TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:25 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:45 Zachráňte Willyho 3 [i] 09:25 Kredenc [i] 10:00 Teória veľkého tresku VIII. [i] 11:20 Muži v čiernom 2 [i] 13:10 Dannyho trinástka [i] 15:45 Harry Potter a Dary smrti 2 [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 96 hodín: Zúčtovanie [i] 22:45 Everly [i] 00:50 Dannyho trinástka [i] 03:00 Everly [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Počasie [i] 06:30 Lilin ostrov pokladov [i] 06:40 Levík Raa Raa: Hra na naháňačku [i] 06:50 Požiarnik Sam IX [i] 07:00 Malý Mikuláš: Narodeniny Márie-Hedvigy [i] 07:15 Martinka I.: Deň matiek 3/52 [i] 07:30 Ako si vycvičiť drakov: Zlovestný močiar [i] 07:50 Fidlibum [i] 08:20 Trpaslíci [i] 08:45 Daj si čas [i] 09:15 Robin Hood III: Kráľ je mŕtvy, nech žije kráľ... 8/13 [i] 10:05 Park [i] 10:50 On air [i] 11:15 Slovensko chutí [i] 11:55 Zem spieva [i] 13:45 Spomíname na Ivana Krivosudského: Takí sme boli [i] 14:45 Na krok od neba II. 13/16 [i] 15:50 Ženy idú na západ [i] 17:55 Cestou necestou: Viedeň [i] 18:30 Postav dom , zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Zem spieva [i] 22:05 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 23:00 Ženy idú na západ [i] 00:55 Na krok od neba II. 13/16 [i] 01:50 Zem spieva [i] 03:35 Spomíname na Ivana Krivosudského: Takí sme boli [i] 04:35 Robin Hood III: Kráľ je mŕtvy, nech žije kráľ... 8/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 V ihličnatom lese [i] 06:40 Odveké návraty [i] 07:00 Autosalón [i] 07:25 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Nebezpeční chodci [i] 07:30 Polícia [i] 07:45 Separé [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Bojnice. [i] 09:05 Bežkopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Noc v archíve [i] 10:25 Generácia [i] 10:50 Cesta [i] 11:15 Moja diagnóza: Súboj o život - vyliečený z nechcenej hepatitídy C [i] 11:45 VAT [i] 12:10 Spektrum vedy: Nádorové kmeňové bunky [i] 12:35 ZvedaVEC: Inteligentné systémy [i] 12:55 Jánošíkove dni v Terchovej 2016 - V súzvuku s domovom aj so svetom [i] 13:55 Farmárska revue [i] 14:20 Halali [i] 14:50 Test magazín: Párky [i] 15:00 Magazín FIFA [i] 15:25 Magazín Ligy majstrov [i] 15:50 Magazín Európskej ligy [i] 16:45 Futbal - Fortuna liga [i] 19:10 Atletika - ME v halovej atletike 2017 [i] 21:10 Slávnosť v botanickej záhrade [i] 22:35 Most II. [i] 23:35 Severské lyžovanie – MS 2017 [i] 00:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:50 Zabi nudu! [i] 08:05 Káčerovo II. [i] 08:55 Simpsonovci XIX. 11,12 [i] 09:55 NAŠI [i] 11:10 Dovidenia, stará mama! [i] 11:40 INKOGNITO [i] 13:05 X-Men [i] 15:20 Neuveriteľné svetové talenty II. [i] 16:20 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 18:00 PRÁZDNINY: To neurobíš! 7 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Drsniačky [i] 23:10 Divoká noc [i] 01:20 Barbar Conan [i] 03:40 NAŠI [i] 04:10 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 It´s always Sunny in Philadelphia IX. 3,4 [i] 05:55 Štyri svadby IV. 21 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 22 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 10:00 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 11:00 Keď sa má dom páčiť 5 [i] 11:30 Naj bývanie Miami 5 [i] 12:40 15 MINÚT. KUCHÁR A HOSTIA [i] 13:35 FAJNŠMEKER 1,2/10 [i] 15:00 Podnikavé dievča [i] 17:30 Vraždy v Midsomeri XIII. 5 [i] 19:35 Hoď svišťom 5 [i] 20:35 Tekken - Boj o život [i] 22:35 Podnikavé dievča [i] 00:55 Letecké katastrofy XII. 9 [i] 01:55 Jedinečné letisko v Dubaji 9 [i] 02:45 30 dní dlhá noc [i] 04:35 Prostitútky 6/6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Bez hranic III. 1 [i] 08:05 Bez hranic III. 2 [i] 09:05 Tělo jako důkaz III. 8 [i] 10:05 Tělo jako důkaz III. 9 [i] 11:05 Falco I. 3 [i] 12:10 Medium Iv. 7 [i] 13:10 Medium Iv. 8 [i] 14:05 Tělo jako důkaz III. 9 [i] 15:05 Intelligence I. 1 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 5 [i] 17:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 6 [i] 18:05 Kráska a zvíře IV. 1 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 5 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 6 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 18 [i] 22:00 Umění války 3: Odplata 1 [i] 23:40 Námořní vyšetřovací služba IX. 7 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba IX. 8 [i] 01:40 Falco I. 3 [i] 02:30 Kráska a zvíře IV. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (19. Řada): Stolní nádobí/vzduchojemy brzdové soustavy/slazené cereálie 9 [i] 05:35 Jak se to dělá (13. Řada): Ozubená kola/nůžky/kožené řemínky na hodinky 6 [i] 06:00 Jak to dělají? (4. Řada): Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady 4 [i] 06:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 21 [i] 07:15 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Noah 3 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (4. Řada): S velkou vervou 5 [i] 09:05 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 9 [i] 09:30 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 10 [i] 09:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): JD a bandita 1 [i] 10:20 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Italská modelka nahoře bez 2 [i] 10:50 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Hudson Hornet 1 [i] 11:15 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Ostrov Amelia 2 [i] 11:40 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Sport a rekreace 5 [i] 12:35 Nejsmrtelnější úlovek: nebezpečná zátoka (1. Řada): Další ztracená duše 5 [i] 13:30 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Milionová sázka 5 [i] 14:25 Ed Stafford: do neznáma (1. Řada): Má tajemství nepoznaného 1 [i] 15:20 Zlatá horečka (6. Řada): Sen o eldorádu 7 [i] 16:15 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Termín 6 [i] 17:10 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada) 3 [i] 18:05 Zničená minulost (1. Řada): Záhady středověké katedrály 3 [i] 19:00 Obrovské vlaky (1. Řada): USA - Schnabel Car 4 [i] 20:00 Rychle a hlasitě (4. Řada): Umělecká práce 2 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1973 Chevrolet Camaro 13 [i] 22:00 Parádní motorky (1. Řada) 2 [i] 23:00 Souboje robotů (2. Řada) 1 [i] 00:00 Kola, která zklamou (1. Řada): Dálniční střety 1 [i] 00:30 Kola, která zklamou (1. Řada): Bláznivé úniky 2 [i] 01:00 Kola, která zklamou (1. Řada): Zvířata versus kola 3 [i] 01:25 Kola, která zklamou (1. Řada): Jedno kolo 4 [i] 01:50 Rychle a hlasitě (4. Řada): Umělecká práce 2 [i] 02:40 Rození obchodníci (13. Řada): 1973 Chevrolet Camaro 13 [i] 03:30 Parádní motorky (1. Řada) 2 [i] 04:20 Souboje robotů (2. Řada) 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:25 Polopatě [i] 07:20 O statečném Petrovi [i] 08:05 Kojak: Vždycky je tu něco [i] 09:35 Gejzír [i] 10:05 Všechnopárty [i] 11:00 Hříchy pro pátera Knoxe: Mezi námi děvčaty 9/10 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 A nebojíš se, princezničko? [i] 14:00 Anulka a pan Pětiočko [i] 14:50 Ženy v ofsajdu [i] 16:15 Hercule Poirot [i] 17:55 Kočka není pes [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 24. Český lev [i] 21:55 Kolja [i] 23:44 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 23:45 Mladý Montalbano [i] 01:35 Banánové rybičky [i] 02:15 DoktorKA [i] 03:15 Sama doma [i] 04:50 Kde bydlely princezny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Sabotáž [i] 05:40 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Můj mazlíček a já [i] 06:20 Tygřík Arnoštek [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:50 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Obrázky z Francie: Alsasko [i] 09:20 Atletika: Halové ME 2017 Srbsko [i] 11:20 Letecké katastrofy: Tragédie [i] 12:05 Apokalypsa: 1. světová válka: Peklo 3/5 [i] 13:00 Tygr sedmi moří [i] 14:35 Kamera na