Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 Svokra [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Susedské prípady [i] 13:00 Mentalista V. 17-18/22 [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Divoký Zapadákov [i] 21:40 Kredenc [i] 22:50 Mama I. 9-10/22 [i] 23:45 Šiesty zmysel III. 10/13 [i] 00:40 Mentalista V. 17-18/22 [i] 02:20 Šiesty zmysel III. 10/13 [i] 03:00 Mama I. 9-10/22 [i] 04:00 Svokra [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Duel [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:10 Počasie [i] 07:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Zátoka Somme [i] 09:05 Zátoka nádejí III. 12/12 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vražda podľa knihy [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta III. 13/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Vincennský les [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Moje leto v Provence [i] 22:00 Reportéri [i] 22:35 Sanitka II. 9/13 [i] 23:30 Diagnóza: Vražda: Vražda podľa knihy [i] 00:20 Správna Agáta III. 13/13 [i] 01:00 Moje leto v Provence [i] 02:40 Reportéri [i] 03:10 Autosalón [i] 03:35 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Gombasecká jaskyňa [i] 06:30 Bambuľkine dobrodružstvá: Dve srdiečka [i] 06:35 Bambuľkine dobrodružstvá: Chorá opička [i] 06:45 Pa a Pi [i] 06:55 Máša a medveď II [i] 07:05 Poštár Pat II [i] 07:20 Fidlibum [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SMAJLIRALLY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Separé [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Ukrajinská Čítanka: Ukrajinská Čítanka - Hrihorij Semenčuk [i] 10:10 Polícia [i] 10:20 Jazdi hlavou: Jazda v zime [i] 10:30 Pomsta Titaniku [i] 11:00 Prázdninové detské vysielanie: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:10 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:20 Pa a Pi [i] 11:25 Večerníček: Hav a Kvik [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIPUDING [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 Bežkopotulky [i] 12:40 Orientácie [i] 13:05 Generácia [i] 13:30 Cesta [i] 14:10 Park [i] 14:55 ZvedaVEC: Inteligentné systémy [i] 15:00 Mojich sedem divov: Karol Kállay [i] 15:30 Národnostný magazín: Slovanský [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete II.: Kolumbia [i] 16:25 Autosalón [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Ayautthaya, hlavné mesto Siamu , Thajsko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Obedníček: Hav a Kvik [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SMAJLIRALLY [i] 18:50 Šmolkovia [i] 19:00 Kniha džunglí II. [i] 19:10 Poštár Pat II [i] 19:25 Garfield III. [i] 19:35 Mám rád školu [i] 19:55 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Krvavé piesky Líbye [i] 21:30 Anjeli strážni: Anjeli strážni Ľubice El Malaheg [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Slečny z Vlčian [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy a komentáre [i] 01:40 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:15 ČERT NIKDY NESPÍ [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:35 SÚDNA SIEŇ [i] 10:35 DIVOKÉ KONE 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 Stratené duše III. 13 [i] 14:00 SÚDNA SIEŇ [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:30 SVET POD HLAVOU: 1983 [i] 00:40 Agentka bez minulosti V. 11 [i] 01:40 Biele goliere V. 9 [i] 02:30 KRIMI 02:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 03:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Štyri svadby IV. 23 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 24 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Jedinečné letisko v Dubaji 9 [i] 10:05 Vraždy v Midsomeri XIII. 5 [i] 12:00 Prvé oddelenie 26 [i] 13:00 Nové bývanie [i] 13:40 Profesionáli II. 22 [i] 14:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 15:00 Ninja Factor II. 6,7 [i] 15:55 Dr. LUDSKY: Upír 5 [i] 17:00 Kosti 19,20 [i] 18:55 Simpsonovci XXI. 2 [i] 19:25 Profesionáli II. 23 [i] 20:35 SVET POD HLAVOU: 1983 10/10 [i] 21:40 