TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 Baby boom [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Susedské prípady [i] 13:00 Mentalista V. 3-4/22 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 22:40 Hviezdna párty [i] 23:40 Kávomat - Miestny úrad Hodrušany [i] 00:25 Top aplikácie [i] 00:40 Dva a pol chlapa VI. [i] 01:30 Šiesty zmysel III. 3/13 [i] 02:20 Mentalista V. 3-4/22 [i] 04:05 Baby boom [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Duel [i] 06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:10 Počasie [i] 07:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Národný park Cévennes [i] 09:05 Zátoka nádejí III. 6/12 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Nutkanie vraždiť [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta III. 6/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Regionálny park Luberon [i] 16:55 Zátoka nádejí III. 7/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Včera sme si boli cudzí [i] 21:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XV.: Vrcholná zrada 13/24 [i] 22:40 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XV.: Bezprizorné dieťa 14/24 [i] 23:25 Diagnóza: Vražda: Nutkanie vraždiť [i] 00:10 Správna Agáta III. 6/13 [i] 00:55 Včera sme si boli cudzí [i] 02:20 Slovensko v obrazoch [i] 02:45 Svet v obrazoch [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:40 Občan za dverami [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Tradičná medicína vo svete II.: Malawi - liečitelia z hôr [i] 06:30 Zlatobránsky pamätníček [i] 07:10 Máša a medveď II [i] 07:15 Garfield III. [i] 07:30 Kniha džunglí II. [i] 07:40 Šmolkovia [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - REAP WHAT YOU SOW [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 10:00 Chlapec do náručia: Škriatok z rozprávky [i] 11:00 Prázdninové detské vysielanie: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:10 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:20 Pa a Pi [i] 11:30 Obedníček: Blyskáčik a Hromotĺk [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PEČENÁ BROSKYŇA [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 Bežkopotulky [i] 12:40 Svet (ne)ticha [i] 13:30 Život zvierat: Správanie pre život [i] 14:30 Kinorama [i] 15:00 Medailón Hany Meličkovej [i] 15:25 Rómsky magazín [i] 15:55 Tradičná medicína vo svete II.: Austrália - lietajúci lekári [i] 16:20 Test magazín: Sterilizovaný hrášok v konzerve [i] 16:30 Energetika [i] 16:45 Národnostné správy [i] 17:00 Severské lyžovanie – MS 2017 [i] 18:35 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk [i] 18:40 Lilin ostrov pokladov [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - REAP WHAT YOU SOW [i] 18:55 Šmolkovia [i] 19:05 Kniha džunglí II. [i] 19:15 Poštár Pat II [i] 19:30 Garfield III. [i] 19:45 Mám rád školu [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Moja diagnóza: Nový mechúr od robota [i] 20:45 Futbal - Európska liga [i] 23:00 VAT [i] 23:25 Polícia [i] 23:40 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Zipsovanie vozidiel [i] 23:45 Mesiačiky [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Národnostné správy [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:45 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:35 POLICAJTI V AKCII [i] 10:40 DEDIČSTVO: Pravda z minulosti 34/34 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 Stratené duše III. 6 [i] 13:55 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:30 DVOJIČKY [i] 00:25 Agentka bez minulosti V. – PREMIÉRA 6 [i] 01:20 Biele goliere V. 4 [i] 02:10 NOVINY TV JOJ 02:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Už dosť, šéfe! X. 7 [i] 05:55 Štyri svadby IV. 11 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 12 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Kosti 11 [i] 09:50 Agentka bez minulosti V. 5 [i] 11:05 Prvé oddelenie 19 [i] 11:30 Už dosť, šéfe! X. 8 [i] 12:45 Nové bývanie [i] 13:35 Profesionáli II. 15 [i] 14:25 Simpsonovci XVIII. 10,11 [i] 15:20 Ninja Factor III. 17,18 [i] 16:20 Dovidenia, stará mama! 8 [i] 17:10 Simpsonovci XVIII. 