TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 Baby boom [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:05 Susedské prípady [i] 13:05 Mentalista V. 13-14/22 [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 22:40 Kávomat - Miestny úrad Hodrušany [i] 00:15 Top aplikácie [i] 00:30 Dva a pol chlapa VI. [i] 00:55 Dva a pol chlapa VII. [i] 01:20 Šiesty zmysel III. 8/13 [i] 02:00 Mentalista V. 13-14/22 [i] 03:15 Šiesty zmysel III. 8/13 [i] 04:00 Baby boom [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:50 Test magazín: Rastlinné oleje [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Camargue [i] 09:05 Zátoka nádejí III. 10/12 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: 35-milimetrová vražda [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta III. 11/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Pobrežie ružovej žuly [i] 16:55 Zátoka nádejí III. 11/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Láska po taliansky [i] 21:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XV.: Komická zvrátenosť 15/24 [i] 22:40 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XV.: Futbalový bojovník 16/24 [i] 23:20 Diagnóza: Vražda: 35-milimetrová vražda [i] 00:10 Správna Agáta III. 11/13 [i] 00:50 Láska po taliansky [i] 02:20 Slovensko v obrazoch [i] 02:40 Svet v obrazoch [i] 03:05 Občan za dverami [i] 03:35 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Tradičná medicína vo svete II.: Kanada [i] 06:30 Bambuľkine dobrodružstvá: Exhibícia [i] 06:35 Bambuľkine dobrodružstvá: Haló,tu Bambuľka [i] 06:45 Pa a Pi [i] 06:55 Máša a medveď II [i] 07:00 Garfield III. [i] 07:15 Kniha džunglí II. [i] 07:25 Šmolkovia [i] 07:40 Poštár Pat II [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - TIME [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Miestopis cechov a manufaktúr: Kremnickí minciari [i] 08:55 Necelebrity: Vladimír Eperješi [i] 09:00 Encyklopédia slovenských obcí: Ľubietová [i] 09:20 Maďarský magazín [i] 09:50 Ukrajinská Čítanka: Ukrajinská Čítanka - Larisa Denysenko [i] 10:00 Aký požičaj,taký vráť [i] 10:30 Dedičstvo generácií [i] 11:00 Prázdninové detské vysielanie: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:10 Bambuľkine dobrodružstvá: Straka [i] 11:20 Pa a Pi [i] 11:30 Obedníček: Tri svište [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLITRHANEC [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Universum: Návrat dudoka [i] 13:15 Život zvierat: Budovať pre život [i] 14:10 František Kovár [i] 14:25 Kinorama [i] 14:50 Mojich sedem divov: Július Satinský [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete II.: Čile [i] 16:25 Test magazín: Rastlinné oleje [i] 16:35 Separé [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:10 Slovenské hrady objektívom: Hrad Devín objektívom Jakuba Klima [i] 17:25 Severské lyžovanie – MS 2017 [i] 19:20 Večerníček: Tri svište [i] 19:25 Lilin ostrov pokladov [i] 19:30 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - TIME [i] 19:35 Šmolkovia [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Moja diagnóza: Súboj o život - vyliečený z nechcenej hepatitídy C [i] 20:35 VAT [i] 21:05 Veľké presuny: Bombastický bombardér [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Polícia [i] 22:45 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Jazda bez smeroviek [i] 22:50 Veľké presuny: Bombastický bombardér [i] 23:35 Správy RTVS "N" [i] 00:25 Správy a komentáre [i] 00:50 Národnostné správy [i] 00:55 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:35 POLICAJTI V AKCII [i] 10:35 DIVOKÉ KONE 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Stratené duše III. 11 [i] 13:50 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:20 DVOJIČKY [i] 00:05 Agentka bez minulosti V. 10 [i] 01:05 Biele goliere V. 8 [i] 02:00 NOVINY TV JOJ 02:45 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 03:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Dr. LUDSKY: Primeraná obrana 2 [i] 05:55 Štyri svadby IV. 19 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 20 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Kosti 16 [i] 09:45 Agentka bez minulosti V. 9 [i] 10:55 Prvé oddelenie 24 [i] 11:30 Už dosť, šéfe! X. 12 [i] 12:45 Nové bývanie [i] 13:30 Profesionáli II. 20 [i] 14:20 Simpsonovci XVIII. 