Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:10 Zachráňte Willyho 2 [i] 09:15 Kredenc [i] 09:45 Teória veľkého tresku VIII. [i] 10:40 Muži v čiernom [i] 12:40 Dannyho dvanástka [i] 15:20 Harry Potter a Dary smrti 1 [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 My sme Millerovci [i] 22:45 Vo štvorici po opici 2 [i] 00:50 Dannyho dvanástka [i] 03:00 Vo štvorici po opici 2 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Počasie [i] 06:10 Lilin ostrov pokladov [i] 06:15 Šmolkovia [i] 06:30 Kniha džunglí II. [i] 06:40 Poštár Pat II [i] 06:55 Garfield III. [i] 07:10 Levík Raa Raa: Načo slúži chobot? [i] 07:20 Požiarnik Sam IX [i] 07:30 Malý Mikuláš: Vojna učiteľkiných miláčikov [i] 07:45 Martinka I.: Čokoládový ježko 1/52 [i] 08:00 Ako si vycvičiť drakov: Pod povrchom [i] 08:20 Fidlibumove rozprávky [i] 08:50 Trpaslíci [i] 09:20 Daj si čas [i] 09:50 Robin Hood III: Až príliš žeraví 7/13 [i] 10:35 Park [i] 11:25 On air [i] 11:45 Slovensko chutí [i] 12:30 Zem spieva [i] 14:20 Na krok od neba II. 11/16 [i] 15:15 Na krok od neba II. 12/16 [i] 16:20 Láska hory prenáša [i] 17:55 Cestou necestou: Budapešť [i] 18:30 Postav dom , zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Zem spieva [i] 22:05 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 23:00 Láska hory prenáša [i] 00:25 Na krok od neba II. 11/16 [i] 01:20 Na krok od neba II. 12/16 [i] 02:15 Zem spieva [i] 04:00 Robin Hood III: Až príliš žeraví 7/13 [i] 04:45 Park [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Svet (ne)ticha [i] 05:50 Reč tela [i] 06:45 Autosalón [i] 07:10 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Jazda na preťaženom aute [i] 07:15 Polícia [i] 07:25 Energetika [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Extrémne v horách [i] 08:40 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Piešťany. [i] 08:50 Bežkopotulky [i] 09:00 55 rokov TŠ Košice: Korytári [i] 09:25 V čistej vode na Laborci [i] 09:50 Lendacká svadba [i] 10:20 Magazín Ligy majstrov [i] 10:50 MS juniorov v biatlone 2017 - Osrblie [i] 12:35 Severské lyžovanie – MS 2017 [i] 13:25 Severské lyžovanie – MS 2017 [i] 14:50 Cyklistika - Omloop Het Nieuwsblad [i] 16:45 Futbal - Fortuna liga [i] 19:05 Večerníček: Tri svište [i] 19:10 Lilin ostrov pokladov [i] 19:20 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIDŽEM [i] 19:25 Na polici v hrnci [i] 19:35 Mám rád školu [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Valmont [i] 22:15 Most II. [i] 23:15 Severské lyžovanie – MS 2017 [i] 00:15 MS juniorov v biatlone 2017 - Osrblie [i] 01:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:30 Zabi nudu! [i] 07:35 Káčerovo II. [i] 08:30 Simpsonovci XIX. 9,10 [i] 09:20 NAŠI [i] 10:05 Dovidenia, stará mama! [i] 10:45 INKOGNITO [i] 12:00 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 14:00 Pozná ju ako svoje boty [i] 16:50 Neuveriteľné svetové talenty II. [i] 18:00 PRÁZDNINY: Karma je sviňa! 6 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Lockout: Útek z MS-1 [i] 22:40 Outsider [i] 00:45 Kód Apokalypsy [i] 02:50 KRIMI 03:15 NOVINY TV JOJ 03:50 Dovidenia, stará mama! [i] 04:20 NAŠI [i] 04:55 PRÁZDNINY: Karma je sviňa! 6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Už dosť, šéfe! X. 9 [i] 05:55 Štyri svadby IV. 13 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 14 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:45 NOVÉ BÝVANIE [i] 11:05 Keď sa má dom páčiť 4 [i] 11:35 Naj bývanie Miami 4 [i] 12:50 15 MINÚT. KUCHÁR A HOSTIA [i] 13:40 Životná šanca [i] 15:50 Príbeh Paris Hilton [i] 17:45 Vraždy v Midsomeri XIII. 4 [i] 19:35 Hoď svišťom 3 [i] 20:35 Pozná ju ako svoje boty [i] 23:20 Letecké katastrofy XII. 8 [i] 00:20 Jedinečné letisko v Dubaji 8 [i] 01:20 Deti moje [i] 03:20 Keď sa má dom páčiť 4 [i] 03:45 Prostitútky 1,2/6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Tým Škorpion II. 25 [i] 08:00 Tělo jako důkaz III. 5 [i] 08:55 Tělo jako důkaz III. 7 [i] 09:50 Falco I. 1 [i] 11:00 Falco I. 2 [i] 12:05 Medium Iv. 2 [i] 13:05 Medium Iv. 3 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 