Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 Svokra [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Susedské prípady [i] 13:00 Mentalista V. 7-8/22 [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Divoký Zapadákov [i] 21:40 Kredenc [i] 22:10 Kávomat - Miestny úrad Hodrušany [i] 23:00 Kredenc [i] 23:30 Mama I. 7-8/22 [i] 00:30 Šiesty zmysel III. 5/13 [i] 01:25 Mentalista V. 7-8/22 [i] 02:55 Mama I. 7-8/22 [i] 04:00 Svokra [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Duel [i] 06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:10 Počasie [i] 07:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Oblasť Malouine [i] 09:05 Zátoka nádejí III. 8/12 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vražda, vražda [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta III. 8/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Chantilly [i] 16:50 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Bratia [i] 21:55 Reportéri [i] 22:30 Sanitka II. 8/13 [i] 23:25 Diagnóza: Vražda: Vražda, vražda [i] 00:10 Správna Agáta III. 8/13 [i] 00:55 Bratia [i] 02:25 Reportéri [i] 02:55 Autosalón [i] 03:20 Dámsky klub [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Važecká jaskyňa [i] 06:30 Zlatobránsky pamätníček [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:20 Garfield III. [i] 07:30 Šmolkovia [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SMAJLIBÁL [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Energetika [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Polícia [i] 10:10 Jazdi hlavou: Chodci [i] 10:15 Dve Anny [i] 11:00 Prázdninové detské vysielanie: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:10 Bambuľkine dobrodružstvá: Gól [i] 11:20 Pa a Pi [i] 11:30 Obedníček: Tri svište [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - NÁMORNÍCKA SMAJLINÁTIERKA [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Bežkopotulky [i] 12:35 Cerová vrchovina [i] 12:55 Anton Neuwirth - lekár, filozof, humanista [i] 13:15 Orientácie [i] 13:45 Cesta [i] 14:20 Park [i] 15:05 ZvedaVEC: Virtuálna realita [i] 15:10 Ľudovít Fulla [i] 15:35 Národnostný magazín: Chorvátsky [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete II.: Japonsko - tajomstvá Sumo [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Zámky Augustusburg a Falkenlust v Bruhli [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Tri svište [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SMAJLIBÁL [i] 18:45 Šmolkovia [i] 19:00 Kniha džunglí II. [i] 19:10 Poštár Pat II [i] 19:25 Garfield III. [i] 19:35 Mám rád školu [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Mallory [i] 21:45 Gen.sk: Zuzana Mináčová [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:35 Zasľúbená krajina [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i] 02:05 Správy a komentáre [i] 02:30 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:40 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ [i] 08:20 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 POLICAJTI V AKCII [i] 10:35 DIVOKÉ KONE 1 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Stratené duše III. 8 [i] 13:50 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:20 SVET POD HLAVOU: Mŕtvy muž 9 [i] 00:30 Agentka bez minulosti V. 7 [i] 01:30 Biele goliere V. 5 [i] 02:20 NOVINY TV JOJ 03:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 03:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Štyri svadby IV. 15 [i] 05:55 Štyri svadby IV. 16,17 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Jedinečné letisko v Dubaji 8 [i] 09:50 Vraždy v Midsomeri XIII. 4 [i] 12:05 Prvé oddelenie 21 [i] 12:50 Nové bývanie [i] 13:35 Profesionáli II. 17 [i] 14:35 Fórky, vtipky XXIII. [i] 15:25 Ninja Factor III. 21,22 [i] 16:30 Dovidenia, stará mama! 10 [i] 17:20 Simpsonovci XVIII. 17,18 [i] 18:15 Kosti 13 [i] 19:20 Profesionáli II. 18 [i] 20:35 SVET POD HLAVOU: Mŕtvy muž 9 [i] 21:40 Lockout: Útek z MS [i] 23:50 Oktagon MMA [i] 00:25 Komando [i] 02:15 Hviezdna brána: Atlantída II. 4 [i] 02:55 Profesionáli II. 18 [i] 03:35 Megapresuny: II. 25,26/26 [i] 04:00 Fórky, vtipky XXIII. [i] 04:45 Dovidenia, stará mama! 