21 [i] 14:50 Ninja Factor II. 2,3 [i] 15:50 Dr. LUDSKY: Boh spánku 3 [i] 17:00 Kosti 17,18 [i] 18:55 Simpsonovci XVIII. 22/22 [i] 19:20 TIPOS INFO [i] 19:25 Profesionáli II. 21 [i] 20:35 X-Men [i] 22:50 Faktor strachu 2.0 1,2/10 [i] 00:45 Hviezdna brána: Atlantída II. 7 [i] 01:45 Ako som spoznal vašu mamu IX. 1,2/24 [i] 02:25 Profesionáli II. 21 [i] 03:05 Faktor strachu 2.0 1,2/10 [i] 04:30 Ako som spoznal vašu mamu IX. 1,2/24 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Kráska a zvíře IV. 4 [i] 08:15 Království III. 11 [i] 09:15 Medium Iv. 3 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 18 [i] 11:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 19 [i] 12:10 Království III. 11 [i] 13:10 Kráska a zvíře IV. 4 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 18 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 19 [i] 16:10 Království III. 12 [i] 17:05 Kráska a zvíře IV. 5 [i] 18:05 Medium Iv. 4 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 20 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 21 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba X. 22 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 24 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba LA II. 1 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba LA II. 2 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba X. 22 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 24 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA II. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (19. Řada): Dřezy/kůže/pedálové steel kytary 7 [i] 05:35 Jak se to dělá (13. Řada): Koule na bowling/holičské symboly/policejní radary 4 [i] 06:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 8 [i] 06:50 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Kufříky, zahradní skřítkové 13 [i] 07:15 Jak se to dělá (16. Řada) 2 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Vyzvědači 34 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Nákupčí pozor 16 [i] 09:05 Zlato z Beringova moře (3. Řada): Do hlubin 7 [i] 09:55 Dvojí přežití (4. Řada): Mayský chaos 7 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Komplikace s Fordem 1932/Návrat do Pike's Peak - 2. část 22 [i] 11:40 Rození obchodníci (4. Řada): Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - Prvi dio 5 [i] 12:05 Rození obchodníci (4. Řada): Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - Drugi dio 6 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 9 [i] 13:30 Největší loďaři světa (1. Řada) 1 [i] 14:25 Extrémní přepravci (1. Řada) 1 [i] 15:20 Extrémní přepravci (1. Řada) 2 [i] 16:15 Jak se to dělá (16. Řada) 2 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Vyzvědači 34 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Nákupčí pozor 16 [i] 18:05 Rození obchodníci (4. Řada): BMW 635CSi - Prvi dio 7 [i] 18:30 Rození obchodníci (4. Řada): BMW 635CSi - Drugi dio 8 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada) 13 [i] 19:30 Jak se to dělá (19. Řada): Stolní nádobí/vzduchojemy brzdové soustavy/slazené cereálie 9 [i] 20:00 Boj o nemovitosti (1. Řada): Studená vlna 9 [i] 20:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Trojitá hrozba 10 [i] 21:00 Likvidátor (4. Řada): Tuny ponožek 35 [i] 21:30 Likvidátor (4. Řada): Na cestách - pouliční lov 36 [i] 22:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 3 [i] 22:30 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 4 [i] 23:00 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Mazlíček, činčila 9 [i] 23:30 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 10 [i] 00:00 Pouliční psanci (3. Řada) 16 [i] 00:55 Odpadlická autodílna (2. Řada): Jízda s Dannym Trejem 2 [i] 01:50 Boj o nemovitosti (1. Řada): Studená vlna 9 [i] 02:15 Boj o