TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:15 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:35 Scooby-Doo: Kniha upírov [i] 09:10 Harry Potter a Dary smrti 2 [i] 11:45 Zorro: Tajomná tvár [i] 14:30 CHART SHOW [i] 16:35 Dobre vedieť! [i] 17:50 Divoký Zapadákov [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Tvoja tvár znie povedome [i] 23:00 Argo: Nebezpečný útek [i] 01:50 96 hodín: Zúčtovanie [i] 03:25 Teória veľkého tresku VIII. [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Park [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Levík Raa Raa: Raa Raa sa učí pískať [i] 07:30 Požiarnik Sam IX [i] 07:40 Malý Mikuláš: Žabiak [i] 07:55 Martinka I.: Voľba predsedu triedy 4/52 [i] 08:10 Ako si vycvičiť drakov: Nezvyčajný drahokam [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 09:00 Arabela sa vracia 12/26 [i] 09:30 Autosalón [i] 09:55 Jazdi hlavou: Jazda v zime [i] 10:05 Čarovné miesta Zeme IV.: Radžastan [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Test magazín: Párky [i] 13:45 Agatha Christie : Poirot: Vraždy na Hickory Road [i] 15:30 Anton Špelec, ostrostrelec [i] 17:00 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Tajné životy II. 6/13 [i] 21:25 Mediciovci: Vládcovia Florencie 3/8 [i] 22:15 Mediciovci: Vládcovia Florencie 4/8 [i] 23:10 Agatha Christie : Poirot: Vraždy na Hickory Road [i] 00:55 Anton Špelec, ostrostrelec [i] 02:15 Mediciovci: Vládcovia Florencie 3/8 [i] 03:15 Mediciovci: Vládcovia Florencie 4/8 [i] 04:10 Čarovné miesta Zeme IV.: Radžastan [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Belianska jaskyňa [i] 06:15 Bežkopotulky [i] 06:25 Slovenské hrady objektívom: Bojnický hrad objektívom Ani Struhárovej [i] 06:35 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Bojnice. [i] 06:45 Televíkend [i] 07:10 55 rokov TŠ Košice: Kapura [i] 07:55 Živá panoráma [i] 08:25 Farmárska revue [i] 08:50 Halali [i] 09:20 Test magazín: Párky [i] 09:30 Spomíname na Jozefa Medveďa: Zima [i] 10:00 Služby Božie na 1. pôstnu nedeľu z evanjelického kostola v Nesvadoch [i] 11:20 Leonard Stöckel [i] 12:15 Žltá rozprávka [i] 12:45 Orientácie [i] 13:25 Severské lyžovanie – MS 2017 [i] 15:30 Zima na horách [i] 16:00 Atletika - ME v halovej atletike 2017 [i] 16:45 Hokej – Tipsport liga [i] 19:45 Atletika - ME v halovej atletike 2017 [i] 21:00 Biblia pokračuje [i] 21:40 Biblia pokračuje [i] 22:25 Tajomný vlak [i] 00:10 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:15 Káčerovo II. [i] 07:45 NAŠI [i] 09:00 Neuveriteľné svetové talenty II. [i] 10:05 Arthur a súboj dvoch svetov [i] 12:15 Sexi 40 [i] 14:20 Deň po tom [i] 16:45 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 1890: Démon z Tiesňavy 1/13 [i] 22:00 MORDPARTA: Nevesta [i] 23:00 Sezóna zabíjania [i] 00:45 Návrat do budúcnosti 2 [i] 02:50 NOVINY TV JOJ 03:25 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:20 NA CHALUPE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Hoď svišťom 5 [i] 05:55 Štyri svadby IV. 22 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 23 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:45 Simpsonovci XXI. 1/23 [i] 09:20 Simpsonovci XIX. 12 [i] 10:05 Ninja Factor II. 4,5/94 [i] 11:00 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME 1,2/28 [i] 12:25 Keď sa má dom páčiť 6 [i] 13:10 Letecké katastrofy XII. 9 [i] 14:10 Najnebezpečnejšie sopky sveta [i] 15:05 Svadby podľa Mary [i] 17:25 Návrat do budúcnosti 2 [i] 19:40 Hoď svišťom 6 [i] 20:35 Sexi 40 [i] 22:35 Barbar Conan [i] 01:15 Agent VII. 1,2/13 [i] 02:50 Zákon gangu VII. 1,2/13 [i] 04:55 Liga snov V. 1,2,3/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 5 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 6 [i] 09:10 Intelligence I. 1 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 5 [i] 11:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 6 [i] 12:10 Medium Iv. 9 [i] 13:10 Medium Iv. 10 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 5 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 6 [i] 16:05 Jak prosté IV. 21 [i] 17:05 Jak prosté IV. 22 [i] 18:05 Kráska a zvíře IV. 2 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 7 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 8 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 8 [i] 21:55 Medium Iv. 1 [i] 22:55 Jak prosté V. 3 [i] 23:55 Umění války 3: Odplata 1 [i] 01:35 Medium Iv. 1 [i] 02:20 Jak prosté V. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Obrovské vlaky (1. Řada): USA - Schnabel Car 4 [i] 06:00 Jak to dělají? (4. Řada): Černé skříňky/Parní turbína/Závodní auto 5 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (2. Řada): Klump na cestě 5 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (3. Řada): Komplikace s Fordem 1932/Návrat do Pike's Peak - 1. část 21 [i] 08:10 Rození obchodníci (13. Řada): 1965 Land Rover IIA 7 [i] 09:05 Superauto, superrekonstrukce (1. Řada): Maserati Ghibli 5 [i] 09:55 Zlatá horečka (6. Řada): Gigantický kanál 8 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Hazard 7 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Alton 7 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Scunthorpe 8 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Vesmírný nález 6 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Dvojí tvář 7 [i] 13:30 Likvidátor (3. Řada): Krach 6 [i] 13:55 Likvidátor (3. Řada): Přátelé s výhodami 7 [i] 14:25 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Na dvou kolech 8 [i] 14:50 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Na velikosti nezáleží 9 [i] 15:20 Obnažená města (1. Řada): Podzemní město - Londýn 5 [i] 16:15 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství pyramidy 5 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Falcon F7 19 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Lotus Evora 20 [i] 18:05 Rození obchodníci (13. Řada): 1976 Porsche 912E 12 [i] 19:00 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Matt 8 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Na mrtvém bodě 5 [i] 21:00 Zlatá horečka (7. Řada): Utrpení na hoře 5 [i] 22:00 Zrození bojovných opic [i] 00:00 Vražedná pole (1. Řada) 8 [i] 01:00 Stále naživu (1. Řada): Zřícení letadla 5 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Na mrtvém bodě 5 [i] 02:40 Zlatá horečka (7. Řada): Utrpení na hoře 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Po stopách hvězd [i] 06:50 Ženy v ofsajdu [i] 08:15 Úsměvy Josefa Větrovce [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Ošklivá princezna [i] 14:00 O myrtové panně [i] 15:00 Jednou jsi dole, jednou nahoře [i] 15:55 Sedm bílých plášťů [i] 17:10 Zlá krev: Osudy rodin Bornů, Nedobylů i 4/7 [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Gangster Ka: Afričan [i] 21:55 168 hodin [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 22:30 Bolero [i] 00:15 Místo činu - Schimanski [i] 01:45 Banánové rybičky [i] 02:15 Legendy kriminalistiky: Kolínský gang [i] 02:50 Žiješ jenom 2x [i] 03:15 13. komnata Kateřiny Sokolové [i] 03:45 Sváteční slovo evangelického faráře Pavla Rumla [i] 03:50 Hobby naší doby [i] 04:15 Zahrada je hra [i] 04:40 Chalupa je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Do neznáma: Tohle teda není máma 16/39 [i] 05:20 Do neznáma: Přiznej barvu 17/39 [i] 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Můj mazlíček a já [i] 06:20 Tygřík Arnoštek [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1967 1137/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Dřevo v pohybu [i] 09:35 Heydrich - konečné řešení: Pozdější život atentátu 27/44 [i] 10:00 Velká vlastenecká válka: Bitva o [i] 10:50 Nedej se [i] 11:45 Chcete mě? [i] 12:15 Kočka není pes [i] 12:45 Sváteční slovo evangelického faráře Pavla Rumla [i] 12:50 Křesťanský magazín [i] 13:15 Uchem jehly [i] 13:45 Příběhy železné opony [i] 14:00 Mene Tekel [i] 15:15 Cesty víry: Vévodkyně savojská [i] 15:45 Na cestě po Sofii a Vitoše [i] 16:10 Jak se žije s adrenalinem podle [i] 16:25 Delfíni očima špionážních kamer 1/2 [i] 17:20 Národní klenoty II [i] 17:55 