Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:50 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Susedské prípady [i] 13:00 Mentalista IV. 15-16/24 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Kredenc [i] 23:40 Dva a pol chlapa VI. [i] 00:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 22/25 [i] 01:30 Mentalista IV. 15-16/24 [i] 03:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 22/25 [i] 04:00 Zámena manželiek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Ostrov Réunion - 2. časť [i] 09:00 Zátoka nádejí II. 12/12 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Rýdzo americká vražda [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta II. 13/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Holandské poldre [i] 16:55 Zátoka nádejí III. 1/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Liga majstrov: Real Madrid - SSC Neapol [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 Diagnóza: Vražda: Rýdzo americká vražda [i] 00:15 Správna Agáta II. 13/13 [i] 01:05 Obdobie zločinu: Šaráda pre vraha [i] 02:40 Dámsky klub [i] 04:10 Autosalón [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 USA zhora [i] 06:30 Zlatobránsky pamätníček [i] 07:10 Máša a medveď II [i] 07:15 Garfield III. [i] 07:30 Kniha džunglí II. [i] 07:40 Šmolkovia [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - POMOCNÍCI [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Ukrajinský magazín [i] 10:00 Veža nádeje [i] 11:15 Chvíľa pre pesničku [i] 11:30 Obedníček: Blyskáčik a Hromotĺk [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLÁTIK ŠOŠOVICOVÝ [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:15 Bežkopotulky [i] 12:25 USA zhora [i] 12:50 Rivali: Dassler verzus Dassler [i] 13:45 Dobroslav Chrobák [i] 14:25 Biatlon - MS 2017: 15 km ženy [i] 16:20 Gregor Martin Papucsek [i] 16:30 Kvarteto [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Zátoka Halong-ostrovy čudesných tvarov, Vietnam [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - POMOCNÍCI [i] 18:45 Šmolkovia [i] 19:00 Kniha džunglí II. [i] 19:10 Poštár Pat II [i] 19:25 Garfield III. [i] 19:35 Mám rád školu [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Život zvierat: Komunikovať pre život [i] 21:00 Chémia vo vode [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Umenie [i] 23:00 Kinorama [i] 23:25 Retro noviny [i] 23:50 Československý filmový týždenník [i] 00:05 Československý filmový týždenník [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Správy a komentáre [i] 01:25 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 POLICAJTI V AKCII [i] 10:55 DEDIČSTVO: Beseda 28 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 12:50 Stratené duše II. 22/22 [i] 13:50 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PRÁZDNINY: Ploštice a lángoše 5 [i] 21:40 Dovidenia, stará mama! [i] 23:05 Spackané plastické operácie 5 [i] 00:05 Agentka bez minulosti V. 1/16 [i] 01:05 Agent VII. 12 [i] 02:05 KRIMI 02:25 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 03:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:50 SÚDNA SIEŇ [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Prvé oddelenie 12 [i] 05:55 Štyri svadby IV. 3 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 4 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Kosti 6 [i] 09:50 Agentka bez minulosti IV. 16/16 [i] 11:00 Prvé oddelenie 13 [i] 11:30 Už dosť, šéfe! X. 3 [i] 12:45 Nové bývanie [i] 13:30 Profesionáli II. 9 [i] 14:20 Simpsonovci XI. 18,19 [i] 15:20 Ninja Factor USA IV. 19 [i] 16:20 Dovidenia, stará mama! 3 [i] 17:10 Simpsonovci XI. 20,21 [i] 18:10 Kosti 7 [i] 19:25 Profesionáli II. 10 [i] 20:35 Čierne vlajky 3,4 [i] 23:05 Vikingovia III. 9,10/10 [i] 01:00 Hviezdna brána: Atlantída 