TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Susedské prípady [i] 13:05 Mentalista V. 5-6/22 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Svokra [i] 21:40 CHART SHOW [i] 23:45 Dva a pol chlapa VI. [i] 00:40 Šiesty zmysel III. 4/13 [i] 01:35 Mentalista V. 5-6/22 [i] 03:00 Šiesty zmysel III. 4/13 [i] 04:05 Zámena manželiek [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Duel [i] 06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:10 Počasie [i] 07:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Regionálny park Luberon [i] 09:05 Zátoka nádejí III. 7/12 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Život na ulici môže byť vražedný [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta III. 7/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Oblasť Malouine [i] 16:55 Zátoka nádejí III. 8/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:50 Cestou necestou: Budapešť [i] 22:25 Večerné správy RTVS [i] 22:35 Čo robiť v Denveri, keď je človek mŕtvy [i] 00:25 Nikto nie je dokonalý [i] 01:35 Čo robiť v Denveri, keď je človek mŕtvy [i] 03:25 Dámsky klub [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Tradičná medicína vo svete II.: Austrália - lietajúci lekári [i] 06:30 Zlatobránsky pamätníček [i] 07:10 Máša a medveď II [i] 07:15 Garfield III. [i] 07:30 Kniha džunglí II. [i] 07:40 Šmolkovia [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ZORNIČKA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kovladov dar [i] 09:35 Rómsky magazín [i] 10:00 Kráľovská hra [i] 11:05 Prázdninové detské vysielanie: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:15 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:25 Pa a Pi [i] 11:35 Obedníček: Blyskáčik a Hromotĺk [i] 11:40 Lilin ostrov pokladov [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Severské lyžovanie – MS 2017 [i] 13:10 Strmé cesty Michala Orolína [i] 13:25 Televízny posol [i] 13:50 Triedny nepriateľ [i] 14:45 Highlighty Európskej ligy [i] 15:35 Tvárou v tvár [i] 16:00 Z mesta do mesta: Medzilaborce [i] 16:30 Extrémne v horách [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:20 Prvý riaditeľ, prvý pracovník [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Brána do televízie [i] 19:10 Večerníček: Tri svište [i] 19:15 Gaštanko a Gaštaník [i] 19:25 Kominárik a kocúrik [i] 19:35 Žabčo a Žabinka [i] 19:40 Na polici v hrnci [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Família: Família - Nič neľutujeme [i] 20:40 Útek zo zlatej krajiny 6/7 [i] 21:40 Trochu inak s Adelou Banášovou [i] 22:40 Paulette [i] 00:05 Roxette - všetko sa začína tam, kde to končí [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:45 Správy RTVS z regiónov [i] 01:55 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:40 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ [i] 09:25 Ako som prežil [i] 10:40 ČERT NIKDY NESPÍ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Stratené duše III. 7 [i] 13:50 Obecná škola [i] 16:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Princ z Perzie: Piesky času [i] 23:10 22 minút [i] 00:55 Bod zlomu [i] 03:10 NOVINY TV JOJ 03:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Už dosť, šéfe! X. 8 [i] 05:55 Štyri svadby IV. 12 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 13 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Kosti 12 [i] 09:50 Agentka bez minulosti V. 6 [i] 11:05 Prvé oddelenie 20 [i] 11:30 Už dosť, šéfe! X. 9 [i] 12:45 Nové bývanie [i] 13:35 Profesionáli II. 16 [i] 14:25 Simpsonovci XVIII. 12,13 [i] 15:20 Ninja Factor III. 19,20 [i] 16:20 Dovidenia, stará mama! 9 [i] 17:05 Simpsonovci XVIII. 