TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:15 Tučniaky z Madagaskaru I. [i] 08:05 Harry Potter a Dary smrti 1 [i] 11:10 Legenda o Zorrovi [i] 13:50 CHART SHOW [i] 15:50 Dobre vedieť! [i] 17:05 Hra o Niké [i] 17:50 Divoký Zapadákov [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Terminátor Genisys [i] 23:05 Total Recall [i] 01:25 Terminátor Genisys [i] 03:35 Teória veľkého tresku VIII. [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Nové technológie: Teória otvorených dverí [i] 05:45 Sterilizovaný hrášok v konzerve [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:10 Levík Raa Raa: Lopta hopsalka [i] 07:25 Požiarnik Sam IX [i] 07:35 Malý Mikuláš: Futbal [i] 07:45 Martinka I.: Martinka žalobabou 2/52 [i] 08:00 Ako si vycvičiť drakov: Vzdor [i] 08:25 Zázračný ateliér [i] 08:55 Arabela sa vracia 11/26 [i] 09:25 Autosalón [i] 09:50 Jazdi hlavou: Chodci [i] 10:00 Čarovné miesta Zeme IV. [i] 10:55 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie : Poirot: Vianoce Hercula Poirota [i] 15:25 Hody [i] 17:00 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Tajné životy II. 5/13 [i] 21:20 Mediciovci: Vládcovia Florencie 1/8 [i] 22:10 Mediciovci: Vládcovia Florencie 2/8 [i] 23:05 Agatha Christie : Poirot: Vianoce Hercula Poirota [i] 00:50 Hody [i] 02:20 Mediciovci: Vládcovia Florencie 1/8 [i] 03:25 Mediciovci: Vládcovia Florencie 2/8 [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 USA zhora [i] 06:50 Bežkopotulky [i] 07:00 Slovenské hrady objektívom: Hrad Devín objektívom Jakuba Klima [i] 07:10 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Piešťany. [i] 07:20 Extrémne v horách [i] 07:50 Živá panoráma [i] 08:20 Farmárska revue [i] 08:45 Na rybách - Petrov zdar [i] 09:15 Test magazín: Rastlinné oleje [i] 09:25 Slovo [i] 09:30 Orientácie [i] 10:00 Bohoslužba: Archijer. sv. liturgia na výročia Gréckokatol. eparchie KE v roku 2017 [i] 12:00 55 rokov TŠ Košice: Kapura [i] 12:45 MS juniorov v biatlone 2017 - Osrblie [i] 13:30 Severské lyžovanie – MS 2017 [i] 14:10 MS juniorov v biatlone 2017 - Osrblie [i] 15:00 Cyklistika - Kuurne - Brussels - Kuurne [i] 16:45 Hokej – Tipsport liga [i] 19:30 Severské lyžovanie – MS 2017 [i] 20:15 Biblia pokračuje [i] 20:55 Biblia pokračuje [i] 21:40 Divadlo nás baví [i] 21:50 Idiot [i] 00:00 Galéria: Pinxit Milan Laluha. [i] 00:05 Áno-ume-nie [i] 00:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:40 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 09:30 NAŠI [i] 10:50 Neuveriteľné svetové talenty II. [i] 12:00 Na ostrie noža [i] 14:30 Princ z Perzie: Piesky času [i] 17:00 15 MINÚT. KUCHÁR A HOSTIA [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 23:00 Komando [i] 01:00 Návrat do budúcnosti [i] 03:00 KRIMI 03:25 NOVINY TV JOJ 04:00 15 MINÚT. KUCHÁR A HOSTIA [i] 04:40 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 NOVÁ ZÁHRADA [i] 05:55 Štyri svadby IV. 14 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 15 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:45 Simpsonovci XVIII. 15,16 [i] 10:00 Ninja Factor III. 19,20 [i] 10:55 Príbeh Paris Hilton [i] 13:05 Letecké katastrofy XII. 8 [i] 14:15 ČERT NIKDY NESPÍ: Divoká jazda, Udavač, Bosorky, Dvojitá nevera 6,7 [i] 17:00 Návrat do budúcnosti [i] 19:30 Hoď svišťom 4 [i] 20:35 22 minút [i] 22:20 Životná šanca [i] 00:40 DonT Stop [i] 02:45 Prostitútky 3,4,5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 1 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 2 [i] 09:05 Tým Škorpion II. 25 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 1 [i] 11:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 2 [i] 12:05 Medium Iv. 4 [i] 13:05 Medium Iv. 5 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 3 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 4 [i] 16:00 Jak prosté IV. 19 [i] 17:00 Jak prosté IV. 20 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 3 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 4 [i] 20:00 Tým Škorpion II. 25 [i] 21:00 2 zbraně 1 [i] 23:00 Jak prosté V. 1 [i] 00:00 Jak prosté V. 2 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 3 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 4 [i] 02:40 Jak prosté V. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Obrovské vlaky (1. Řada): Austrálie ? transkontinentální vlak 3 [i] 06:00 Jak to dělají? (4. Řada): Nukleární ponorka/testovací figuríny/ovoce a zelenina 3 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (2. Řada): (4. Díl) 4 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (3. Řada): Nadupaný Super Ford GT - 2. část 20 [i] 08:10 Rození obchodníci (13. Řada): 1963 Chevy Corvair 6 [i] 09:05 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (2. Řada): Do toho GTO 4 [i] 09:55 Zlatá horečka (6. Řada): Sen o eldorádu 7 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Termín 6 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Cardiff 5 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Birmingham 6 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Výbuch 4 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Mike Tyson 5 [i] 13:30 Likvidátor (3. Řada): Ozbrojen po zuby 4 [i] 13:55 Likvidátor (3. Řada): Kazové zboží 5 [i] 14:25 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Nejlepší americké vozy 5 [i] 14:50 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Pátrání po voze Healey 6 [i] 15:20 Obnažená města (1. Řada): Ledové město - Toronto 4 [i] 16:15 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství Westminsterského paláce 4 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Zenvo ST 1 17 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): McLaren 650S 18 [i] 18:05 Rození obchodníci (13. Řada): 1983 Mercedes 500 Sec 11 [i] 19:00 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Bam 7 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Problémy v přístavu 4 [i] 21:00 Zlatá horečka (7. Řada): Vzpoura 4 [i] 22:00 Dvojí přežití (6. Řada): (12. Díl) 12 [i] 23:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada): (5. Díl) 5 [i] 00:00 Vražedná pole (1. Řada): (7. Díl) 7 [i] 01:00 Stále naživu (1. Řada): Ať se stane cokoliv 4 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Problémy v přístavu 4 [i] 02:40 Zlatá horečka (7. Řada): Vzpoura 4 [i] 03:30 Dvojí přežití (6. Řada): (12. Díl) 12 [i] 04:20 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada): (5. Díl) 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Kde bydlely princezny [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Po stopách hvězd [i] 06:50 Eva tropí hlouposti [i] 08:15 Úsměvy Vlasty Janečkové [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O zlé a dobré vodě [i] 14:10 Začarovaná láska [i] 15:05 Naška, slečna z dobré rodiny [i] 16:00 Typicky ženská reakce [i] 17:15 Zlá krev: Osudy rodin Bornů, Nedobylů i 3/7 [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Gangster Ka [i] 21:55 168 hodin [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 22:30 Ženy, které nenávidí muže [i] 23:50 Místo činu - Schimanski [i] 01:20 Bolkoviny [i] 02:05 Banánové rybičky [i] 02:30 Legendy kriminalistiky: Vražda nadvakrát [i] 03:00 Žiješ jenom 2x [i] 03:25 Sváteční slovo galeristy a kurátora Milana Webra [i] 03:30 Hobby naší doby [i] 04:00 Na forbíně TM [i] 04:40 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Divnopis [i] 05:10 Do neznáma 14/39 [i] 05:30 Do neznáma: S kůží na trh 15/39 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:50 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1967 1136/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Pozdrav z pouti [i] 09:35 Heydrich - konečné řešení: Protektorátní ráj 26/44 [i] 10:00 Velká vlastenecká válka II.: Kyjev 1941 [i] 10:55 Nedej se [i] 11:50 Chcete mě? [i] 12:15 Sváteční slovo galeristy a kurátora Milana Webra [i] 12:20 Křesťanský magazín [i] 12:45 Uchem jehly [i] 13:15 Cesty víry: Hovory klauna s Bohem [i] 13:40 Kočka není pes [i] 14:10 Na plovárně s Oto Köhlerem [i] 14:40 S gurmánem na cestách I.: Brazílie [i] 15:20 Království divočiny: Podivuhodná zvířata: Kočkovité šelmy 6/12 [i] 15:50 Na