TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 Baby boom [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Susedské prípady [i] 13:00 Mentalista IV. 17-18/24 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 22:40 Hviezdna párty [i] 23:45 Kávomat - Miestny úrad Hodrušany [i] 00:25 Dva a pol chlapa VI. [i] 01:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 23/25 [i] 02:10 Mentalista IV. 17-18/24 [i] 04:00 Baby boom [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Holandské poldre [i] 09:05 Zátoka nádejí III. 1/12 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vražda na súde [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta III. 1/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Pohorie Švábska Jura [i] 16:55 Zátoka nádejí III. 2/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Clarissino tajomstvo [i] 21:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XV.: Amarova kauza 11/24 [i] 22:40 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XV.: Zemetrasenie v Jersey 12/24 [i] 23:25 Diagnóza: Vražda: Vražda na súde [i] 00:10 Správna Agáta III. 1/13 [i] 00:55 Clarissino tajomstvo [i] 02:25 Slovensko v obrazoch [i] 02:45 Svet v obrazoch [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:45 Občan za dverami [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 USA zhora [i] 06:30 Zlatobránsky pamätníček [i] 07:10 Máša a medveď II [i] 07:15 Garfield III. [i] 07:30 Kniha džunglí II. [i] 07:40 Šmolkovia [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - FRIEND IN NEED [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Krásna Hôrka č. 2 [i] 10:00 Anonym [i] 11:30 Obedníček: Blyskáčik a Hromotĺk [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKOKTEJL [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:15 Bežkopotulky [i] 12:30 Zjazdové lyžovanie - MS 2017 [i] 14:25 Biatlon - MS 2017: 20 km muži [i] 16:20 600 bodov [i] 16:35 Tempo [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Kráľovský park v Studley a zrúcaniny vo Fountains, Veľká Británia [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - FRIEND IN NEED [i] 18:45 Šmolkovia [i] 18:55 Kniha džunglí II. [i] 19:10 Poštár Pat II [i] 19:25 Garfield III. [i] 19:35 Mám rád školu [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Moja diagnóza: Kristínkina voľba (Chronická myeolidná leukémia) [i] 20:45 Futbal - Európska liga [i] 23:05 VAT [i] 23:35 Liečba pôstom [i] 00:30 Polícia [i] 00:45 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Jazda pod vplyvom omamných látok [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Národnostné správy [i] 01:40 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ [i] 09:55 POLICAJTI V AKCII [i] 10:55 DEDIČSTVO: Nevinná obeť 29 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Stratené duše III. 1/18 [i] 13:50 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:20 DVOJIČKY [i] 00:05 Agentka bez minulosti V. 2 [i] 01:05 Agent VII. 13/13 [i] 02:05 KRIMI 02:30 NOVINY TV JOJ 03:10 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 03:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Zákon gangu VII. 7 [i] 05:55 Štyri svadby IV. 4 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 5 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Kosti 7 [i] 09:50 Agentka bez minulosti V. 1/16 [i] 11:00 Prvé oddelenie 14 [i] 11:30 Už dosť, šéfe! X. 4 [i] 12:45 Nové bývanie [i] 13:30 Profesionáli II. 10 [i] 14:20 Simpsonovci XI. 20,21 [i] 15:20 Ninja Factor USA IV. 20 [i] 16:20 Dovidenia, stará mama! 4 [i] 17:10 Simpsonovci XI. 22/22 [i] 17:40 Simpsonovci XVIII. 1/22 [i] 18:10 Kosti 8 [i] 19:15 TIPOS INFO [i] 19:25 Profesionáli II. 11 [i] 20:35 Admirál [i] 23:15 Plne naložení 3,4 [i] 00:15 Hviezdna brána: Atlantída 17 [i] 01:15 Zákon gangu VII. 8 [i] 02:25 Profesionáli II. 11 [i] 03:05 Plne naložení 3,4 [i] 03:50 Zákon gangu VII. 8 [i] 04:45 Už dosť, šéfe! X. 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Hannibal Post Mortem Iii. 1 [i] 07:20 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:45 Kráska a zvíře III. 7 [i] 08:40 Království III. 1 [i] 09:35 Medium Iii. 12 [i] 10:35 Tělo jako důkaz III. 11 [i] 11:35 Tělo jako důkaz III. 12 [i] 12:30 Království III. 1 [i] 13:25 Kráska a zvíře III. 7 [i] 14:20 Medium Iii. 12 [i] 15:20 Tělo jako důkaz III. 12 [i] 16:15 Království III. 2 [i] 17:10 Kráska a zvíře III. 8 [i] 18:05 Medium Iii. 13 [i] 19:05 Tělo jako důkaz III. 13 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 1 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba X. 20 [i] 21:55 Ncis: New Orleans Ii. 24 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 19 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 20 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba X. 20 [i] 01:50 Ncis: New Orleans Ii. 24 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (16. Řada): (10. Díl) 10 [i] 05:35 Jak se to dělá (12. Řada): Policejní odznaky 7 [i] 06:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada): (11. Díl) 11 [i] 06:50 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Židle, květináče a gramofony 3 [i] 07:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Koenigsegg One 12 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Preston 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Bedny a očekávání 24 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Štěnice 6 [i] 09:05 Zlatá horečka (6. Řada): Posádka válčí 12 [i] 09:55 Dvojí přežití (3. Řada): Špatná situace 8 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Výprava do Barrett Jackson - 1. část 12 [i] 11:40 Rození obchodníci (2. Řada): MGB GT - Prvi dio 9 [i] 12:05 Rození obchodníci (2. Řada): MGB GT - Drugi dio 10 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada): (12. Díl) 12 [i] 13:30 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada): (1. Díl) 1 [i] 14:25 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada): Prokletý poklad 2 [i] 15:20 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada): (3. Díl) 3 [i] 16:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Koenigsegg One 12 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Preston 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Bedny a očekávání 24 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Štěnice 6 [i] 18:05 Rození obchodníci (2. Řada): Od Bube do Buggyja - Prvi dio 11 [i] 18:30 Rození obchodníci (2. Řada): Od Bube do Buggyja - Drugi dio 12 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada): (3. Díl) 3 [i] 19:30 Jak se to dělá (16. Řada): (12. Díl) 12 [i] 20:00 Boj o nemovitosti (1. Řada): Pradávné bohatství 5 [i] 20:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Štěnice 6 [i] 21:00 Likvidátor (4. Řada): Na cestách - starožitné nářadí 31 [i] 21:30 Likvidátor (4. Řada): Na cestách - José v akci 32 [i] 22:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Hull 9 [i] 22:30 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Lincolnshire 10 [i] 23:00 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): To se stává 5 [i] 23:30 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Přátele si držte blízko, nepřátele ještě blíž 6 [i] 00:00 Pouliční psanci (3. Řada): (14. Díl) 14 [i] 00:55 Odpadlická autodílna (2. Řada): Který Klump? 6 [i] 01:50 Boj o nemovitosti (1. Řada): Pradávné bohatství 5 [i] 02:15 Boj o nemovitosti (1. Řada): Štěnice 6 [i] 02:40 Likvidátor (4. Řada): Na cestách - starožitné nářadí 31 [i] 03:05 Likvidátor (4. Řada): Na cestách - José v akci 32 [i] 03:30 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Hull 9 [i] 03:55 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Lincolnshire 10 [i] 04:20 Rození obchodníci (7. Řada): Bond Bug 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak II [i] 09:55 Kufr [i] 10:45 Pošta pro tebe [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:55 Kojak II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Škoda lásky [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:25 Gejzír [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 22:55 Na stopě [i] 23:20 Taggart [i] 01:30 AZ-kvíz [i] 02:00 Banánové rybičky [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zapomenuté výpravy: Annapurna 1969 [i] 05:25 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 České himálajské dobrodružství: K2, Broad Peak [i] 10:00 Cestománie [i] 10:30 Deníky 1. světové války 1/4 [i] 11:25 Souvislosti Jana Pokorného [i] 12:20 Kodiak [i] 12:50 Na pomoc životu - astma [i] 13:10 Chcete je? [i] 13:15 Skvosty britského muzea 2/3 [i] 14:10 Poslední tajemství Třetí říše II.: Přízrak U-513 [i] 15:00 Zapomenuté výpravy: Expedice [i] 15:25 Soukromé století: Král Velichovek [i] 16:20 Newyorské mosty [i] 17:10 Do neznáma: Den poté 2/2 12/39 [i] 17:35 Do neznáma: V zákulisí hudby 13/39 [i] 18:00 Příběh Šemíkova hrobu [i] 18:15 Národní klenoty II [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:25 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Québec [i] 21:05 Cestománie [i] 21:35 Modrá krev: Sternbergové [i] 22:30 Přežil jsem svou smrt [i] 00:05 Queer: Hidžra v Praze [i] 00:30 Město žen VI: Celebrita 10/13 [i] 00:55 Doktoři 1/8 [i] 01:40 Náš venkov: Hotařská koleda [i] 02:05 Žít, či nežít? [i] 02:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 02:55 Babylon [i] 03:25 Návraty k divočině [i] 03:50 Příběhy z obory [i] 04:10 Divnopis [i] 04:15 Těžký život horala [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:45 Ulice 3188 [i] 09:40 Výměna manželek [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa XII 5 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Krotitelka hadů 94 [i] 14:05 Mentalista V: Rudé sametové dortíky 20 [i] 15:00 Mentalista V: Bolavé místo 21 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VIII: Cizí nepřítel (2. část) 9 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3189 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Chyba v plánu 712 [i] 21:35 Prásk [i] 22:10 Miami Vice [i] 00:50 Mentalista V: Rudé sametové dortíky 20 [i] 01:40 Mentalista V: Bolavé místo 21 [i] 02:20 Robinsonův ostrov [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Krotitelka hadů 94 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Max Steel III: Zvláštní zásilka 7 [i] 06:45 Nexo Knights: Zlatý hrad [i] 07:10 Nexo Knights: Labyrint překvapení [i] 07:55 M*A*S*H 88 [i] 08:50 M*A*S*H 89 [i] 09:20 Jake a tlusťoch I: Jak dlouho už to trvá 21 [i] 10:20 Rosamunde Pilcher: Podzim lásky [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch I: Asi budu muset změnit plán 22 [i] 13:25 Komisař Rex V: Rex se mstí 1 [i] 14:25 Komisař Rex V: Slepá zuřivost 2 [i] 15:35 Castle na zabití III: Trojitý vrah 6 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:45 Soudní síň: Dej mi svatý pokoj! [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 21:35 davinci [i] 22:30 Castle na zabití III: Trojitý vrah 6 [i] 23:20 Soudní síň: Dej mi svatý pokoj! [i] 00:10 Rosamunde Pilcher: Podzim lásky [i] 02:00 Komisař Rex V: Rex se mstí 1 [i] 02:50 Komisař Rex V: Slepá zuřivost 2 [i] 03:40 Lilly Schönauer: Utkaná láska [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 2/22 [i] 08:30 Mike a Molly [i] 09:10 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:10 Mike a Molly [i] 11:05 Zakázaná láska 120/158 [i] 12:20 Vymenené životy 203-204 [i] 14:40 Priatelia [i] 15:40 Chlapi neplačú [i] 16:40 Skrytá vášeň 37-38/188 [i] 18:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 19:30 Mentalista [i] 20:30 Vymenené životy 205-206 [i] 22:30 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 3/22 [i] 23:25 Hriešnici IV. 3-4/12 [i] 01:35 Priatelia [i] 02:20 Adela show [i] 03:30 Smotánka [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 6 [i] 06:30 McBride: Vražda po půlnoci [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 New Yorku, miluji tě