TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Valentínsky Madagaskar [i] 07:15 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:45 Scooby Doo, kde si?! [i] 08:10 Tučniaky z Madagaskaru I. [i] 09:00 Harry Potter a Fénixov rád [i] 11:50 Moja tučná grécka svadba 2 [i] 13:50 CHART SHOW [i] 15:55 Dobre vedieť! [i] 17:05 Hra o Niké [i] 17:50 Divoký Zapadákov [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Hriešny tanec [i] 22:35 Únos [i] 00:45 Hriešny tanec [i] 02:35 Únos [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Karibu Kenya - alebo ako Slováci menia Keňu [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Levík Raa Raa: Nový zvuk [i] 07:20 Požiarnik Sam IX [i] 07:30 Malý Mikuláš: Krásna kytica [i] 07:45 Garfield III. [i] 07:55 Ako si vycvičiť drakov: Jarné hry [i] 08:20 Zázračný ateliér [i] 08:50 Arabela sa vracia 9/26 [i] 09:20 Autosalón [i] 09:45 Jazdi hlavou [i] 09:55 Ostrovy na konci sveta 4/4 [i] 10:55 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút dvanásť [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie : Poirot: Spona na topánke [i] 15:15 Šepkajúci fantóm [i] 17:00 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Tajné životy II. 3/13 [i] 21:20 Skutočný príbeh: Bordertown [i] 23:10 Agatha Christie : Poirot: Spona na topánke [i] 00:55 Šepkajúci fantóm [i] 02:30 Skutočný príbeh: Bordertown [i] 04:20 Svet v obrazoch [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Veľká Fatra [i] 07:00 Bežkopotulky [i] 07:10 Slovenské hrady objektívom: Nitriansky hrad objektívom Antona Sládka [i] 07:20 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Rajecké Teplice. [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Na rybách - Petrov zdar [i] 10:05 Test magazín: Tyčové mixéry [i] 10:25 ŠTÚDIO ŠPORT: Biatlon - MS 2017 [i] 11:15 Televízny posol [i] 11:55 Zjazdové lyžovanie - MS 2017: Zjazd (ženy) [i] 13:10 Tenis - Fed Cup [i] 14:50 Biatlon - MS 2017: Stíhacie preteky (muži) [i] 15:35 Tenis - Fed Cup [i] 18:10 Slovenský raj [i] 18:30 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - ĎALŠÍ JAZYK [i] 18:45 Šmolkovia [i] 19:00 Kniha džunglí II. [i] 19:10 Poštár Pat II [i] 19:25 Garfield III. [i] 19:35 Mám rád školu [i] 19:50 Slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Tichý Don [i] 22:00 Cudzejší ako raj [i] 23:25 Byt [i] 01:25 Správy RTVS "N" [i] 02:15 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 PRÁZDNINY: Myjavská tragula 4 [i] 06:05 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:30 NOVINY TV JOJ 08:20 Garfield 2 [i] 10:00 NAŠI [i] 11:20 Neuveriteľné svetové talenty [i] 12:25 Zafírovo modrá [i] 15:05 Navždy mladá [i] 17:00 15 MINÚT. KUCHÁR A HOSTIA [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 23:00 Muži, ktorí nenávidia ženy [i] 02:20 Sprisahanie [i] 03:50 15 MINÚT. KUCHÁR A HOSTIA [i] 04:30 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Štyri svadby III. 30 [i] 06:40 Štyri svadby III. 31/31 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:45 Simpsonovci XI. 15 [i] 09:20 Futurama VIII. 8 [i] 10:00 Ninja Factor USA IV. 16 [i] 11:00 Pokoj v duši [i] 13:10 Jazda 6 [i] 13:40 Valentívnska výhra [i] 14:40 Letecké katastrofy XII. 6 [i] 15:40 Pištoľníčky [i] 17:55 Tvoje, moje a naše [i] 19:40 ŽREBOVANIE 19:45 Hoď svišťom II.: Pôrod 10/10 [i] 20:35 Žena zabijak [i] 22:50 Rande na Valentína [i] 00:40 Pištoľníčky [i] 02:40 Hoď svišťom II.: Pôrod 10/10 [i] 03:10 Vzdušné bojové súboje 1,2/6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 16 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 17 [i] 09:05 Ncis: New Orleans Ii. 23 [i] 10:05 Tým Škorpion II. 21 [i] 11:05 Tým Škorpion II. 22 [i] 12:05 Medium Iii. 17 [i] 13:05 Medium Iii. 18 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 18 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 19 [i] 16:05 Jak prosté IV. 15 [i] 17:05 Jak prosté IV. 16 [i] 18:05 Vzpomínky IV. 12 [i] 19:05 Tým Škorpion II. 21 [i] 20:00 Tým Škorpion II. 22 [i] 21:00 Světová invaze 1 [i] 23:10 Myšlenky zločince XI. 15 [i] 00:05 Myšlenky zločince XI. 16 [i] 01:00 Kamarád taky rád 1 [i] 02:50 Myšlenky zločince XI. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Obrovské vlaky (1. Řada): Nový Zéland ? mléčný vlak 1 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem 13 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (2. Řada): Jízda s Dannym Trejem 2 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (3. Řada): Velký červený Cadillac, 2. část 18 [i] 08:10 Rození obchodníci (13. Řada): 1980 Chevy LUV 4 [i] 09:05 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (2. Řada): Bourák Mopar 2 [i] 09:55 Zlatá horečka (6. Řada): Jackova zlatá chatrč 5 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Zavazadla 4 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): (1. Díl) 1 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): (2. Díl) 2 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (2. Řada): Šok a překvapení 14 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Zlá krev 1 [i] 13:30 Likvidátor (2. Řada): Na aukci 13 [i] 13:55 Likvidátor (3. Řada): Kořist od soudu 1 [i] 14:25 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Prodej vozu Phoenix 7 [i] 14:50 Pátrání po klasických autech (7. Řada): F jako Ferrari 4 [i] 15:20 Obnažená města (1. Řada): Město zemětřesení - San Francisco 2 [i] 16:15 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství mayské pyramidy 2 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): BMW i8 13 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Superperformance GT40 14 [i] 18:05 Rození obchodníci (13. Řada): Volvo PV544 z roku 1963 2 [i] 19:00 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Billy 5 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Střelba 2 [i] 21:00 Zlatá horečka (7. Řada): Hazardní hráč 2 [i] 22:00 Dvojí přežití (6. Řada): Bitva o Brazílii 10 [i] 23:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada): (3. Díl) 3 [i] 00:00 Z chlapce mužem (2. Řada): (8. Díl) 8 [i] 01:00 Stále naživu (1. Řada): (2. Díl) 2 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Střelba 2 [i] 02:40 Zlatá horečka (7. Řada): Hazardní hráč 2 [i] 03:30 Dvojí přežití (6. Řada): Bitva o Brazílii 10 [i] 04:20 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada): (3. Díl) 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Sláva, nazdar výletu! [i] 06:45 Cesta do hlubin študákovy duše [i] 08:15 Úsměvy Leoše Suchařípy [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Hospoda U bílé kočky [i] 14:05 Víla z jeskyně zla [i] 14:55 O zelených očích Krásné paní [i] 15:45 Dlouhá bílá nit [i] 17:15 Zlá krev: Osudy rodin Bornů, Nedobylů i 1/7 [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Bohéma 5/6 [i] 21:40 168 hodin [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 22:10 Báječná léta pod psa [i] 23:50 Místo činu - Schimanski [i] 01:20 Legendy kriminalistiky: Smrt ve službě [i] 01:55 Manéž Bolka Polívky [i] 03:05 Žiješ jenom 2x [i] 03:35 Sváteční slovo trvalého jáhna římskokatolické církve Jana Breníka [i] 03:40 Hobby naší doby [i] 04:05 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Počesku [i] 05:10 Do neznáma: Dějí se věci 10/39 [i] 05:30 Do neznáma: Den poté 1/2 11/39 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:50 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1967 1134/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Život v podzámčí [i] 09:35 Heydrich - konečné řešení: Sázka na Říši 24/44 [i] 10:00 Vlci v Beskydech [i] 10:15 Nedej se [i] 11:10 Kočka není pes [i] 11:45 Alpské lyžování: MS 2017 Švýcarsko [i] 13:00 Tenis: Česko - Španělsko [i] 19:00 Vesnicopis [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Psanci [i] 21:45 Malý velký muž [i] 00:00 Přelet nad Kremlem aneb Jak [i] 00:45 Batesův motel IV: Nebezpečný sobě i okolí 1/10 [i] 01:25 Folklorika [i] 01:50 Za Jaroslavem Juráškem [i] 02:30 Jak šlo Slovo na cestu [i] 02:55 Hledání dobré smrti [i] 03:55 Ochránce [i] 04:20 Hledači opálů [i] 04:45 Za rozbitými okny tovární haly [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:00 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 12 [i] 06:25 Monstra vs. Vetřelci 18 [i] 06:50 Avengers: Sjednocení II 4 [i] 07:10 Show Toma a Jerryho 25 [i] 07:35 Tučňáci z Madagaskaru 6 [i] 08:00 Víkend [i] 09:00 Robinsonův ostrov [i] 10:00 Robinsonův ostrov [i] 11:00 Čivava z Beverly Hills [i] 12:45 Nezapomeň na lásku [i] 14:50 Tuxedo [i] 16:50 Na sv. Valentýna [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Dědictví aneb Kurva se neříká [i] 22:25 Střepiny [i] 22:55 Špinavá dohoda [i] 01:05 Tuxedo [i] 02:35 Odložené případy IV: Běsnění [i] 03:20 Áčko: Jeden ze šesti! Přežil jsem blesk! [i] 04:15 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Max Steel III: Studený pot 3 [i] 07:05 Nexo Knights: Kniha příšer 2/2 [i] 07:35 Nexo Knights: Merlokova síla [i] 08:05 M*A*S*H 82 [i] 08:35 M*A*S*H [i] 09:10 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Ohnivý kuře: Staronové rodiny 80 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:40 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:25 Jak se staví sen [i] 14:10 Návrat velkého blondýna [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru VII: Hříšná porota [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 TEMNÝ KRAJ: Hříšníci 1/2 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:25 Show Jana Krause [i] 23:35 Spolubydlící [i] 01:30 Tři mušketýři I: Exil 6 [i] 02:35 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze světa. Už od roku 1995! [i] 03:10 Očima Josefa Klímy: Publicistická show [i] 03:45 Vraždy v Midsomeru VII: Hříšná porota [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Smotánka [i] 06:15 Emilie Richardsová: Čaro druhej lásky [i] 08:30 Taká obyčajná rodinka IV. [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Taká obyčajná rodinka IV. [i] 11:50 Druhá šanca I. 10-11/12 [i] 14:00 Bolesti slávnych VI. 10-11/13 [i] 15:55 Rosamunde Pilcherová: Ľúbostná rošáda [i] 17:55 Úžasný pán Darcy [i] 20:00 Skutočný príbeh: Kazateľove hriechy [i] 22:00 Zázračný lekár: Príbeh Bena Carsona [i] 00:00 Skutočný príbeh: Kazateľove hriechy [i] 01:55 Zázračný lekár: Príbeh Bena Carsona [i] 03:20 Šialenstvo na predmestí [i] 04:45 Smotánka [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 05:45 Big Screen 2 21 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 18 [i] 06:30 Líbánky pro jednoho [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 20 [i] 11:35 Big Screen 2 22 [i] 11:50 Bláznivá svatba [i] 13:25 Muriel se vdává [i] 15:15 Bratři z donucení [i] 17:00 Falešná láska [i] 18:40 Hudba z jiného pokoje [i] 20:30 Pohled na lásku [i] 22:00 Lesní duch [i] 23:30 Barneyho ženy [i] 01:40 Ďáblova pouta 1 1 [i] 03:10 Ďáblova pouta 1 2 [i] 04:40 Holky na tahu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Biatlon [i] 06:00 Alpské lyžování [i] 07:30 Severská kombinace [i] 08:00 Jezdectví [i] 10:00 Biatlon [i] 11:15 Alpské lyžování [i] 11:45 Alpské lyžování [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 14:30 Biatlon [i] 15:15 Biatlon [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Alpské lyžování [i] 18:30 Alpské lyžování [i] 18:45 Zimní sporty [i] 19:40 Zprávy [i] 19:45 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Biatlon [i] 23:30 Biatlon [i] 00:00 Zimní sporty [i] 01:00 Skoky na lyžích [i] 01:30 Alpské lyžování [i] 02:30 Biatlon [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:00 Zimnní sporty [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Po vrcholcích Bakony, horolezectví pro každého [i] 05:30 Kamenná nářadí našich předků [i] 06:00 Jak jsme vymysleli svět 1 4 [i] 07:00 Brutální chemie 1 4 [i] 08:00 Pěšky podél Nilu 1 2 [i] 09:00 Svět kolibříků [i] 10:00 Skrytá království 1 1 [i] 11:00 Lov 1 3 [i] 12:00 Džimyho australské kulinářské dobrodružství 1 5 [i] 12:30 Džimyho australské kulinářské dobrodružství 1 6 [i] 13:00 Americká významná místa bez tajemství 1 4 [i] 14:00 Austrálie: Cestování časem 1 4