Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:10 Rodinné prípady [i] 12:05 Susedské prípady [i] 13:05 Mentalista IV. 19-20/24 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Svokra [i] 21:40 CHART SHOW [i] 00:00 Dva a pol chlapa VI. [i] 00:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 24/25 [i] 01:50 Mentalista IV. 19-20/24 [i] 03:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 24/25 [i] 04:00 Zámena manželiek [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Duel [i] 06:25 Správy RTVS "N" [i] 07:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Pohorie Švábska Jura [i] 09:05 Zátoka nádejí III. 2/12 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vrah na úteku 1. [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta III. 2/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Ostrov Belle-Ile-en Mer [i] 16:55 Zátoka nádejí III. 3/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:50 Cestou necestou: Den Haag [i] 22:25 Večerné správy RTVS [i] 22:35 Spáči [i] 01:00 Nikto nie je dokonalý [i] 02:10 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Lužné premeny [i] 06:30 Zlatobránsky pamätníček [i] 07:10 Máša a medveď II [i] 07:15 Garfield III. [i] 07:30 Kniha džunglí II. [i] 07:40 Šmolkovia [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - O TROCH PRASIATKACH [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Kvarteto [i] 10:00 Lampióniky [i] 10:55 Stretnutie v Tatrách [i] 11:35 Highlighty Európskej ligy [i] 12:30 Zjazdové lyžovanie - MS 2017 [i] 14:40 Biatlon - MS 2017: Štafeta 4 x 6 km (ženy) [i] 16:05 Z mesta do mesta: Vysoké Tatry [i] 16:30 Televíkend [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Abomej-kráľovská ríša otrokárov, Benin [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - O TROCH PRASIATKACH [i] 18:50 Šmolkovia [i] 19:00 Kniha džunglí II. [i] 19:10 Poštár Pat II [i] 19:25 Garfield III. [i] 19:40 Mám rád školu [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Família [i] 20:35 Útek zo zlatej krajiny 5/7 [i] 21:35 Ida [i] 22:55 Odboj 6/6 [i] 23:50 BJD 2015: Marla Glen (USA) [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Správy RTVS z regiónov [i] 01:50 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 Ako som prežil [i] 10:55 DEDIČSTVO: Návraty 30 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Stratené duše III. 2 [i] 13:50 SÚDNA SIEŇ [i] 14:50 ČERT NIKDY NESPÍ [i] 16:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Iron Man 3 [i] 23:20 Pláž [i] 02:00 Admirál [i] 03:50 KRIMI 04:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Nové bývanie [i] 06:00 Štyri svadby IV. 5 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 6 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Kosti 8 [i] 09:50 Agentka bez minulosti V. 2 [i] 11:00 Prvé oddelenie 15 [i] 11:30 Už dosť, šéfe! X. 5 [i] 12:45 Nové bývanie [i] 13:30 Profesionáli II. 11 [i] 14:20 Simpsonovci XI. 22/22 [i] 15:00 Simpsonovci XVIII. 1/22 [i] 15:20 Ninja Factor USA IV. 21 [i] 16:20 Dovidenia, stará mama! 5 [i] 17:05 Simpsonovci XVIII. 2 [i] 18:30 Hawaii 5.0 V. 18 [i] 19:25 Profesionáli II. 12 [i] 20:35 Farebný závoj [i] 23:15 Nahí v raji III. 3,4 [i] 01:15 Hviezdna brána: Atlantída 18 [i] 02:15 Profesionáli II. 12 [i] 02:55 Nahí v raji III. 3,4 [i] 04:25 Už dosť, šéfe! X. 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Hannibal Post Mortem Iii. 7 [i] 07:20 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:45 Kráska a zvíře III. 8 [i] 08:40 Království III. 2 [i] 09:35 Medium Iii. 13 [i] 10:35 Tělo jako důkaz III. 13 [i] 11:30 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 1 [i] 12:30 Království III. 2 [i] 13:25 Kráska a zvíře III. 8 [i] 14:20 Medium Iii. 13 [i] 15:20 Tělo jako důkaz III. 13 [i] 16:15 Království III. 3 [i] 17:10 Kráska a zvíře III. 9 [i] 18:05 Medium Iii. 16 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 2 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 3 [i] 21:00 Neznámý svůdce 1 [i] 23:00 Vzkazy mrtvých I. 5 [i] 00:05 Od soumraku do úsvitu II. 6 [i] 01:10 Neznámý svůdce 1 [i] 03:00 Od soumraku do úsvitu II. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (16. Řada): (11. Díl) 11 [i] 05:35 Jak se to dělá (12. Řada): Detektory kovů 8 [i] 06:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada): (12. Díl) 12 [i] 06:50 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Mince, reproduktory a závodní auta 4 [i] 07:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): BMW i8 13 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Lewes 3 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Chudák Bogart 25 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Klid 7 [i] 09:05 Zlatá horečka (6. Řada): Godzillí zlato 13 [i] 09:55 Dvojí přežití (3. Řada): Trosečníci 9 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Výprava do Barrett Jackson - 2. část 13 [i] 11:40 Rození obchodníci (2. Řada): Od Bube do Buggyja - Prvi dio 11 [i] 12:05 Rození obchodníci (2. Řada): Od Bube do Buggyja - Drugi dio 12 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada): (13. Díl) 13 [i] 13:30 Parádní motorky (1. Řada): (1. Díl) 1 [i] 14:25 Parádní motorky (1. Řada): (2. Díl) 2 [i] 15:20 Parádní motorky (1. Řada): (3. Díl) 3 [i] 16:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): BMW i8 13 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Lewes 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Chudák Bogart 25 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Klid 7 [i] 18:05 Rození obchodníci (3. Řada): Mazda MX-5 - Prvi dio 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (3. Řada): Mazda MX-5 - Drugi dio 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada): (4. Díl) 4 [i] 19:30 Jak se to dělá (16. Řada): (13. Díl) 13 [i] 20:00 Nejhorší na světě (1. Řada): Bouře 2 [i] 21:00 Muži Yukonu (5. Řada): Poslední zásah 8 [i] 22:00 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Kilcherovi a Díkůvzdání 7 [i] 23:00 Záhadná Země (2. Řada): Ztracené město pouště Kalahari 1 [i] 00:00 Pod palbou (1. Řada): Tohle pomáhá 3 [i] 01:00 Nejtěžší vojenská povolání (1. Řada): Nebezpečí 3 [i] 01:50 Nejhorší na světě (1. Řada): Bouře 2 [i] 02:40 Muži Yukonu (5. Řada): Poslední zásah 8 [i] 03:30 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Kilcherovi a Díkůvzdání 7 [i] 04:20 Rození obchodníci (7. Řada): Land Rover Defender 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo trvalého jáhna římskokatolické církve Jana Breníka [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak II [i] 10:05 Kufr [i] 10:45 O zelených očích Krásné paní [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 Tak neváhej a toč speciál [i] 15:45 Reportéři ČT [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:05 Četníci z Luhačovic: Padělek [i] 21:30 13. komnata Radka Balaše [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Všechnopárty [i] 22:55 Silvestrovský koktejl [i] 23:50 Případy detektiva Murdocha VIII [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Objektiv [i] 01:30 Toulavá kamera [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:30 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Příběhy předmětů [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Poslední orangutani na Sumatře [i] 09:55 S gurmánem na cestách I.: Kuba [i] 10:40 Postřehy odjinud [i] 10:45 S kuchařem kolem světa: Québec [i] 11:40 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy IV 2/3 [i] 12:35 Chcete mě? [i] 13:05 Turecké koberce [i] 13:35 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 13:55 České himálajské dobrodružství: K2, Broad Peak [i] 14:55 GEN - Galerie elity národa [i] 15:10 Poslední tajemství Třetí říše II.: Přízrak U-513 [i] 16:05 Velká vlastenecká válka: Plán [i] 16:55 Podzemní Čechy: Podzemí měst 1/10 [i] 17:20 Ostrovy snů: Nová Kaledonie [i] 18:10 Tlamy, tlapy, zobáky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:20 Na pomoc životu - astma [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy IV 3/3 [i] 21:00 Jak vytvořit planetu 1/2 [i] 22:05 Hodiny zoufalství [i] 23:55 Tutanchamon 3/3 [i] 01:20 Přelet nad Kremlem aneb Jak [i] 02:05 Včely ve městě [i] 02:15 Betonové dědictví [i] 02:40 V zajetí železné opony [i] 02:55 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:20 Babylon [i] 03:45 Návraty k divočině [i] 04:15 Podkovář Fredy [i] 04:30 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:45 Ulice 3189 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Chyba v plánu 712 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa XII 6 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Nejsem kudlanka! 95 [i] 14:05 Mentalista V: Pravidla Rudého Johna 22 [i] 15:00 Mentalista VI: Pouštní růže 1 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VIII: Falešný svědek 10 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3190 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gravitace [i] 22:00 Con Air [i] 00:15 Mentalista V: Pravidla Rudého Johna 22 [i] 01:05 Mentalista VI: Pouštní růže 1 [i] 01:40 Dva a půl chlapa XII 5 [i] 02:00 Dva a půl chlapa XII 6 [i] 02:25 Prásk [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě: Nejsem kudlanka! 95 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Max Steel III: Turbulence 8 [i] 06:35 Nexo Knights: Labyrint překvapení [i] 06:55 Nexo Knights: Černý rytíř [i] 07:40 M*A*S*H 89 [i] 08:35 M*A*S*H 90 [i] 09:15 Jake a tlusťoch I: Asi budu muset změnit plán 22 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Příliv lásky [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch I: Rapsodie v modrém 23 [i] 13:25 Komisař Rex V: Smrtící tajemství 3 [i] 14:25 Komisař Rex V: Jedovatý plyn 4 [i] 15:35 Castle na zabití III: Málem slavný 7 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Vzpamatuj se! [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav II: Vášeň mi jde 7 [i] 21:40 Moje bláznivé dvojče [i] 23:35 Castle na zabití III: Málem slavný 7 [i] 00:25 Soudní síň: Vzpamatuj se! [i] 01:20 Rosamunde Pilcher: Příliv lásky [i] 03:10 Komisař Rex V: Smrtící tajemství 3 [i] 04:00 Komisař Rex V: Jedovatý plyn 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 3/22 [i] 08:35 Mike a Molly [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Mike a Molly [i] 10:55 Zakázaná láska 121/158 [i] 12:15 Vymenené životy 205-206 [i] 14:40 Priatelia [i] 15:40 Chlapi neplačú [i] 16:40 Skrytá vášeň 39-40/188 [i] 18:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 19:30 Mentalista [i] 20:30 Spečatené bozkom [i] 22:15 Bostonské vraždy V. 5-6/18 [i] 00:05 Vrah medzi nami [i] 02:05 Priatelia [i] 02:50 Hriešnici IV. 3-4/12 [i] 04:35 Bostonské vraždy V. 5-6/18 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 7 [i] 06:00 Big Screen 2 19 [i] 06:15 Sammyho dobrodružství - Útěk z ráje [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Big Screen 2 17 [i] 11:20 Letní čas [i] 13:00 Prachy [i] 14:35 Erasmus 2 [i] 16:45 Astronaut [i] 18:35 Dračí dvojčata [i] 20:30 Poslední legie [i] 22:10 Richard III [i] 00:00 Blázni ve vězení [i] 01:55 Kočovníci smrti [i] 03:35 Na cestě [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Alpské lyžování [i] 07:30 Biatlon [i] 08:30 Zimní sporty [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:45 Biatlon [i] 11:30 Biatlon [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 14:15 Biatlon [i] 16:15 Biatlon [i] 17:00 Alpské lyžování [i] 18:30 Alpské lyžování [i] 18:45 Zimní sporty [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Alpské lyžování [i] 00:00 Biatlon [i] 00:45 Zimní sporty [i] 01:30 Alpské lyžování [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Biatlon [i] 04:00 Zimní sporty [i] 04:45 Biatlon [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 HungaRock z prvni ruky 1 18 [i] 06:00 V síti 1 5 [i] 06:30 Biozóna 1 10 [i] 07:00 Top 10 - Architekti 1 5 [i] 07:30 Díla z garáže 1 1 [i] 08:00 Sportovní vozy 1 11 [i] 09:05 Neobjevená místa [i] 10:10 Divoká zvářata, divoký život 1 8