Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 O 10 rokov mladší [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 11:55 Susedské prípady [i] 12:55 Mentalista V. 9-10/22 [i] 14:55 Policajné prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Baby boom [i] 21:40 O 10 rokov mladší [i] 23:40 Dva a pol chlapa VI. [i] 00:35 Šiesty zmysel III. 6/13 [i] 01:35 Mentalista V. 9-10/22 [i] 03:05 Šiesty zmysel III. 6/13 [i] 04:05 O 10 rokov mladší [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Chantilly [i] 09:00 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vražda v tme [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta III. 9/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Severofrancúzsky uhoľný revír [i] 16:55 Zátoka nádejí III. 9/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Slovensko chutí [i] 22:05 Doktorka Fosterová 5/5 [i] 23:00 Murdochove záhady I.: Detská hra 8/13 [i] 23:45 Diagnóza: Vražda: Vražda v tme [i] 00:35 Správna Agáta III. 9/13 [i] 01:20 Doktorka Fosterová 5/5 [i] 02:15 Murdochove záhady I.: Detská hra 8/13 [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Tradičná medicína vo svete II.: Japonsko - tajomstvá Sumo [i] 06:25 Bambuľkine dobrodružstvá: Sedmospáč [i] 06:35 Bambuľkine dobrodružstvá: Gól [i] 06:45 Pa a Pi [i] 06:55 Máša a medveď II [i] 07:00 Garfield III. [i] 07:15 Kniha džunglí II. [i] 07:25 Šmolkovia [i] 07:35 Poštár Pat II [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - PRESNOSŤ A ČAS [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Národnostný magazín: Chorvátsky [i] 10:00 Poštársky príbeh [i] 10:30 Umreli fašiangy, pochovali basu [i] 11:00 Prázdninové detské vysielanie: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:10 Bambuľkine dobrodružstvá: Zvedavec [i] 11:20 Pa a Pi [i] 11:25 Obedníček: Tri svište [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PEČENÝ SMAJLIČAJÍK [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Bežkopotulky [i] 12:40 Severské lyžovanie – MS 2017 [i] 14:00 Československý filmový týždenník [i] 14:10 Československý filmový týždenník [i] 14:30 Umenie [i] 14:55 Mojich sedem divov: Miroslav Horníček [i] 15:25 Dirigent z gulagu [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete II.: Rumunsko [i] 16:30 Na rybách - Petrov zdar [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Rammelsberg a Goslar, Rudná hora a jej mesto [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Tri svište [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - PRESNOSŤ A ČAS [i] 18:45 Šmolkovia [i] 19:00 Kniha džunglí II. [i] 19:10 Poštár Pat II [i] 19:25 Garfield III. [i] 19:35 Mám rád školu [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Ruské tajomstvá Prvej svetovej vojny: Ruský front, francúzsky front [i] 20:55 Rivali: Chanel verzus Schiaparelli [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Večera s Havranom [i] 23:40 Smrť ministra [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i] 01:55 Správy a komentáre [i] 02:20 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 POLICAJTI V AKCII [i] 10:35 DIVOKÉ KONE 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Stratené duše III. 9 [i] 13:50 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 22:15 Spackané plastické operácie [i] 00:10 Agentka bez minulosti V. 8 [i] 01:05 Biele goliere V. 6 [i] 02:05 NOVINY TV JOJ 02:45 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 03:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Nové bývanie [i] 05:50 Štyri svadby IV. 17 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 18 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Kosti 13 [i] 09:45 Agentka bez minulosti V. 7 [i] 10:55 Prvé oddelenie 22 [i] 11:30 Už dosť, šéfe! X. 10 [i] 12:40 Nové bývanie [i] 13:25 Profesionáli II. 18 [i] 14:15 Simpsonovci XVIII. 17,18 [i] 15:10 Ninja Factor III. 23,24 [i] 16:10 Dr. LUDSKY: Kostrička 1/10 [i] 17:25 Simpsonovci XVIII. 