12,13 [i] 18:10 Kosti 12 [i] 19:00 Fórky, vtipky XXIV. [i] 19:10 TIPOS INFO [i] 19:20 Profesionáli II. 16 [i] 20:35 Bod zlomu [i] 23:10 Plne naložení 5,6/6 [i] 00:10 Hviezdna brána: Atlantída II. 2 [i] 01:10 Zákon gangu VII. 11 [i] 02:35 Profesionáli II. 16 [i] 03:15 Plne naložení 5,6/6 [i] 04:00 Zákon gangu VII. 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Kráska a zvíře III. 12 [i] 08:15 Království III. 6 [i] 09:10 Medium Iii. 19 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 8 [i] 11:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 9 [i] 12:10 Království III. 6 [i] 13:05 Kráska a zvíře III. 12 [i] 14:05 Medium Iii. 19 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 9 [i] 16:05 Království III. 7 [i] 17:00 Kráska a zvíře III. 13 [i] 18:00 Medium Iii. 20 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 10 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 11 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba X. 21 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 21 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 22 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 23 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba X. 21 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba X. 21 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (19. Řada): Cínové čutory/bramborový salát/vodíkové palivové články 2 [i] 05:35 Jak se to dělá (12. Řada): Eskalátory 12 [i] 06:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada): (3. Díl) 3 [i] 06:50 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Měděné hrnce, šaty a silnice 8 [i] 07:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Zenvo ST 1 17 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Gwent 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Na kordy 29 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Nezvaní škůdci 11 [i] 09:05 Zlatá horečka (6. Řada): Oregonské zlato 17 [i] 09:55 Dvojí přežití (4. Řada): Konec v nedohlednu, 2. část 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Velký červený Cadillac, 1. část 17 [i] 11:40 Rození obchodníci (3. Řada): VW Type 25 - Prvi dio 7 [i] 12:05 Rození obchodníci (3. Řada): VW Type 25 - Drugi dio (8. [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada): (4. Díl) 4 [i] 13:30 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada): (4. Díl) 4 [i] 14:25 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada): (5. Díl) 5 [i] 15:20 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada): (6. Díl) 6 [i] 16:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Zenvo ST 1 17 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Gwent 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Na kordy 29 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Nezvaní škůdci 11 [i] 18:05 Rození obchodníci (3. Řada): Lancia Delta Integrale - Prvi dio 9 [i] 18:30 Rození obchodníci (3. Řada): Lancia Delta Integrale - Drugi dio 10 [i] 19:00 Jak to dělají? 8 [i] 19:30 Jak se to dělá (19. Řada): Lovecké návnady/konzervovaná rajčata/lasa 4 [i] 20:00 Boj o nemovitosti (1. Řada): Klid 7 [i] 20:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Scott se synem 8 [i] 21:00 Likvidátor (4. Řada): Na cestách - varovné znamení 33 [i] 21:30 Likvidátor (4. Řada): Na cestách - Taková malá výstřednost 34 [i] 22:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): (1. Díl) 1 [i] 22:30 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): (2. Díl) 2 [i] 23:00 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Drtivý úder 7 [i] 23:30 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nejhorší plány 8 [i] 00:00 Pouliční psanci (3. Řada): (15. Díl) 15 [i] 00:55 Odpadlická autodílna (2. Řada): Boj s katastrofou 1 [i] 01:50 Boj o nemovitosti (1. Řada): Klid 7 [i] 02:15 Boj o nemovitosti (1. Řada): Scott se synem 8 [i] 02:40 Likvidátor (4. Řada): Na cestách - varovné znamení 33 [i] 03:05 Likvidátor (4. Řada): Na cestách - Taková malá výstřednost 34 [i] 03:30 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): (1. Díl) 1 [i] 03:55 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): (2. Díl) 2 [i] 04:20 Rození obchodníci (8. Řada): Mini Moke 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak II [i] 09:50 Kufr [i] 10:40 Pošta pro tebe [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 Syn [i] 