Drsniačky [i] 00:10 Oktagon MMA: Magazín o zmiešaných bojových umeniach. [i] 00:40 Hviezdna brána: Atlantída II. 9 [i] 01:40 Profesionáli II. 23 [i] 02:30 Ninja Factor II. 6,7 [i] 03:10 Fórky, vtipky XXIII. [i] 03:35 Dr. LUDSKY: Upír 5 [i] 04:25 INKOGNITO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:40 Kráska a zvíře IV. 6 [i] 08:35 Království III. 13 [i] 09:30 Medium Iv. 5 [i] 10:25 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 22 [i] 11:20 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 23 [i] 12:20 Království III. 13 [i] 13:15 Kráska a zvíře IV. 6 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 22 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 23 [i] 16:05 Království III. 14 [i] 17:00 Kráska a zvíře IV. 7 [i] 18:00 Medium Iv. 7 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 24 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba X. 1 [i] 21:00 Jak prosté V. 4 [i] 22:00 Profil zločinu VI. 5 [i] 23:10 Intelligence I. 1 [i] 00:10 Medium Iv. 1 [i] 01:10 Jak prosté V. 4 [i] 02:05 Profil zločinu VI. 5 [i] 03:00 Intelligence I. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Matt 8 [i] 06:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 10 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly 2 [i] 07:15 Jak se to dělá (16. Řada) 4 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Dramatické změny 36 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada) 18 [i] 09:05 Zlato z Beringova moře (3. Řada): Začínáme 9 [i] 09:55 Dvojí přežití (4. Řada): Konec cesty 9 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Závod v Dodge Dart 1967 - 2. část 24 [i] 11:40 Rození obchodníci (4. Řada): Corvette C4 - Prvi dio 9 [i] 12:05 Rození obchodníci (4. Řada): Corvette C4 - Drugi dio 10 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 11 [i] 13:30 Berte to jako varování (2. Řada): Lidští pokusní králíci 6 [i] 14:25 Berte to jako varování (2. Řada): Nejoblíbenější divácké klipy 7 [i] 15:20 Berte to jako varování (2. Řada): Vládci vesmíru 8 [i] 16:15 Jak se to dělá (16. Řada) 4 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Dramatické změny 36 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada) 18 [i] 18:05 Rození obchodníci (4. Řada): Lexus LS400 - část 1 11 [i] 18:30 Rození obchodníci (4. Řada): Lexus LS400 - část 2 12 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada) 15 [i] 19:30 Jak se to dělá (19. Řada): Tasery/konzervované polévky/skokanská prkna 11 [i] 20:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada) 5 [i] 21:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 18 [i] 22:00 Zlatá horečka (7. Řada): Neprozkoumané vody 6 [i] 23:00 Na pokraji Aljašky (1. Řada): Poslední zimní dny 2 [i] 00:00 Povstalecké zlato (1. Řada): Konfederační komplic 4 [i] 00:55 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 21 [i] 01:50 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada) 5 [i] 02:40 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 18 [i] 03:30 Zlatá horečka (7. Řada): Neprozkoumané vody 6 [i] 04:20 Rození obchodníci (8. Řada): Karmann Ghia 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Bizoni a zubři [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Den otevřených dveří [i] 10:00 168 hodin [i] 10:35 Četníci z Luhačovic: Dopis ze záhrobí [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy IV [i] 14:45 Kufr [i] 14:55 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:55 Kojak II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance [i] 20:00 Svět pod hlavou 10/10 [i] 21:05 Čtvrtá hvězda: Nina 4/12 [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:15 Legendy kriminalistiky: Roubal [i] 22:50 Na stopě [i] 23:15 Kriminalista [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Kalendárium [i] 00:55 GEN - Galerie elity národa [i] 01:10 Sváteční slovo evangelického faráře Pavla Rumla [i] 01:20 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:45 Kde bydlely princezny [i] 02:05 Všechnopárty [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Jižní Bretaň