TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 Svokra [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Mentalista VI. 5-6/22 [i] 14:00 FARMA - ZAČÍNAME [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 FARMA - DEŇ PRVÝ [i] 22:50 Kredenc [i] 23:30 Mama I. 11-12/22 [i] 00:20 Stúpenci I. 1/15 [i] 01:20 Mentalista VI. 5-6/22 [i] 02:40 NCIS: Los Angeles I. 5/24 [i] 03:20 Mama I. 11-12/22 [i] 04:05 Svokra [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Duel [i] 05:25 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:35 Test magazín: Bieliace zubné pasty [i] 06:45 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Ostrov Rujana [i] 09:00 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Cesta za šťastím 4/14 [i] 09:55 Diagnóza: Vražda: Vražda na tenkom ľade [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta IV. 5/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Castelli Romani [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Bobule [i] 21:55 Reportéri [i] 22:30 Sanitka II. 10/13 [i] 23:25 Diagnóza: Vražda: Vražda na tenkom ľade [i] 00:10 Správna Agáta IV. 5/13 [i] 00:55 Bobule [i] 02:25 Reportéri [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Jazdi hlavou: Zvyškový alkohol [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Ochtinská aragonitová jaskyňa [i] 06:30 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 06:35 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 06:45 Pa a Pi [i] 06:55 Máša a medveď II [i] 07:05 Garfield III. [i] 07:15 Poštár Pat II [i] 07:30 Vstúpte do sveta tanca [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SÚŤAŽ KRÁSY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Tempo [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 09:55 Ukrajinská čítanka - Petro Miďanka [i] 10:05 Polícia [i] 10:20 Spomíname na Františka Krištofa Veselého.: František Krištof-Veselý [i] 11:00 Staré ale jaré [i] 11:30 Obedníček: Kamaráti bez slov [i] 11:40 Ebb a Flo [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SNEHOVÉ SMAJLIKOKOSKY [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 Bežkopotulky [i] 12:40 Televízny posol [i] 13:10 Generácia [i] 13:35 Televízny klub nepočujúcich [i] 14:10 Park [i] 14:55 ZvedaVEC: Biopalivá [i] 15:00 Moja diagnóza: Obličky z lásky darované [i] 15:30 Národnostný magazín: Český [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete I.: Japonsko - Okinawa [i] 16:25 Autosalón [i] 16:50 Jazdi hlavou: Zvyškový alkohol [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Pamukkale - prírodný zázrak antickej Hierapolis, Turecko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Kamaráti bez slov [i] 18:35 Ebb a Flo [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SÚŤAŽ KRÁSY [i] 18:45 Šmolkovia [i] 19:00 Kniha džunglí II. [i] 19:10 Poštár Pat II [i] 19:25 Garfield III. [i] 19:35 Vstúpte do sveta tanca [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Ľudský rozmer [i] 21:25 Novousadlíci [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Veľký týždeň [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Správy a komentáre [i] 01:20 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:15 ČERT NIKDY NESPÍ [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:35 SÚDNA SIEŇ [i] 10:35 DIVOKÉ KONE 11 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 Stratené duše III. 18/18 [i] 14:00 SÚDNA SIEŇ [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:10 Spackané plastické operácie II. [i] 00:10 Agentka bez minulosti 15 [i] 01:10 Biele goliere V. 13/13 [i] 02:10 NOVINY TV JOJ 02:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Štyri svadby IV. 30 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 31 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Jedinečné letisko v Dubaji 10/10 [i] 10:05 Vraždy v Midsomeri XIII. 6 [i] 12:00 Prvé oddelenie 31 [i] 12:55 Nové bývanie [i] 13:40 Profesionáli II. 27 [i] 14:40 Fórky, vtipky XXIII. [i] 15:10 Ninja Factor II. 16,17 [i] 16:00 Dr. LUDSKY: Hranice ovládania 10/10 [i] 17:05 Vtierka Castle 5,6 [i] 18:55 Simpsonovci XXI. 7 [i] 19:25 Profesionáli II. 28 [i] 20:35 Práskač [i] 22:55 OKTAGON MMA [i] 23:25 Za nepriateľskou líniou: Tajná misia [i] 01:35 Hviezdna brána: Atlantída II. 14 [i] 02:25 Profesionáli II. 28 [i] 03:05 Ninja Factor II. 17 [i] 03:25 Dr. LUDSKY: Hranice ovládania 10/10 [i] 04:20 INKOGNITO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Kráska a zvíře IV. 11 [i] 08:05 Království III. 18 [i] 09:05 Medium Iv. 11 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba X. 8 [i] 11:05 Námořní vyšetřovací služba X. 9 [i] 12:05 Království III. 18 [i] 13:05 Kráska a zvíře IV. 11 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba X. 8 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba X. 9 [i] 16:00 Tým Škorpion II. 1 [i] 17:00 Kráska a zvíře IV. 12 [i] 18:00 Medium Iv. 12 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba X. 10 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba X. 11 [i] 21:00 Jak prosté V. 5 [i] 22:00 Profil zločinu VI. 6 [i] 23:05 Intelligence I. 2 [i] 00:05 Medium Iv. 6 [i] 01:05 Jak prosté V. 5 [i] 02:05 Profil zločinu VI. 6 [i] 02:55 Intelligence I. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Na ostrově s Bearem Gryllsem (3. Řada) 1 [i] 06:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času 7 [i] 07:15 Jak se to dělá (16. Řada) 9 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): To se stává 5 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Překvapení ve sklepě 23 [i] 09:05 Zlato z Beringova moře (3. Řada): Zlato a nováček 14 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Místo zřícení, 1. část 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Šílenství kolem modelu A 1 [i] 11:40 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Land Rover - část 1 7 [i] 12:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Land Rover - část 2 8 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 3 [i] 13:30 Berte to jako varování (2. Řada): Hříčky přírody 9 [i] 14:25 Berte to jako varování (2. Řada): Nespočetné vynálezy 10 [i] 15:20 Berte to jako varování (2. Řada): Vědci z dvorků 11 [i] 16:15 Jak se to dělá (16. Řada) 9 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): To se stává 5 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Překvapení ve sklepě 23 [i] 18:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Citroen - část 1 9 [i] 18:30 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Citroen - část 2 10 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada) 20 [i] 19:30 Jak se to dělá (14. Řada) 3 [i] 20:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada) 6 [i] 21:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 19 [i] 22:00 Zlatá horečka (7. Řada): Hřbitov ve vodě 7 [i] 23:00 Na pokraji Aljašky (1. Řada): Obleva 3 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 1 [i] 00:55 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 22 [i] 01:50 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada) 6 [i] 02:40 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 19 [i] 03:30 Zlatá horečka (7. Řada): Hřbitov ve vodě 7 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): Renault Alpine 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Poštovní holub [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Brigádnická hodinka [i] 10:00 168 hodin [i] 10:30 Četníci z Luhačovic: Bestie [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy IV [i] 14:45 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:45 Kojak II [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Labyrint II. 1/7 [i] 21:00 Čtvrtá hvězda: Uran 5/12 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 22:10 Legendy kriminalistiky: Rodiče na obtíž [i] 22:45 Na stopě [i] 23:10 Kriminalista [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Kalendárium [i] 00:50 GEN - Galerie elity národa [i] 01:05 Kde bydlely princezny [i] 01:25 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Sváteční slovo rektora Jihočeské univerzity Tomáše Machuly [i] 02:00 Všechnopárty [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Modrá krev: Colloredové [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Kosmopolitní [i] 09:55 Velký, větší, největší: Výletní loď Independence of the Seas [i] 10:45 Podzemní Čechy: Vojenské podzemí 5/10 [i] 11:10 Bohemia mia [i] 12:05 Babylon [i] 12:35 Na pomoc životu - když je cukr nepřítel... [i] 12:55 Cesty víry: Podzim Karla Herbsta [i] 13:20 Televizní klub neslyšících [i] 13:45 Československý filmový týdeník 1967 1138/2379 [i] 14:00 Zapomenuté výpravy: "Šťastné" [i] 14:25 Benátky a umění 2/3 [i] 15:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:40 Zvířata v životě člověka: Prase [i] 16:35 Letecké katastrofy: Smrt prezidenta [i] 17:20 Italský fašismus v barvě: Nástup k moci 1/2 [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 proStory: Život v konceptu [i] 19:20 Poutní místa: Chlum sv. Maří [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Apokalypsa: 1. světová válka: Vysvobození 5/5 [i] 21:00 Velký, větší, největší: Mezinárodní vesmírná stanice [i] 21:55 Stíny horkého léta [i] 23:35 Případ Dominici [i] 01:20 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 01:40 Queer: ŘEKNU.TO [i] 02:05 Příliš málo prezidentů [i] 02:30 V zajetí železné opony [i] 02:45 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:10 Babylon [i] 03:40 Návraty k divočině [i] 04:05 Porodní bába [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:50 Krok do prázdna Jana Masaryka aneb [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:05 Ulice 3205 [i] 10:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa 6 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě: Milenky jako první 111 [i] 14:05 Mentalista VII: Nic není věčné 10 [i] 15:00 Mentalista VII: Pohřebiště 11 [i] 15:55 Kriminálka Miami IV: Krev ve vodě [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3206 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Policie Modrava: Za lepších okolností 1 [i] 21:45 Robinsonův ostrov [i] 22:45 Kriminálka: Oddělení kybernetiky 12 [i] 23:40 Vražedná čísla: Padělaná realita 7 [i] 00:30 Mentalista VII: Nic není věčné 10 [i] 01:20 Mentalista VII: Pohřebiště 11 [i] 02:00 Dva a půl chlapa 6 [i] 02:20 Střepiny [i] 02:55 Kolotoč [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Milenky jako první 111 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy I: Ztracen v Divnově 23 [i] 06:35 Friends: Utajená oslava [i] 07:05 Friends: Plavba za delfíny [i] 07:50 M*A*S*H 113 [i] 08:45 M*A*S*H 114 [i] 09:15 Jake a tlusťoch III: Jak dnes v noci vypadáš 4 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Ukradené léto [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch III: Tanec v temnotě 5 [i] 13:20 Komisař Rex VII: Když děti chtějí zemřít 5 [i] 14:20 Komisař Rex VII: Do poslední kulky 6 [i] 15:25 Policie Hamburk I: Otcové a synové 11 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Účastnice zájezdu [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Jeden musí z kola ven 1 [i] 21:30 Jste to, co jíte [i] 22:45 Castle na zabití III: Milovat a zemřít v L. A. 22 [i] 23:40 Soudní síň: Účastnice zájezdu [i] 00:35 Rosamunde Pilcher: Ukradené léto [i] 02:35 Komisař Rex VII: Když děti chtějí zemřít 5 [i] 03:25 Komisař Rex VII: Do poslední kulky 6 [i] 04:10 Policie Hamburk I: Otcové a synové 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Gossip Girl VI. 3/10 [i] 08:30 Millerovci [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Millerovci [i] 10:55 Zakázaná láska 138/158 [i] 12:15 Môj dokonalý priateľ [i] 14:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:25 Chlapi neplačú [i] 16:35 Skrytá vášeň 71-72/188 [i] 18:30 Priatelia [i]