cestě po Ardenách [i] 16:20 Jak vytvořit planetu 2/2 [i] 17:20 Národní klenoty II [i] 17:50 Ostrovy snů: Réunion [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Dvanáct koní na Aljašku [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Souboj u El Diablo [i] 21:50 Hon na ponorku [i] 00:00 Srdečné pozdravy z Ruska [i] 01:50 Tisíc tváří, tisíc svátků [i] 02:20 Postřehy odjinud [i] 02:30 Oscar 2017 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Lišákoviny [i] 05:45 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 17 [i] 06:10 Monstra vs. Vetřelci 22 [i] 06:35 Avengers: Sjednocení II 8 [i] 07:00 Looney Tunes: Úžasná Show II 3 [i] 07:25 Tučňáci z Madagaskaru 10 [i] 07:45 Víkend [i] 08:50 Robinsonův ostrov [i] 09:50 Robinsonův ostrov [i] 10:50 Hvězdný prach [i] 13:30 Jak překazit svatbu [i] 15:15 Strašidelný dům [i] 16:55 Osm statečných [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Tvoje tvář má známý hlas III [i] 23:25 Střepiny [i] 00:00 Hudson Hawk [i] 01:55 My dva a křen [i] 03:35 Volejte Novu [i] 04:15 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Astro Boy I: Neon Express 8 [i] 07:10 Nexo Knights: Dovolená [i] 07:40 Nexo Knights: Horečka rytířské noci [i] 08:10 M*A*S*H 98 [i] 08:40 M*A*S*H 99 [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Ohnivý kuře: První polibek 84 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:30 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:15 Jak se staví sen [i] 13:55 Blázni ze stadionu [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XVI: Duch panského domu [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 TEMNÝ KRAJ: Pekelníci 1/2 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:25 Show Jana Krause [i] 23:35 Pravdivý příběh herečky [i] 01:30 Tři mušketýři I: Výzva 8 [i] 02:35 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze světa. Už od roku 1995! [i] 03:10 Očima Josefa Klímy: Publicistická show [i] 03:45 Vraždy v Midsomeru XVI: Duch panského domu [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Odložený prípad III. 3/23 [i] 06:15 Emilie Richardsová: Ostrov lásky [i] 08:30 Taká obyčajná rodinka IV. [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Taká obyčajná rodinka IV. [i] 11:50 Druhá šanca II. 2-3/16 [i] 14:00 Odložený prípad III. 5/23 [i] 14:55 Inga Lindströmová: Čierna labuť [i] 17:00 Madisonské mosty [i] 20:00 William a Kate: Kráľovský príbeh lásky [i] 22:00 Mandolína kapitána Corelliho [i] 01:00 NOC OSCAROV [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 20 [i] 06:15 Novodobí Robinsoni [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Jack Hunter: Nebeská hvězda [i] 12:50 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 18 [i] 13:20 Big Screen 2 21 [i] 13:35 Bernie [i] 15:20 Teorie chaosu [i] 16:50 Agent z Panamy [i] 18:45 Jack Hunter: Nebeská hvězda [i] 20:30 Wrestler [i] 22:15 Nadaný žák [i] 00:10 30 dní dlouhá noc [i] 02:00 Bernie [i] 03:50 Piková trojka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Motorky [i] 06:00 Skoky na lyžích [i] 07:15 Motorky [i] 07:45 Motorky [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Saně [i] 10:30 Severská kombinace [i] 12:15 Běžecké lyžování [i] 14:00 Saně [i] 14:30 Severská kombinace [i] 15:15 Skoky na lyžích [i] 16:15 Skoky na lyžích [i] 18:15 Saně [i] 19:00 Zimní sporty [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Cyklistika [i] 21:00 Cyklistika [i] 22:00 Motorky [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Zimní sporty [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 01:00 Motorky [i] 01:30 Cyklistika [i] 02:00 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:00 Skoky na lyžích [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Nápady, které vydělaly miliony 1 4 [i] 05:30 Malá země, malá Čína - Tajemné čínské imperium 1 4 [i] 06:00 Autem napříč Amerikou 1 3 [i] 07:10 Brutální chemie 2 4 [i] 08:00 Pěšky napříč  Himalájemi 1 2 [i] 09:00 Divoká Aljaška [i] 10:05 David Attenborough - Zázraky přírody 1 3 [i] 10:30 David Attenborough - Zázraky přírody 1 4