TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:25 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:50 Tučniaky z Madagaskaru I. [i] 08:15 Harry Potter a Polovičný princ [i] 11:20 10 000 pred Kristom [i] 13:25 CHART SHOW [i] 15:30 Dobre vedieť! [i] 16:40 Hviezdna párty [i] 17:50 Divoký Zapadákov [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Equalizer [i] 23:10 Tokarev [i] 01:15 Equalizer [i] 03:25 Tokarev [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Primáška [i] 05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Počasie [i] 06:30 Lilin ostrov pokladov [i] 06:35 Šmolkovia [i] 06:50 Kniha džunglí II. [i] 07:00 Poštár Pat II [i] 07:15 Levík Raa Raa: Tichučký smiech [i] 07:25 Požiarnik Sam IX [i] 07:40 Malý Mikuláš: Choroba [i] 07:50 Garfield III. [i] 08:05 Ako si vycvičiť drakov: Keď udrie blesk [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Arabela sa vracia 10/26 [i] 09:30 Autosalón [i] 09:50 Jazdi hlavou [i] 10:05 Čarovné miesta Zeme IV. [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút dvanásť [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie : Poirot: Nemý svedok [i] 15:20 Do zbrane, kuruci! [i] 17:00 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Tajné životy II. 4/13 [i] 21:20 Frankie a Johnny [i] 23:15 Agatha Christie : Poirot: Nemý svedok [i] 01:00 Do zbrane, kuruci! [i] 02:30 Frankie a Johnny [i] 04:30 Svet v obrazoch [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Bežkopotulky [i] 07:10 Slovenské hrady objektívom: Kremnický hrad objektívom Daniela Brogyányiho [i] 07:20 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Brusno. [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:45 Halali [i] 10:15 Test magazín [i] 10:25 Família [i] 10:55 Posledný krajec [i] 11:25 Biatlon - MS 2017: Preteky s hromadným štartom (ženy) [i] 12:30 Zjazdové lyžovanie - MS 2017 [i] 14:10 Orientácie [i] 14:40 Biatlon - MS 2017: Preteky s hromadným štartom (muži) [i] 15:35 Roxette - všetko sa začína tam, kde to končí [i] 16:45 Hokej – Tipsport liga [i] 19:30 Blyskáčik a Hromotĺk [i] 19:35 Lilin ostrov pokladov [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Tichý Don [i] 22:05 Mimo zákona [i] 23:50 Bertha z dobytčiaku [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i] 02:05 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 PRÁZDNINY: Ploštice a lángoše 5 [i] 05:45 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:45 Arthur a Minimojovia [i] 09:55 NAŠI [i] 11:20 Neuveriteľné svetové talenty [i] 12:30 Absolventka [i] 14:20 Iron Man 3 [i] 17:00 15 MINÚT. KUCHÁR A HOSTIA [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 23:00 Tranz [i] 01:10 3. svetová vojna [i] 02:50 KRIMI 03:15 NOVINY TV JOJ 03:50 15 MINÚT. KUCHÁR A HOSTIA [i] 04:25 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Štyri svadby IV. 7 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 8 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:45 Simpsonovci XVIII. 3,5 [i] 10:00 Ninja Factor USA IV. 21 [i] 11:00 Už ani slovo! [i] 13:15 Jazda 7 [i] 13:40 Sekundy pred katastrofou IV. 6/6 [i] 14:40 Letecké katastrofy XII. 7 [i] 15:50 Kráska a zviera [i] 17:35 3. svetová vojna [i] 19:35 Hoď svišťom 2 [i] 20:35 Pláž [i] 23:15 Resident Evil: Apokalypsa [i] 01:10 To bol zajtra žúr 2 [i] 03:00 Hoď svišťom 2 [i] 03:30 Vzdušné bojové súboje 5,6/6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:30 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 20 [i] 08:30 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 21 [i] 09:25 Ncis: New Orleans Ii. 24 [i] 10:25 Tým Škorpion II. 23 [i] 11:25 Tým Škorpion II. 24 [i] 12:20 Medium Iii. 21 [i] 13:20 Medium Iii. 22 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 22 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 23 [i] 16:15 Jak prosté IV. 17 [i] 17:15 Jak prosté IV. 18 [i] 18:10 Vzpomínky IV. 13 [i] 19:10 Tým Škorpion II. 23 [i] 20:05 Tým Škorpion II. 24 [i] 21:00 Exmanželka za odměnu 1 [i] 23:05 