TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Teória veľkého tresku VIII. [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:25 Zajac Bugs a káčer Duffy III. [i] 07:45 Klokan Jack [i] 09:30 Fantomas [i] 11:45 Kráľ Škorpión [i] 13:45 CHART SHOW [i] 15:50 Dobre vedieť! [i] 17:05 Hra o Niké [i] 17:50 Divoký Zapadákov [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Tvoja tvár znie povedome [i] 23:00 FARMA - ZAČÍNAME [i] 00:00 Únik z džungle [i] 02:00 Špecialista [i] 03:45 Teória veľkého tresku VIII. [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Svet v obrazoch [i] 05:55 Test magazín: Bieliace zubné pasty [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:15 Levík Raa Raa: Hry pre Huga [i] 07:25 Požiarnik Sam IX [i] 07:40 Malý Mikuláš: Domáca strava [i] 07:50 Martinka I.: Operácia Amorov šíp 6/52 [i] 08:05 Ako si vycvičiť drakov: Rodina - druhá časť [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Arabela sa vracia 13/26 [i] 09:25 Autosalón [i] 09:50 Jazdi hlavou: Zvyškový alkohol [i] 10:00 Čarovné miesta Zeme IV.: Sundské ostrovy [i] 10:55 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:25 Občan za dverami [i] 13:55 Test magazín: Bieliace zubné pasty [i] 14:10 Bud Bindi: Stále na úteku [i] 14:50 Agatha Christie : Poirot: Vražda na golfovom ihrisku [i] 16:40 "Ducháček to zařídí" [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Tajné životy II. 7/13 [i] 21:25 Mediciovci: Vládcovia Florencie 5/8 [i] 22:20 Mediciovci: Vládcovia Florencie 6/8 [i] 23:10 Agatha Christie : Poirot: Vražda na golfovom ihrisku [i] 00:55 "Ducháček to zařídí" [i] 02:20 Mediciovci: Vládcovia Florencie 5/8 [i] 03:15 Mediciovci: Vládcovia Florencie 6/8 [i] 04:05 Správy RTVS "N" [i] 04:55 Duel [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 História ochrany prírody [i] 06:40 Belanská jaskyňa [i] 07:00 Bežkopotulky [i] 07:10 Slovenské hrady objektívom: Trenčiansky hrad objektívom Petra Frola [i] 07:20 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Trenčianske Teplice. [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Na rybách - Petrov zdar [i] 10:05 Test magazín: Bieliace zubné pasty [i] 10:15 Vo vetre kopýt II. [i] 11:05 Margaréty pre F.K.Veselého [i] 11:40 Família [i] 12:10 Režisér Jozef Holec jubiluje: Tajomstvo šťastia [i] 13:35 Televízny posol [i] 14:10 Herecké legendy: Magda Vášáryová [i] 14:25 Pani Berta Garlanová [i] 15:50 Anjeli strážni: Anjeli strážni Mateja Drličku [i] 16:20 Tam, kde život pramení [i] 16:45 Hokej – Tipsport liga [i] 19:30 Večerníček: Kamaráti bez slov [i] 19:40 Ebb a Flo [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - PREMÁVKA [i] 19:50 Slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Biblia pokračuje [i] 20:50 Biblia pokračuje [i] 21:30 Noc na zemi [i] 23:35 Správy RTVS "N" [i] 00:25 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:35 Káčerovo II. [i] 07:55 NAŠI [i] 09:20 Neuveriteľné svetové talenty II. [i] 10:20 Fantastická štvorka [i] 12:40 Len trošku šťastia [i] 14:50 Ako svet prichádza o básnikov [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 1890: Krv a mlieko 2 [i] 22:00 Mordparta: Samota 2 [i] 23:25 Život po živote [i] 01:35 Návrat do budúcnosti 3 [i] 03:30 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 04:15 NA CHALUPE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Štyri svadby IV. 29 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 30 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:45 Simpsonovci XXI. 6 [i] 09:20 Simpsonovci XIX. 14 [i] 10:00 Ninja Factor II. 14,15 [i] 10:55 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME 3,4 [i] 12:20 Keď sa má dom páčiť 8 [i] 13:00 Hoď svišťom 7 [i] 13:50 Letecké katastrofy XII. 10 [i] 14:50 Smaragdovo zelená [i] 17:15 Návrat do budúcnosti 3 [i] 19:35 Hoď svišťom 8 [i] 20:35 Bojovník: Brat proti bratovi [i] 23:40 Fantastická štvorka [i] 01:50 Agent VII. 3,4 [i] 03:15 Zákon gangu VII. 3,4 [i] 04:55 Liga snov V. 4,5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 