TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 Svokra [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Susedské prípady [i] 13:00 Mentalista IV. 21-22/24 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Divoký Zapadákov [i] 21:40 Kredenc [i] 22:10 Kávomat - Miestny úrad Hodrušany [i] 22:50 Mama I. 5-6/22 [i] 23:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 25/25 [i] 00:50 Mentalista IV. 21-22/24 [i] 02:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 25/25 [i] 03:00 Mama I. 5-6/22 [i] 03:55 Svokra [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Ostrov Belle-Ile-en Mer [i] 09:05 Zátoka nádejí III. 3/12 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vrah na úteku 2. [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta III. 3/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:30 Úžasné krajiny: Cote - d´Or v Burgundsku [i] 17:00 Zátoka nádejí III. 4/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Protiklady sa priťahujú [i] 21:55 Reportéri [i] 22:30 Sanitka II. 7/13 [i] 23:25 Diagnóza: Vražda: Vrah na úteku 2. [i] 00:10 Správna Agáta III. 3/13 [i] 00:55 Protiklady sa priťahujú [i] 02:25 Reportéri [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:25 Slovensko v obrazoch [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 História baníctva na strednom Slovensku [i] 06:30 Zlatobránsky pamätníček [i] 07:10 Máša a medveď II [i] 07:15 Fidlibum [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SMAJLIZÁHRADA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Tempo [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Polícia [i] 10:10 Jazdi hlavou: 4x4 [i] 10:15 Jubilejné spomienky [i] 10:50 Muziky z Podpoľania [i] 11:00 Prázdninové detské vysielanie: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:10 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:20 Pa a Pi [i] 11:30 Obedníček: Blyskáčik a Hromotĺk [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PSÍ SMAJLICHRUM [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Bežkopotulky [i] 12:40 Orientácie [i] 13:05 Generácia [i] 13:35 Televízny klub nepočujúcich [i] 14:10 Park [i] 15:00 Mojich sedem divov: Luboš Perek [i] 15:30 Národnostný magazín: Poľský [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete II.: Reunion - kreolské bylinné čaje [i] 16:30 Autosalón [i] 16:55 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Lesná zver [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Air a Ténéré-krajina nikoho v piesku a skalách, Niger [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SMAJLIZÁHRADA [i] 18:45 Šmolkovia [i] 18:55 Kniha džunglí II. [i] 19:10 Poštár Pat II [i] 19:25 Garfield III. [i] 19:35 Mám rád školu [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Katka [i] 21:40 Gen.sk: Anton Heretik [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Svadba [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Správy a komentáre [i] 01:30 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 POLICAJTI V AKCII [i] 10:50 DEDIČSTVO: Podozrenie 31 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Stratené duše III. 3 [i] 13:50 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:30 SVET POD HLAVOU: Rodinná záležitosť [i] 00:35 Agentka bez minulosti V. – PREMIÉRA 3 [i] 01:35 Biele goliere V. 1/13 [i] 02:25 NOVINY TV JOJ 03:05 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 03:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Štyri svadby IV. 8 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 9 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Jedinečné letisko v Dubaji 7 [i] 09:50 Vraždy v Midsomeri XIII. 3 [i] 12:05 Prvé oddelenie 16 [i] 12:50 Nové bývanie [i] 13:35 Profesionáli II. 12 [i] 14:35 Fórky, vtipky XXIII. [i] 15:25 Ninja Factor USA IV. 23 [i] 16:25 Dovidenia, stará mama! 6 [i] 17:10 Simpsonovci XVIII. 