TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:50 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Susedské prípady [i] 13:00 Mentalista V. 21-22/22 [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Kredenc [i] 23:35 Dva a pol chlapa VII. [i] 00:30 Šiesty zmysel III. 12/13 [i] 01:30 Mentalista V. 21-22/22 [i] 02:55 Šiesty zmysel III. 12/13 [i] 04:05 Zámena manželiek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Dessau [i] 09:00 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Ľadová doba 1.časť 1/14 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Obchod s vraždami [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta IV. 2/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Údolie rieky Lot [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Ľadová doba 2. časť 2/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Liga majstrov: FC Barcelona - PSG [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 Diagnóza: Vražda: Obchod s vraždami [i] 00:20 Správna Agáta IV. 2/13 [i] 01:00 Obdobie zločinu: Čierny film [i] 02:40 Slovensko v obrazoch [i] 03:00 Svet v obrazoch [i] 03:25 Dámsky klub [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Tradičná medicína vo svete II.: Mexiko - mayská akupunktúra [i] 06:25 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 06:35 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 06:45 Pa a Pi [i] 06:55 Máša a medveď II [i] 07:00 Garfield III. [i] 07:15 Kniha džunglí II. [i] 07:25 Šmolkovia [i] 07:35 Poštár Pat II [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - ČERVENÉ AUTÍČKO [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Encyklopédia slov.obcí: Zázrivá [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Rusínsky magazín [i] 10:00 Ukrajinská čítanka - Pavlo Korobčuk [i] 10:15 Spomíname na Vieru Topinkovú: Málka [i] 11:00 Prázdninové detské vysielanie: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:10 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:20 Pa a Pi [i] 11:30 Obedníček: Hav a Kvik [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - KALERÁBOVÝ SMAJLÁTIK [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Zabudnuté kúpele [i] 12:35 Bežkopotulky [i] 12:50 Ruské tajomstvá Prvej svetovej vojny: Golgotha ruského impéria [i] 13:30 Rivali: Visconti verzus Fellini [i] 14:35 Moja diagnóza: Tanec bez okuliarov [i] 15:05 Mojich sedem divov: Pavel Dvořák [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete II.: Island [i] 16:30 Halali [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Aachenský dóm, symbol cirkevnej a svetskej moci, Nemecko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Hav a Kvik [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - ČERVENÉ AUTÍČKO [i] 18:50 Šmolkovia [i] 19:00 Kniha džunglí II. [i] 19:10 Poštár Pat II [i] 19:25 Garfield III. [i] 19:35 Mám rád školu [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Ženy, ktoré hýbu svetom 1/2 [i] 21:00 Ženy, ktoré hýbu svetom 2/2 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Umenie [i] 22:55 Kinorama [i] 23:25 Noc v archíve [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy a komentáre [i] 01:40 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:20 POLICAJTI V AKCII [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ [i] 10:35 DIVOKÉ KONE 8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 Stratené duše III. 15 [i] 14:00 SÚDNA SIEŇ [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PRÁZDNINY 8 [i] 21:45 Dovidenia, stará mama! [i] 22:25 Spackané plastické operácie II. 3 [i] 23:25 Agentka bez minulosti V. 13 [i] 00:25 Biele goliere V. 11 [i] 01:25 NOVINY TV JOJ 02:10 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 02:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:35 SÚDNA SIEŇ [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Ninja Factor II. 8 [i] 05:50 Štyri svadby IV. 25 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 26 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Kosti 21,22/22 [i] 11:00 Prvé oddelenie 28 [i] 11:30 Už dosť, šéfe! X. 15 [i] 12:45 Nové bývanie [i] 13:30 Profesionáli II. 24 [i] 14:20 Simpsonovci XXI. 3 [i] 14:50 Ninja Factor II. 10,11 [i] 15:45 Dr. LUDSKY: Ludsky & Ludsky 7 [i] 17:00 Vtierka Castle 1,2/10 [i] 18:55 Simpsonovci XXI. 4 [i] 19:25 Profesionáli II. 25 [i] 20:35 Čierne vlajky II. 1,2/10 [i] 23:00 Vikingovia IV. 4 [i] 23:55 V službách KGB III. 2 [i] 00:55 Hviezdna brána: Atlantída II. 11 [i] 01:50 Ako som spoznal vašu mamu IX. 7,8 [i] 02:30 Profesionáli II. 25 [i] 03:10 Čierne vlajky II. 1,2/10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:35 Kráska a zvíře IV. 8 [i] 08:30 Království III. 15 [i] 09:25 Medium Iv. 8 [i] 10:20 Námořní vyšetřovací služba X. 2 [i] 11:20 Námořní vyšetřovací služba X. 3 [i] 12:20 Království III. 15 [i] 13:15 Kráska a zvíře IV. 8 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba X. 2 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba X. 3 [i] 16:10 Království III. 16 [i] 17:05 Kráska a zvíře IV. 9 [i] 18:05 Medium Iv. 9 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba X. 4 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba X. 5 [i] 21:00 Vražedná práva III. 9 [i] 22:00 Jak prosté V. 4 [i] 23:00 Myšlenky zločince X. 19 [i] 00:00 Myšlenky zločince X. 20 [i] 01:00 Vražedná práva III. 9 [i] 02:00 Myšlenky zločince X. 19 [i] 02:45 Myšlenky zločince X. 20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (19. Řada): Tasery/konzervované polévky/skokanská prkna 11 [i] 05:35 Jak se to dělá (13. Řada): Hliníkové lodě/fujary/luxusní hodinky 8 [i] 06:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 12 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil 4 [i] 07:15 Jak se to dělá (16. Řada) 6 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 6 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Od pana Peckera 2 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Dům s nebezpečným materiálem 20 [i] 09:05 Zlato z