7 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 8 [i] 09:00 Intelligence I. 2 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 9 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 10 [i] 12:00 Medium Iv. 13 [i] 13:00 Medium Iv. 14 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 7 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 8 [i] 16:00 Jak prosté IV. 23 [i] 17:00 Jak prosté IV. 24 [i] 18:00 Kráska a zvíře IV. 4 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 11 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 12 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 10 [i] 22:00 Medium Iv. 6 [i] 23:00 Jak prosté V. 4 [i] 00:00 Total Recall 1 [i] 02:05 Medium Iv. 13 [i] 02:50 Medium Iv. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Obrovské vlaky (1. Řada): Francie - LRS (Long Rail Soudé) 5 [i] 06:00 Jak to dělají? (6. Řada) 2 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (2. Řada): Který Klump? 6 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (3. Řada): Komplikace s Fordem 1932/Návrat do Pike's Peak - 2. část 22 [i] 08:10 Rození obchodníci (13. Řada): Chevy Corvette z roku 1968 8 [i] 09:05 Superauto, superrekonstrukce (1. Řada): Lamborghini Huracan 6 [i] 09:55 Zlatá horečka (6. Řada): Mamutí zlato 9 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Tlak 8 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Hull 9 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Lincolnshire 10 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Pistolnický souboj 8 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 9 [i] 13:30 Likvidátor (3. Řada): Příliš mnoho kupujících 8 [i] 13:55 Likvidátor (3. Řada): Krátká setkání 9 [i] 14:25 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Vy jste ten velký Gatsby? 10 [i] 14:50 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Cesta za snem 11 [i] 15:20 Obnažená města (1. Řada): Starobylé město - Řím 6 [i] 16:15 Zničená minulost (1. Řada): Velká čínská zeď 6 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Bentley Mulsanne 1 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Chevrolet Camaro 2 [i] 18:05 Rození obchodníci (13. Řada): 1973 Chevrolet Camaro 13 [i] 19:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (3. Řada) 1 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Polekaný a nebezpečný 6 [i] 21:00 Zlatá horečka (7. Řada): Neprozkoumané vody 6 [i] 22:00 Dvojí přežití (6. Řada) 14 [i] 23:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada): Zlatý poklad 7 [i] 00:00 Vražedná pole (1. Řada) 9 [i] 01:00 Stále naživu (1. Řada): Nejhorší možný scénář 6 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Polekaný a nebezpečný 6 [i] 02:40 Zlatá horečka (7. Řada): Neprozkoumané vody 6 [i] 03:30 Dvojí přežití (6. Řada) 14 [i] 04:20 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada): Zlatý poklad 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Kde bydlely princezny [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Banánové rybičky [i] 06:55 Pytlákova schovanka [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Peklem s čertem [i] 14:05 O princezně, měsíci a hvězdě [i] 14:35 Herec v zahradě [i] 15:35 Milenci v roce jedna [i] 17:05 Zlá krev: Osudy rodin Bornů, Nedobylů i 5/7 [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Spravedlnost 1/3 [i] 21:35 168 hodin [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:05 Kanadská noc [i] 23:40 Místo činu - Schimanski [i] 01:15 Legendy kriminalistiky: Roubal [i] 01:45 Bolkoviny [i] 02:30 Žiješ jenom 2x [i] 02:55 13. komnata Arnošta Petráčka [i] 03:25 Sváteční slovo rektora Jihočeské univerzity Tomáše Machuly [i] 03:30 Hobby naší doby [i] 04:00 Chalupa je hra [i] 04:20 Na forbíně TM [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Do neznáma: Takhle se hroutí svět 18/39 [i] 05:35 Do neznáma 19/39 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Můj mazlíček a já [i] 06:20 Tygřík Arnoštek [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1967 1138/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Tenkrát [i] 09:35 Heydrich - konečné řešení: Transport z ráje 28/44 [i] 10:05 Velká vlastenecká válka: Válka ve vzduchu [i] 10:55 Nedej se [i] 11:50 Chcete mě? [i] 12:15 Kočka není pes [i] 12:50 Křesťanský magazín [i] 13:20 Biatlon: SP 2016/17 Finsko [i] 14:20 Sváteční slovo rektora Jihočeské univerzity Tomáše Machuly [i] 14:25 Uchem jehly [i] 14:55 Cesty víry: Podzim Karla Herbsta [i] 15:25 Na plovárně s Jakubem Szántó [i] 15:55 Na cestě po karibském pobřeží [i] 16:20 České stopy: Tajemství kamenného počítače [i] 17:20 Národní klenoty II [i] 17:50 Ostrovy snů: Saint Pierre a [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: "Šťastné" [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rio Bravo [i] 22:20 Případ Dominici [i] 00:05 Speed Sisters [i] 01:25 Thunderball [i] 03:30 Náš člověk na Seychellách [i] 03:50 Na moll [i] 04:15 Lovci duší [i] 04:45 Případ pro ombudsmana [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:00 Lišákoviny [i] 06:20 Jake a piráti ze Země Nezemě 1 [i] 06:50 Monstra vs. Vetřelci 26 [i] 07:15 Avengers: Sjednocení II 12 [i] 07:40 Looney Tunes: Úžasná Show II 7 [i] 08:05 Tučňáci z Madagaskaru 14 [i] 08:30 Krok za krokem VI 17 [i] 08:50 Víkend [i] 09:50 Robinsonův ostrov [i] 10:50 Robinsonův ostrov [i] 11:55 Já a moje příšera [i] 14:05 Už jsme doma? [i] 15:50 Tchán [i] 17:35 Brácha za všechny peníze [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Tvoje tvář má známý hlas III [i] 23:05 Střepiny [i] 23:35 Maximální riziko [i] 01:40 Už jsme doma? [i] 03:05 Krok za krokem VI 17 [i] 03:25 Volejte Novu [i] 04:15 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Astro Boy I: Legenda o Tohronovi 22 [i] 07:10 Friends [i] 07:40 Friends: Utajená oslava [i] 08:10 M*A*S*H 112 [i] 08:40 M*A*S*H 113 [i] 09:10 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Ohnivý kuře: Velké finále 88 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:45 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:25 Vychytávky Extra 13:50 Božské dorty od Markéty [i] 14:20 Pevnost Boyard [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XVI: Vraždění v Kodani [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 TEMNÝ KRAJ: Jezinky 1/2 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:25 Show Jana Krause [i] 23:35 Týraná [i] 01:35 Tři mušketýři I: Mušketýři jen tak neumírají 10 [i] 02:45 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze světa. Už od roku 1995! [i] 03:15 Očima Josefa Klímy: Publicistická show [i] 03:55 Vraždy v Midsomeru XVI: Vraždění v Kodani [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Inga Lindströmová: Bláznivá láska [i] 08:25 Taká obyčajná rodinka V. [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Taká obyčajná rodinka V. [i] 11:45 Druhá šanca II. 6-7/16 [i] 13:50 Odložený prípad III. 12-13/23 [i] 15:40 Rosamunde Pilcherová: Tajomstvo minulosti [i] 17:40 Magická posadnutosť [i] 20:00 Pomsta za syna [i] 22:00 Nečistá hra [i] 23:50 Pomsta za syna [i] 01:40 Nečistá hra [i] 03:10 Medzi vlkmi [i] 04:35 Odložený prípad III. 12/23 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Big Screen 2 25 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 10 [i] 06:00 Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona [i] 12:35 Včera v noci [i] 14:15 Coco Chanel [i] 16:10 Osudové setkání [i] 18:30 Dvě tváře lásky [i] 20:30 Presumpce viny [i] 22:20 Temná legenda 2 [i] 00:05 Americké psycho [i] 01:55 Valdemarův odkaz - Přízrak z minulosti [i] 03:30 W.E. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:15 Severská kombinace [i] 06:45 Biatlon [i] 07:15 Biatlon [i] 07:45 Alpské lyžování [i] 08:30 Motorky [i] 09:15 Motorky [i] 10:00 Motorky [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 11:45 Běžecké lyžování [i] 13:30 Biatlon [i] 14:30 Skoky na lyžích [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:15 Cyklistika [i] 18:30 Motorky [i] 19:00 Zimní sporty