Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 O 10 rokov mladší [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Susedské prípady [i] 13:00 Mentalista IV. 23-24/24 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Baby boom [i] 21:40 O 10 rokov mladší [i] 22:45 Rodinné prípady [i] 23:45 Dva a pol chlapa VI. [i] 00:40 Šiesty zmysel III. 1/13 [i] 01:35 Mentalista IV. 23-24/24 [i] 03:00 Šiesty zmysel III. 1/13 [i] 04:05 O 10 rokov mladší [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Test magazín: Sterilizovaný hrášok v konzerve [i] 07:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Cote - d´Or v Burgundsku [i] 09:05 Zátoka nádejí III. 4/12 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Láska zabíja [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta III. 4/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:30 Úžasné krajiny: Canal du Midi [i] 17:00 Zátoka nádejí III. 5/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:05 Doktorka Fosterová 4/5 [i] 23:00 Murdochove záhady I.: Tichá voda 7/13 [i] 23:50 Diagnóza: Vražda: Láska zabíja [i] 00:35 Správna Agáta III. 4/13 [i] 01:20 Doktorka Fosterová 4/5 [i] 02:10 Murdochove záhady I.: Tichá voda 7/13 [i] 03:00 Autosalón [i] 03:25 Dámsky klub [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Tradičná medicína vo svete II.: Reunion - kreolské bylinné čaje [i] 06:30 Zlatobránsky pamätníček [i] 07:10 Máša a medveď II [i] 07:15 Garfield III. [i] 07:30 Kniha džunglí II. [i] 07:40 Šmolkovia [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - OCHRANA PRÍRODY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Národnostný magazín: Poľský [i] 10:00 Chlapec do náručia: Staromódny príbeh [i] 11:00 Prázdninové detské vysielanie: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:10 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:20 Pa a Pi [i] 11:30 Obedníček: Blyskáčik a Hromotĺk [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - ORECHOVÁ SMAJLINA [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Bežkopotulky [i] 12:35 USA zhora [i] 13:05 Jozef Mistrík jazykovedec [i] 13:45 Jazyky [i] 14:10 Mária Ivanová-Šalingová [i] 14:35 Kinorama [i] 15:00 Mojich sedem divov: Stanislav Štepka [i] 15:35 Rusínsky magazín [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete II.: Filipíny - liečivé masáže [i] 16:30 Halali [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Ostrov múzeí v Berlíne-pokladnica Pruska, Nemecko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - OCHRANA PRÍRODY [i] 18:45 Šmolkovia [i] 18:55 Kniha džunglí II. [i] 19:10 Poštár Pat II [i] 19:25 Garfield III. [i] 19:35 Mám rád školu [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Ruské tajomstvá Prvej svetovej vojny: Priatelia-nepriatelia [i] 20:55 Rivali: Mandela verzus De Klerk [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Večera s Havranom: Veríme ešte médiam? [i] 23:40 Žingorov proces: Zrušenie rozsudku [i] 00:20 Žingorov proces: Oslobodenie spod viny [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i] 01:55 Správy a komentáre [i] 02:20 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 POLICAJTI V AKCII [i] 10:50 DEDIČSTVO: Oslava 32 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 Stratené duše III. 4 [i] 13:55 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Obecná škola [i] 23:00 Spackané plastické operácie 6 [i] 00:00 Agentka bez minulosti V. – PREMIÉRA 4 [i] 01:00 Biele goliere V. 2 [i] 02:00 KRIMI 02:20 NOVINY TV JOJ 03:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 03:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:25 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Nové bývanie [i] 05:55 Štyri svadby IV. 9 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 10 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Kosti 9 [i] 09:50 Agentka bez minulosti V. 3 [i] 11:05 Prvé oddelenie 17 [i] 11:30 Už dosť, šéfe! X. 6 [i] 12:50 Nové bývanie [i] 13:35 Profesionáli II. 13 [i] 14:25 Simpsonovci XVIII. 6,7 [i] 15:20 Ninja Factor USA IV. 24/24 [i] 17:15 Simpsonovci XVIII. 