová vražda [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta IV. 6/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:30 Úžasné krajiny: Tirolsko [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Len malý krok 5/14 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nevera po slovensky 1/3 [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:05 Nočný recepčný 2/6 [i] 23:05 Murdochove záhady I.: Bruchovravec 10/13 [i] 23:50 Diagnóza: Vražda: Modelová vražda [i] 00:35 Správna Agáta IV. 6/13 [i] 01:20 Nočný recepčný 2/6 [i] 02:15 Autosalón [i] 02:40 Dámsky klub [i] 04:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Tradičná medicína vo svete I.: Japonsko - Okinawa [i] 06:25 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:35 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Garfield III. [i] 07:10 Kniha džunglí II. [i] 07:20 Šmolkovia [i] 07:30 Poštár Pat II [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - HYGIENA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Národnostný magazín: Český [i] 09:55 Ukrajinská čítanka - Andrij Bodnar [i] 10:05 Valika [i] 10:55 Folklórne slávnosti v Heľpe [i] 11:30 Obedníček: Kamaráti bez slov [i] 11:35 Ebb a Flo [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - DVOJFAREBNÝ SMAJLITERMIX [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 Bežkopotulky [i] 12:30 Test magazín: Bieliace zubné pasty [i] 12:40 Jednoduché šťastie [i] 13:10 Ľudský rozmer [i] 14:35 Ambulancia: Ťažkosti s krčnou chrbticou [i] 15:05 Karol Sidor [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete I.: Južná Kórea [i] 16:30 Na rybách - Petrov zdar [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Sukhothai, ruiny starého kráľovského mesta, Thajsko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Kamaráti bez slov [i] 18:35 Ebb a Flo [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - HYGIENA [i] 18:45 Šmolkovia [i] 18:55 Kniha džunglí II. [i] 19:10 Poštár Pat II [i] 19:25 Garfield III. [i] 19:35 Vstúpte do sveta tanca [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Večera s Havranom: Myty o Slovenskom štáte a Jozef Tiso [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Muži roku 1938 [i] 23:20 Karol Sidor [i] 23:50 Nezdanené príjmy - ako prichádza Európa o peniaze [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Správy a komentáre [i] 01:50 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:15 POLICAJTI V AKCII [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ [i] 09:25 SÚDNA SIEŇ [i] 10:35 DIVOKÉ KONE 12 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 Stratené duše IV. 1/23 [i] 14:00 SÚDNA SIEŇ [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 22:15 Spackané plastické operácie II. 5,6 [i] 00:10 Agentka bez minulosti V. 16/16 [i] 01:15 Kosti VIII. 1/24 [i] 02:15 NOVINY TV JOJ 02:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 03:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Nové bývanie [i] 05:40 TOP STAR [i] 05:55 Štyri svadby IV. 31 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 32 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Vtierka Castle 5,6 [i] 11:00 Prvé oddelenie 32 [i] 11:30 Už dosť, šéfe! X. 18 [i] 12:50 Nové bývanie [i] 13:35 Profesionáli II. 28 [i] 14:25 Simpsonovci XXI. 7 [i] 14:55 Ninja Factor II. 18,19 [i] 15:55 Dr. Dokonalý: Privát 1/16 [i] 16:50 Vtierka Castle 7,8 [i] 18:50 Simpsonovci XXI. 8 [i] 19:20 TIPOS INFO [i] 19:25 Profesionáli II. 29 [i] 20:35 Telefónna búdka [i] 22:25 Fakty a fikcie II. 5,6 [i] 00:25 Hviezdna brána: Atlantída II. 15 [i] 01:25 Ako som spoznal vašu mamu IX. 12,13 [i] 02:20 Profesionáli II. 29 [i] 03:00 Fakty a fikcie II. 5,6 [i] 04:30 Ako som spoznal vašu mamu IX. 12,13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Kráska a zvíře IV. 12 [i] 08:00 Tým Škorpion II. 1 [i] 09:00 Medium Iv. 12 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba X. 10 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba X. 11 [i] 12:00 Tým Škorpion II. 1 [i] 13:00 Kráska a zvíře IV. 12 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba X. 10 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba X. 11 [i] 16:00 Tým Škorpion II. 2 [i] 17:00 Kráska a zvíře IV. 13 [i] 18:00 Medium Iv. 13 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba X. 12 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba X. 13 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 11 [i] 22:00 Myšlenky zločince XI. 12 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba X. 23 [i] 23:55 Medium I. 14 [i] 00:55 Profil zločinu VI. 6 [i] 02:00 Intelligence I. 2 [i] 02:45 Medium I. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (14. Řada) 2 [i] 05:35 Jak se to dělá (13. Řada): Olivový olej/vysokozdvižné vozíky/lyžařské boty 12 [i] 06:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 3 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno 8 [i] 07:15 Jak se to dělá (16. Řada) 10 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 10 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Přátele si držte blízko, nepřátele ještě blíž 6 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Lou uzavírá dohodu 24 [i] 09:05 Zlato z Beringova moře (3. Řada): Záchrana a zabavení věci 15 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Z popela, 1. část 5 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Oldsmobile pro Australany 2 [i] 11:40 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Citroen - část 1 9 [i] 12:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Citroen - část 2 10 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 4 [i] 13:30 Lovci odpadu (8. Řada) 6 [i] 14:25 Lovci odpadu (8. Řada) 7 [i] 15:20 Lovci odpadu (8. Řada) 8 [i] 16:15 Jak se to dělá (16. Řada) 10 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 10 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Přátele