Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:25 Olsen Twins: Na to treba dvoch [i] 09:30 Kredenc [i] 10:05 Teória veľkého tresku VIII. [i] 11:00 Valentínsky Madagaskar [i] 11:25 Moja tučná grécka svadba [i] 13:25 Korenie lásky [i] 15:35 Harry Potter a Fénixov rád [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Moja tučná grécka svadba 2 [i] 22:35 Cliffhanger [i] 00:50 Preteky s časom [i] 02:20 Na život a na smrť [i] 04:15 Preteky s časom [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Počasie [i] 07:05 Levík Raa Raa: Klopkajúci Kroko [i] 07:15 Požiarnik Sam IX [i] 07:30 Malý Mikuláš: Lujzička [i] 07:40 Garfield III. [i] 07:55 Ako si vycvičiť drakov: Stretnutie s Heather - druhá.časť [i] 08:15 Fidlibumove rozprávky [i] 08:45 Trpaslíci [i] 09:15 Daj si čas [i] 09:45 Robin Hood III: Nech sa hry začnú 5/13 [i] 10:30 Park [i] 11:20 On air [i] 11:40 Slovensko chutí [i] 12:25 Zem spieva [i] 14:15 Na krok od neba II. 7/16 [i] 15:05 Na krok od neba II. 8/16 [i] 16:10 Sen o sláve 2/2 [i] 17:55 Cestou necestou: Innsbruck [i] 18:30 Postav dom , zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Zem spieva [i] 22:05 Neskoro večer [i] 22:55 Sen o sláve 2/2 [i] 00:35 Na krok od neba II. 7/16 [i] 01:25 Na krok od neba II. 8/16 [i] 02:20 Zem spieva [i] 04:00 Robin Hood III: Nech sa hry začnú 5/13 [i] 04:45 Park [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Dolina stredného Váhu II. [i] 07:00 Autosalón [i] 07:25 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Vidieť a byť videný [i] 07:30 Polícia [i] 07:40 Separé [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Rajecké Teplice. [i] 09:05 Bežkopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Retro noviny [i] 09:50 Československý filmový týždenník [i] 10:00 Československý filmový týždenník [i] 10:10 Československý filmový týždenník [i] 10:20 Generácia [i] 10:50 Cesta [i] 11:15 Paralympijský magazín [i] 11:55 Zjazdové lyžovanie - MS 2017 [i] 13:20 Magazín Ligy majstrov [i] 13:45 Magazín Európskej ligy [i] 14:40 ŠTÚDIO ŠPORT: Biatlon - MS 2017 [i] 16:00 Tenis - Fed Cup [i] 17:45 Hokej - Slovakia Cup [i] 20:45 Lásky jednej plavovlásky [i] 22:05 Domček z karát: Posledný rez [i] 22:55 Domček z karát: Posledný rez [i] 23:45 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Unínska lúpež [i] 00:10 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 SÚDNA SIEŇ [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 07:05 KRIMI 07:35 NOVINY TV JOJ 08:25 Zabi nudu! [i] 08:35 Káčerovo II. [i] 09:25 Simpsonovci XIX. 4,6 [i] 10:20 NAŠI [i] 11:45 Dovidenia, stará mama! [i] 12:20 KUKÁTKO [i] 13:20 Garfield 2 [i] 15:00 Tvoje, moje a naše [i] 16:50 Neuveriteľné svetové talenty [i] 18:00 PRÁZDNINY: Myjavská tragula 4 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Medzi náhrobnými kameňmi [i] 23:10 Ja som zákon [i] 01:10 Prci, prci, prcičky [i] 02:50 KRIMI 03:15 NOVINY TV JOJ 03:55 Dovidenia, stará mama! [i] 04:25 NAŠI [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Prvé oddelenie 10 [i] 06:00 Štyri svadby III. 29 [i] 06:40 Štyri svadby III. 30 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:45 NOVÉ BÝVANIE [i] 11:00 Keď sa má dom páčiť 2 [i] 11:30 Naj bývanie Miami 2 [i] 12:50 15 MINÚT. KUCHÁR A HOSTIA 5 [i] 13:45 Rande na Valentína [i] 15:30 Pokoj v duši [i] 17:30 Vraždy v Midsomeri XIII. 2 [i] 19:30 ŽREBOVANIE 19:35 Hoď svišťom II.: Zlomené srdce 9 [i] 20:35 Prci, prci, prcičky [i] 22:30 Letecké katastrofy XII. 6 [i] 23:30 Jedinečné letisko v Dubaji 6 [i] 00:30 Zúfalí šoféri 7 [i] 01:30 Čo s láskou? [i] 03:25 Hoď svišťom II.: Zlomené srdce 9 [i] 04:05 Črepiny [i] 04:30 Šokujúce rodinné tajomstvá 5,6/6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 11 [i] 07:15 Tým Škorpion II. 21 [i] 08:15 Tým Škorpion II. 22 [i] 09:15 Tělo jako důkaz II. 16 [i] 10:10 Tělo jako důkaz III. 1 [i] 11:05 Ncis: New Orleans Ii. 23 [i] 12:05 Medium Iii. 13 [i] 13:05 Medium Iii. 16 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 16 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 17 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 18 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 19 [i] 18:00 Medium Iii. 17 [i] 19:00 Medium Iii. 18 [i] 20:00 Ncis: New Orleans Ii. 23 [i] 21:00 Kamarád taky rád 1 [i] 23:00 Myšlenky zločince XI. 13 [i] 00:00 Myšlenky zločince XI. 14 [i] 01:00 Medium Iii. 17 [i] 02:00 Medium Iii. 18 [i] 02:45 Tělo jako důkaz II. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (16. Řada): (7. Díl) 7 [i] 05:35 Jak se to dělá (12. Řada): Karburátory 4 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny 12 [i] 06:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Reaper nahání strach 18 [i] 07:15 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada): Čas běží 6 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (4. Řada): Směr budoucnost 2 [i] 09:05 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada): (3. Díl) 3 [i] 09:30 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada): (4. Díl) 4 [i] 09:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (1. Řada): Nechte věci náhodě 1 [i] 10:20 Automobiloví žraloci z Dallasu (1. Řada): Vidět rudě 2 [i] 10:50 Kšefty a kola (1. Řada): (3. Díl) 3 [i] 11:15 Kšefty a kola (1. Řada): I nejlepší plány selžou 4 [i] 11:40 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Hračky 2 [i] 12:35 Nejsmrtelnější úlovek: nebezpečná zátoka (1. Řada): (2. Díl) 2 [i] 13:30 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Nováčci 2 [i] 14:25 Průkopníci (1. Řada): Ztraceni v džungli 4 [i] 15:20 Zlatá horečka (6. Řada): Dědečkova zlatá rada 4 [i] 16:15 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Pátrání 3 [i] 17:10 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada): Čas běží 6 [i] 18:05 Pekelné silnice [i] 19:00 Obrovské vlaky (1. Řada): Nový Zéland ? mléčný vlak 1 [i] 20:00 Rychle a hlasitě (4. Řada): (4. Díl) 4 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1970 Ford Bronco 10 [i] 22:00 Pouliční psanci (3. Řada): (22. Díl) 22 [i] 23:00 Pod palbou (1. Řada): Tohle pomáhá 3 [i] 00:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Diamanty, obklady, plechovky na sušenky 5 [i] 00:30 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Trofeje, kytary 6 [i] 01:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Rámy na obrazy, prsteny a lodě (7. [i] 01:25 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Měděné hrnce, šaty a silnice 8 [i] 01:50 Rychle a hlasitě (4. Řada): (4. Díl) 4 [i] 02:40 Rození obchodníci (13. Řada): 1970 Ford Bronco 10 [i] 03:30 Pouliční psanci (3. Řada): (22. Díl) 22 [i] 04:20 Pod palbou (1. Řada): Tohle pomáhá 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:25 Polopatě [i] 07:20 Vašíček a lesní muži [i] 07:55 Kojak: Ariana [i] 09:30 Gejzír [i] 10:05 Všechnopárty [i] 11:00 Hříchy pro pátera Knoxe: Ruce s dlouhými prsty 6/10 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Taneček přes dvě pekla [i] 14:05 Lhát se nemá, princezno! [i] 14:40 Cesta do hlubin študákovy duše [i] 16:10 Hercule Poirot [i] 17:55 Kočka není pes [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Tajemství těla [i] 21:15 Valmont [i] 23:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 23:30 Mladý Montalbano [i] 01:30 DoktorKA [i] 02:20 Manéž Bolka Polívky [i] 03:35 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:50 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show II [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Hotařská koleda [i] 09:25 Počesku [i] 09:35 Letecké katastrofy: Srážka nad [i] 10:25 Blokáda Leningradu [i] 11:15 Babylon [i] 11:45 Alpské lyžování: MS 2017 Švýcarsko [i] 13:30 Tenis: Česko - Španělsko [i] 17:30 Bonbónky světa [i] 