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:35 Beauty And The Beast Iv. 1 [i] 08:30 Království III. 8 [i] 09:30 Medium Iii. 21 [i] 10:30 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 12 [i] 11:30 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 13 [i] 12:25 Království III. 8 [i] 13:25 Beauty And The Beast Iv. 1 [i] 14:20 Medium Iii. 21 [i] 15:20 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 13 [i] 16:15 Království III. 9 [i] 17:10 Beauty And The Beast Iv. 2 [i] 18:05 Medium Iii. 22 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 14 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 15 [i] 21:00 Jak prosté V. 3 [i] 22:00 Profil zločinu VI. 4 [i] 23:05 Myšlenky zločince X. 16 [i] 00:00 Andělé a démoni 1 [i] 02:20 2 zbraně 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Bam 7 [i] 06:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada): (5. Díl) 5 [i] 06:50 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Víka na kanály, sněžítka 10 [i] 07:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Falcon F7 19 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Birmingham 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Reklama Paula a Bogarta 31 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Totální porážka 13 [i] 09:05 Zlatá horečka (6. Řada): Král Klondiku 19 [i] 09:55 Dvojí přežití (4. Řada): Ledovcový pád 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada) 19 [i] 11:40 Rození obchodníci (3. Řada): Range Rover - Prvi dio 11 [i] 12:05 Rození obchodníci (3. Řada): Range Rover - Drugi dio 12 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada): (6. Díl) 6 [i] 13:30 Berte to jako varování (2. Řada): Vejtahové 2 [i] 14:25 Berte to jako varování (2. Řada): Z nuly hrdinou 4 [i] 15:20 Berte to jako varování (2. Řada): Když příroda volá 5 [i] 16:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Falcon F7 19 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Birmingham 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Reklama Paula a Bogarta 31 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Totální porážka 13 [i] 18:05 Rození obchodníci (4. Řada): Porsche 911 Targa - Prvi dio 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (4. Řada): Porsche 911 Targa - Drugi dio 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada): (10. Díl) 10 [i] 19:30 Jak se to dělá (19. Řada): (6. Díl) 6 [i] 20:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada): (4. Díl) 4 [i] 21:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): (17. Díl) 17 [i] 22:00 Zlatá horečka (7. Řada): Utrpení na hoře 5 [i] 23:00 Na pokraji Aljašky (1. Řada): Sevření zimy 1 [i] 00:00 Povstalecké zlato (1. Řada): Věříme ve zlato 3 [i] 00:55 Zlato z Beringova moře (5. Řada): (20. Díl) 20 [i] 01:50 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada): (4. Díl) 4 [i] 02:40 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): (17. Díl) 17 [i] 03:30 Zlatá horečka (7. Řada): Utrpení na hoře 5 [i] 04:20 Rození obchodníci (8. Řada): Frogeye Sprite 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Zkus mít vkus [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Nouzové řešení [i] 10:00 168 hodin [i] 10:30 Četníci z Luhačovic: Zpěvačka [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:50 Kojak II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Svět pod hlavou: Mrtvý muž 9/10 [i] 21:00 Čtvrtá hvězda: Zlatý důl 3/12 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Legendy kriminalistiky: Kolínský gang [i] 22:45 Na stopě [i] 23:10 Kriminalista [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Kalendárium [i] 00:50 GEN - Galerie elity národa [i] 01:05 Kde bydlely princezny [i] 01:25 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Všechnopárty [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Severní Bretaň, pokladnice tradic [i] 09:55 Velký, větší, největší: Jaderná ponorka Pennsylvania [i] 10:45 Podzemní Čechy: Kulty, víra a podzemí 3/10 [i] 11:10 Deset století architektury: Nové [i] 11:25 Stavby, povodně a rekonstrukce v historii Karlova mostu [i] 11:55 Babylon [i] 12:20 Na pomoc životu - cévní mozková příhoda [i] 12:40 Cesty víry: Hovory klauna s Bohem [i] 13:10 Televizní klub neslyšících [i] 13:35 Československý filmový týdeník 1967 1136/2379 [i] 13:50 Zapomenuté výpravy: Dvanáct koní na Aljašku [i] 14:15 Skvosty britského muzea 3/3 [i] 15:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:40 Na křídlech kondora andského [i] 16:30 Letecké katastrofy: Přehnaná pečlivost [i] 17:20 Deníky 1. světové války 3/4 [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy předmětů [i] 19:20 Poutní místa: Vranov u Brna [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Apokalypsa: 1. světová válka: Peklo 3/5 [i] 21:00 Velký, větší, největší: Přehrada [i] 21:55 Šok [i] 23:30 Souboj u El Diablo [i] 01:15 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 01:30 Queer: Hry bez hranic [i] 02:00 Krajina pro život [i] 02:15 Návraty k divočině [i] 02:40 Toleranční kostel ve Velké Lhotě [i] 03:00 Ženy v "ofsajdu" [i] 03:25 V zajetí železné opony [i] 03:40 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:05 Babylon [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Mendel - otec genetiky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Ulice 3195 [i] 10:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa XII 12 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Manželství není sranda 101 [i] 14:05 Mentalista VI: Kdo s čím zachází 12 [i] 15:00 Mentalista VI: Černý vrtulník 13 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VIII: Modrá smrt 16 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3196 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Specialisté: Burzovní horečka 7 [i] 21:15 Robinsonův ostrov [i] 22:15 Kriminálka: Oddělení kybernetiky 6 [i] 23:10 Vražedná čísla: Sériové vraždy 1 [i] 00:00 Mentalista VI: Kdo s čím zachází 12 [i] 00:50 Mentalista VI: Černý vrtulník 13 [i] 01:30 Dva a půl chlapa XII 12 [i] 01:50 Střepiny [i] 02:15 Áčko: Dej mi dřeň, umírám! [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Manželství není sranda 101 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy I: Franken-bot 9 [i] 06:40 Nexo Knights: Horečka rytířské noci [i] 07:10 Nexo Knights: Klub komiků [i] 07:50 M*A*S*H 99 [i] 08:45 M*A*S*H 100 [i] 09:20 Jake a tlusťoch II: Proč se nemůžeš chovat slušně? 5 [i] 10:20 Rosamunde Pilcher: Shledání v Rose Abbey [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch II: Chudák motýlek 6 [i] 13:25 Komisař Rex V: Na plný plyn 15 [i] 14:25 Komisař Rex VI: Vraždy za úplňku 1 [i] 15:25 Policie Hamburk I 1 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Nevlastní sourozenci [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Hotelová odysea 85 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:50 Castle na zabití III: Uzemnění 13 [i] 23:45 Soudní síň: Nevlastní sourozenci [i] 00:40 Pekelná kuchyně XII 6 [i] 01:35 Rosamunde Pilcher: Shledání v Rose Abbey [i] 03:25 Komisař Rex V: Na plný plyn 15 [i] 04:15 Komisař Rex VI: Vraždy za úplňku 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Doktorka Zoe IV. 9/10 [i] 08:35 Mike a Molly [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Mike a Molly [i] 10:55 Zakázaná láska 127/158 [i] 12:15 Rosamunde Pilcherová: Hlas srdca [i] 14:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:25 Chlapi neplačú [i] 16:30 Skrytá vášeň 51-52/188 [i] 18:25 Priatelia [i] 19:20 Mentalista [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Vymenené životy 215 [i] 21:30 NOC OSCAROV [i] 23:40 Veľký Gatsby [i] 02:00 Príšerne nahlas a neuveriteľne blízko [i] 04:00 Smotánka [i] 04:30 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 20 [i] 06:00 Big Screen 2 22 [i] 06:20 Krokodýlové z předměstí [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 11:35 Černovous [i] 13:05 Černovous [i] 14:35 Hodný, zlý a divný [i] 16:50 Wrestler