si držte blízko, nepřátele ještě blíž 6 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Lou uzavírá dohodu 24 [i] 18:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Bentley - část 1 11 [i] 18:30 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Bentley - část 2 12 [i] 19:00 Jak to dělají? (12. Řada) 1 [i] 19:30 Jak se to dělá (14. Řada) 4 [i] 20:00 Zlatá horečka (7. Řada): Hřbitov ve vodě 7 [i] 21:00 Politici a přežití [i] 22:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (3. Řada) 5 [i] 23:00 Ed Stafford: do neznáma (1. Řada): Brazílie 5 [i] 00:00 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Zničený přístřešek 2 [i] 00:55 Záchrana statku (1. Řada): Opuštěni a osamělí 2 [i] 01:50 Zlatá horečka (7. Řada): Hřbitov ve vodě 7 [i] 02:40 Politici a přežití [i] 03:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem (3. Řada) 5 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): Porsche 914 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak II [i] 10:10 Milenci v roce jedna [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy IV [i] 14:40 Krádež [i] 14:55 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:50 Kojak II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dobrodružství kriminalistiky [i] 20:50 Dobrodružství kriminalistiky [i] 21:40 Hercule Poirot [i] 23:14 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 23:15 Motiv IV [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:30 13. komnata Arnošta Petráčka [i] 00:55 Banánové rybičky [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Hobby naší doby [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Kočka není pes [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Řeka Niyodo - Symfonie v modrém [i] 09:50 Delfíni očima špionážních kamer 2/2 [i] 10:45 Údolím Kampu k Dunaji [i] 11:15 Nedej se [i] 12:10 Chcete je? [i] 12:15 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Mládí 1/13 [i] 12:45 proStory: Baráky jsou vážná věc [i] 13:10 Soukromé století: Sejdeme se v [i] 14:05 Veterány mezi ploty [i] 14:20 Italský fašismus v barvě: Nástup k moci 1/2 [i] 15:10 Poslední tajemství Třetí říše II.: Sebevražedné mise [i] 16:05 Heydrich - konečné řešení: Transport z ráje 28/44 [i] 16:30 Modrá krev: Colloredové [i] 17:25 Zvířata v životě člověka: Vlk [i] 18:15 Na cestě po karibském pobřeží [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vínečko III 3/8 [i] 19:20 Vesnicopis [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Válka na moři [i] 21:05 Druhý život Jitky K. [i] 22:00 Vláda: Nesesmilníš 25/30 [i] 23:00 Letecké katastrofy: Smrt prezidenta [i] 23:50 Sestřička Jackie V 1/10 [i] 00:15 Speed Sisters [i] 01:35 České himálajské dobrodružství II.: Osudová chyba [i] 02:30 Babylon [i] 02:55 Divočina bez hranic [i] 03:20 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:45 Sbohem, národe čtenářů? [i] 04:10 Mrtvé studny [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:40 Ulice 3206 [i] 09:35 Policie Modrava: Za lepších okolností 1 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa 7 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě: Štrúdl na rozloučenou 112 [i] 14:05 Mentalista VII: Hnědý chlupatý koberec 12 [i] 15:00 Mentalista VII: Bílé orchideje 13 [i] 15:55 Kriminálka Miami IV: Kořist [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3207 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Vezmeš si mě? 719 [i] 21:35 Víkend [i] 22:35 Kriminálka: Oddělení kybernetiky 13 [i] 23:30 Vražedná čísla: Krize identity 8 [i] 00:25 Mentalista VII: Hnědý chlupatý koberec 12 [i] 01:15 Mentalista VII: Bílé orchideje 13 [i] 01:55 Dva a půl chlapa 7 [i] 02:15 Robinsonův ostrov [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Štrúdl na rozloučenou 112 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy I: Invaze mikroméďů 24 [i] 06:35 Friends: Plavba za delfíny [i] 07:05 Friends: Holky z venkova [i] 07:50 M*A*S*H 114 [i] 08:45 M*A*S*H 115 [i] 09:15 Jake a tlusťoch III: Tanec v temnotě 5 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Ve víně je láska [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch III: Všechno záleží na tobě 6 [i] 13:20 Komisař Rex VII: Činy mrtvých 7 [i] 14:20 Komisař Rex VII: Jeden musí zemřít 8 [i] 15:25 Policie Hamburk I: Boje v podezření 12 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Zničila mě [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 V.I.P. vraždy: Krása na export 9 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:35 Castle na zabití III: Soutěž krásy 23 [i] 23:25 Soudní síň: Zničila mě [i] 00:20 Rosamunde Pilcher: Ve víně je láska [i] 02:20 Komisař Rex VII: Činy mrtvých 7 [i] 03:05 Komisař Rex VII: Jeden musí zemřít 8 [i] 03:55 Policie Hamburk I: Boje v podezření 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Chlapi neplačú [i] 06:25 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:05 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 15/22 [i] 08:25 Millerovci [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Millerovci [i] 11:00 Zakázaná láska 139/158 [i] 12:20 Vymenené životy 230-231 [i] 14:45 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:40 Chlapi neplačú [i] 16:45 Skrytá vášeň 73-74/188 [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Mentalista [i] 20:30 Vymenené životy 232-233 [i] 22:30 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 16/22 [i] 23:25 Dr. House VIII. 17-18/23 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:55 Adela show [i] 03:10 Smotánka [i] 04:10 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 26 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 06:30 Antboy 3 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Big Screen 2 20 [i] 11:20 Hodný, zlý a divný [i] 13:35 Dvě tváře lásky [i] 15:40 Krokodýlové z předměstí 3 [i] 17:10 Merlinův učeň