6,7 [i] 18:10 Kosti 9 [i] 19:20 Profesionáli II. 13 [i] 20:35 SVET POD HLAVOU: Rodinná záležitosť 8 [i] 21:35 Dr. Dokonalý: Znamienko krásy 5 [i] 22:30 Oktagon MMA [i] 23:00 Tranz [i] 01:10 Hviezdna brána: Atlantída 19 [i] 02:25 Profesionáli II. 13 [i] 02:45 Ninja Factor USA IV. 23 [i] 03:35 DEDIČSTVO: Podozrenie 31 [i] 04:25 INKOGNITO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:40 Kráska a zvíře III. 9 [i] 08:35 Království III. 3 [i] 09:30 Medium Iii. 16 [i] 10:25 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 2 [i] 11:25 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 3 [i] 12:25 Království III. 3 [i] 13:20 Kráska a zvíře III. 9 [i] 14:15 Medium Iii. 16 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 3 [i] 16:10 Království III. 4 [i] 17:05 Kráska a zvíře III. 10 [i] 18:00 Medium Iii. 17 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 4 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 5 [i] 21:00 Jak prosté V. 2 [i] 22:00 Profil zločinu VI. 3 [i] 23:10 Ncis: New Orleans Ii. 24 [i] 00:10 Exmanželka za odměnu 1 [i] 02:10 Jak prosté V. 2 [i] 02:55 Profil zločinu VI. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Ami 6 [i] 06:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada): (13. Díl) 13 [i] 06:50 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Diamanty, obklady, plechovky na sušenky 5 [i] 07:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Superperformance GT40 14 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Ipswich 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Ursula tě nemá moc v lásce 26 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Scott se synem 8 [i] 09:05 Zlatá horečka (6. Řada): Hora za milion dolarů 14 [i] 09:55 Dvojí přežití (3. Řada): Vysoko ve Skalistých horách 10 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Super dodávka G10 z roku 1976 14 [i] 11:40 Rození obchodníci (3. Řada): Mazda MX-5 - Prvi dio 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (3. Řada): Mazda MX-5 - Drugi dio 2 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada): (1. Díl) 1 [i] 13:30 Berte to jako varování (1. Řada): Nejlepší klipy 7 [i] 14:25 Berte to jako varování (2. Řada): Odvážlivci 3 [i] 15:20 Berte to jako varování (2. Řada): Králové zkázy 1 [i] 16:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Superperformance GT40 14 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Ipswich 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Ursula tě nemá moc v lásce 26 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Scott se synem 8 [i] 18:05 Rození obchodníci (3. Řada): Mercedes Cosworth - Prvi dio 3 [i] 18:30 Rození obchodníci (3. Řada): Mercedes Cosworth - Drugi dio 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada): (5. Díl) 5 [i] 19:30 Jak se to dělá (19. Řada): Vidle/karamely/formy na bábovky 1 [i] 20:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada): (3. Díl) 3 [i] 21:00 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Matt 8 [i] 22:00 Zlatá horečka (7. Řada): Vzpoura 4 [i] 23:00 Muži Yukonu (5. Řada): Poslední zásah 8 [i] 00:00 Povstalecké zlato (1. Řada): Poklad u Chester 2 [i] 00:55 Zlato z Beringova moře (5. Řada): (19. Díl) 19 [i] 01:50 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada): (3. Díl) 3 [i] 02:40 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Matt 8 [i] 03:30 Zlatá horečka (7. Řada): Vzpoura 4 [i] 04:20 Rození obchodníci (7. Řada): Volvo P1800s 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Rovnováha [i] 10:00 168 hodin [i] 10:30 Četníci z Luhačovic: Padělek [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:50 Kojak II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Svět pod hlavou: Rodinná záležitost 8/10 [i] 21:05 Čtvrtá hvězda: Transformace 2/12 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 22:10 Legendy kriminalistiky: Vražda nadvakrát [i] 22:45 Na stopě [i] 23:10 Kriminalista [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Kalendárium [i] 00:50 GEN - Galerie elity národa [i] 01:05 Kde bydlely princezny [i] 01:25 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Sváteční slovo geologa a spisovatele Václava Cílka [i] 02:00 Všechnopárty [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Modrá krev: Sternbergové [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Namibie, země nedotčené přírody [i] 09:55 Newyorské mosty [i] 10:50 Ztraceni v Česku: Katastrofa 6/6 [i] 11:30 Podzemní Čechy: Za bohatstvím do hlubin 2/10 [i] 11:55 Babylon [i] 12:25 Na pomoc životu - astma [i] 12:45 Cesty víry: Chaim znamená život [i] 13:10 Klíč [i] 13:40 Československý filmový týdeník 1967 1135/2379 [i] 13:50 Zapomenuté výpravy: Expedice [i] 14:15 Skvosty britského muzea 2/3 [i] 15:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:40 Poslední orangutani na Sumatře [i] 16:35 Letecké katastrofy: Neštěstí na [i] 17:20 Deníky 1. světové války 2/4 [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy předmětů [i] 19:20 Poutní místa: Blatnice pod Svatým [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Apokalypsa: 1. světová válka: Strach 2/5 [i] 21:00 Velký, větší, největší: Jaderná ponorka Pennsylvania [i] 21:55 Jméno růže [i] 00:05 Rio Lobo [i] 01:55 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 02:15 Queer: Hidžra v Praze [i] 02:45 Církev ve svobodě [i] 03:05 Karel Pavlištík - kořeny i křídla [i] 03:30 Cesty [i] 03:45 Komunita [i] 04:10 Uchem jehly [i] 04:35 Rajko Doleček a jeho nebezpečný svět [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Ulice 3190 [i] 10:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa XII 7 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Dvacet minut lásky 96 [i] 14:05 Mentalista VI: Rudý pták s černými křídly 2 [i] 15:00 Mentalista VI: Svatba v rudém 3 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VIII: Lodě v noci 11 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3191 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Specialisté: Poslední blues 6 [i] 21:15 Robinsonův ostrov [i] 22:20 Kriminálka: Oddělení kybernetiky 4 [i] 23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVI: Zneužitá spravedlnost 21 [i] 00:05 Mentalista VI: Rudý pták s černými křídly 2 [i] 01:00 Mentalista VI: Svatba v rudém 3 [i] 01:40 Dva a půl chlapa XII 7 [i] 02:00 Střepiny [i] 02:25 Áčko [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Dvacet minut lásky 96 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy I: Šampionát v rocket ballu 2 [i] 06:40 Nexo Knights: Moc a magie [i] 07:10 Nexo Knights: Zpátky do školy [i] 07:50 M*A*S*H 92 [i] 08:45 M*A*S*H 93 [i] 09:20 Jake a tlusťoch I: Rapsodie v modrém 23 [i] 10:20 Rosamunde Pilcher: Ať rozhodne srdce [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch II: Kéž bys tu byl 1/2 [i] 13:20 Komisař Rex V: Závěť 5 [i] 14:25 Komisař Rex V: Vraždící hračky 6 [i] 15:35 Castle na zabití III: Vrah na videu 8 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Boj o syna [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Sexuální bůh 83 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:50 Castle na zabití III: Vrah na videu 8 [i] 23:50 Soudní síň: Boj o syna [i] 00:40 Pekelná kuchyně XII 2 [i] 01:35 Rosamunde Pilcher: Ať rozhodne srdce [i] 03:30 Komisař Rex V: Závěť 5 [i] 04:15 Komisař Rex V: Vraždící hračky 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Doktorka Zoe IV. 7/10 [i] 08:30 Mike a Molly [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Mike a Molly [i] 10:55 Zakázaná láska 122/158 [i] 12:05 Inga Lindströmová: Ľadové srdce [i] 14:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:30 Chlapi neplačú [i] 16:35 Skrytá vášeň 41-42/188 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:30 Mentalista [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Vymenené životy 207-208 [i] 22:35 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 4/22 [i] 23:35 Hriešnici IV. 5-6/12 [i] 01:40 Priatelia [i] 02:25 Adela show [i] 03:35 Smotánka [i] 04:20 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Bratři Warnerové [i] 06:00 Nadějné vyhlídky [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Velký Buck Howard [i] 12:40 Bratři Warnerové [i] 13:45 Suprhrdina [i] 15:15 Vyletět z hnízda