TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Susedské prípady [i] 13:05 Mentalista VI. 3-4/22 [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Svokra [i] 21:40 CHART SHOW [i] 23:45 Dva a pol chlapa VII. [i] 00:40 Mentalista VI. 3-4/22 [i] 02:15 NCIS: Los Angeles I. 3/24 [i] 02:55 Dva a pol chlapa VII. [i] 04:10 Zámena manželiek [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Duel [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Ostrov Elba [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Tmavé mračná 3/14 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vražda môže byť nákazlivá [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta IV. 4/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Ostrov Rujana [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Cesta za šťastím 4/14 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:50 Cestou necestou: Cyprus [i] 22:25 Večerné správy RTVS [i] 22:35 Kill Bill [i] 00:25 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 01:15 Kill Bill [i] 03:00 Test magazín: Párky [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Tradičná medicína vo svete I.: Mongolsko [i] 06:25 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 06:35 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 06:45 Pa a Pi [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 07:00 Garfield III. [i] 07:10 Šmolkovia [i] 07:25 Poštár Pat II [i] 07:40 Vstúpte do sveta tanca [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ROZPRÁVKY O DOPRAVNÝCH ZNAČKÁCH [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 09:55 Ukrajinská čítanka - Halyna Kruk [i] 10:05 Vymyslení ľudia [i] 10:45 Šláger na šláger [i] 11:00 Prázdninové detské vysielanie: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:10 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:20 Pa a Pi [i] 11:30 Obedníček: Hav a Kvik [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PARA [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 Svet pod Kriváňom [i] 12:50 Universum: Planéta vrabcov [i] 13:45 Pepka [i] 14:10 Umenie [i] 14:45 Highlighty Európskej ligy [i] 15:35 Tvárou v tvár [i] 16:05 Z mesta do mesta: Komárno [i] 16:30 Televíkend [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Drottnigholm - ostrov kráľovien [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Kamaráti bez slov [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ROZPRÁVKY O DOPRAVNÝCH ZNAČKÁCH [i] 18:45 Šmolkovia [i] 18:55 Kniha džunglí II. [i] 19:10 Poštár Pat II [i] 19:25 Garfield III. [i] 19:35 Vstúpte do sveta tanca [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Família [i] 20:40 Cudzinci [i] 21:35 Nech žije sloboda! [i] 23:05 BJD 2016: Adam Ben Ezra (Izrael) [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Správy RTVS z regiónov [i] 01:00 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:20 POLICAJTI V AKCII [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ [i] 10:35 DIVOKÉ KONE 10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 13:00 Stratené duše III. 17 [i] 13:50 SÚDNA SIEŇ [i] 15:00 ČERT NIKDY NESPÍ [i] 16:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Smaragdovo zelená [i] 23:10 Bojovník: Brat proti bratovi [i] 02:10 Pach krvi 4: Krvavý počiatok [i] 03:35 NOVINY TV JOJ 04:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Ninja Factor II. 12,13 [i] 05:50 Štyri svadby IV. 27 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 28 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Vtierka Castle 3,4 [i] 11:00 Prvé oddelenie 30 [i] 11:30 Už dosť, šéfe! X. 17 [i] 12:45 Nové bývanie [i] 13:30 Profesionáli II. 26 [i] 14:20 Simpsonovci XXI. 5 [i] 14:50 Ninja Factor II. 14,15 [i] 15:45 Dr. LUDSKY: Kráska a zviera 9 [i] 17:00 Hawaii 5.0 V. 22,23 [i] 18:55 Simpsonovci XXI. 6 [i] 19:25 Profesionáli II. 27 [i] 20:35 1890 1/13 [i] 21:50 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 23:15 Ako svet prichádza o básnikov [i] 01:15 It´s