19,20 [i] 18:15 Kosti 14 [i] 19:15 TIPOS INFO [i] 19:25 Profesionáli II. 19 [i] 20:35 Outsider [i] 22:35 Fakty a fikcie II. 1,2/24 [i] 00:40 Hviezdna brána: Atlantída II. 5 [i] 01:35 Zákon gangu VII. 12 [i] 03:00 Fakty a fikcie II. 1,2/24 [i] 04:35 Zákon gangu VII. 12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:30 Beauty And The Beast Iv. 2 [i] 08:25 Království III. 9 [i] 09:20 Medium Iii. 22 [i] 10:20 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 14 [i] 11:20 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 15 [i] 12:15 Království III. 9 [i] 13:15 Beauty And The Beast Iv. 2 [i] 14:10 Medium Iii. 22 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 15 [i] 16:05 Království III. 10 [i] 17:00 Beauty And The Beast Iv. 3 [i] 18:00 Medium Iv. 2 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 16 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 17 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 7 [i] 22:00 Myšlenky zločince XI. 8 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba X. 21 [i] 23:55 Medium I. 3 [i] 00:55 Myšlenky zločince XI. 7 [i] 01:55 Myšlenky zločince XI. 8 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba X. 21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (19. Řada): Trávníky/sušené hovězí maso/kuželky na bowling 5 [i] 05:35 Jak se to dělá (13. Řada): Karbonová kola/lustry/pera 2 [i] 06:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada): (6. Díl) 6 [i] 06:50 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Ozdoby, pohledy 11 [i] 07:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Lotus Evora 20 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Royston 10 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): (32. Díl) 32 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Záhadný přídavek 14 [i] 09:05 Zlatá horečka: Památka na Johna Schnabela [i] 09:55 Dvojí přežití (4. Řada): Na konci cesty k novým začátkům 5 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Nadupaný Super Ford GT - 2. část 20 [i] 11:40 Rození obchodníci (4. Řada): Porsche 911 Targa - Prvi dio 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (4. Řada): Porsche 911 Targa - Drugi dio 2 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada): (7. Díl) 7 [i] 13:30 Lovci odpadu (7. Řada): (10. Díl) 10 [i] 14:25 Lovci odpadu (8. Řada): (1. Díl) 1 [i] 15:20 Lovci odpadu (8. Řada): (2. Díl) 2 [i] 16:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Lotus Evora 20 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Royston 10 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): (32. Díl) 32 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Záhadný přídavek 14 [i] 18:05 Rození obchodníci (4. Řada): Jeep CJ7 - Prvi dio 3 [i] 18:30 Rození obchodníci (4. Řada): Jeep CJ7 - Drugi dio 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada): (11. Díl) 11 [i] 19:30 Jak se to dělá (19. Řada): Dřezy/kůže/pedálové steel kytary 7 [i] 20:00 Zlatá horečka (7. Řada): Utrpení na hoře 5 [i] 21:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (1. Řada): Není úniku 5 [i] 22:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (3. Řada): (3. Díl) 3 [i] 23:00 Ed Stafford: do neznáma (1. Řada): Sibiř 3 [i] 00:00 Muži Yukonu (5. Řada): Poslední zásah 8 [i] 00:55 Na pokraji Aljašky (2. Řada): (8. Díl) 8 [i] 01:50 Zlatá horečka (7. Řada): Utrpení na hoře 5 [i] 02:40 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (1. Řada): Není úniku 5 [i] 03:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem (3. Řada): (3. Díl) 3 [i] 04:20 Rození obchodníci (8. Řada): Saab 9-3 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak II [i] 09:55 Kufr [i] 10:45 Silvestrovský koktejl [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:45 Kojak II [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dobrodružství kriminalistiky [i] 20:50 Dobrodružství kriminalistiky [i] 21:40 Hercule Poirot [i] 23:19 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 23:20 Motiv IV [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 13. komnata Heleny Rytířové [i] 01:00 Banánové rybičky [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Žiješ jenom 2x [i] 02:20 Sváteční slovo galeristy a kurátora Milana Webra [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Kočka není pes [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Záhady zvířecích