nemovitosti (1. Řada): Trojitá hrozba 10 [i] 02:40 Likvidátor (4. Řada): Tuny ponožek 35 [i] 03:05 Likvidátor (4. Řada): Na cestách - pouliční lov 36 [i] 03:30 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 3 [i] 03:55 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 4 [i] 04:20 Rození obchodníci (8. Řada): DeLorean 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak II [i] 10:00 Kufr [i] 10:40 Pošta pro tebe [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy IV [i] 14:45 Spánek [i] 14:55 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:55 Kojak II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nevinné lži [i] 21:15 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:15 Gejzír [i] 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 22:45 Na stopě [i] 23:10 Taggart [i] 00:55 Legendy kriminalistiky: Kolínský gang [i] 01:25 AZ-kvíz [i] 02:00 Banánové rybičky [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Sváteční slovo galeristy a kurátora Milana Webra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zapomenuté výpravy: Dvanáct koní na Aljašku [i] 05:25 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 České himálajské dobrodružství [i] 09:55 Cestománie [i] 10:25 Deníky 1. světové války 3/4 [i] 11:20 Souvislosti Jana Pokorného [i] 12:20 Křesťanský magazín [i] 12:45 Na pomoc životu - nemalobuněčný karcinom plic [i] 13:05 Chcete je? [i] 13:10 Benátky a umění: Soukromá návštěva dóžecího paláce 1/3 [i] 13:55 Z historie české vědy [i] 14:25 Poslední tajemství Třetí říše II.: Pacient Hitler [i] 15:15 Zapomenuté výpravy: Expedice Korál [i] 15:40 Soukromé století: Sousoší dědečka [i] 16:35 Velký, větší, největší: Přehrada [i] 17:25 Do neznáma: Tohle teda není máma 16/39 [i] 17:50 Do neznáma: Přiznej barvu 17/39 [i] 18:15 Národní klenoty II [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:20 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Vanuatu [i] 21:05 Cestománie [i] 21:35 Modrá krev: Nostitzové [i] 22:30 Faunovo velmi pozdní odpoledne [i] 00:10 Queer: Džendr džihád (Jsou muži křehcí?) [i] 00:35 Město žen VI: Tomovo děvče 12/13 [i] 00:55 Doktoři 3/8 [i] 01:45 Náš venkov: Svobodovi koně [i] 02:10 Divnopis [i] 02:15 Osmičkoví emigranti [i] 02:40 Babylon [i] 03:05 Návraty k divočině [i] 03:35 Jak se žije v podhradí [i] 03:50 V zajetí železné opony [i] 04:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:45 Ulice 3198 [i] 09:40 Výměna manželek [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa XII 15 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Přetahovaná 104 [i] 14:05 Mentalista VI: Klub vyvolených 18 [i] 15:00 Mentalista VI: Hnědooká děvčata 19 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VIII: Řekni vše 19 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3199 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Chlap za pět melounů 716 [i] 21:35 Prásk [i] 22:10 Černý úsvit [i] 00:05 Mentalista VI: Klub vyvolených 18 [i] 00:55 Mentalista VI: Hnědooká děvčata 19 [i] 01:35 Dva a půl chlapa XII 15 [i] 01:55 Robinsonův ostrov [i] 02:55 Kolotoč [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Přetahovaná 104 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy I: Oživení Jumba 12 [i] 06:40 Nexo Knights: Království hrdinů [i] 07:05 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky [i] 07:50 M*A*S*H 102 [i] 08:45 M*A*S*H 103 [i] 09:20 Jake a tlusťoch II: Někdo, kdo by na mě dohlížel 8 [i] 10:20 Rosamunde Pilcher: Presumpce lásky [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch II: To mi nemohou vzít 9 [i] 13:25 Komisař Rex VI: V poslední vteřině 6 [i] 14:25 Komisař Rex VI: Obchod s dětmi 7 [i] 15:25 Policie Hamburk I: Šedé zóny 4 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Chtěj se mě zbavit [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 21:35 davinci [i] 22:30 Castle na zabití III: Bomba 16 [i] 23:20 Soudní síň: Chtěj se mě zbavit [i] 00:15 Pekelná kuchyně XII 9 [i] 01:10 Rosamunde Pilcher: Presumpce lásky [i] 03:10 Komisař Rex VI: V poslední vteřině 6