always Sunny in Philadelphia IX. 5,6 [i] 02:10 Hviezdna brána: Atlantída II. 13 [i] 03:00 Ako som spoznal vašu mamu IX. 10,11 [i] 03:40 Profesionáli II. 27 [i] 04:20 It´s always Sunny in Philadelphia IX. 5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Kráska a zvíře IV. 10 [i] 08:15 Království III. 17 [i] 09:10 Medium Iv. 10 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba X. 6 [i] 11:10 Námořní vyšetřovací služba X. 7 [i] 12:10 Království III. 17 [i] 13:05 Kráska a zvíře IV. 10 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba X. 6 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba X. 7 [i] 16:05 Království III. 18 [i] 17:05 Kráska a zvíře IV. 11 [i] 18:00 Medium Iv. 11 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba X. 8 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba X. 9 [i] 21:00 Intelligence I. 2 [i] 22:00 Myšlenky zločince XI. 9 [i] 23:00 Tajnosti a lži II. 2 [i] 00:00 Od soumraku do úsvitu II. 9 [i] 01:00 Ncis: New Orleans Ii. 4 [i] 01:55 Ncis: New Orleans Ii. 5 [i] 02:40 Od soumraku do úsvitu II. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (19. Řada): Psací pera Space Pen/korálové akvárium/kovové rakve 13 [i] 05:35 Jak se to dělá (13. Řada): Sady klíčů, kožená obuv a řetězy na kola 10 [i] 06:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto 6 [i] 07:15 Jak se to dělá (16. Řada) 8 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Northumberland 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Tak to dělají údržbáři! 4 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Scottův kapající kohoutek 22 [i] 09:05 Zlato z Beringova moře (3. Řada): Peníze, peníze, peníze 13 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Země bažin 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada) 28 [i] 11:40 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Fiat 500 - část 1 5 [i] 12:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Fiat 500 - část 2 6 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 2 [i] 13:30 Nazí a vystrašení (2. Řada): Cesta ke spáse 4 [i] 14:25 Nazí a vystrašení (2. Řada): Zahrada zla 5 [i] 15:20 Nazí a vystrašení (2. Řada): Pán krys 6 [i] 16:15 Jak se to dělá (16. Řada) 8 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Northumberland 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Tak to dělají údržbáři! 4 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Scottův kapající kohoutek 22 [i] 18:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Land Rover - část 1 7 [i] 18:30 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Land Rover - část 2 8 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada) 19 [i] 19:30 Jak se to dělá (14. Řada) 2 [i] 20:00 Záchrana statku (1. Řada): Divoká zima 1 [i] 21:00 Vražedná pole (1. Řada) 9 [i] 22:00 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Krávy útočí 10 [i] 23:00 Muži Yukonu (5. Řada): Z popela 2 [i] 00:00 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (1. Řada): Ve velkém nebo vůbec nic 1 [i] 00:55 Lovci jedů (1. Řada): Minové pole 2 [i] 01:50 Záchrana statku (1. Řada): Divoká zima 1 [i] 02:40 Vražedná pole (1. Řada) 9 [i] 03:30 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Krávy útočí 10 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): BMW M5 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak II [i] 10:10 Kufr [i] 10:45 Jednou jsi dole, jednou nahoře [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy IV [i] 14:45 Tak neváhej a toč speciál [i] 15:45 Reportéři ČT [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Četníci z Luhačovic: Bestie [i] 21:25 13. komnata Arnošta Petráčka [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:55 Všechnopárty [i] 22:50 Silvestrovský koktejl [i] 23:45 Případy detektiva Murdocha IX [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Bolkoviny [i] 01:45 Banánové rybičky [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 proStory: Život v