Myšlenky zločince XI. 19 [i] 00:05 Myšlenky zločince XI. 20 [i] 01:00 Celeste a Jesse navždy 1 [i] 02:40 Myšlenky zločince XI. 20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Obrovské vlaky (1. Řada): Austrálie ? vlak s cukrovou třtinou 2 [i] 06:00 Jak to dělají? (4. Řada): Lesní požáry/Auto výfuky/Orbitální stanice 1 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (2. Řada): (3. Díl) 3 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (3. Řada) 19 [i] 08:10 Rození obchodníci (13. Řada): 1988 Ford Mustang GT 5 [i] 09:05 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (2. Řada): Monstrózní Riviera 3 [i] 09:55 Zlatá horečka (6. Řada): Ostrov pokladů 6 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Sněhová bouře 5 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): (3. Díl) 3 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): (4. Díl) 4 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Figuríny 2 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Štěstěna 3 [i] 13:30 Likvidátor (3. Řada): Na velikosti záleží 2 [i] 13:55 Likvidátor (3. Řada): Podivné zboží 3 [i] 14:25 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Keels & Wheels 3 [i] 14:50 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Vy jste ten velký Gatsby? 10 [i] 15:20 Obnažená města (1. Řada): Přístavní město - Sydney 3 [i] 16:15 Zničená minulost (1. Řada): Záhady středověké katedrály 3 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Porsche 918 Spider 15 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Aston Martin Vanquish 16 [i] 18:05 Rození obchodníci (13. Řada): 1970 Ford Bronco 10 [i] 19:00 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Ami 6 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Kámen, nůžky, Skipper 3 [i] 21:00 Zlatá horečka (7. Řada): Frankensteinovy stroje 3 [i] 22:00 Dvojí přežití (6. Řada): (11. Díl) 11 [i] 23:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada): (4. Díl) 4 [i] 00:00 Z chlapce mužem (2. Řada): (9. Díl) 9 [i] 01:00 Stále naživu (1. Řada): Vylézt nebo zemřít 3 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Kámen, nůžky, Skipper 3 [i] 02:40 Zlatá horečka (7. Řada): Frankensteinovy stroje 3 [i] 03:30 Dvojí přežití (6. Řada): (11. Díl) 11 [i] 04:20 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada): (4. Díl) 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Po stopách hvězd [i] 06:50 Andula vyhrála [i] 08:15 Úsměvy Jana Přeučila [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:35 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O bílé paní [i] 14:05 Perly a růže [i] 14:35 Elegán ve fraku [i] 15:30 Území strachu [i] 17:10 Zlá krev: Osudy rodin Bornů, Nedobylů i 2/7 [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Bohéma: Dvojí tváře 6/6 [i] 21:50 168 hodin [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 22:25 Zastřený hlas [i] 00:00 Místo činu - Schimanski [i] 01:30 Bolkoviny [i] 02:25 Banánové rybičky [i] 02:55 Legendy kriminalistiky: Orlické vraždy [i] 03:25 Žiješ jenom 2x [i] 03:50 Sváteční slovo geologa a spisovatele Václava Cílka [i] 03:55 Hobby naší doby [i] 04:25 Pod pokličkou [i] 04:45 Na forbíně TM [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Do neznáma: Den poté 2/2 12/39 [i] 05:30 Do neznáma: V zákulisí hudby 13/39 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:50 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1967 1135/2379 [i] 09:10 Hledání ztraceného času: Všechny prezidentovy vozy [i] 09:30 Alpské lyžování: MS 2017 Švýcarsko [i] 11:25 Nedej se [i] 12:20 Chcete mě? [i] 12:45 Kočka není pes [i] 13:20 Sváteční slovo geologa a spisovatele Václava Cílka [i] 13:25 Křesťanský magazín [i] 13:50 Uchem jehly [i] 14:20 Cesty víry: Chaim znamená život [i] 14:45 Heydrich - konečné řešení: Ticho, které neléčí 25/44 [i] 15:15 Velká vlastenecká válka: Plán [i] 16:05 Na cestě po argentinské Saltě [i] 16:30 Jak vytvořit planetu 1/2 [i] 17:35 Národní klenoty II [i] 18:00 