14,15,16 [i] 18:20 Hawaii 5.0 V. 19 [i] 19:20 Profesionáli II. 17 [i] 20:35 Deti moje [i] 23:00 Nahí v raji III. 5,6 [i] 01:00 Hviezdna brána: Atlantída II. 3 [i] 02:00 It´s always Sunny in Philadelphia IX. 1,2/10 [i] 02:40 Profesionáli II. 17 [i] 03:25 Nahí v raji III. 5,6 [i] 04:50 It´s always Sunny in Philadelphia IX. 1/10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Hannibal Post Mortem Iii. 1 [i] 07:20 Kráska a zvíře III. 13 [i] 08:20 Království III. 7 [i] 09:15 Medium Iii. 20 [i] 10:15 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 10 [i] 11:15 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 11 [i] 12:15 Království III. 7 [i] 13:10 Kráska a zvíře III. 13 [i] 14:10 Medium Iii. 20 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 11 [i] 16:10 Království III. 8 [i] 17:10 Beauty And The Beast Iv. 1 [i] 18:05 Medium Iii. 21 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 12 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 13 [i] 21:00 SHERLOCK: PŘÍZRAČNÁ NEVĚSTA 1 [i] 22:45 Vzkazy mrtvých I. 6 [i] 23:55 Od soumraku do úsvitu II. 7 [i] 00:55 SHERLOCK: PŘÍZRAČNÁ NEVĚSTA 1 [i] 02:40 Od soumraku do úsvitu II. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (19. Řada): Stany s plátěnými stěnami/dýmky míru/kanony 3 [i] 05:35 Jak se to dělá (12. Řada): Motory pro motocykly 13 [i] 06:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada): (4. Díl) 4 [i] 06:50 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Nože, tašky na surfboardy a ploty 9 [i] 07:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): McLaren 650S 18 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Leeds 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Malý Roy 30 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Přichází změna 12 [i] 09:05 Zlatá horečka (6. Řada): Zamrzlá výplata 18 [i] 09:55 Dvojí přežití (4. Řada): Nebezpečné duny 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Velký červený Cadillac, 2. část 18 [i] 11:40 Rození obchodníci (3. Řada): Lancia Delta Integrale - Prvi dio 9 [i] 12:05 Rození obchodníci (3. Řada): Lancia Delta Integrale - Drugi dio 10 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada): (5. Díl) 5 [i] 13:30 Parádní motorky (1. Řada): (4. Díl) 4 [i] 14:25 Parádní motorky (1. Řada): (5. Díl) 5 [i] 15:20 Parádní motorky (1. Řada): (6. Díl) 6 [i] 16:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): McLaren 650S 18 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Leeds 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Malý Roy 30 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Přichází změna 12 [i] 18:05 Rození obchodníci (3. Řada): Range Rover - Prvi dio 11 [i] 18:30 Rození obchodníci (3. Řada): Range Rover - Drugi dio 12 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada): (9. Díl) 9 [i] 19:30 Jak se to dělá (19. Řada): Trávníky/sušené hovězí maso/kuželky na bowling 5 [i] 20:00 Nejhorší na světě (1. Řada): Výpravy 3 [i] 21:00 Vražedná pole (1. Řada): (7. Díl) 7 [i] 22:00 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Návrat marnotratné dcery 8 [i] 23:00 Záhadná Země (2. Řada): Tajemství nebezpečné hory 2 [i] 00:00 Pod palbou (1. Řada): Válečné příběhy 4 [i] 01:00 Nejtěžší vojenská povolání (1. Řada): Vytrvalost 4 [i] 01:50 Nejhorší na světě (1. Řada): Výpravy 3 [i] 02:40 Vražedná pole (1. Řada): (7. Díl) 7 [i] 03:30 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Návrat marnotratné dcery 8 [i] 04:20 Rození obchodníci (8. Řada): Range Rover 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Radka Balaše [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak II [i] 09:55 Kufr [i] 10:45 Elegán ve fraku [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 Tak neváhej a toč speciál [i] 15:45 Reportéři ČT [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Četníci z Luhačovic: Zpěvačka [i] 21:25 13. komnata Heleny Rytířové [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Všechnopárty [i] 22:50 Silvestrovský koktejl [i] 23:45 Případy detektiva Murdocha IX [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Objektiv [i] 01:25 Toulavá kamera [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:30 Hobby naší doby [i] 04:55 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Příběhy předmětů [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Na křídlech kondora andského [i] 09:55 Postřehy