16 [i] 01:55 Zákon gangu VII. 7 [i] 02:55 Profesionáli II. 10 [i] 03:40 Vikingovia III. 9,10/10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Kráska a zvíře III. 6 [i] 08:25 Vlčí mládě V. 20 [i] 09:20 Medium Iii. 11 [i] 10:20 Tělo jako důkaz III. 9 [i] 11:20 Tělo jako důkaz III. 10 [i] 12:20 Vlčí mládě V. 20 [i] 13:15 Kráska a zvíře III. 6 [i] 14:15 Medium Iii. 11 [i] 15:15 Tělo jako důkaz III. 10 [i] 16:15 Království III. 1 [i] 17:10 Kráska a zvíře III. 7 [i] 18:05 Medium Iii. 12 [i] 19:05 Tělo jako důkaz III. 11 [i] 20:05 Tělo jako důkaz III. 12 [i] 21:00 Vzkazy mrtvých I. 5 [i] 22:05 Jak prosté V. 1 [i] 23:05 Myšlenky zločince X. 13 [i] 00:05 Myšlenky zločince X. 14 [i] 01:00 Vzkazy mrtvých I. 5 [i] 02:00 Myšlenky zločince X. 13 [i] 02:45 Myšlenky zločince X. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (16. Řada): (9. Díl) 9 [i] 05:35 Jak se to dělá (12. Řada): Autosoučástky z uhlíkových vláken 6 [i] 06:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada): (10. Díl) 10 [i] 06:50 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Protézy 2 [i] 07:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Superformance MKIII 11 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Hampshire 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Kulhaví, nemocní a potrhlí (23. [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Pradávné bohatství 5 [i] 09:05 Zlatá horečka (6. Řada): Kapitánka Monica 11 [i] 09:55 Dvojí přežití (3. Řada): Vyhrocená situace 7 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): 80. léta a Coronet 11 [i] 11:40 Rození obchodníci (2. Řada): BMW 325i - Prvi dio 7 [i] 12:05 Rození obchodníci (2. Řada): BMW 325i - Drugi dio 8 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada): (11. Díl) 11 [i] 13:30 Říční monstra (8. Řada): Smrt u protinožců 5 [i] 14:25 Říční monstra (8. Řada): Razorhead 1 [i] 15:20 Říční monstra (8. Řada): Zděšení v ráji 2 [i] 16:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Superformance MKIII 11 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Hampshire 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Kulhaví, nemocní a potrhlí (23. [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Pradávné bohatství 5 [i] 18:05 Rození obchodníci (2. Řada): MGB GT - Prvi dio 9 [i] 18:30 Rození obchodníci (2. Řada): MGB GT - Drugi dio 10 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada): (2. Díl) 2 [i] 19:30 Jak se to dělá (16. Řada): (11. Díl) 11 [i] 20:00 Odpadlická autodílna (2. Řada): (3. Díl) 3 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (4. Řada): (7. Díl) 7 [i] 22:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1976 Porsche 912E 12 [i] 23:00 Pouliční psanci: New Orleans (1. Řada): New Orleans: Jezdci z Arkansasu 7 [i] 00:00 Superjachty (1. Řada): Vripack 2 5 [i] 00:55 Extrémní přepravci (1. Řada): (8. Díl) 8 [i] 01:50 Odpadlická autodílna (2. Řada): (3. Díl) 3 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (4. Řada): (7. Díl) 7 [i] 03:30 Rození obchodníci (13. Řada): 1976 Porsche 912E 12 [i] 04:20 Rození obchodníci (7. Řada): Lotus Elan 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak II [i] 10:00 Dobrodružství kriminalistiky [i] 10:50 Dobrodružství kriminalistiky [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 Pytel [i] 14:55 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:55 Kojak II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:05 Pošta pro tebe [i] 21:00 DoktorKA [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Kojak: Osudná chyba [i] 23:30 Kriminalista [i] 00:30 Legendy kriminalistiky: Orlické vraždy [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Ostrovy snů: Nová Kaledonie [i] 09:55 Apokalypsa: 1. světová válka: Hněv 1/5 [i] 10:50 