24 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 1 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 2 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 3 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 4 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 1 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 2 [i] 21:00 Andělé a démoni 1 [i] 23:35 Myšlenky zločince XI. 22 [i] 00:30 Myšlenky zločince XI. 21 [i] 01:30 Námořní vyšetřovací služba IX. 1 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba IX. 2 [i] 03:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (19. Řada): Lovecké návnady/konzervovaná rajčata/lasa 4 [i] 05:35 Jak se to dělá (13. Řada): Kladiva/švýcarský sýr/kolečkové brusle 1 [i] 06:00 Jak to dělají? (4. Řada): Rodinné auto/ Titan/Dopis 2 [i] 06:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada): (20. Díl) 20 [i] 07:15 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Bear 2 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (4. Řada): V pohybu 4 [i] 09:05 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada): (7. Díl) 7 [i] 09:30 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada): (8. Díl) 8 [i] 09:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (1. Řada): Na rybách 7 [i] 10:20 Automobiloví žraloci z Dallasu (1. Řada): Divokost v krvi 4 [i] 10:50 Kšefty a kola (1. Řada): (1. Díl) 1 [i] 11:15 Kšefty a kola (1. Řada): (2. Díl) 2 [i] 11:40 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Automobily 4 [i] 12:35 Nejsmrtelnější úlovek: nebezpečná zátoka (1. Řada): Prokletý záliv 4 [i] 13:30 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Švédská dvojčata 4 [i] 14:25 Průkopníci (1. Řada): Tma a světlo 6 [i] 15:20 Zlatá horečka (6. Řada): Ostrov pokladů 6 [i] 16:15 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Sněhová bouře 5 [i] 17:10 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada): Prokletý poklad 2 [i] 18:05 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství mayské pyramidy 2 [i] 19:00 Obrovské vlaky (1. Řada): Austrálie ? transkontinentální vlak 3 [i] 20:00 Rychle a hlasitě (4. Řada): Německo versus Amerika 1 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1976 Porsche 912E 12 [i] 22:00 Parádní motorky (1. Řada): (1. Díl) 1 [i] 23:00 Pod palbou (1. Řada): (5. Díl) 5 [i] 00:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Kufříky, zahradní skřítkové 13 [i] 00:30 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Lahve na vodu, tácky 12 [i] 01:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Kufříky, zahradní skřítkové 13 [i] 01:25 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Měděné trumpety, kartony na vajíčka 1 [i] 01:50 Rychle a hlasitě (4. Řada): Německo versus Amerika 1 [i] 02:40 Rození obchodníci (13. Řada): 1976 Porsche 912E 12 [i] 03:30 Parádní motorky (1. Řada): (1. Díl) 1 [i] 04:20 Pod palbou (1. Řada): (5. Díl) 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo geologa a spisovatele Václava Cílka [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:25 Polopatě [i] 07:35 O pasáčkovi a labutích princeznách [i] 08:00 Kojak: Květiny pro Mattyho [i] 09:35 Gejzír [i] 10:05 Všechnopárty [i] 11:00 Hříchy pro pátera Knoxe: Podzimní romance 8/10 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Motanice [i] 14:10 O loupežníku Olbramovi [i] 14:50 Eva tropí hlouposti [i] 16:20 Hercule Poirot [i] 17:55 Kočka není pes [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Tajemství těla [i] 21:10 Na úrovni [i] 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 23:00 Mladý Montalbano [i] 00:50 Bolkoviny [i] 01:45 Banánové rybičky [i] 02:20 DoktorKA [i] 03:15 Sama doma [i] 04:45 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:50 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Svobodovi koně [i] 09:25 50 let u Slabáků [i] 10:05 Folklorika [i] 10:35 Letecké katastrofy: Přehnaná pečlivost [i] 11:20 Apokalypsa: 1. světová válka: Strach 2/5 [i] 12:15 Koleje v srdci Arábie [i] 12:40 Vláda: Zákonem ať je zbudována zem 22/30 [i] 13:40 