Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 Zámena manželiek [i] 10:10 Rodinné prípady [i] 12:10 Susedské prípady [i] 13:10 Mentalista V. 15-16/22 [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Svokra [i] 21:40 CHART SHOW [i] 23:45 Dva a pol chlapa VII. [i] 00:40 Šiesty zmysel III. 9/13 [i] 01:40 Mentalista V. 15-16/22 [i] 03:00 Šiesty zmysel III. 9/13 [i] 04:15 Zámena manželiek [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Duel [i] 06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:10 Počasie [i] 07:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Pobrežie ružovej žuly [i] 09:05 Zátoka nádejí III. 11/12 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vzácny dar [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta III. 12/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Zátoka Somme [i] 16:55 Zátoka nádejí III. 12/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 22:25 Cestou necestou: Viedeň [i] 22:55 Večerné správy RTVS [i] 23:10 Pulp Fiction: Historky z podsvetia [i] 01:40 Nikto nie je dokonalý [i] 02:45 Správna Agáta III. 12/13 [i] 03:50 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Tradičná medicína vo svete II.: Čile [i] 06:35 Bambuľkine dobrodružstvá: Maškara [i] 06:45 Bambuľkine dobrodružstvá: Straka [i] 06:55 Pa a Pi [i] 07:00 Máša a medveď II [i] 07:10 Máša a medveď II [i] 07:15 Garfield III. [i] 07:30 Šmolkovia [i] 07:40 Kráľovná a jej deti [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ADAM A ČAROVNÁ ŠMYKĽAVKA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Miestopis cechov a manufaktúr: Majstri cechu sedlárskeho [i] 08:55 Encyklopédia slovenských obcí: Staré Hory [i] 09:15 Rómsky magazín [i] 09:40 Ukrajinská Čítanka: Ukrajinská Čítanka - Artem Capaj [i] 09:55 Drevený chlieb [i] 10:20 Kde vládne úsmev, alebo ako ten čas letí [i] 11:00 Prázdninové detské vysielanie: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:05 Bambuľkine dobrodružstvá: Chorá opička [i] 11:15 Pa a Pi [i] 11:25 Obedníček: Tri svište [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIGUĽOČKY [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 Severské lyžovanie – MS 2017 [i] 14:10 Anton Podstraský [i] 14:25 Umenie [i] 15:00 Mojich sedem divov: Miroslav Cipár [i] 15:35 Tvárou v tvár [i] 16:05 Z mesta do mesta: Levoča [i] 16:30 Televíkend [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Mlyny v Kinderdijku, Holandsko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Hav a Kvik [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:45 Atletika - ME v halovej atletike 2017 [i] 20:15 Família: Família - Na paseke [i] 20:45 Útek zo zlatej krajiny 7/7 [i] 21:40 Gen.sk: Stanislav Párnický [i] 22:00 Politické kruhy [i] 23:40 BJD 2016: Nik West (USA) [i] 00:30 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Správy RTVS z regiónov [i] 01:40 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:35 Ako som prežil [i] 10:35 DIVOKÉ KONE 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 12:55 Stratené duše III. 12 [i] 14:00 SÚDNA SIEŇ [i] 15:00 ČERT NIKDY NESPÍ [i] 16:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Deň po tom [i] 23:15 Tekken - Boj o život [i] 01:15 30 dní dlhá noc [i] 03:15 NOVINY TV JOJ 03:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:45 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Nové bývanie [i] 05:40 TOP STAR [i] 05:55 Štyri svadby IV. 20 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 21 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Kosti 18 [i] 09:45 Agentka bez minulosti V. 10 [i] 10:55 Prvé oddelenie 25 [i] 11:30 Už dosť, šéfe! X. 13 [i] 12:45 Nové bývanie [i] 13:30 Profesionáli II. 21 [i] 14:20 Simpsonovci XVIII. 