8,9 [i] 18:10 Kosti 10 [i] 19:15 TIPOS INFO [i] 19:20 Profesionáli II. 14 [i] 20:35 Spojenec [i] 22:55 Fakty a fikcie 11,12/12 [i] 01:00 Hviezdna brána: Atlantída 20/20 [i] 01:55 Zákon gangu VII. 9 [i] 02:55 Profesionáli II. 14 [i] 03:40 Fakty a fikcie 11,12/12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Kráska a zvíře III. 10 [i] 08:20 Království III. 4 [i] 09:15 Medium Iii. 17 [i] 10:15 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 4 [i] 11:15 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 5 [i] 12:15 Království III. 4 [i] 13:10 Kráska a zvíře III. 10 [i] 14:05 Medium Iii. 17 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 5 [i] 16:05 Království III. 5 [i] 17:00 Kráska a zvíře III. 11 [i] 18:00 Medium Iii. 18 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 6 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 7 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 5 [i] 21:55 Myšlenky zločince XI. 6 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba X. 20 [i] 23:45 Medium I. 2 [i] 00:40 Myšlenky zločince XI. 5 [i] 01:35 Myšlenky zločince XI. 6 [i] 02:20 Námořní vyšetřovací služba X. 20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (16. Řada): (13. Díl) 13 [i] 05:35 Jak se to dělá (12. Řada): Karavany 10 [i] 06:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada): (1. Díl) 1 [i] 06:50 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Trofeje, kytary 6 [i] 07:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Porsche 918 Spider 15 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Kent 5 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Donův svět 27 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Studená vlna 9 [i] 09:05 Zlatá horečka (6. Řada): I přes mrtvoly 15 [i] 09:55 Dvojí přežití (3. Řada): Sestup z mlžné hory 11 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Cutlass Lowrider, 1. část 15 [i] 11:40 Rození obchodníci (3. Řada): Mercedes Cosworth - Prvi dio 3 [i] 12:05 Rození obchodníci (3. Řada): Mercedes Cosworth - Drugi dio 4 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada): (2. Díl) 2 [i] 13:30 Lovci odpadu (7. Řada): (7. Díl) 7 [i] 14:25 Lovci odpadu (7. Řada): (8. Díl) 8 [i] 15:20 Lovci odpadu (7. Řada): (9. Díl) 9 [i] 16:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Porsche 918 Spider 15 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Kent 5 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Donův svět 27 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Studená vlna 9 [i] 18:05 Rození obchodníci (3. Řada): Porsche 928 - Prvi dio 5 [i] 18:30 Rození obchodníci (3. Řada): Porsche 928 - Drugi dio 6 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada): (6. Díl) 6 [i] 19:30 Jak se to dělá (19. Řada): Cínové čutory/bramborový salát/vodíkové palivové články 2 [i] 20:00 Zlatá horečka (7. Řada): Vzpoura 4 [i] 21:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (1. Řada): Srdce temnoty 4 [i] 22:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (3. Řada): (2. Díl) 2 [i] 23:00 Ed Stafford: do neznáma (1. Řada): Západní Papua 2 [i] 00:00 Muži Yukonu (5. Řada): Na pokraji 7 [i] 00:55 Na pokraji Aljašky (2. Řada): (7. Díl) 7 [i] 01:50 Zlatá horečka (7. Řada): Vzpoura 4 [i] 02:40 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (1. Řada): Srdce temnoty 4 [i] 03:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem (3. Řada): (2. Díl) 2 [i] 04:20 Rození obchodníci (7. Řada): Subaru Impreza WRX 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak II [i] 10:00 Kufr [i] 10:45 Silvestrovský koktejl [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 Blondýna [i] 14:55 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:55 Kojak II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dobrodružství kriminalistiky [i] 20:50 Dobrodružství kriminalistiky [i] 21:40 Hercule Poirot [i] 23:14 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 23:15 Motiv IV [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:30 13. komnata Radka Balaše [i] 00:55 Banánové rybičky [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Žiješ jenom 2x [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Kočka není pes [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy IV 3/3 [i] 10:00 Divoká Patagonie: Horko a