Přistání na kometě [i] 11:35 Zelený ostrov [i] 12:05 Náš venkov: Hotařská koleda [i] 12:30 Ta naša kapela [i] 13:00 Folklorika [i] 13:25 Poutní místa: Blatnice pod Svatým [i] 13:45 S gurmánem na cestách I.: Kuba [i] 14:30 Evropa dnes [i] 14:55 Skvosty britského muzea 2/3 [i] 15:50 Klíč [i] 16:15 Rajko Doleček a jeho nebezpečný svět [i] 17:30 S kuchařem kolem světa: Libanon [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Modrá krev: Schwarzenbergové [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Namibie, země nedotčené přírody [i] 21:00 Na cestě po argentinské Saltě [i] 21:30 Národní klenoty II [i] 22:00 Doktoři 1/8 [i] 22:45 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:45 Batesův motel IV: Nebezpečný sobě i okolí 1/10 [i] 00:25 Tajné životy 6/13 [i] 01:25 Africa obscura [i] 02:20 Jak se bydlí v Česku [i] 02:45 V zajetí železné opony [i] 03:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:25 Babylon [i] 03:50 Návraty k divočině [i] 04:15 Písně a obrázky [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:45 Ulice 3187 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Růžová budoucnost 711 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa XII 4 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Milosrdné lži 93 [i] 14:05 Mentalista V: Za rudou oponou 18 [i] 15:00 Mentalista V: Den rudého dopisu 19 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VIII: Cizí nepřítel (1. část) 8 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3188 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:35 Robinsonův ostrov [i] 22:35 Námořní vyšetřovací služba XII: Ztracení chlapci 23 [i] 23:35 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVI: Bestie 20 [i] 00:30 Mentalista V: Za rudou oponou 18 [i] 01:20 Mentalista V: Den rudého dopisu 19 [i] 02:00 Dva a půl chlapa XII 4 [i] 02:20 Áčko [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Milosrdné lži 93 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Max Steel III: Kořist 6 [i] 06:35 Nexo Knights: Noc hrůzy [i] 07:05 Nexo Knights: Zlatý hrad [i] 07:45 M*A*S*H 87 [i] 08:40 M*A*S*H 88 [i] 09:15 Jake a tlusťoch I: Noční blues 20 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Zamilované léto [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch I: Jak dlouho už to trvá 21 [i] 13:20 Komisař Rex IV: Zdánlivě snadný případ 17 [i] 14:25 Komisař Rex IV: Smolař 18 [i] 15:35 Castle na zabití III: Anatomie jedné vraždy 5 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Syn tě nemá rád [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Prodaná nevěsta 82 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:40 Castle na zabití III: Anatomie jedné vraždy 5 [i] 23:35 Soudní síň: Syn tě nemá rád [i] 00:30 Rosamunde Pilcher: Zamilované léto [i] 02:25 Komisař Rex IV: Zdánlivě snadný případ 17 [i] 03:10 Komisař Rex IV: Smolař 18 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 1/22 [i] 08:30 Mike a Molly [i] 09:10 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:10 Mike a Molly [i] 11:05 Zakázaná láska 119/158 [i] 12:20 Vymenené životy 201-202 [i] 14:35 Priatelia [i] 15:35 Chlapi neplačú [i] 16:40 Skrytá vášeň 35-36/188 [i] 18:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 19:30 Mentalista [i] 20:30 Vymenené životy 203-204 [i] 22:25 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 2/22 [i] 23:25 Hriešnici IV. 1-2/12 [i] 01:25 Priatelia [i] 02:10 Adela show [i] 03:20 Smotánka [i] 04:15 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 4 [i] 05:40 Big Screen 2 26 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 5 [i] 06:30 Lucky Luke na Divokém západě [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 McBride: Vražda po půlnoci [i] 12:40 Big Screen 2 18 [i] 12:55 Hook