22/22 [i] 14:50 Ninja Factor II. 4,5 [i] 15:50 Dr. LUDSKY: Čistý biznis 4 [i] 17:00 Hawaii 5.0 V. 20,21 [i] 18:55 Simpsonovci XXI. 1/23 [i] 19:25 Profesionáli II. 22 [i] 20:35 Svadby podľa Mary [i] 22:50 Nahí v raji III. 7,8/8 [i] 00:50 It´s always Sunny in Philadelphia IX. 3,4 [i] 01:45 Hviezdna brána: Atlantída II. 8 [i] 02:30 Ako som spoznal vašu mamu IX. 3,4 [i] 03:05 Profesionáli II. 22 [i] 03:45 Nahí v raji III. 7,8/8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:40 Kráska a zvíře IV. 5 [i] 08:40 Království III. 12 [i] 09:35 Medium Iv. 4 [i] 10:35 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 20 [i] 11:35 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 21 [i] 12:30 Království III. 12 [i] 13:25 Kráska a zvíře IV. 5 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 20 [i] 15:25 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 21 [i] 16:20 Království III. 13 [i] 17:15 Kráska a zvíře IV. 6 [i] 18:10 Medium Iv. 5 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 23 [i] 21:00 Intelligence I. 1 [i] 22:00 Myšlenky zločince XI. 7 [i] 23:00 Tajnosti a lži II. 1 [i] 00:00 Od soumraku do úsvitu II. 8 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 1 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 2 [i] 02:45 Od soumraku do úsvitu II. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (19. Řada): Meče, pontony, skříňové pendlovky 8 [i] 05:35 Jak se to dělá (13. Řada): Potrubní spojky/hudební skříně/mlýnky na pepř 5 [i] 06:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 9 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování 1 [i] 07:15 Jak se to dělá (16. Řada) 3 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 3 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Rodinná hádka 35 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada) 17 [i] 09:05 Zlato z Beringova moře (3. Řada): Lehnout popelem 8 [i] 09:55 Dvojí přežití (4. Řada): Na pokraji 8 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Závodní Dodge Dart z roku 1967 - 1. část 23 [i] 11:40 Rození obchodníci (4. Řada): BMW 635CSi - Prvi dio 7 [i] 12:05 Rození obchodníci (4. Řada): BMW 635CSi - Drugi dio 8 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 10 [i] 13:30 Nazí a vystrašení (2. Řada): Na pokraji šílenství 1 [i] 14:25 Nazí a vystrašení (2. Řada): Nepokoje v džungli 2 [i] 15:20 Nazí a vystrašení (2. Řada): Peklo nebo záplavy 3 [i] 16:15 Jak se to dělá (16. Řada) 3 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Rodinná hádka 35 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada) 17 [i] 18:05 Rození obchodníci (4. Řada): Corvette C4 - Prvi dio 9 [i] 18:30 Rození obchodníci (4. Řada): Corvette C4 - Drugi dio 10 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada) 14 [i] 19:30 Jak se to dělá (19. Řada): Jíl/odpeckované sušené švestky/ostruhy 10 [i] 20:00 Nejhorší na světě (1. Řada): Katastrofy 4 [i] 21:00 Vražedná pole (1. Řada) 8 [i] 22:00 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Obří úlovek 9 [i] 23:00 Muži Yukonu (5. Řada): Poslední bojovníci Tanany 1 [i] 00:00 Pod palbou (1. Řada) 5 [i] 00:55 Lovci jedů (1. Řada): Tekuté zlato 1 [i] 01:50 Nejhorší na světě (1. Řada): Katastrofy 4 [i] 02:40 Vražedná pole (1. Řada) 8 [i] 03:30 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Obří úlovek 9 [i] 04:20 Rození obchodníci (8. Řada): Nákladní vůz Chevy 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Heleny Rytířové [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak II [i] 10:05 Kufr [i] 10:45 Naška, slečna z dobré rodiny [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy IV [i] 14:45 Tak neváhej a toč speciál [i] 15:45 Reportéři ČT [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Četníci z Luhačovic: Dopis ze záhrobí [i] 21:25 13. komnata Kateřiny Sokolové [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Všechnopárty [i] 22:50 Silvestrovský koktejl [i] 23:45 Případy detektiva Murdocha IX [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Objektiv [i] 01:25 Toulavá kamera [i] 01:55 Banánové rybičky [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Příběhy předmětů [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Podivuhodná zvířata: Kočkovité šelmy 6/12 [i] 09:30 Divnopis [i] 09:40 S kuchařem kolem světa: Vanuatu [i] 10:35 Postřehy odjinud [i] 10:45 Atletika: Halové ME 2017 Srbsko [i] 14:00 GEN - Galerie elity národa [i] 14:15 Chcete mě? [i] 