Atletika: Halové ME 2017 Srbsko [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Podzim Čejenů [i] 22:25 Spálené stodoly [i] 00:05 Válka lží [i] 01:35 Goldfinger [i] 03:20 Hledám sponzora. Zn: Pro nemocné dítě [i] 03:45 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:10 Návraty k divočině [i] 04:40 Modrá krev: Nostitzové [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:10 Lišákoviny [i] 06:20 Jake a piráti ze Země Nezemě IV: Tygrodráp znovu zasahuje_Všemocná parta kapitána Jakea 19 [i] 06:45 Monstra vs. Vetřelci 24 [i] 07:10 Avengers: Sjednocení II 10 [i] 07:35 Looney Tunes: Úžasná Show II 5 [i] 08:00 Tučňáci z Madagaskaru 12 [i] 08:25 Krok za krokem VI 15, 16 [i] 09:05 Víkend [i] 10:10 Robinsonův ostrov [i] 11:05 Robinsonův ostrov [i] 12:05 Casper [i] 14:10 Už tam jsme? [i] 15:55 Hop - a je tu lidoop [i] 17:25 Můj brácha má prima bráchu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Tvoje tvář má známý hlas III [i] 22:55 Střepiny [i] 23:25 Vražedná modlitba [i] 01:20 Už tam jsme? [i] 02:50 Áčko: Přede mnou se chlapi třesou! [i] 03:45 Kolotoč [i] 04:15 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Astro Boy I: Vymazání mysli 15 [i] 07:10 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Jediové útočí [i] 07:40 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Útěk z chrámu Jediů [i] 08:10 M*A*S*H 105 [i] 08:40 M*A*S*H 106 [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Ohnivý kuře: Veruna se stěhuje 86 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:50 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:30 Vychytávky Extra 13:50 Božské dorty od Markéty [i] 14:25 Pevnost Boyard [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XVI: Divoká sklizeň [i] 18:00 Teď vaří šéf! v Paříži [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 TEMNÝ KRAJ: Pekelníci 2/2 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:25 Show Jana Krause [i] 23:35 Boj [i] 01:40 Tři mušketýři I: Útok na královnu 9 [i] 02:50 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze světa. Už od roku 1995! [i] 03:20 Očima Josefa Klímy: Publicistická show [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru XVI: Divoká sklizeň [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Odložený prípad III. 6/23 [i] 06:20 Rosamunde Pilcherová: Blízko k nebu [i] 08:30 Taká obyčajná rodinka V. [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Taká obyčajná rodinka V. [i] 11:50 Druhá šanca II. 4-5/16 [i] 14:00 Odložený prípad III. 8-9/23 [i] 15:55 Inga Lindströmová: Zátoka lásky [i] 17:55 Svadba a iné pohromy [i] 20:00 Skutočný príbeh: Anna Nicole Smith [i] 22:00 Striptíz [i] 00:25 Skutočný príbeh: Dievča ako ja [i] 02:10 Skutočný príbeh: Anna Nicole Smith [i] 03:40 Odhodlaná zabiť [i] 04:55 Smotánka [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Big Screen 2 22 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 5 [i] 06:00 Vichr [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zmatená duše [i] 12:50 Slova [i] 14:40 Láska podle předlohy [i] 16:35 Všichni královi muži [i] 18:50 Muži, co zírají na kozy [i] 20:30 Temný bojovník [i] 22:10 Temná legenda [i] 00:00 Vražedné horko [i] 01:40 Pouta války [i] 04:05 Němý svědek [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Skoky na lyžích [i] 06:00 Atletika [i] 07:30 Alpské lyžování [i] 08:15 Biatlon [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:00 Biatlon [i] 11:30 Biatlon [i] 13:15 Běžecké lyžování [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:00 Atletika [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 22:00 Zimní sporty [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Cyklistika [i] 01:30 Atletika [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:00 Biatlon [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Brutální fyzika 1 2 [i] 06:00 Zajímavé vynálezy 2 3 [i] 06:30 Zajímavé vynálezy 2 4 [i] 07:00 Brutální biologie 1 2 [i] 08:00 Pěšky napříč  Himalájemi 1 4 [i] 09:00 4 sezony v Hortobágy 1 3 [i] 09:15 4 sezony v Hortobágy 1 4