TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:50 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Susedské prípady [i] 13:00 Mentalista V. 11-12/22 [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Kredenc [i] 23:40 Dva a pol chlapa VI. [i] 00:30 Šiesty zmysel III. 7/13 [i] 01:30 Mentalista V. 11-12/22 [i] 02:55 Šiesty zmysel III. 7/13 [i] 04:05 Zámena manželiek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:45 Slovensko v obrazoch [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Severofrancúzsky uhoľný revír [i] 09:00 Zátoka nádejí III. 9/12 [i] 09:55 Diagnóza: Vražda: Fušérska vražda [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:40 Správna Agáta III. 10/13 [i] 15:35 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Camargue [i] 16:55 Zátoka nádejí III. 10/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Honba za pokladom Nibellungov [i] 22:20 Vraždy v Rocamadoure [i] 23:50 Diagnóza: Vražda: Fušérska vražda [i] 00:40 Správna Agáta III. 10/13 [i] 01:20 Honba za pokladom Nibellungov [i] 03:20 Dámsky klub [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Tradičná medicína vo svete II.: Rumunsko [i] 06:25 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 06:35 Bambuľkine dobrodružstvá: Zvedavec [i] 06:45 Pa a Pi [i] 06:55 Máša a medveď II [i] 07:00 Garfield III. [i] 07:15 Kniha džunglí II. [i] 07:25 Šmolkovia [i] 07:35 Poštár Pat II [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - ZASTAVTE ČAS [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Kvarteto [i] 09:55 Ukrajinská Čítanka: Ukrajinská Čítanka - Ljubko Deres [i] 10:10 Spomíname na Ivana Krivosudského: Baranček rovno z rozprávky [i] 11:00 Prázdninové detské vysielanie: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:05 Bambuľkine dobrodružstvá: Haló,tu Bambuľka [i] 11:15 Pa a Pi [i] 11:25 Obedníček: Tri svište [i] 11:30 Lilin ostrov pokladov [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKROKETKY [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Bežkopotulky [i] 12:40 Severské lyžovanie – MS 2017 [i] 14:30 Moja diagnóza: Nový mechúr od robota [i] 14:55 (Ne)celebrity: Jitka Mačalová [i] 15:10 Severské lyžovanie – MS 2017 [i] 15:40 Medzi nebom a zemou [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete II.: Kanada [i] 16:30 Pôst ako cesta [i] 17:00 Sv. omša na popolcovú stredu [i] 18:40 Večerníček: Tri svište [i] 18:45 Lilin ostrov pokladov [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - ZASTAVTE ČAS [i] 18:55 Šmolkovia [i] 19:10 Kniha džunglí II. [i] 19:20 Poštár Pat II [i] 19:35 Garfield III. [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Život zvierat: Budovať pre život [i] 21:00 Denník plavby Moniky Kompaníkovej [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Umenie [i] 23:00 Kinorama [i] 23:25 55 rokov TŠ Košice: Brána do televízie [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 POLICAJTI V AKCII [i] 10:35 DIVOKÉ KONE 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Stratené duše III. 10 [i] 13:50 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PRÁZDNINY: To neurobíš! 7 [i] 21:45 Dovidenia, stará mama! [i] 23:00 Spackané plastické operácie [i] 00:00 Agentka bez minulosti V. 9 [i] 01:00 Biele goliere V. 7 [i] 01:55 KRIMI 02:20 NOVINY TV JOJ 03:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 03:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Štyri svadby IV. 18 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 19 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Kosti 14 [i] 09:45 Agentka bez minulosti V. 8 [i] 10:55 Prvé oddelenie 23 [i] 11:30 Už dosť, šéfe! X. 11 [i] 12:50 Nové bývanie [i] 13:30 Profesionáli II. 19 [i] 14:25 Simpsonovci XVIII. 19,20 [i] 14:50 Ninja Factor III. 25/25 [i] 15:25 Ninja Factor II. 1/94 [i] 15:50 Dr. LUDSKY: Primeraná obrana 2 [i] 17:00 Kosti 15,16 [i] 18:55 Simpsonovci XVIII. 