14:45 Sousedé [i] 15:15 Divoká Patagonie: Život na konci světa [i] 16:05 Počesku [i] 16:20 Atletika: Halové ME 2017 Srbsko [i] 20:25 Zázračná planeta: Supi - skrytý půvab mrchožroutů [i] 21:15 Hledání dolů krále Šalomouna [i] 22:10 Pryč od minulosti [i] 23:45 REC [i] 01:05 V peřejích Sun Kosi [i] 01:20 Ve stínu Hory duchů [i] 01:40 Vesnicopis [i] 02:00 Chcete je? [i] 02:05 Folklorika [i] 02:30 Evropa dnes [i] 03:00 Odvrácená strana stáří [i] 03:25 Návraty k divočině [i] 03:50 Richard [i] 04:10 V zajetí železné opony [i] 04:20 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:45 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:45 Ulice 3199 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Chlap za pět melounů 716 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa XII 16 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Den blbec 105 [i] 14:05 Mentalista VI: Italská restaurace 20 [i] 15:00 Mentalista VI: Černá srdce 21 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VIII: Dvě tváře 20 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3200 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Návrh [i] 22:30 Captain America: První Avenger [i] 00:45 Mentalista VI: Italská restaurace 20 [i] 01:30 Mentalista VI: Černá srdce 21 [i] 02:10 Dva a půl chlapa XII 16 [i] 02:35 Prásk [i] 03:10 Kolotoč [i] 03:40 Co na to Češi [i] 04:20 Ordinace v růžové zahradě: Den blbec 105 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy I: Robosestra 13 [i] 06:35 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky [i] 07:05 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Hrozba Sithů [i] 07:50 M*A*S*H 103 [i] 08:45 M*A*S*H 104 [i] 09:15 Jake a tlusťoch II: To mi nemohou vzít 9 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Láska na obzoru [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch II: Bok po boku 10 [i] 13:20 Komisař Rex VI: Krásná smrt 8 [i] 14:25 Komisař Rex VI: Podraz 9 [i] 15:25 Policie Hamburk I: Odcizená dcera 5 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Pár výchovných [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav II: Dítě s pomlčkou 9 [i] 21:35 Čtyři pírka - zkouška cti [i] 00:20 Castle na zabití III: Odpočítávání 17 [i] 01:15 Soudní síň: Pár výchovných [i] 02:10 Rosamunde Pilcher: Láska na obzoru [i] 04:10 Komisař Rex VI: Krásná smrt 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Chlapi neplačú [i] 06:25 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:05 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 10/22 [i] 08:30 Mike a Molly [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Mike a Molly [i] 10:50 Zakázaná láska 132/158 [i] 12:00 Vymenené životy 220-221 [i] 14:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:35 Chlapi neplačú [i] 16:40 Skrytá vášeň 59-60/188 [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Mentalista [i] 20:30 Znovu zamilovaní [i] 22:15 Bostonské vraždy V. 9-10/18 [i] 00:05 Odhodlaná zabiť [i] 01:45 Priatelia [i] 02:40 Dr. House VIII. 5-6/23 [i] 04:05 Bostonské vraždy V. 9-10/18 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 4 [i] 06:00 Rock ze střední [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nové světy 1 1 [i] 12:05 Nové světy 1 2 [i] 13:05 Císař Augustus 1 1 [i] 13:55 Antboy [i] 15:10 Philomena [i] 16:55 Bláznivá škola [i] 18:25 Rivalové [i] 20:30 District 9 [i] 22:25 Temný bojovník [i] 00:10 Akce nemluvně [i] 02:20 Pravidla [i] 04:00 Valdemarův odkaz [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Skoky na lyžích [i] 06:00 Biatlon [i] 07:00 Běžecké lyžování [i] 08:00 Fotbal [i] 08:30 Biatlon [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 09:45 Biatlon [i] 10:45 Biatlon [i] 12:15 Běžecké lyžování [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 14:45 Severská kombinace [i] 16:15 Biatlon [i] 17:00 Severská kombinace [i] 18:15 Atletika [i] 20:10 Zprávy [i] 20:15 Snooker [i] 21:30 Zimní sporty [i] 22:30 Fotbal [i] 23:00 Severská kombinace [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Biatlon [i] 00:30 Běžecké lyžování [i]