Ztraceni v Česku: Katastrofa 6/6 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Expedice [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Střelec [i] 21:45 Přelet nad kukaččím hnízdem [i] 23:55 Jak najít lásku přes internet [i] 00:45 Dr. No [i] 02:35 Doping a trest [i] 03:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:25 Babylon [i] 03:50 Návraty k divočině [i] 04:20 Starosta [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:05 Lišákoviny [i] 06:15 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 14 [i] 06:40 Monstra vs. Vetřelci 20 [i] 07:05 Avengers: Sjednocení II 6 [i] 07:30 Looney Tunes: Úžasná Show II 1 [i] 07:55 Tučňáci z Madagaskaru 8 [i] 08:20 Víkend [i] 09:20 Robinsonův ostrov [i] 10:20 Robinsonův ostrov [i] 11:20 Matilda [i] 13:10 Rande v Římě [i] 15:00 Kokosy v pralese [i] 17:05 Okrsek 49 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Líbáš jako ďábel [i] 22:35 Střepiny [i] 23:05 Běžící muž [i] 01:10 Con Air [i] 02:55 Áčko [i] 03:45 Kolotoč [i] 04:15 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Astro Boy I 1 [i] 06:55 Nexo Knights: Kniha naprostého zla [i] 07:25 Nexo Knights: Moc a magie [i] 07:55 M*A*S*H 91 [i] 08:35 M*A*S*H 92 [i] 09:10 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:40 Ohnivý kuře: Prodaná nevěsta 82 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:25 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:10 Jak se staví sen [i] 13:55 Bažanti jedou do Španělska [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru VII: Čarodějnice [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 TEMNÝ KRAJ: Hříšníci 2/2 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:25 Show Jana Krause [i] 23:35 Beowulf: Král barbarů [i] 01:45 Tři mušketýři I: Rebelka 7 [i] 02:50 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze světa. Už od roku 1995! [i] 03:25 Očima Josefa Klímy: Publicistická show [i] 04:05 Vraždy v Midsomeru VII: Čarodějnice [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Bolesti slávnych VI. 13/13 [i] 06:15 Emilie Richardsová: Stopy minulosti [i] 08:30 Taká obyčajná rodinka IV. [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Taká obyčajná rodinka IV. [i] 11:50 Druhá šanca [i] 14:00 Odložený prípad III. 1-2/23 [i] 15:55 Rosamunde Pilcherová: Sen jedného leta [i] 17:55 Spečatené bozkom [i] 20:00 Skutočný príbeh: Dovolenka v pekle [i] 22:00 Skutočný príbeh: Princezná a námorník [i] 23:50 Osudná chyba [i] 01:55 Skutočný príbeh: Dovolenka v pekle [i] 03:20 Skutočný príbeh: Princezná a námorník [i] 04:45 Odložený prípad III. 1/23 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 22 [i] 06:00 Big Screen 2 23 [i] 06:15 Země naděje [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Big Screen 2 24 [i] 11:20 Vdáš se, a basta! [i] 13:10 Nadějné vyhlídky [i] 15:20 Astronaut [i] 17:10 Země naděje [i] 19:00 Suprhrdina [i] 20:30 Krokodýl Dundee v Los Angeles [i] 22:05 Neporazitelný: Vykoupení [i] 23:45 Prokletí bohů [i] 01:35 Příběh mého syna [i] 03:35 Král bojovníků [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Biatlon [i] 06:00 Alpské lyžování [i] 07:30 Biatlon [i] 08:30 Zimní sporty [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:45 Biatlon [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 14:00 Alpské lyžování [i] 14:15 Biatlon [i] 15:30 Saně [i] 16:15 Saně [i] 17:00 Alpské lyžování [i] 18:30 Alpské lyžování [i] 19:00 Zimní sporty [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Alpské lyžování [i] 23:30 Alpské lyžování [i] 00:00 Biatlon [i] 00:30 Zimní sporty [i] 01:30 Alpské lyžování [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:30 Alpské lyžování [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Nápady, které vydělaly miliony 1 2 [i] 05:30 Malá země, malá Čína - Tajemné čínské imperium 1 2 [i] 06:00 Autem napříč Amerikou 1 1 [i] 07:10 Brutální chemie 2 2 [i] 08:00 Pěšky podél Nilu 1 4 [i] 09:00 Essequibo: Tajemná řeka 1 2 [i] 10:00 Skrytá království 1 3