a její odkryté půvaby [i] 09:55 Velký, větší, největší: Přehrada [i] 10:45 Podzemní Čechy: Voda v podzemí 4/10 [i] 11:10 Vláda: Ten správný odstín hnědé 23/30 [i] 12:10 Muzeum alchymie [i] 12:20 Cesty víry: Vévodkyně savojská [i] 12:50 Klíč [i] 13:15 Československý filmový týdeník 1967 1137/2379 [i] 13:30 Benátky a umění: Soukromá návštěva dóžecího paláce 1/3 [i] 14:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:45 Zvířata v životě člověka: Pes [i] 15:40 Letecké katastrofy: Tragédie [i] 16:25 Hledání dolů krále Šalomouna [i] 17:20 Deníky 1. světové války 4/4 [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy předmětů [i] 19:20 Poutní místa: Vítochov a Sázava [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Apokalypsa: 1. světová válka: Zuřivost 4/5 [i] 21:00 Velký, větší, největší: Výletní loď Independence of the Seas [i] 21:55 Slunce rošťáků [i] 23:35 Byzantium [i] 01:30 Queer: Džendr džihád (Jsou muži křehcí?) [i] 01:55 Lufťák, nikoliv náplava [i] 02:25 Divnopis [i] 02:30 Krajiny světla - fotograf Ondřej [i] 02:55 Na moll aneb Písničky od Bolka [i] 03:35 Ochránce [i] 04:00 Radiorock: Mandrage a Libor Mikeš [i] 04:25 3 a 1/2 Masaryka [i] 04:45 32 utajovaných stran - Zpráva z pekla [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:05 Ulice 3200 [i] 10:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa 1 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Konkurs na upírku 106 [i] 14:05 Mentalista VI: Modrý pták 22 [i] 15:00 Mentalista VII: Jen modré nebe nade mnou 1 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VIII: Odraz mrtvého 21 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3201 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Specialisté: Popáleniny 8 [i] 21:15 Robinsonův ostrov [i] 22:15 Kriminálka: Oddělení kybernetiky 9 [i] 23:10 Vražedná čísla: Závada konstrukce 4 [i] 00:05 Mentalista VI: Modrý pták 22 [i] 00:55 Mentalista VII: Jen modré nebe nade mnou 1 [i] 01:35 Dva a půl chlapa 1 [i] 02:00 Konec vysílání 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Astro Boy I: Lovci robotů 16 [i] 06:30 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Útěk z chrámu Jediů [i] 06:55 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Honba za holokrony [i] 07:40 M*A*S*H 106 [i] 08:35 M*A*S*H 107 [i] 09:15 Jake a tlusťoch II: Bok po boku 10 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Sňatek z rozumu [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch II: Sněžení 11 [i] 13:20 Komisař Rex VI: Spolehlivý tip 10 [i] 14:20 Komisař Rex VI: Smrtonosný test 11 [i] 15:25 Policie Hamburk I: Velké ryby, malé ryby 6 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Myslím to s tebou dobře [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Vietnamská válka 87 [i] 21:30 Jste to, co jíte [i] 22:45 Castle na zabití III: Se sekerou v zádech 18 [i] 23:40 Soudní síň: Myslím to s tebou dobře [i] 00:35 Rosamunde Pilcher: Sňatek z rozumu [i] 02:35 Komisař Rex VI: Spolehlivý tip 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Chlapi neplačú [i] 06:25 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Gossip Girl VI. 1/10 [i] 08:30 Mike a Molly [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 2 baby na mizine [i] 10:50 Zakázaná láska 133/158 [i] 12:15 Inga Lindströmová: Tajomstvo Gripsholmu [i] 14:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:25 Chlapi neplačú [i] 16:30 Skrytá vášeň 61-62/188 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:30 Mentalista [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Vymenené životy 222-223 [i] 23:00 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 11/22 [i] 23:55 Dr. House VIII. 7-8/23 [i] 01:35 Priatelia [i] 02:15 Adela show [i] 03:20 Smotánka [i] 04:15 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 23 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 6 [i] 06:30 Krokodýlové z předměstí 2 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Falešný casting [i] 12:40 Dračí doupě [i] 14:30 Muži, co zírají na kozy [i] 16:10 Marie Antoinette