TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 O 10 rokov mladší [i] 10:05 Rodinné prípady [i] 12:05 Susedské prípady [i] 13:05 Mentalista V. 19-20/22 [i] 15:05 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Baby boom [i] 21:40 O 10 rokov mladší [i] 23:00 Rodinné prípady [i] 00:00 Dva a pol chlapa VII. [i] 01:00 Šiesty zmysel III. 11/13 [i] 01:50 Mentalista V. 19-20/22 [i] 03:10 Šiesty zmysel III. 11/13 [i] 04:00 O 10 rokov mladší [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Duel [i] 06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:10 Počasie [i] 07:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Vincennský les [i] 09:00 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vražda na pätorku [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta IV. 1/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Dessau [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Ľadová doba 1.časť 1/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:40 Slovensko chutí [i] 22:10 Nočný recepčný 1/6 [i] 23:10 Murdochove záhady I.: Elektrina 9/13 [i] 00:00 Diagnóza: Vražda: Vražda na pätorku [i] 00:45 Správna Agáta IV. 1/13 [i] 01:30 Nočný recepčný 1/6 [i] 02:30 Murdochove záhady I.: Elektrina 9/13 [i] 03:20 Dámsky klub [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Tradičná medicína vo svete II.: Kolumbia [i] 06:25 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 06:35 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 06:45 Pa a Pi [i] 06:55 Máša a medveď II [i] 07:00 Garfield III. [i] 07:15 Kniha džunglí II. [i] 07:25 Šmolkovia [i] 07:35 Poštár Pat II [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - DOPRAVNÉ ZNAČKY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Kvarteto [i] 09:55 Ukrajinská čítanka - Oksana Zabužko [i] 10:05 Terno [i] 10:35 Piesne a tance Rómov [i] 11:00 Prázdninové detské vysielanie: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:05 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:15 Pa a Pi [i] 11:25 Obedníček: Hav a Kvik [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - TEKVICOVÁ SMAJLIPOLIEVOČKA [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Bežkopotulky [i] 12:40 Priehradobijci 1/2 [i] 13:30 Priehradobijci 2/2 [i] 14:30 Ambulancia: Tancujúce srdcia (srdcové arytmie) [i] 15:00 Mojich sedem divov: Marián Labuda [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete II.: Mexiko - mayská akupunktúra [i] 16:30 Správy- Hírek [i] 16:45 TELEREGINA [i] 17:30 Basketbal - Good Angels Košice - zápasy [i] 19:30 Večerníček: Hav a Kvik [i] 19:40 Lilin ostrov pokladov [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - DOPRAVNÉ ZNAČKY [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Ruské tajomstvá Prvej svetovej vojny: Golgotha ruského impéria [i] 20:50 Rivali: Visconti verzus Fellini [i] 21:45 Gen.sk: Juraj Jakubisko [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Večera s Havranom [i] 23:40 ICC - Medzinárodný trestný súd [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Správy a komentáre [i] 01:55 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:20 POLICAJTI V AKCII [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:35 SÚDNA SIEŇ [i] 10:35 DIVOKÉ KONE 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 Stratené duše III. 14 [i] 14:00 SÚDNA SIEŇ [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 22:15 Spackané plastické operácie II. 1,2 [i] 00:15 Agentka bez minulosti V. 12 [i] 01:15 Biele goliere V. 10 [i] 02:15 NOVINY TV JOJ 02:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 03:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Nové bývanie [i] 05:55 Štyri svadby IV. 24 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 25 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Kosti 19,20 [i] 11:00 Prvé oddelenie 27 [i] 11:30 Už dosť, šéfe! X. 14 [i] 12:45 Nové bývanie [i] 13:30 Profesionáli II. 23 [i] 14:20 Simpsonovci XXI. 2 [i] 14:50 Ninja Factor II. 8,9 [i] 15:45 Dr. LUDSKY: Žena nikoho 6 [i] 17:00 Kosti 21,22/22 [i] 18:55 Simpsonovci XXI. 3 [i] 19:20 TIPOS INFO [i] 19:25 Profesionáli II. 24 [i] 20:35 Divoká noc [i] 22:50 Fakty a fikcie II. 3,4 [i] 00:55 Hviezdna brána: Atlantída II. 10 [i] 01:50 Ako som spoznal vašu