Beringova moře (3. Řada): 4,5 kilogramu zlata 11 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Výprava do kaňonů 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Závody motocyklů/vytuněný Packard na závody v Pebble - 2. část 26 [i] 11:40 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Mercedes - část 1 1 [i] 12:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Mercedes - část 2 2 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 13 [i] 13:30 Odpadlická autodílna (1. Řada): Zapálení pro Gasser z roku 1957, 2. část 4 [i] 14:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Mustang Fastback - 1 [i] 15:20 Odpadlická autodílna (1. Řada): Zběsilý Fastback z roku 1965, 2. část 6 [i] 16:15 Jak se to dělá (16. Řada) 6 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Od pana Peckera 2 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Dům s nebezpečným materiálem 20 [i] 18:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Lotus - část 1 3 [i] 18:30 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Lotus - část 2 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada) 17 [i] 19:30 Jak se to dělá (19. Řada): Psací pera Space Pen/korálové akvárium/kovové rakve 13 [i] 20:00 Odpadlická autodílna (2. Řada): Který Klump? 6 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (4. Řada) 10 [i] 22:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1992 AM General Humvee 15 [i] 23:00 Pouliční psanci (3. Řada): Šílený Shane 2 [i] 00:00 Dvojí přežití (6. Řada): Bitva o Brazílii 10 [i] 00:55 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Jesse Tyler Ferguson 2 [i] 01:50 Odpadlická autodílna (2. Řada): Který Klump? 6 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (4. Řada) 10 [i] 03:30 Rození obchodníci (13. Řada): 1992 AM General Humvee 15 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): Fiat Dino Coupe 900 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak II [i] 10:00 Dobrodružství kriminalistiky [i] 10:50 Dobrodružství kriminalistiky [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy IV [i] 14:40 Střevíčky [i] 14:55 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:55 Kojak II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 DoktorKA [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:00 Kojak: Nikdo není tak slepý [i] 23:35 Supermiss 2016 [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Křesťanský magazín [i] 05:45 Postřehy odjinud [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Na cestě po Sofii a Vitoše [i] 09:30 Apokalypsa: 1. světová válka: Zuřivost 4/5 [i] 10:25 Hledání dolů krále Šalomouna [i] 11:20 Vítězství v Tunisku [i] 12:35 Zapomenuté výpravy: Expedice Korál [i] 13:00 Ta naša kapela [i] 13:30 Poutní místa: Chlum sv. Maří [i] 13:45 Na pomoc životu - nemalobuněčný karcinom plic [i] 14:05 S gurmánem na cestách I.: Hokkaidó [i] 14:50 Evropa dnes [i] 15:15 Benátky a umění 2/3 [i] 16:00 Televizní klub neslyšících [i] 16:30 Římané za humny! [i] 17:30 S kuchařem kolem světa: Vanuatu [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Modrá krev: Nostitzové [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Kosmopolitní [i] 21:00 Na cestě po karibském pobřeží [i] 21:30 Národní klenoty II [i] 22:00 Doktoři 4/8 [i] 22:45 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:45 Batesův motel IV: Zimní světla 4/10 [i] 00:25 Tajné životy 9/13 [i] 01:25 Uchem jehly [i] 01:50 Koňaré z Poštorné [i] 02:15 Báječná brněnská botanická [i] 02:30 Profese zahradník - šlechtitel [i] 02:50 Život v hlíně [i] 03:10 Ochránce [i] 03:35 Radiorock: Animé a Marek Kopecký [i] 04:00 Popcorn [i] 04:30 Berglův palác [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:45 Ulice 3202 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Světlo na konci tunelu 717 [i] 10:55 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa 3 [i] 13:00 Ordinace v růžové zahradě: Už vám nevěřím 108 [i] 14:05 Mentalista VII: Černý trh 4 [i] 15:00 Mentalista VII: Stříbrný kufřík 5 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VIII: Labutí píseň 23 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3203 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:40 Robinsonův ostrov [i] 22:40 Kriminálka: Oddělení kybernetiky 11 [i] 23:35 Vražedná čísla: Sabotáž 6 [i] 00:30 Mentalista VII: Černý trh 4 [i] 01:20 Mentalista VII: Stříbrný kufřík 5 [i] 01:55 Dva a půl chlapa 3 [i] 02:25 Co na to Češi [i] 03:05 Ordinace v růžové zahradě: Oddechový čas 107 [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě: Už vám nevěřím 108 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Astro Boy I: Pád 18 [i] 06:30 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Útok na Coruscant [i] 06:55 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Souboj Skywalkerů - Vader vítězí [i] 07:40 M*A*S*H 108 [i] 08:35 M*A*S*H 109 [i] 09:15 Jake a tlusťoch III: Mám oči jenom pro tebe 1 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Když srdce pláče [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch III: Dáma v červeném 2 [i] 13:20 Komisař Rex VI: Smrt přišla dvakrát 14 [i] 14:20 Komisař Rex VI: Paprsky pomsty 15 [i] 15:25 Policie Hamburk I: Ujetí z místa nehody 8 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Překroucený kilometry [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Velké finále 88 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:40 Castle na zabití III: Smrtící pizza 20 [i] 23:35 Soudní síň: Překroucený kilometry [i] 00:35 Rosamunde Pilcher: Když srdce pláče [i] 02:35 Komisař Rex VI: Smrt přišla dvakrát 14 [i] 03:20 Komisař Rex VI: Paprsky pomsty 15 [i] 04:10 Policie Hamburk I: Ujetí z místa nehody 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 12/22 [i] 08:30 2 baby na mizine [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 2 baby na mizine [i] 10:55 Zakázaná láska 135/158 [i] 12:10 Vymenené životy 224-225 [i] 14:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:35 Chlapi neplačú