Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 Baby boom [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:05 Susedské prípady [i] 13:05 Mentalista VI. 1-2/22 [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 FARMA - ZAČÍNAME [i] 22:25 Poliši [i] 00:35 Top aplikácie [i] 00:50 Šiesty zmysel III. 13/13 [i] 01:50 Mentalista VI. 1-2/22 [i] 03:05 Šiesty zmysel III. 13/13 [i] 04:05 Baby boom [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Duel [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Údolie rieky Lot [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Ľadová doba 2. časť 2/14 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Zblúdená guľka [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta IV. 3/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Ostrov Elba [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Tmavé mračná 3/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Kométy a legendy: Ján Popluhár [i] 20:55 Európska liga vo futbale [i] 23:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XV.: Gamblerov omyl 17/24 [i] 23:45 Diagnóza: Vražda: Zblúdená guľka [i] 00:30 Správna Agáta IV. 3/13 [i] 01:20 Obdobie zločinu: Ruská ruleta [i] 02:55 Občan za dverami [i] 03:25 Dámsky klub [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Tradičná medicína vo svete II.: Island [i] 06:25 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 06:35 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 06:45 Pa a Pi [i] 06:55 Máša a medveď II [i] 07:00 Garfield III. [i] 07:15 Kniha džunglí II. [i] 07:25 Šmolkovia [i] 07:40 Poštár Pat II [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - A PIECE OF CAKE [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 09:55 Ukrajinská čítanka - Sofija Andruchovyč [i] 10:05 Oslava [i] 10:40 Cesty za folklórom: Rakovec nad Ondavou [i] 11:00 Prázdninové detské vysielanie: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:10 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:20 Pa a Pi [i] 11:25 Obedníček: Hav a Kvik [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLACINKOVÁ SMAJLITORTA [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Slovenské hrady objektívom: Bojnický hrad objektívom Ani Struhárovej [i] 12:35 Ženy, ktoré hýbu svetom 1/2 [i] 13:30 Ženy, ktoré hýbu svetom 2/2 [i] 14:30 Kinorama [i] 15:00 Mojich sedem divov: Rudolf Křesťan [i] 15:35 Rómsky magazín [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete I.: Mongolsko [i] 16:25 Test magazín: Párky [i] 16:35 Tempo [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:10 Poklady sveta II.: Edinburg, hlavné mesto Škótska [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Hav a Kvik [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - A PIECE OF CAKE [i] 18:45 Garfield III. [i] 19:00 Arsilda [i] 22:30 VAT [i] 23:00 Polícia [i] 23:10 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Nízke ranné teploty [i] 23:15 Sensei Južná Korea [i] 23:45 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i] 00:40 Národnostné správy [i] 00:45 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:20 POLICAJTI V AKCII [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:35 SÚDNA SIEŇ [i] 10:35 DIVOKÉ KONE 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 Stratené duše III. 16 [i] 14:00 SÚDNA SIEŇ [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:25 DVOJIČKY [i] 00:10 Agentka bez minulosti V. 14 [i] 01:10 Biele goliere V. 12 [i] 02:05 NOVINY TV JOJ 02:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Ninja Factor II. 10,11 [i] 05:40 TOP STAR [i] 05:55 Štyri svadby IV. 26 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 27 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Vtierka Castle 1,2/10 [i] 11:00 Prvé oddelenie 29 [i] 11:30 Už dosť, šéfe! X. 16 [i] 12:45 Nové bývanie [i] 13:30 Profesionáli II. 25 [i] 14:20 Simpsonovci XXI. 4 [i] 14:50 Ninja Factor II. 12,13 [i] 15:45 Dr. LUDSKY: Sterilná pravda 8 [i] 17:00 Vtierka Castle 3,4 [i] 18:55 Simpsonovci XXI. 5 [i] 19:20 TIPOS INFO [i] 19:25 Profesionáli II. 26 [i] 20:35 X-Men 2 [i] 23:30 Faktor strachu 2.0 3,4 [i] 01:30 Hviezdna brána: Atlantída II. 12 [i] 02:20 Ako som spoznal vašu mamu IX. 9 [i] 02:40 Profesionáli II. 26 [i] 03:20 Faktor strachu 2.0 3,4 [i] 04:45 Ako som spoznal vašu mamu IX. 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Kráska a zvíře IV. 9 [i] 08:15 Království III. 16 [i] 09:15 Medium Iv. 9 [i] 10:15 Námořní vyšetřovací služba X. 4 [i] 11:10 Námořní vyšetřovací služba X. 5 [i] 12:10 Království III. 16 [i] 13:10 Kráska a zvíře IV. 9 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba X. 4 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba X. 5 [i] 16:05 Království III. 17 [i] 17:00 Kráska a zvíře IV. 10 [i] 18:00 Medium Iv. 10 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba X. 6 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba X. 7 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba X. 23 [i] 22:00 Ncis: New Orleans Ii. 3 [i] 23:00 Ncis: New Orleans Ii. 4 [i] 23:55 Ncis: New Orleans Ii. 5 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba X. 23 [i] 01:55 Ncis: New Orleans Ii. 3 [i] 02:40 Ncis: New Orleans Ii. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (19. Řada): Navažské koberce/ropa/kaleidoskopy 12 [i] 05:35 Jak se to dělá (13. Řada): Čtyřkolky/sjezdové lyže/laserové řezačky 9 [i] 06:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 13 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté 5 [i] 07:15 Jak se to dělá (16. Řada) 7 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Alton 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Kdo chce být miliardářem? 3 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Christinin svět 21 [i] 09:05 Zlato z Beringova moře (3. Řada): Válka rypadel 12 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Usměj se a vydrž to 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Vytuněná Riviera 1969 27 [i] 11:40 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Lotus - část 1 3 [i] 12:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Lotus - část 2 4 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 1 [i] 13:30 Extrémní přepravci (1. Řada) 3 [i] 14:25 Extrémní přepravci (1. Řada) 4 [i] 15:20 Extrémní přepravci (1. Řada) 5 [i] 16:15 Jak se to dělá (16. Řada) 7 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Alton 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Kdo chce být miliardářem? 3 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Christinin svět 21 [i] 18:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Fiat 500 - část 1 5 [i] 18:30 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Fiat 500 - část 2 6 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada) 18 [i] 19:30 Jak se to dělá (14. Řada) 1 [i] 20:00 Boj o nemovitosti (1. Řada): Nezvaní škůdci 11 [i] 20:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Přichází změna 12 [i] 21:00 Likvidátor (4. Řada): Na cestách - vzhůru do sedla 37 [i] 21:30 Likvidátor (4. Řada): Na cestách - cesta do Indie 38 [i] 22:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Cardiff 5 [i] 22:30 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Birmingham 6 [i] 23:00 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Rodinný souboj 11 [i] 23:30 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Roy Dirnbeck 12 [i] 00:00 Pouliční psanci (3. Řada) 17 [i] 00:55 Odpadlická autodílna (2. Řada) 3 [i] 01:50 Boj o nemovitosti (1. Řada): Nezvaní škůdci 11 [i] 02:15 Boj o nemovitosti (1. Řada): Přichází změna 12 [i] 02:40 Likvidátor (4. Řada): Na cestách - vzhůru do sedla 37 [i] 03:05 Likvidátor (4. Řada): Na cestách - cesta do Indie 38 [i] 03:30 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Cardiff 5 [i] 03:55 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Birmingham 6 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): Morgan 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Malostranské palácové [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak II [i] 10:00 Kufr [i] 10:40 Pošta pro tebe [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy IV [i] 14:45 Dioptrie [i] 15:00 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:55 Kojak II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nevinné lži [i] 21:15 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:10 Gejzír [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:40 Na stopě [i] 23:05 Taggart [i] 00:00 Legendy kriminalistiky: Roubal [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 01:05 Objektiv [i] 01:30 Toulavá kamera [i] 02:00 13. komnata Kateřiny Sokolové [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zapomenuté výpravy: Expedice Korál [i] 05:20 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 České himálajské dobrodružství II.: Osudová chyba [i] 09:55 Cestománie [i] 10:25 Deníky 1. světové války 4/4 [i] 11:20 Počesku [i] 11:30 Souvislosti Jana Pokorného [i] 12:25 Křesťanský magazín [i] 12:55 Na pomoc životu - když je cukr nepřítel... [i] 13:15 Chcete je? [i] 13:20 Benátky a umění 2/3 [i] 14:05 Poslední tajemství Třetí říše II.: Nacistické zlato [i] 14:55 Zapomenuté výpravy: "Šťastné" [i] 15:20 Soukromé století: Sejdeme se v [i] 16:15 Velký, větší, největší: Výletní loď Independence of the Seas [i] 17:05 Do neznáma: Takhle se hroutí svět 18/39 [i] 17:30 Do neznáma 19/39 [i] 17:55 Národní klenoty II [i] 18:20 Hledání ztraceného času: Vzpomínka na Jana Masaryka (1.) [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Divnopis [i] 19:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:30 Potřebujeme skřivana? [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Filipíny [i] 21:00 Cestománie [i] 21:35 Modrá krev: Colloredové [i] 22:30 Smrt na černo [i] 00:00 Queer: ŘEKNU.TO [i] 00:25 Město žen VI: Nejlepší nejhorší narozeniny 13/13 [i] 00:50 Doktoři 4/8 [i] 01:35 Cimbál v proměnách [i] 01:55 Moje obec, můj domov [i] 02:15 Kostel na lodi [i] 02:35 Ochránce [i] 03:05 Radiorock: Airfare a David Popov [i] 03:30 Quo vadis, televize? [i] 04:30 Popcorn [i] 04:55 Dům na sile [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:45 Ulice 3203 [i] 09:40 Výměna manželek [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa 4 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Pravidelná dávka nemocí 109 [i] 14:05 Mentalista VII: Zelený signál 6 [i] 15:00 Mentalista VII: Žlutý dům 7 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VIII: Pyramida 24 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3204 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Ať žije revoluce! 718 [i] 21:35 Prásk [i] 22:15 Hadí oči [i] 00:15 Mentalista VII: Zelený signál 6 [i] 01:00 Mentalista VII: Žlutý dům 7 [i] 01:45 Robinsonův ostrov [i] 02:45 Co na to Češi [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě: Pravidelná dávka nemocí 109 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Astro Boy I: Robokluk 19 [i] 06:30 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Souboj Skywalkerů - Vader vítězí [i] 06:55 Star Wars: Padawanská hrozba [i] 07:40 M*A*S*H 109 [i] 08:35 M*A*S*H 110 [i] 09:15 Jake a tlusťoch III: Dáma v červeném 2 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Ať půjdeš kamkoli [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch III: Jako pes a kočka 3 [i] 13:20 Komisař Rex VII: Policisté se nelíbají 1 [i] 14:20 Komisař Rex VII: Léčka u baru 2 [i] 15:25 Policie Hamburk I: Jackpot 9 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Paní podnikatelka [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 21:35 davinci [i] 22:30 Castle na zabití III: Univerzitní šampion 21 [i] 23:20 Soudní síň: Paní podnikatelka [i] 00:15 Rosamunde Pilcher: Ať půjdeš kamkoli [i] 02:15 Komisař Rex VII: Policisté se nelíbají 1 [i] 03:00 Komisař Rex VII: Léčka u baru 2 [i] 03:50 Policie Hamburk I: Jackpot 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Chlapi neplačú [i] 06:25 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:05 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 13/22 [i] 08:25 Millerovci [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Millerovci [i] 11:10 Zakázaná láska 136/158 [i] 12:35 Vymenené životy 226-227 [i] 14:55 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:40 Chlapi neplačú [i] 16:45 Skrytá vášeň 67-68/188 [i] 18:45 Priatelia [i] 19:40 Mentalista [i] 20:30 Vymenené životy 228-229 [i] 22:35 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 14/22 [i] 23:30 Dr. House VIII. 13-14/23 [i] 01:15 Priatelia [i] 01:55 Adela show [i] 03:05 Smotánka [i] 04:05 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 22 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 8 [i] 06:30 McBride: Doktor je mrtvý, vážně mrtvý [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Císař Augustus 1 2 [i] 12:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 9 [i] 12:30 Jakub lhář [i] 14:35 Volání o pomoc