15:00 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:55 Kojak II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Škoda lásky [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:25 Gejzír [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 22:55 Na stopě [i] 23:20 Taggart [i] 01:30 AZ-kvíz [i] 02:00 Žiješ jenom 2x [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zapomenuté výpravy: Expedice [i] 05:25 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 České himálajské dobrodružství: Lhoce, Mt. Everest [i] 10:00 Cestománie [i] 10:30 Sen o lázních [i] 10:45 Deníky 1. světové války 2/4 [i] 11:40 Souvislosti Jana Pokorného [i] 12:40 Křesťanský magazín [i] 13:05 Na pomoc životu - cévní mozková příhoda [i] 13:25 Chcete je? [i] 13:30 Skvosty britského muzea 3/3 [i] 14:25 Poslední tajemství Třetí říše II.: Záhadný Hess [i] 15:15 Zapomenuté výpravy: Dvanáct koní na Aljašku [i] 15:40 Soukromé století: Tatíček a Lili [i] 16:35 Velký, větší, největší: Jaderná ponorka Pennsylvania [i] 17:25 Do neznáma 14/39 [i] 17:50 Do neznáma: S kůží na trh 15/39 [i] 18:15 Národní klenoty II [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 19:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:25 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Kambodža [i] 21:05 Cestománie [i] 21:35 Modrá krev: Lobkowiczové [i] 22:30 Hra o jablko [i] 00:00 Queer: Hry bez hranic [i] 00:30 Město žen VI: Nové výzvy 11/13 [i] 00:50 Doktoři 2/8 [i] 01:35 Náš venkov: Zbyla jen muzika [i] 02:00 Dvě setkání s Věrou Kunderovou [i] 02:20 Spolek pro muzeum [i] 02:50 Hraje vám... Sokolka [i] 03:20 Jan Saudek a Arnošt Goldflam o fotografii a kolem... [i] 03:35 Na moll aneb Písničky od Bolka [i] 04:10 Uchem jehly [i] 04:40 Případ pro ombudsmana [i] 04:55 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:45 Ulice 3193 [i] 09:40 Výměna manželek [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa XII 10 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Živá voda 99 [i] 14:05 Mentalista VI: Rudý John 8 [i] 15:00 Mentalista VI: Můj blankytný ráj 9 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VIII: Muž vejde do baru 14 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3194 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: To jsem se krásně rozčílila ! 714 [i] 21:35 Prásk [i] 22:10 Království ohně [i] 00:15 Mentalista VI: Rudý John 8 [i] 01:05 Mentalista VI: Můj blankytný ráj 9 [i] 01:45 Dva a půl chlapa XII 10 [i] 02:05 Robinsonův ostrov [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Živá voda 99 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy I: Duhový kaňon 5 [i] 06:35 Nexo Knights: Kniha posedlosti [i] 07:05 Nexo Knights: Královský turnaj [i] 07:50 M*A*S*H 95 [i] 08:45 M*A*S*H 96 [i] 09:15 Jake a tlusťoch II: Už se nikdy nebudu smát 3 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Dej, ať je to láska [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch II: Okouzlený 4 [i] 13:20 Komisař Rex V: Smrtící karta 11 [i] 14:25 Komisař Rex V: Teror po telefonu 12 [i] 15:35 Castle na zabití III: Nikky Heatová 11 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Kachličkáři [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 21:35 davinci [i] 22:30 Castle na zabití III: Nikky Heatová 11 [i] 23:20 Soudní síň: Kachličkáři [i] 00:15 Pekelná kuchyně XII 5 [i] 01:10 Rosamunde Pilcher: Dej, ať je to láska [i] 03:05 Komisař Rex V: Smrtící karta 11 [i] 03:50 Komisař Rex V: Teror po telefonu 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 6/22 [i] 08:35 Mike a Molly [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Mike a Molly [i] 10:55 Zakázaná láska 125/158 [i] 12:10 Vymenené životy 211-212 [i] 14:45 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:40 Chlapi neplačú [i] 16:50 Skrytá vášeň 47-48/188 [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Mentalista [i] 20:30 Vymenené životy 213-214 [i] 22:30 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 7/22 [i] 23:30 Hriešnici IV. 11-12/12 [i] 01:30 Priatelia [i] 02:20 Adela show [i] 03:55 Smotánka [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 13 [i] 06:30 McBride: Žena tří mužů [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Cadillac Records