konceptu [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zvířata v životě člověka: Prase [i] 09:55 Pryč od minulosti [i] 11:30 S gurmánem na cestách I.: Hokkaidó [i] 12:10 Postřehy odjinud [i] 12:20 S kuchařem kolem světa: Filipíny [i] 13:15 Delfíni očima špionážních kamer 1/2 [i] 14:10 Chcete mě? [i] 14:35 Krásy evropského pobřeží: Žulové ostrovy [i] 14:45 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 15:05 České himálajské dobrodružství II.: Osudová chyba [i] 15:55 GEN - Galerie elity národa [i] 16:15 Poslední tajemství Třetí říše II.: Nacistické zlato [i] 17:05 Velká vlastenecká válka: Válka ve vzduchu [i] 17:55 Podzemní Čechy: Voda v podzemí 4/10 [i] 18:20 Hledání ztraceného času: Vzpomínka na Jana Masaryka (2.) [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:20 Na pomoc životu - když je cukr nepřítel... [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Jan Masaryk: Život [i] 21:00 Jan Masaryk: Smrt [i] 22:05 Pochybná žena [i] 23:45 Tajemný muž [i] 01:30 Vesnicopis [i] 01:50 Chcete je? [i] 02:00 Muzejní miniatury [i] 02:25 Cesty k sousedům [i] 03:15 Památky na prodej: Vesnická architektura [i] 03:35 Klášter na ostrově [i] 04:00 Ochránce [i] 04:30 Máma a máma [i] 04:55 Soukromé století: Sejdeme se v [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:45 Ulice 3204 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Ať žije revoluce! 718 [i] 10:55 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa 5 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Instantní sex 110 [i] 14:05 Mentalista VII: Nájemný vrah 8 [i] 15:00 Mentalista VII: Kulka 9 [i] 15:55 Kriminálka Miami IV: Vrah z hrobu 1 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3205 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Captain America: Návrat prvního Avengera [i] 23:00 Chraň nás od zlého [i] 01:15 Mentalista VII: Nájemný vrah 8 [i] 02:00 Mentalista VII: Kulka 9 [i] 02:40 Dva a půl chlapa 4 [i] 03:05 Kolotoč [i] 03:35 Co na to Češi [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě: Instantní sex 110 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Astro Boy I: Na prahu revoluce 20 [i] 06:30 Star Wars: Padawanská hrozba [i] 06:55 Star Wars: Impérium útočí [i] 07:40 M*A*S*H 110 [i] 08:35 M*A*S*H 111 [i] 09:15 Jake a tlusťoch III: Jako pes a kočka 3 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Tajemství starého panství [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch III: Jak dnes v noci vypadáš 4 [i] 13:20 Komisař Rex VII: Smrti vstříc 3 [i] 14:20 Komisař Rex VII: Čtyřnohý svědek 4 [i] 15:25 Policie Hamburk I: Podzimní bouře 10 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Takhle se syn nechová [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav II: Mojito v trenýrkách 10 [i] 21:35 Muž na hraně [i] 23:40 Soudní síň: Takhle se syn nechová [i] 00:35 Rosamunde Pilcher: Tajemství starého panství [i] 02:35 Komisař Rex VII: Smrti vstříc 3 [i] 03:25 Komisař Rex VII: Čtyřnohý svědek 4 [i] 04:10 Policie Hamburk I: Podzimní bouře 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 14/22 [i] 08:30 Millerovci [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Millerovci [i] 10:55 Zakázaná láska 137/158 [i] 12:10 Vymenené životy 228-229 [i] 14:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:40 Chlapi neplačú [i] 16:45 Skrytá vášeň 69-70/188 [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Mentalista [i] 20:30 Voľné miesto v srdci [i] 22:15 Bostonské vraždy V. 11-12/18 [i] 00:05 Medzi vlkmi [i] 02:10 Priatelia [i] 02:50 Dr. House VIII. 13-14/23 [i] 04:15 Bostonské vraždy V. 11-12/18 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 23 [i] 06:00 Vichr 2 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nové světy 1 3 [i] 12:10 Nové světy 1 4 [i] 13:10 Bratři Warnerové [i] 14:20 Císař Augustus 1 2 [i] 15:15 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona [i] 16:45 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona