TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:10 Zachráňte Willyho [i] 09:25 Kredenc [i] 10:05 Teória veľkého tresku VIII. [i] 10:35 Neuveriteľný Hulk [i] 12:50 Dannyho jedenástka [i] 15:10 Harry Potter a Polovičný princ [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Mrcha učiteľka [i] 22:35 Šéfovia na zabitie 2 [i] 00:50 Dannyho jedenástka [i] 02:50 Šéfovia na zabitie 2 [i] 04:30 Mrcha učiteľka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Počasie [i] 05:40 Lilin ostrov pokladov [i] 05:45 Šmolkovia [i] 06:00 Kniha džunglí II. [i] 06:10 Poštár Pat II [i] 06:25 Garfield III. [i] 06:35 Mám rád školu [i] 06:50 Levík Raa Raa: Krokov rozkývaný zúbok [i] 07:00 Požiarnik Sam IX [i] 07:15 Malý Mikuláš: Džodžo [i] 07:25 Garfield III. [i] 07:40 Ako si vycvičiť drakov: Dvojčatá [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:30 Trpaslíci [i] 09:00 Daj si čas [i] 09:35 Robin Hood III: Máš ma rád? 6/13 [i] 10:20 Park [i] 11:10 On air [i] 11:30 Slovensko chutí [i] 12:15 Zem spieva [i] 14:05 Na krok od neba II. 9/16 [i] 15:00 Na krok od neba II. 10/16 [i] 16:00 Búrka [i] 17:55 Cestou necestou: Den Haag [i] 18:30 Postav dom , zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Zem spieva [i] 22:05 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:55 Búrka [i] 00:45 Na krok od neba II. 9/16 [i] 01:40 Na krok od neba II. 10/16 [i] 02:35 Zem spieva [i] 04:15 Robin Hood III: Máš ma rád? 6/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Autosalón [i] 07:25 Polícia [i] 07:40 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Obmedzenie na diaľnici [i] 07:45 Tempo [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Brusno. [i] 09:10 Bežkopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:30 Zjazdové lyžovanie - MS 2017 [i] 11:10 Generácia [i] 11:35 Televízny klub nepočujúcich [i] 12:05 VAT [i] 12:45 Zjazdové lyžovanie - MS 2017 [i] 14:15 Medzi nebom a zemou [i] 14:40 Biatlon - MS 2017: Štafeta 4 x 7,5 km (muži) [i] 16:10 Magazín Ligy majstrov [i] 16:45 Futbal - Fortuna liga [i] 19:00 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk [i] 19:10 Lilin ostrov pokladov [i] 19:15 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLINÁTIERKA [i] 19:20 Šmolkovia [i] 19:30 Kniha džunglí II. [i] 19:40 Poštár Pat II [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni Juraja Čuteka [i] 20:40 "Hoří, má panenko" [i] 21:50 Gen.sk: Štefan Kocán [i] 22:05 Domček z karát: Posledný rez [i] 22:55 Domček z karát: Posledný rez [i] 23:50 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Teror na ministerstve spravodlivosti [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 SÚDNA SIEŇ [i] 05:45 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:55 Zabi nudu! [i] 08:10 Káčerovo II. [i] 09:00 Simpsonovci XIX. 7,8 [i] 10:00 NAŠI [i] 11:15 Dovidenia, stará mama! [i] 11:55 KUKÁTKO [i] 12:55 Arthur a Minimojovia [i] 15:10 Kráska a zviera [i] 16:50 Neuveriteľné svetové talenty [i] 18:00 PRÁZDNINY: Ploštice a lángoše 5 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Spojenec [i] 23:15 To bol zajtra žúr 2 [i] 01:20 Resident Evil: Apokalypsa [i] 02:55 KRIMI 03:20 NOVINY TV JOJ 04:00 NAŠI [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Nové bývanie [i] 05:40 Prvé oddelenie 15 [i] 05:55 Štyri svadby IV. 6 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 7 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:45 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 11:00 Keď sa má dom páčiť 3 [i] 11:30 Naj bývanie Miami 3 [i] 12:50 15 MINÚT. KUCHÁR A HOSTIA [i] 13:50 Pravdivá spoveď hollywoodskej hviezdičky [i] 15:40 Už ani slovo! [i] 17:40 Vraždy v Midsomeri XIII. 3 [i] 19:45 Hoď svišťom 1/16 [i] 20:35 Absolventka [i] 22:30 Letecké katastrofy XII. 7 [i] 23:35 Jedinečné letisko v Dubaji 7 [i] 00:35 Zúfalí šoféri 8/8 [i] 01:35 Farebný závoj [i] 03:45 Hoď svišťom 1/16 [i] 04:15 Vzdušné