odjinud [i] 10:00 S kuchařem kolem světa: Kambodža [i] 10:55 Divoká Patagonie: Horko a prach [i] 11:50 Až na konec antického světa [i] 12:20 Moták pochop [i] 12:30 Chcete mě? [i] 12:55 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 13:15 České himálajské dobrodružství: Lhoce, Mt. Everest [i] 14:15 GEN - Galerie elity národa [i] 14:30 Ztraceni v Česku: Katastrofa 6/6 [i] 15:10 Reportáž z Aleutských ostrovů [i] 16:00 Poslední tajemství Třetí říše II.: Záhadný Hess [i] 16:50 Velká vlastenecká válka II.: Kyjev 1941 [i] 17:40 Podzemní Čechy: Za bohatstvím do hlubin 2/10 [i] 18:05 Krásy evropského pobřeží: Francouzská riviéra [i] 18:15 Gomera [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Divnopis [i] 19:00 Evropa dnes [i] 19:20 Na pomoc životu - cévní mozková příhoda [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Záhady zvířecích shromáždění [i] 21:00 Jak vytvořit planetu 2/2 [i] 22:05 Sbohem buď, lásko má [i] 23:40 Jméno růže [i] 01:45 Vesnicopis [i] 02:05 Chcete je? [i] 02:10 Folklorika [i] 02:40 Řezbářské vandrování [i] 03:05 Ta naša kapela [i] 03:30 Vladimír Morávek, režisér [i] 03:45 Na moll [i] 04:30 Uchem jehly [i] 04:55 Soukromé století: Tatíček a Lili [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:45 Ulice 3194 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: To jsem se krásně rozčílila ! 714 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa XII 11 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Letíme! 100 [i] 14:05 Mentalista VI: Tajemný flash disk 10 [i] 15:00 Mentalista VI: Bílá linka 11 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VIII: Vzdor 15 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3195 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Osamělý jezdec [i] 23:10 Riddick [i] 01:35 Mentalista VI: Tajemný flash disk 10 [i] 02:20 Mentalista VI: Bílá linka 11 [i] 03:05 Dva a půl chlapa XII 11 [i] 03:25 Prásk [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě: Letíme! 100 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy I: Atlas 6 [i] 06:40 Nexo Knights: Královský turnaj [i] 07:10 Nexo Knights: Monster šéf [i] 07:50 M*A*S*H 96 [i] 08:45 M*A*S*H 97 [i] 09:20 Jake a tlusťoch II: Okouzlený 4 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Láska navzdory celému světu [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch II: Proč se nemůžeš chovat slušně? 5 [i] 13:20 Komisař Rex V: Děti na útěku 13 [i] 14:25 Komisař Rex V: Bratrovražda 14 [i] 15:35 Castle na zabití III: Kouzla a čáry 12 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Žárlivý otec [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav II: Mazací služba 8 [i] 21:40 Divočina [i] 00:10 Castle na zabití III: Kouzla a čáry 12 [i] 01:05 Soudní síň: Žárlivý otec [i] 01:50 Rosamunde Pilcher: Láska navzdory celému světu [i] 03:40 Komisař Rex V: Děti na útěku 13 [i] 04:30 Komisař Rex V: Bratrovražda 14 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Chlapi neplačú [i] 06:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:15 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 7/22 [i] 08:35 Mike a Molly [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Mike a Molly [i] 11:00 Zakázaná láska 126/158 [i] 12:15 Vymenené životy 213-214 [i] 14:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:40 Chlapi neplačú [i] 16:45 Skrytá vášeň 49-50/188 [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Mentalista [i] 20:30 Júlia a dôstojník [i] 22:30 Bostonské vraždy V. 7-8/18 [i] 00:20 Smrtiaca hrozba [i] 02:15 Priatelia [i] 02:55 Hriešnici IV. 12/12 [i] 03:50 Bostonské vraždy V. 7-8/18 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 18 [i] 06:00 Až po vás [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů [i] 12:45 Tut 1 3 [i] 14:20 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 14:50 Touha zvítězit [i] 17:00 1911: Pád poslední říše [i] 18:45 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů [i] 20:30 Agent z Panamy [i] 22:20 Pytel kostí 1 1