17:50 Kamera na cestách: Nový Zéland, země hýřící barvami [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Ženy, víno, Hvar [i] 19:20 Na cestě po Somersetu [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Tutanchamon 3/3 [i] 21:30 Král Artuš [i] 23:35 Kruh [i] 01:25 Batesův motel IV: Nebezpečný sobě i okolí 1/10 [i] 02:10 Černé zrcadlo II: Medvídek Waldo [i] 02:55 Cestománie [i] 03:25 Dobrovolnictví jako životní etapa [i] 03:50 Ochránce [i] 04:15 Na moll [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:00 Lišákoviny [i] 06:10 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 11 [i] 06:35 Monstra vs. Vetřelci 17 [i] 07:00 Avengers: Sjednocení II 3 [i] 07:25 Show Toma a Jerryho 24 [i] 07:50 Tučňáci z Madagaskaru 5 [i] 08:15 O synkovi, který se učil bát [i] 09:30 Kapitán Ron [i] 11:35 Volejte Novu [i] 12:10 Může se to stát i vám [i] 14:15 Výměna manželek II [i] 15:45 Co je šeptem... [i] 17:50 Strašpytlík [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Red 2 [i] 22:30 Únos vlaku 1 2 3 [i] 00:35 Otčím [i] 02:25 Volejte Novu [i] 02:55 Dva a půl chlapa XII 1 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 03:55 Výměna manželek II [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Max Steel III: Pud sebezáchovy 2 [i] 06:55 Nexo Knights [i] 07:25 Nexo Knights: Kniha příšer 2/2 [i] 07:55 M*A*S*H 81 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:40 Ohnivý kuře: Výbuch 79 [i] 10:55 Přístav II: Otec a syn 6 [i] 12:15 davinci [i] 13:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:45 Lilly Schönauer: Miluji cizince [i] 16:45 Vraždy v Midsomeru VII: Král rybář [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Kurýr 2 [i] 22:05 Vlk z Wall Street [i] 01:45 Cabin Fever 2 [i] 03:25 Vraždy v Midsomeru VII: Král rybář [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Príbehy o láske: Túžba za domovom [i] 08:25 Taká obyčajná rodinka IV. [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Taká obyčajná rodinka IV. [i] 11:45 Doktorka Zoe IV. 5-6/10 [i] 13:55 Bolesti slávnych VI. 8-9/13 [i] 15:45 Emilie Richardsová: Čaro druhej lásky [i] 17:50 Moja tučná grécka svadba [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Sila lásky [i] 22:00 Inga Lindströmová: Navždy Vickerby [i] 00:00 Emilie Richardsová: Čaro druhej lásky [i] 02:05 Rosamunde Pilcherová: Sila lásky [i] 03:30 Príbehy o láske: Túžba za domovom [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 19 [i] 06:00 Big Screen 2 20 [i] 06:15 Penelope [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Bílá hraběnka [i] 13:20 Tut 1 1 [i] 14:55 Admirál [i] 17:10 Ztraceni na Manhattanu [i] 18:50 Lháři [i] 20:30 Lovci stínů [i] 22:10 Němý svědek [i] 23:55 Lesní duch [i] 01:30 Archanděl [i] 02:15 Archanděl [i] 03:00 Archanděl [i] 03:45 Lovci stínů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:15 Alpské lyžování [i] 06:00 Severská kombinace [i] 06:30 Biatlon [i] 07:30 Skoky na lyžích [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 10:00 Severská kombinace [i] 11:15 Alpské lyžování [i] 11:45 Alpské lyžování [i] 13:30 Biatlon [i] 14:30 Biatlon [i] 16:00 Jezdectví [i] 17:00 Alpské lyžování [i] 18:30 Alpské lyžování [i] 18:45 Zimní sporty [i] 19:40 Zprávy [i] 19:45 Snooker [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Alpské lyžování [i] 00:30 Zimní sporty [i] 01:30 Skoky na lyžích [i] 02:30 Severská kombinace [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Alpské lyžování [i] 04:00 Zimní sporty [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:45 4 sezony v Hortobágy 1 4 [i] 06:00 Jak jsme vymysleli svět 1 3 [i] 07:00 Brutální chemie 1 3 [i] 08:00 Pěšky podél Nilu 1 1 [i] 09:00 Ryba za miliardu dolarů [i] 10:00 Život ve vzduchu 1 3 [i] 11:00 Lov 1 2 [i] 12:00 Džimyho australské kulinářské dobrodružství 1 3 [i] 12:30 Džimyho australské kulinářské dobrodružství 1 4