bojové súboje 3,4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Tým Škorpion II. 23 [i] 08:25 Tým Škorpion II. 24 [i] 09:20 Tělo jako důkaz III. 2 [i] 10:15 Tělo jako důkaz III. 4 [i] 11:10 Ncis: New Orleans Ii. 24 [i] 12:10 Medium Iii. 19 [i] 13:10 Medium Iii. 20 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 20 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 21 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 22 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 23 [i] 18:00 Medium Iii. 21 [i] 19:00 Medium Iii. 22 [i] 20:00 Ncis: New Orleans Ii. 24 [i] 21:00 Celeste a Jesse navždy 1 [i] 22:45 Myšlenky zločince XI. 17 [i] 23:40 Myšlenky zločince XI. 18 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 20 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 21 [i] 02:20 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (16. Řada): (12. Díl) 12 [i] 05:35 Jak se to dělá (12. Řada): Pojízdné sekačky na trávu 9 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy 14 [i] 06:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada): (19. Díl) 19 [i] 07:15 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Gabe 1 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (4. Řada): Je tady jaro 3 [i] 09:05 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada): (5. Díl) 5 [i] 09:30 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada): (6. Díl) 6 [i] 09:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (1. Řada): Rockabilly hotrod 9 [i] 10:20 Automobiloví žraloci z Dallasu (1. Řada): Závan minulosti 8 [i] 10:50 Kšefty a kola (1. Řada): Kšeftování s auty 5 [i] 11:15 Kšefty a kola (1. Řada): Odpálkuj 6 [i] 11:40 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Vojsko 3 [i] 12:35 Nejsmrtelnější úlovek: nebezpečná zátoka (1. Řada): (3. Díl) 3 [i] 13:30 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Dobrý skutek 3 [i] 14:25 Průkopníci (1. Řada): (5. Díl) 5 [i] 15:20 Zlatá horečka (6. Řada): Jackova zlatá chatrč 5 [i] 16:15 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Zavazadla 4 [i] 17:10 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada): (1. Díl) 1 [i] 18:05 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství Akropole 1 [i] 19:00 Obrovské vlaky (1. Řada): Austrálie ? vlak s cukrovou třtinou 2 [i] 20:00 Rychle a hlasitě (4. Řada): Problém s Panterou 5 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1983 Mercedes 500 Sec 11 [i] 22:00 Pouliční psanci (3. Řada): (24. Díl) 24 [i] 23:00 Pod palbou (1. Řada): Válečné příběhy 4 [i] 00:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Nože, tašky na surfboardy a ploty 9 [i] 00:30 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Víka na kanály, sněžítka 10 [i] 01:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Ozdoby, pohledy 11 [i] 01:25 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Lahve na vodu, tácky (12. [i] 01:50 Rychle a hlasitě (4. Řada): Problém s Panterou 5 [i] 02:40 Rození obchodníci (13. Řada): 1983 Mercedes 500 Sec 11 [i] 03:30 Pouliční psanci (3. Řada): (24. Díl) 24 [i] 04:20 Pod palbou (1. Řada): Válečné příběhy 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:30 Polopatě [i] 07:20 Meluzína [i] 07:55 Kojak: Osudná chyba [i] 09:30 Gejzír [i] 10:00 Všechnopárty [i] 10:55 Hříchy pro pátera Knoxe: Ženské za volantem 7/10 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Darmošlap z Nemanic a princezna [i] 14:00 Tři princezny tanečnice [i] 14:50 Andula vyhrála [i] 16:20 Hercule Poirot [i] 17:55 Kočka není pes [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Tajemství těla [i] 21:14 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 21:15 Amadeus 1984/2001 [i] 00:10 Ospalá díra [i] 01:55 Banánové rybičky [i] 02:35 DoktorKA [i] 03:25 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Soukromé století: Král Velichovek [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Zbyla