mamu IX. 5,6 [i] 02:30 Profesionáli II. 24 [i] 03:15 Fakty a fikcie II. 3,4 [i] 04:50 Ako som spoznal vašu mamu IX. 5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Kráska a zvíře IV. 7 [i] 08:25 Království III. 14 [i] 09:20 Medium Iv. 7 [i] 10:20 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 24 [i] 11:20 Námořní vyšetřovací služba X. 1 [i] 12:20 Království III. 14 [i] 13:15 Kráska a zvíře IV. 7 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 24 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba X. 1 [i] 16:15 Království III. 15 [i] 17:10 Kráska a zvíře IV. 8 [i] 18:05 Medium Iv. 8 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba X. 2 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba X. 3 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 9 [i] 22:00 Myšlenky zločince XI. 10 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba X. 22 [i] 00:00 Medium I. 9 [i] 01:00 Profil zločinu VI. 5 [i] 02:10 Intelligence I. 1 [i] 02:55 Medium I. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (19. Řada): Jíl/odpeckované sušené švestky/ostruhy 10 [i] 05:35 Jak se to dělá (13. Řada): Tlakové hrnce/bóje/cisternové návěsy 7 [i] 06:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 11 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi 3 [i] 07:15 Jak se to dělá (16. Řada) 5 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 5 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Větší, silnější, zlejší a hloupější 1 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Ve městě je nová holka 19 [i] 09:05 Zlato z Beringova moře (3. Řada): Kdo je tady šéf? 10 [i] 09:55 Dvojí přežití (4. Řada): Zásah jednou ranou 10 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Blázinec s motorkami/Příprava Packardu - část 1. 25 [i] 11:40 Rození obchodníci (4. Řada): Lexus LS400 - část 1 11 [i] 12:05 Rození obchodníci (4. Řada): Lexus LS400 - část 2 12 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 12 [i] 13:30 Lovci odpadu (8. Řada) 3 [i] 14:25 Lovci odpadu (8. Řada) 4 [i] 15:20 Lovci odpadu (8. Řada) 5 [i] 16:15 Jak se to dělá (16. Řada) 5 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 5 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Větší, silnější, zlejší a hloupější 1 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Ve městě je nová holka 19 [i] 18:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Mercedes - část 1 1 [i] 18:30 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Mercedes - část 2 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada) 16 [i] 19:30 Jak se to dělá (19. Řada): Navažské koberce/ropa/kaleidoskopy 12 [i] 20:00 Zlatá horečka (7. Řada): Neprozkoumané vody 6 [i] 21:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (1. Řada): Jmění na dosah 6 [i] 22:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (3. Řada) 4 [i] 23:00 Ed Stafford: do neznáma (1. Řada): Etiopie 4 [i] 00:00 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Velké zemětřesení 1 [i] 00:55 Záchrana statku (1. Řada): Divoká zima 1 [i] 01:50 Zlatá horečka (7. Řada): Neprozkoumané vody 6 [i] 02:40 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (1. Řada): Jmění na dosah 6 [i] 03:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem (3. Řada) 4 [i] 04:20 Rození obchodníci (8. Řada): Bel Air 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak II [i] 10:10 Kufr [i] 10:45 Silvestrovský koktejl [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy IV [i] 14:45 Kačenka [i] 14:55 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:55 Kojak II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dobrodružství kriminalistiky [i] 20:50 Dobrodružství kriminalistiky [i] 21:40 Hercule Poirot [i] 23:19 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 23:20 Motiv IV [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 13. komnata Kateřiny Sokolové [i] 01:00 Banánové rybičky [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Hobby naší doby [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Kočka není pes [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Supi - skrytý půvab mrchožroutů [i] 09:50 Delfíni očima špionážních kamer 1/2 [i] 10:45 Skrytý ráj Podyjí [i] 11:25 Nedej se [i] 12:20 Chcete je? [i] 12:25 Na plovárně s Jane Goodallovou [i] 12:55 proStory: Život v konceptu [i] 13:20 Soukromé století: Sousoší dědečka [i] 14:15 Deníky 1. světové války 4/4 [i] 15:10 Poslední tajemství Třetí říše II.: Nacistické zlato [i] 16:00 Heydrich - konečné řešení: Pozdější život atentátu 27/44 [i] 16:30 Modrá krev: Nostitzové [i] 17:25 Zvířata v životě člověka: Prase [i] 18:15 Na cestě po Sofii a Vitoše [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Sousedé [i] 19:20 Vesnicopis [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Válka ve vzduchu [i] 20:55 Krok do prázdna Jana Masaryka aneb [i] 22:00 Vláda 24/30 [i] 23:00 Letecké katastrofy: Tragédie [i] 23:45 Město žen VI: Nejlepší nejhorší narozeniny 13/13 [i] 00:05 Válka lží [i] 01:35 České himálajské dobrodružství II.: Česká stopa [i] 02:30 Spojeni životem, kamerou a folklorem [i] 02:50 A kde nakupujete Vy? [i] 03:20 Na moll aneb Písničky od Bolka [i] 03:55 Ochránce [i] 04:25 Radiorock: Saša Langošová Band a [i] 04:50 Po stopách starých rabínů [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Ulice 3201 [i] 09:55 Specialisté: Popáleniny 8 [i] 10:55 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa 2 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Oddechový čas 107 [i] 14:05 Mentalista VII: Za mřížemi 2 [i] 15:00 Mentalista VII: Zmrzlina s příchutí pomerančového květu 3 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VIII: Baltimore 22 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3202 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Světlo na konci tunelu 717 [i] 21:35 Víkend [i] 22:40 Kriminálka: Oddělení kybernetiky 10 [i] 23:35 Vražedná čísla: Základní okruh podezřelých 5 [i] 00:25 Mentalista VII: Za mřížemi 2 [i] 01:15 Mentalista VII: Zmrzlina s příchutí pomerančového květu 3 [i] 01:55 Robinsonův ostrov [i] 02:40 Dva a půl chlapa 2 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Konkurs na upírku 106 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Astro Boy I: Příchod Pluta 17 [i] 06:30 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Honba za holokrony [i] 06:55 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Útok na Coruscant [i] 07:40 M*A*S*H 107 [i] 08:35 M*A*S*H 108 [i] 09:15 Jake a tlusťoch II: Sněžení 11 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Cesta za štěstím [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch III: Mám oči jenom pro tebe 1 [i] 13:20 Komisař Rex VI: Posedlost 12 [i] 14:20 Komisař Rex VI: Dívka a vrah 13 [i] 15:25 Policie Hamburk I: Všechno má svůj čas 7 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Zničil mi dům [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 V.I.P. vraždy: Vytříděný odpad 8 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:35 Castle na zabití III: Smrtelné přelíčení 19 [i] 23:25 Soudní síň: Zničil mi dům [i] 00:20 Rosamunde Pilcher: Cesta za štěstím [i] 02:20 Komisař Rex VI: Posedlost 12 [i] 03:10 Komisař Rex VI: Dívka a vrah 13 [i] 03:55 Policie Hamburk I: Všechno má svůj čas 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Chlapi neplačú [i] 06:25 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:05 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 11/22 [i] 08:25 2 baby na mizine [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 2 baby na mizine [i] 10:50 Zakázaná láska 134/158 [i] 12:05 Vymenené životy 222-223 [i] 14:55 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:45 Chlapi neplačú [i] 16:45 Skrytá vášeň 63-64/188 [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Mentalista [i] 20:30 Vymenené životy 224-225 [i] 22:35 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 12/22 [i] 23:30 Dr. House VIII. 9-10/23 [i] 01:15 Priatelia [i] 02:00 Adela show [i] 03:10 Smotánka [i] 04:10 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Big Screen 2 24 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 7 [i] 06:00 Big Screen 2 25 [i] 06:15 Detektivem nanečisto [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Big Screen 2 26 [i] 11:20 Láska podle předlohy [i] 13:15 Love Lasts Three Years [i] 15:00 Krokodýlové z předměstí 2 [i] 16:40 Na pokraji slávy [i] 18:50 Electric Slide [i] 20:30 Výtah smrti [i] 22:25 Pouta války