Babylon [i] 14:10 Hrabě Monte Christo 2/2 [i] 15:35 Divoká Patagonie: Život na konci světa [i] 16:25 Kamera na cestách: Severní Bretaň, pokladnice tradic [i] 17:20 Zázračná planeta: Záhady zvířecích shromáždění [i] 18:15 Vínečko III 2/8 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Podzemní Čechy: Za bohatstvím do hlubin 2/10 [i] 19:20 Na cestě po Ardenách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Srdečné pozdravy z Ruska [i] 21:55 Sbohem, baby [i] 23:50 Dealer [i] 01:35 Batesův motel IV: Dokud vás smrt nerozdělí 3/10 [i] 02:20 Cestománie [i] 02:45 Doktoři 2/8 [i] 03:30 Cesty víry: Chaim znamená život [i] 04:00 Diakonie - služba i poslání [i] 04:20 Na moll aneb Písničky od Bolka [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Lišákoviny [i] 06:05 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 16 [i] 06:30 Monstra vs. Vetřelci 21 [i] 06:55 Avengers: Sjednocení II 7 [i] 07:20 Looney Tunes: Úžasná Show II 2 [i] 07:45 Tučňáci z Madagaskaru 9 [i] 08:05 Popelka [i] 09:20 Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery [i] 11:10 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:05 Volejte Novu [i] 12:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:45 Tipy ptáka Loskutáka [i] 14:00 Výměna manželek II [i] 15:20 My dva a křen [i] 17:35 VALL-I [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chart Show [i] 22:15 John Wick [i] 00:20 Přenašeči [i] 02:15 DO-RE-MI [i] 02:55 Co na to Češi [i] 03:35 Výměna manželek II [i] 04:35 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Astro Boy I: Astro versus Atlas 7 [i] 06:55 Nexo Knights: Monster šéf [i] 07:25 Nexo Knights: Dovolená [i] 07:55 M*A*S*H 97 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:40 Ohnivý kuře: Sexuální bůh 83 [i] 10:55 Přístav II: Mazací služba 8 [i] 12:20 davinci [i] 13:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:50 Láska s vůní sušenek [i] 16:45 Vraždy v Midsomeru VII: Duchové minulosti [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Železná srdce [i] 23:10 Trans [i] 01:15 Hydra: Krvelačná bestie [i] 03:05 Vraždy v Midsomeru VII: Duchové minulosti [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Smotánka [i] 06:15 Láska na Malorke [i] 08:30 Taká obyčajná rodinka IV. [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Taká obyčajná rodinka IV. [i] 11:50 Doktorka Zoe IV. 9-10/10 [i] 14:00 Odložený prípad III. 3-4/23 [i] 15:45 Emilie Richardsová: Ostrov lásky [i] 17:50 Júlia a dôstojník [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Hlas srdca [i] 22:00 Inga Lindströmová: Čierna labuť [i] 00:00 Emilie Richardsová: Ostrov lásky [i] 02:05 Júlia a dôstojník [i] 03:30 Láska na Malorke [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 19 [i] 06:00 Kenau: Bojovnice z Harlemu [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona [i] 12:50 Touha zvítězit [i] 15:05 Osvoboditel [i] 17:05 Krokodýl Dundee v Los Angeles [i] 18:45 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona [i] 20:30 Teorie chaosu [i] 22:00 Austin Powers: Špionátor [i] 23:35 U-Turn [i] 01:45 Pytel kostí 1 1 [i] 03:10 Pytel kostí 1 2 [i] 04:35 Austin Powers: Špionátor [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Motorky [i] 06:00 Skoky na lyžích [i] 06:45 Severská kombinace [i] 07:15 Severská kombinace [i] 07:45 Motorky [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:00 Freestylové lyžování [i] 10:30 Běžecké lyžování [i] 12:15 Skoky na lyžích [i] 13:15 Běžecké lyžování [i] 14:45 Saně [i] 15:30 Alpské lyžování [i] 16:15 Skoky na lyžích [i] 18:10 Zprávy [i] 18:15 Běžecké lyžování [i] 19:00 Zimní sporty [i] 20:00 Cyklistika [i] 21:00 Cyklistika [i] 22:30 Motorky [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Zimní sporty [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 01:30 Cyklistika [i] 02:00 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Skoky na lyžích [i] 03:30 Motorky [i] 04:15 Motorky [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Nápady, které vydělaly miliony 1 3 [i] 05:30 Malá země, malá Čína - Tajemné čínské imperium 1 3