21 [i] 19:25 Profesionáli II. 20 [i] 20:35 Čierne vlajky 7,8/8 [i] 23:00 Vikingovia IV. 3 [i] 00:00 V službách KGB III. 1/13 [i] 01:00 Hviezdna brána: Atlantída II. 6 [i] 01:55 Zákon gangu VII. 13/13 [i] 03:10 Čierne vlajky 7,8/8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Kráska a zvíře IV. 3 [i] 08:15 Království III. 10 [i] 09:10 Medium Iv. 2 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 16 [i] 11:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 17 [i] 12:10 Království III. 10 [i] 13:05 Kráska a zvíře IV. 3 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 16 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 17 [i] 16:05 Království III. 11 [i] 17:05 Kráska a zvíře IV. 4 [i] 18:05 Medium Iv. 3 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 18 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 19 [i] 21:00 Vražedná práva III. 8 [i] 22:00 Jak prosté V. 3 [i] 23:00 Myšlenky zločince X. 17 [i] 23:55 Myšlenky zločince X. 18 [i] 00:55 Vražedná práva III. 8 [i] 01:55 Myšlenky zločince X. 17 [i] 02:35 Jak prosté V. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (19. Řada): (6. Díl) 6 [i] 05:35 Jak se to dělá (13. Řada): Švýcarské kapesní nože/ropné tankery/závodní kola 3 [i] 06:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 7 [i] 06:50 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Lahve na vodu, tácky 12 [i] 07:15 Jak se to dělá (16. Řada) 1 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Nemám tě rád, brácho 33 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Záchodová tragédie 15 [i] 09:05 Zlato z Beringova moře (3. Řada): Oheň a ledovce 6 [i] 09:55 Dvojí přežití (4. Řada): Nikdo není sám 6 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Komplikace s Fordem 1932/Návrat do Pike's Peak - 1. část 21 [i] 11:40 Rození obchodníci (4. Řada): Jeep CJ7 - Prvi dio 3 [i] 12:05 Rození obchodníci (4. Řada): Jeep CJ7 - Drugi dio 4 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 8 [i] 13:30 Odpadlická autodílna (1. Řada): Nadšení z Chevelle z roku 1967 1 [i] 14:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Nadšení z Chevelle z roku 1967, 2. část 2 [i] 15:20 Odpadlická autodílna (1. Řada): Zapálení pro Gasser z roku 1957 3 [i] 16:15 Jak se to dělá (16. Řada) 1 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Nemám tě rád, brácho 33 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Záchodová tragédie 15 [i] 18:05 Rození obchodníci (4. Řada): Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - Prvi dio 5 [i] 18:30 Rození obchodníci (4. Řada): Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - Drugi dio 6 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada) 12 [i] 19:30 Jak se to dělá (19. Řada): Meče, pontony, skříňové pendlovky 8 [i] 20:00 Odpadlická autodílna (2. Řada): Klump na cestě 5 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (4. Řada) 9 [i] 22:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1963 Sunbeam Alpine 14 [i] 23:00 Pouliční psanci (3. Řada): Impérium se rozrůstá 1 [i] 00:00 Dvojí přežití (6. Řada): Bitva o Brazílii 9 [i] 00:55 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Drew Brees 1 [i] 01:50 Odpadlická autodílna (2. Řada): Klump na cestě 5 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (4. Řada) 9 [i] 03:30 Rození obchodníci (13. Řada): 1963 Sunbeam Alpine 14 [i] 04:20 Rození obchodníci (8. Řada): Dodge Charger 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak II [i] 10:00 Dobrodružství kriminalistiky [i] 10:50 Dobrodružství kriminalistiky [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy IV [i] 14:45 Slepice na smetaně [i] 14:55 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:55 Kojak II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:05 Pošta pro