shromáždění [i] 09:55 Divoká Patagonie: Život na konci světa [i] 10:50 Království divočiny: Podivuhodná zvířata: Kočkovité šelmy 6/12 [i] 11:20 Nedej se [i] 12:15 Chcete je? [i] 12:20 Až na konec antického světa [i] 12:50 Příběhy předmětů [i] 13:20 Soukromé století: Tatíček a Lili [i] 14:15 Deníky 1. světové války 3/4 [i] 15:10 Poslední tajemství Třetí říše II.: Pacient Hitler [i] 16:00 Heydrich - konečné řešení: Protektorátní ráj 26/44 [i] 16:30 Modrá krev: Lobkowiczové [i] 17:25 Zvířata v životě člověka: Pes [i] 18:15 Na cestě po Ardenách [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vínečko III 2/8 [i] 19:20 Vesnicopis [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Bitva o [i] 21:00 32 utajovaných stran - Zpráva z pekla [i] 22:05 Vláda: Ten správný odstín hnědé 23/30 [i] 23:05 Letecké katastrofy: Přehnaná pečlivost [i] 23:55 Město žen VI: Tomovo děvče 12/13 [i] 00:15 Argiš [i] 00:35 Aleje v krajině [i] 00:50 České himálajské dobrodružství: Lhoce, Mt. Everest [i] 01:45 Návraty k divočině: Šumava [i] 02:10 Návraty k divočině: Muráňská planina [i] 02:40 Kluci do lesa [i] 03:00 Babylon [i] 03:25 Srp, kladivo a hakenkrajc [i] 03:50 V zajetí železné opony [i] 04:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Ulice 3196 [i] 10:00 Specialisté: Burzovní horečka 7 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa XII 13 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Kdy končí vášeň? 102 [i] 14:05 Mentalista VI: Špinavá voda 14 [i] 15:00 Mentalista VI: Bílá jako padlý sníh 15 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VIII: Poslední akce 17 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3197 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Ona je jak magnet! 715 [i] 21:35 Víkend [i] 22:35 Kriminálka: Oddělení kybernetiky 7 [i] 23:30 Vražedná čísla: Příčinné souvislosti 2 [i] 00:25 Mentalista VI: Špinavá voda 14 [i] 01:15 Mentalista VI: Bílá jako padlý sníh 15 [i] 01:55 Dva a půl chlapa XII 13 [i] 02:15 Robinsonův ostrov [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Kdy končí vášeň? 102 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy I: Venušoboti 10 [i] 06:40 Nexo Knights: Klub komiků [i] 07:10 Nexo Knights: Fortrex a Frmol [i] 07:50 M*A*S*H 100 [i] 08:45 M*A*S*H 101 [i] 09:20 Jake a tlusťoch II: Chudák motýlek 6 [i] 10:20 Rosamunde Pilcher: Na křídlech lásky [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch II: Může to být i jinak 7 [i] 13:25 Komisař Rex VI: Mrtvý se vrací 2 [i] 14:25 Komisař Rex VI: Smrt přes internet 3 [i] 15:25 Policie Hamburk I: Hra o život 2 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Nemá vůbec nic [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 V.I.P. vraždy: S.E.D.M.E.R.O. 7 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:35 Castle na zabití III: Smolné štěstí 14 [i] 23:25 Soudní síň: Nemá vůbec nic [i] 00:15 Pekelná kuchyně XII 7 [i] 01:15 Rosamunde Pilcher: Na křídlech lásky [i] 03:05 Komisař Rex VI: Mrtvý se vrací 2 [i] 03:55 Komisař Rex VI: Smrt přes internet 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Chlapi neplačú [i] 06:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:15 Doktorka Zoe IV. 10/10 [i] 08:35 Mike a Molly [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Mike a Molly [i] 10:55 Zakázaná láska 128-129/158 [i] 13:10 Vymenené životy 215 [i] 14:45 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:40 Chlapi neplačú [i] 16:45 Skrytá vášeň 53-54/188 [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Mentalista [i] 20:30 Vymenené životy 216-217 [i] 22:35 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 8/22 [i] 23:35 Dr. House VIII. 1-2/23 [i] 01:20 Priatelia [i] 02:05 Adela show [i] 03:15 Smotánka [i] 04:10 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Bratři Warnerové [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 14 [i] 06:30 Černovous [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 11:35 Big Screen 2 23 [i] 11:50 Desatero přikázání 1 1 [i] 13:30 Desatero přikázání 1 2 [i] 15:10 Novodobí Robinsoni [i] 16:55 Krokodýlové z předměstí [i] 18:35 Kenau: Bojovnice z Harlemu [i] 20:30 Osvoboditel