TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 Svokra [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Susedské prípady [i] 13:00 Mentalista IV. 11-12/24 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Divoký Zapadákov [i] 21:40 Kredenc [i] 22:10 Kávomat - Miestny úrad Hodrušany [i] 22:50 Mama I. 3-4/22 [i] 23:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 20/25 [i] 00:40 Mentalista IV. 11-12/24 [i] 02:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 20/25 [i] 02:50 Mama I. 3-4/22 [i] 03:45 Svokra [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Alpujarras [i] 09:00 Zátoka nádejí II. 10/12 [i] 09:55 Diagnóza: Vražda: Nevinná vražda [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta II. 11/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Ostrov Reunion - 1. časť [i] 16:55 Zátoka nádejí II. 11/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Jappeloup [i] 22:30 Reportéri [i] 23:05 Sanitka II. 6/13 [i] 00:00 Správna Agáta II. 11/13 [i] 00:45 Jappeloup [i] 02:55 Reportéri [i] 03:25 Dámsky klub [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Dve lásky inžiniera Sanigu [i] 06:30 Zlatobránsky pamätníček [i] 07:05 Máša a medveď II [i] 07:10 Garfield III. [i] 07:25 Kniha džunglí II. [i] 07:35 Šmolkovia [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Separé [i] 08:45 Miestopis cechov a manufaktúr: Potomkovia cechu sv.Elígia [i] 09:05 Miestopis cechov a manufaktúr: Modrotlač [i] 09:30 Krásna Hôrka č. 1 [i] 09:55 Polícia [i] 10:10 Jazdi hlavou [i] 10:15 Pohyb [i] 11:00 Za tucet pjesničiek,za dvje hrsci smíchu [i] 11:30 Obedníček: Blyskáčik a Hromotĺk [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - TEKVICA [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 Bežkopotulky [i] 12:45 Zjazdové lyžovanie - MS 2017 [i] 14:15 Park [i] 15:00 Mojich sedem divov: Anton Habovštiak [i] 15:30 Národnostný magazín: Galavečer minorít [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete II.: Madagaskar - duch rastlín [i] 16:35 Autosalón [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Maritime, svetové stredisko moreplavby, Veľká Británia [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - PRAVÍ KAMARÁTI [i] 18:45 Šmolkovia [i] 19:00 Kniha džunglí II. [i] 19:10 Poštár Pat II [i] 19:25 Garfield III. [i] 19:40 Mám rád školu [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 René [i] 21:30 Naši vedľa nás [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Krajina po bitke [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Správy a komentáre [i] 01:25 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 POLICAJTI V AKCII [i] 10:55 DEDIČSTVO: Čas zmien 26 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 Stratené duše II. 20 [i] 14:00 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:30 SVET POD HLAVOU: Smrť špióna 7 [i] 00:35 Agentka bez minulosti IV. 15 [i] 01:35 Agent VII. 10 [i] 02:25 NOVINY TV JOJ 03:05 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 03:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Štyri svadby III. 31/31 [i] 05:55 Štyri svadby IV. 1,2/42 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Jedinečné letisko v Dubaji 6 [i] 09:50 Vraždy v Midsomeri XIII. 2 [i] 12:05 Prvé oddelenie 11 [i] 12:45 Nové bývanie [i] 13:30 Profesionáli II. 7 [i] 14:35 Fórky, vtipky XXIII. [i] 15:20 Ninja Factor USA IV. 17 [i] 16:20 Dovidenia, stará mama! 1/10 [i] 17:10 Simpsonovci XI. 16,17 [i] 18:10 Kosti 5 [i] 19:25 Profesionáli II. 8 [i] 20:35 SVET POD HLAVOU: Smrť špióna 7 [i] 21:35 Dr. Dokonalý: Časovaná bomba 4 [i] 22:35 Ja som zákon [i] 00:35 Hviezdna brána: Atlantída 14 [i] 01:35 Profesionáli II. 8 [i] 02:25 Fórky, vtipky XXIII. [i] 03:10 Dovidenia, stará mama! 1/10 [i] 03:40 DEDIČSTVO: Čas zmien 26 [i] 04:25 INKOGNITO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:40 Kráska a zvíře III. 4 [i] 08:35 Vlčí mládě V. 18 [i] 09:30 Medium Iii. 7 [i] 10:30 Tělo jako důkaz III. 4 [i] 11:25 Tělo jako důkaz III. 5 [i] 12:25 Vlčí mládě V. 18 [i] 13:20 Kráska a zvíře III. 4 [i] 14:20 Medium Iii. 7 [i] 15:20 Tělo jako důkaz III. 5 [i] 16:20 Vlčí mládě V. 19 [i] 17:15 Kráska a zvíře III. 5 [i] 18:10 Medium Iii. 9 [i] 19:05 Tělo jako důkaz III. 7 [i] 20:00 Tělo jako důkaz III. 8 [i] 21:00 Jak prosté V. 1 [i] 22:00 Profil zločinu VI. 2 [i] 23:10 Ncis: New Orleans Ii. 23 [i] 00:10 Světová invaze 1 [i] 02:15 Jak prosté V. 1 [i] 03:00 Profil zločinu VI. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Billy 5 [i] 06:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada): (8. Díl) 8 [i] 06:50 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Kufříky, zahradní skřítkové 13 [i] 07:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): KTM X-Bow 9 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada): (9. Díl) 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Dost s kouřením 21 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Skrytý poklad 3 [i] 09:05 Zlatá horečka (6. Řada): Mamutí zlato 9 [i] 09:55 Dvojí přežití (3. Řada): Potíže v ráji 5 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): S Davidem Hasslehoffem - Pontiac Trans Am, 2. část 9 [i] 11:40 Rození obchodníci (2. Řada): Peugeot 205 - Prvi dio 3 [i] 12:05 Rození obchodníci (2. Řada): Peugeot 205 - Drugi dio 4 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada): (9. Díl) 9 [i] 13:30 Berte to jako varování (1. Řada): Impozantní kaskadérské kousky 4 [i] 14:25 Berte to jako varování (1. Řada): Milovníci výkonu 5 [i] 15:20 Berte to jako varování (1. Řada): Králové zmatků 6 [i] 16:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): KTM X-Bow 9 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada): (9. Díl) 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Dost s kouřením 21 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Skrytý poklad 3 [i] 18:05 Rození obchodníci (2. Řada): Suzuki SJ410 - Prvi dio 5 [i] 18:30 Rození obchodníci (2. Řada): Suzuki SJ410 - Drugi dio 6 [i] 19:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Kufříky, zahradní skřítkové 13 [i] 19:30 Jak se to dělá (16. Řada): (9. Díl) 9 [i] 20:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada): Prokletý poklad 2 [i] 21:00 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Bam 7 [i] 22:00 Zlatá horečka (7. Řada): Frankensteinovy stroje 3 [i] 23:00 Muži Yukonu (5. Řada): Na pokraji 7 [i] 00:00 Povstalecké zlato (1. Řada): Vlak pokladů 1 [i] 00:55 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Reaper nahání strach 18 [i] 01:50 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada): Prokletý poklad 2 [i] 02:40 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Bam 7 [i] 03:30 Zlatá horečka (7. Řada): Frankensteinovy stroje 3 [i] 04:20 Rození obchodníci (7. Řada): BMW 840 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Po stopách hvězd [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kam uhnout očima [i] 10:00 168 hodin [i] 10:30 Četníci z Luhačovic: Staré dluhy [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 Spáč [i] 14:55 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:50 Kojak II [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Svět pod hlavou: Smrt špióna 7/10 [i] 21:00 Čtvrtá hvězda: Kytara 1/12 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 22:10 Legendy kriminalistiky: Orlické vraždy [i] 22:40 Na stopě [i] 23:05 Kriminalista [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Kalendárium [i] 00:45 GEN - Galerie elity národa [i] 01:00 Banánové rybičky [i] 01:25 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Sváteční slovo trvalého jáhna římskokatolické církve Jana Breníka [i] 02:00 Všechnopárty [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Modrá krev: Schwarzenbergové [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Nový Zéland, země hýřící barvami [i] 09:55 Airbus A350 [i] 10:45 Kořist ve jménu královny [i] 11:25 Podzemní Čechy: Podzemí měst 1/10 [i] 11:50 Babylon [i] 12:20 Na pomoc životu - rakovina děložního čípku [i] 12:40 Tlamy, tlapy, zobáky [i] 13:10 Televizní klub neslyšících [i] 13:35 Československý filmový týdeník 1967 1134/2379 [i] 13:50 Zapomenuté výpravy: Annapurna 1969 [i] 14:15 Skvosty britského muzea 1/3 [i] 15:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:40 Jenny, doktorka letounů [i] 16:35 Letecké katastrofy: Srážka nad [i] 17:20 Deníky 1. světové války 1/4 [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy předmětů [i] 19:20 Poutní místa: Svatý Kopeček u [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Apokalypsa: 1. světová válka: Hněv 1/5 [i] 21:00 Newyorské mosty [i] 21:55 Lásky jedné plavovlásky ...a byli spolu šťastni až do rána [i] 23:15 Psanci [i] 00:50 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 01:15 Queer: Stigmata [i] 01:40 Sex místo stipendia? [i] 02:05 V zajetí železné opony [i] 02:20 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 02:45 Ze ZOO do ZOO [i] 03:10 Farmář [i] 03:30 Boje o krajinu [i] 03:45 Babylon [i] 04:10 Rino [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Ulice 3185 [i] 10:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa XII 2 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Hledá se sestra 91 [i] 14:05 Mentalista V: Rudá v zubech a drápech 14 [i] 15:00 Mentalista V: Rudý lak na nehty 15 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VIII: Posedlost 6 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3186 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Specialisté: Služby z lásky 5 [i] 21:15 Robinsonův ostrov [i] 22:20 Kriminálka: Oddělení kybernetiky 2 [i] 23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVI: Zničující příběh 18 [i] 00:10 Mentalista V: Rudá v zubech a drápech 14 [i] 00:55 Mentalista V: Rudý lak na nehty 15 [i] 01:35 Dva a půl chlapa XII 2 [i] 01:55 Střepiny [i] 02:20 Áčko: Chceš dítě? Zhubni! [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Hledá se sestra 91 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Max Steel III: Cena za slávu 4 [i] 06:30 Nexo Knights: Merlokova síla [i] 06:50 Nexo Knights: Rytířský kodex [i] 07:35 M*A*S*H 85 [i] 08:30 M*A*S*H 86 [i] 09:10 Jake a tlusťoch I: Kdy tě zas uvidím 18 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Šípy lásky [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch I: Neviňátko 19 [i] 13:20 Komisař Rex IV: Nebezpečný úkol 13 [i] 14:25 Komisař Rex IV: Kněz v ohrožení 14 [i] 15:35 Castle na zabití III: Lovci pokladů 3 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Starej se o sebe! [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Dramatické okolnosti 81 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:50 Castle na zabití III: Lovci pokladů 3 [i] 23:45 Soudní síň: Starej se o sebe! [i] 00:40 Rosamunde Pilcher: Šípy lásky [i] 02:35 Komisař Rex IV: Nebezpečný úkol 13 [i] 03:20 Komisař Rex IV: Kněz v ohrožení 14 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Chlapi neplačú [i] 06:05 Sandhya - svetlo môjho života [i] 06:50 Tehotné v šestnástich [i] 08:25 Mike a Molly [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Mike a Molly [i] 10:50 Zakázaná láska 117/158 [i] 12:15 Rosamunde Pilcherová: Sila lásky [i] 14:30 Priatelia [i] 15:30 Chlapi neplačú [i] 16:30 Skrytá vášeň 31-32/188 [i] 18:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 19:20 Mentalista [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Vymenené životy 199-200 [i] 22:25 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 21/21 [i] 23:20 Hriešnici III. 9-10/12 [i] 01:25 Priatelia [i] 02:10 Adela show [i] 03:20 Smotánka [i] 04:10 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 23 [i] 06:15 Hudba z jiného pokoje [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 14 [i] 11:35 Big Screen 2 24 [i] 11:50 Muriel se vdává [i] 13:35 Lháři [i] 15:15 Bláznivá svatba