jen muzika [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Letecké katastrofy: Neštěstí na [i] 11:10 Apokalypsa: 1. světová válka: Hněv 1/5 [i] 12:05 Vláda: V Dánsku já se narodil 21/30 [i] 13:05 Gomera [i] 13:30 Babylon [i] 14:00 Hrabě Monte Christo 1/2 [i] 15:35 Divoká Patagonie: Horko a prach [i] 16:25 Kamera na cestách: Namibie, země nedotčené přírody [i] 17:20 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy IV 3/3 [i] 18:15 Vínečko III 1/8 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Podzemní Čechy: Podzemí měst 1/10 [i] 19:20 Na cestě po argentinské Saltě [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dr. No [i] 21:55 Speciální jednotka [i] 23:40 Elitní jednotka [i] 01:35 Batesův motel IV: Dobrou noc, máti 2/10 [i] 02:15 Cestománie [i] 02:45 Doktoři 1/8 [i] 03:30 Jizvy zůstávají aneb Proměny našeho pohraničí [i] 03:55 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:25 Návraty k divočině [i] 04:50 Z vesnice město [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Lišákoviny [i] 06:10 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 13 [i] 06:35 Monstra vs. Vetřelci 19 [i] 07:00 Avengers: Sjednocení II 5 [i] 07:25 Show Toma a Jerryho 26 [i] 07:50 Tučňáci z Madagaskaru 7 [i] 08:10 Sedmikráska [i] 09:25 Scooby-Doo [i] 11:10 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:05 Volejte Novu [i] 12:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:55 Výměna manželek II [i] 15:25 Láska na druhý pohled [i] 17:35 Život brouka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chart Show [i] 22:15 Kamarád taky rád [i] 00:25 Turbulence [i] 02:20 Volejte Novu [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:05 Výměna manželek II [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Max Steel III: S pravdou ven 9 [i] 06:55 Nexo Knights: Černý rytíř [i] 07:25 Nexo Knights: Kniha naprostého zla [i] 07:55 M*A*S*H 90 [i] 08:25 Autosalon [i] 09:35 Ohnivý kuře: Dramatické okolnosti 81 [i] 10:50 Přístav II: Vášeň mi jde 7 [i] 12:15 davinci [i] 13:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:45 Lilly Schönauer: Láska má křídla [i] 16:45 Vraždy v Midsomeru VII: Jezerní panna [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Kurýr 3 [i] 22:20 Smrtící zbraň [i] 00:25 Zkratka ke smrti [i] 02:05 Vraždy v Midsomeru VII: Jezerní panna 15 [i] 03:40 Místo činu: Hamburk: Oko za oko [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Láska, deti a veľké srdce: Rodinné šťastie [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Taká obyčajná rodinka IV. [i] 11:30 Doktorka Zoe IV. 7-8/10 [i] 13:35 Bolesti slávnych VI. 12-13/13 [i] 15:25 Emilie Richardsová: Stopy minulosti [i] 17:25 Denník šialenej manželky [i] 20:00 Inga Lindströmová: Ľadové srdce [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Svadobný sľub [i] 00:00 Emilie Richardsová: Stopy minulosti [i] 02:00 Inga Lindströmová: Ľadové srdce [i] 03:30 Láska, deti a veľké srdce: Rodinné šťastie [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 20 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 8 [i] 06:30 Děti deště [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 9 [i] 11:35 Big Screen 2 21 [i] 11:50 Poslední legie [i] 13:30 Tut 1 2 [i] 15:00 Kupec benátský [i] 17:15 Vyletět z hnízda [i] 18:45 Vdáš se, a basta! [i] 20:30 Temné vzpomínky [i] 22:20 Krvavý stát [i] 23:50 Neporazitelný: Vykoupení [i] 01:30 Piráti [i] 03:40 Příběh mého syna [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Alpské lyžování [i] 07:30 Biatlon [i] 08:30 Zimní sporty [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:45 Běžecké lyžování [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 14:15 Biatlon [i] 16:15 Saně [i] 17:00 Alpské lyžování [i] 18:30 Alpské lyžování [i] 18:45 Zimní sporty [i] 19:40 Zprávy [i] 19:45 Snooker [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Alpské lyžování