cestách: Jižní Bretaň a její odkryté půvaby [i] 15:25 Zázračná planeta: Supi - skrytý půvab mrchožroutů [i] 16:20 Atletika: Halové ME 2017 Srbsko [i] 20:00 Goldfinger [i] 21:55 Trainspotting [i] 23:25 Dealer 2 [i] 01:05 Batesův motel IV: Zimní světla 4/10 [i] 01:45 Cestománie [i] 02:15 Doktoři 3/8 [i] 03:00 Cesty víry: Hovory klauna s Bohem [i] 03:25 Osudové osmičky [i] 03:50 V zajetí železné opony [i] 04:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:30 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:05 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 18 [i] 06:35 Monstra vs. Vetřelci 23 [i] 06:55 Avengers: Sjednocení II 9 [i] 07:25 Looney Tunes: Úžasná Show II 4 [i] 07:45 Tučňáci z Madagaskaru 11 [i] 08:10 Tvoje tvář má známý hlas III [i] 11:10 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:10 Volejte Novu [i] 12:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 14:00 Výměna manželek II [i] 15:30 Život s Helenou [i] 17:50 Alexandr a jeho opravdu hodně špatný a příšerně blbý den [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chart Show [i] 22:15 Pád Londýna [i] 00:15 Strašáci [i] 02:05 Volejte Novu [i] 02:50 Kolotoč [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Výměna manželek II [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:50 Astro Boy I: Minidobrodrodružství 14 [i] 07:20 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Hrozba Sithů [i] 07:45 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Jediové útočí [i] 08:15 M*A*S*H 104 [i] 08:50 Autosalon [i] 10:05 Ohnivý kuře: Hotelová odysea 85 [i] 11:15 Přístav II: Dítě s pomlčkou 9 [i] 12:30 davinci [i] 13:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:50 Což takhle dát si špenát [i] 16:50 Vraždy v Midsomeru XVI: Vraždy podle fresky [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Pevnost Boyard [i] 21:50 Kriminál smrti [i] 23:40 Obr lidožrout [i] 01:35 Vraždy v Midsomeru XVI: Vraždy podle fresky [i] 03:25 Místo činu: Hamburk: Studený start [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Smotánka [i] 06:15 Katie Ffordová: Liečiteľka koní [i] 08:30 Taká obyčajná rodinka V. [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Taká obyčajná rodinka V. [i] 11:50 Gossip Girl VI. 1-2/10 [i] 14:05 Odložený prípad III. 6-7/23 [i] 15:55 Rosamunde Pilcherová: Blízko k nebu [i] 17:55 Znovu zamilovaní [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Kandidáti na lásku [i] 22:00 Inga Lindströmová: Tajomstvo Gripsholmu [i] 00:00 Katie Ffordová: Liečiteľka koní [i] 02:05 Barbara Woodová: Búrlivé roky [i] 03:30 Inga Lindströmová: Tajomstvo Gripsholmu [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 20 [i] 06:00 Nové světy 1 1 [i] 07:00 Nové světy 1 2 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Big Screen 2 21 [i] 11:20 Kundo: Čas pomsty [i] 13:50 Rivalové [i] 15:55 Zmatená duše [i] 17:35 Akce nemluvně [i] 19:50 Marie Antoinette [i] 22:00 Slova [i] 23:50 District 9 [i] 01:45 Valdemarův odkaz [i] 03:35 Pravidla [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Biatlon [i] 06:00 Atletika [i] 07:30 Běžecké lyžování [i] 08:30 Severská kombinace [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 10:30 Biatlon [i] 11:45 Alpské lyžování [i] 12:15 Biatlon [i] 13:15 Běžecké lyžování [i] 15:00 Alpské lyžování [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Atletika [i] 20:55 Zprávy [i] 21:00 Zimní sporty [i] 22:00 Fotbal [i] 23:55 Zprávy [i] 00:00 Běžecké lyžování [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Atletika [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Alpské lyžování [i] 04:30 Alpské lyžování [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální fyzika 1 1 [i] 06:00 Zajímavé vynálezy 2 1 [i] 06:30 Zajímavé vynálezy 2 2 [i] 07:00 Brutální biologie 1 1 [i] 08:00 Pěšky napříč  Himalájemi 1 3 [i] 09:00 4 sezony v Hortobágy 1 1 [i] 09:15 4 sezony v Hortobágy 1 2 [i] 09:30 Příběh malého tučňáka