tebe [i] 21:05 DoktorKA [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Kojak: Vždycky je tu něco [i] 23:35 Kriminalista [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Ostrovy snů: Réunion [i] 09:55 Apokalypsa: 1. světová válka: Peklo 3/5 [i] 10:50 Jak vytvořit planetu 2/2 [i] 11:50 Náš venkov: Svobodovi koně [i] 12:20 Ta naša kapela [i] 12:45 Folklorika [i] 13:15 Poutní místa: Vítochov a Sázava [i] 13:30 Divnopis [i] 13:40 S gurmánem na cestách I.: Brazílie [i] 14:20 Vínečko III 2/8 [i] 14:45 Evropa dnes [i] 15:15 Benátky a umění: Soukromá návštěva dóžecího paláce 1/3 [i] 16:00 Klíč [i] 16:25 32 utajovaných stran - Zpráva z pekla [i] 17:30 S kuchařem kolem světa: Kambodža [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Modrá krev: Lobkowiczové [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Jižní Bretaň a její odkryté půvaby [i] 21:00 Na cestě po Sofii a Vitoše [i] 21:30 Národní klenoty II [i] 22:00 Doktoři 3/8 [i] 22:45 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:45 Batesův motel IV: Dokud vás smrt nerozdělí 3/10 [i] 00:25 Tajné životy 8/13 [i] 01:25 Den D-IKEM aneb narodit se podruhé [i] 01:50 Uchem jehly [i] 02:15 Smrt už není tabu? [i] 02:45 Návraty k divočině [i] 03:10 Za prací na konečnou [i] 03:30 V zajetí železné opony [i] 03:40 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:10 Babylon [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:45 Ulice 3197 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Ona je jak magnet! 715 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa XII 14 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Zatloukání 103 [i] 14:05 Mentalista VI: Fialky 16 [i] 15:00 Mentalista VI: Stříbrná křídla času 17 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VIII: Z bláta do louže 18 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3198 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:35 Robinsonův ostrov [i] 22:40 Kriminálka: Oddělení kybernetiky 8 [i] 23:35 Vražedná čísla: Vektor 3 [i] 00:25 Mentalista VI: Fialky 16 [i] 01:15 Mentalista VI: Stříbrná křídla času 17 [i] 01:55 Dva a půl chlapa XII 14 [i] 02:15 Áčko [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Zatloukání 103 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy I: Robotí cirkus 11 [i] 06:40 Nexo Knights: Fortrex a Frmol [i] 07:05 Nexo Knights: Království hrdinů [i] 07:50 M*A*S*H 101 [i] 08:45 M*A*S*H 102 [i] 09:15 Jake a tlusťoch II: Může to být i jinak 7 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Zeptej se srdce [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch II: Někdo, kdo by na mě dohlížel 8 [i] 13:20 Komisař Rex VI: Honba za věčným životem 4 [i] 14:25 Komisař Rex VI: Kůň za miliony 5 [i] 15:25 Policie Hamburk I: Černé šaty 3 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Pořád mi ničíš život [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Veruna se stěhuje 86 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:40 Castle na zabití III: Poslední hřebíček 15 [i] 23:35 Soudní síň: Pořád mi ničíš život [i] 00:30 Pekelná kuchyně XII 8 [i] 01:15 Rosamunde Pilcher: Zeptej se srdce [i] 03:15 Komisař Rex VI: Honba za věčným životem 4 [i] 04:00 Komisař Rex VI: Kůň za miliony 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 8/22 [i] 08:35 Mike a Molly [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Mike a Molly [i] 10:55 Zakázaná láska 130/158 [i] 12:10 Vymenené životy 216-217 [i] 14:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:35 Chlapi neplačú [i] 16:40 Skrytá vášeň 55-56/188 [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Mentalista [i] 20:30 Vymenené životy 218-219 [i] 22:45 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 9/22 [i] 23:40 Dr. House VIII. 3-4/23 [i] 01:25 Priatelia [i] 02:10 Adela show [i] 03:15 Smotánka [i]