prach [i] 10:50 Na plovárně s Andrewem McKee [i] 11:15 Stavby, povodně a rekonstrukce v historii Karlova mostu [i] 11:45 Krásy evropského pobřeží: Ostrov barev [i] 11:50 Nedej se [i] 12:45 Chcete je? [i] 12:50 Příběhy předmětů [i] 13:20 Soukromé století: Král Velichovek [i] 14:15 Deníky 1. světové války 2/4 [i] 15:05 Poslední tajemství Třetí říše II.: Záhadný Hess [i] 16:00 Heydrich - konečné řešení: Ticho, které neléčí 25/44 [i] 16:25 Modrá krev: Sternbergové [i] 17:20 Na křídlech kondora andského [i] 18:15 Na cestě po argentinské Saltě [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vínečko III 1/8 [i] 19:20 Vesnicopis [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka II.: Kyjev 1941 [i] 21:00 Mendel - otec genetiky [i] 21:55 Vláda: Zákonem ať je zbudována zem 22/30 [i] 22:55 Letecké katastrofy: Neštěstí na [i] 23:40 Město žen VI: Nové výzvy 11/13 [i] 00:05 Jak najít lásku přes internet [i] 00:55 České himálajské dobrodružství: K2, Broad Peak [i] 01:55 Dálniční kostely [i] 02:15 Pantáta maléř [i] 02:40 Po stopách pojízdné prodejny [i] 03:00 Miloslav Chlupáč, sochař [i] 03:15 Pozemšťané, koho budete volit? [i] 03:55 Případ pro ombudsmana [i] 04:15 Na moll [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Ulice 3191 [i] 10:00 Specialisté: Poslední blues 6 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa XII 8 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Skvěle líbám i žehlím 97 [i] 14:05 Mentalista VI: Rudý pořadník 4 [i] 15:00 Mentalista VI: Rudé tetování 5 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VIII: Nábor 12 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3192 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Promiň, tohle ne! 713 [i] 21:35 Víkend [i] 22:35 Kriminálka: Oddělení kybernetiky 5 [i] 23:30 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVI: Rodičovská noční můra 22 [i] 00:25 Mentalista VI: Rudý pořadník 4 [i] 01:15 Mentalista VI: Rudé tetování 5 [i] 01:55 Dva a půl chlapa XII 8 [i] 02:15 Robinsonův ostrov [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Skvěle líbám i žehlím 97 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy I: Cesta na Deimos 3 [i] 06:40 Nexo Knights: Zpátky do školy [i] 07:10 Nexo Knights: Chamtivost je fajn [i] 07:55 M*A*S*H 93 [i] 08:50 M*A*S*H 94 [i] 09:20 Jake a tlusťoch II: Kéž bys tu byl 1/2 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Odkaz lásky [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch II: Kéž bys tu byl 2/2 [i] 13:20 Komisař Rex V: Štvanice 7 [i] 14:25 Komisař Rex V: Sisi 8 [i] 15:35 Castle na zabití III: Blízká setkání vražedného druhu 9 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Držgrešle [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 V.I.P. vraždy: Tvrdší než diamant 6 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:35 Castle na zabití III: Blízká setkání vražedného druhu 9 [i] 23:25 Soudní síň: Držgrešle [i] 00:20 Pekelná kuchyně XII 3 [i] 01:15 Rosamunde Pilcher: Odkaz lásky [i] 03:05 Komisař Rex V: Štvanice 7 [i] 03:50 Lilly Schönauer: Odbočka ke štěstí [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 4/22 [i] 08:30 Mike a Molly [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Mike a Molly [i] 10:50 Zakázaná láska 123/158 [i] 12:10 Vymenené životy 207-208 [i] 14:45 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:40 Chlapi neplačú [i] 16:45 Skrytá vášeň 43-44/188 [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Mentalista [i] 20:30 Vymenené životy 209-210 [i] 22:40 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 5/22 [i] 23:40 Hriešnici IV. 7-8/12 [i] 01:45 Mike a Molly [i] 02:00 Priatelia [i] 03:20 Smotánka [i] 04:20 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 25 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 10 [i] 06:30 Nezvaný host [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 A tak jsem si vzal řeznici [i] 12:45 7 trpaslíků [i] 14:15 Otevřené srdce [i] 15:50 Andy Summers - Autobiografie [i] 17:15 Holka z předměstí [i] 18:55 Velký Buck Howard [i] 20:30 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i] 22:15 Zachraňte generála Yanga [i] 00:00 Bílá pomsta [i] 02:20 Richard III