Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 Baby boom [i] 09:55 Rodinné prípady [i] 12:00 Susedské prípady [i] 13:05 Mentalista IV. 7-8/24 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 22:40 Hviezdna párty [i] 23:40 Kávomat - Miestny úrad Hodrušany [i] 00:15 Dva a pol chlapa VI. [i] 01:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 18/25 [i] 02:05 Mentalista IV. 7-8/24 [i] 03:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 18/25 [i] 04:10 Baby boom [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Sintra [i] 09:00 Zátoka nádejí II. 8/12 [i] 09:55 Policajné oddelenie: Vydieranie 99 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta II. 9/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Connemara [i] 16:55 Zátoka nádejí II. 9/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Láska pri fjorde: Vek Zeme [i] 21:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XV.: Anonymný násilník 9/24 [i] 22:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XV.: Psycho/Terapeut 10/24 [i] 23:20 Policajné oddelenie: Vydieranie 99 [i] 00:10 Správna Agáta II. 9/13 [i] 00:55 Láska pri fjorde: Vek Zeme [i] 02:20 Slovensko v obrazoch [i] 02:45 Svet v obrazoch [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:40 Zbojnícke pastorále [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Tradičná medicína vo svete II.: Vietnam [i] 06:30 Zlatobránsky pamätníček [i] 07:05 Máša a medveď II [i] 07:15 Šmolkovia [i] 07:25 Malý rytier Trenk [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - WINDOW [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 10:00 Paradajka za rohom [i] 10:50 Tou našou dolinečkou [i] 11:30 Obedníček: Blyskáčik a Hromotĺk [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIPESTÁ [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Bežkopotulky [i] 12:40 Šaty robia človeka [i] 12:50 Scénograf Jozef Ciller jubiluje: Stolička [i] 13:15 Scénický a kostýmový výtvarník Peter Čanecký jubiluje: Ako vznikol Strom [i] 13:40 Jablká - množstvo na úkor kvality? [i] 14:40 Biatlon - MS 2017: Zmiešaná štafeta [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete II.: Spojené štáty [i] 16:30 Test magazín: Čierne korenie [i] 16:35 Separé [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Sanchí-na Budhovu počesť, India [i] 17:30 Basketbal - Good Angels Košice - zápasy [i] 19:30 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk [i] 19:35 Lilin ostrov pokladov [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - WINDOW [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Moja diagnóza: Nové jabĺčko pre Paulínu (Unikátna operácia kolena) [i] 20:35 VAT [i] 21:05 Veľké presuny: Veľký vrtuľník [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Boží bojovníci, boží nepriatelia [i] 23:25 Polícia [i] 23:35 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Zimné pneumatiky [i] 23:40 Sensei Japonsko [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Správy a komentáre [i] 01:25 Národnostné správy [i] 01:35 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 POLICAJTI V AKCII [i] 10:50 DEDIČSTVO: Snubný prsteň 24 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 Stratené duše II. 18 [i] 13:50 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 15:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:20 DVOJIČKY [i] 00:15 Agentka bez minulosti IV. 14 [i] 01:15 Agent VII. 9 [i] 02:05 KRIMI 02:30 NOVINY TV JOJ 03:10 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 03:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Áno, šéfe! USA VII. 9 [i] 05:55 Štyri svadby III. 27 [i] 06:40 Štyri svadby III. 28 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Kosti 3 [i] 09:50 Agentka bez minulosti IV. 13 [i] 11:00 Prvé oddelenie 9 [i] 11:25 Áno, šéfe! USA VII. 10/10 [i] 12:40 Nové bývanie [i] 13:25 Profesionáli II. 5 [i] 14:15 Simpsonovci XI. 13 [i] 14:45 Futurama VIII. 5 [i] 15:15 Kutyil s.r.o. III. 23 [i] 16:10 Ninja Factor USA IV. 15 [i] 17:10 Simpsonovci XI. 14 [i] 17:40 Futurama VIII. 6 [i] 18:10 Kosti 4 [i] 19:05 ŽREBOVANIE 19:15 TIPOS INFO [i] 19:25 Profesionáli II. 6 [i] 20:35 Posledný obrnený vlak [i] 23:10 Plne naložení 1,2/6 [i] 00:15 Hviezdna brána: Atlantída 12 [i] 01:10 Zákon gangu VII. 5 [i] 02:20 Profesionáli II. 6 [i] 03:00 Plne naložení 1,2/6 [i] 03:45 Zákon gangu VII. 5 [i] 04:40 Áno, šéfe! USA VII. 10/10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Tělo jako důkaz II. 15 [i] 07:55 Kráska a zvíře III. 2 [i] 08:50 Vlčí mládě V. 16 [i] 09:45 Medium Iii. 3 [i] 10:40 Tělo jako důkaz II. 15 [i] 11:35 Tělo jako důkaz II. 16 [i] 12:30 Vlčí mládě V. 16 [i] 13:25 Kráska a zvíře III. 2 [i] 14:20 Medium Iii. 3 [i] 15:20 Tělo jako důkaz II. 16 [i] 16:15 Vlčí mládě V. 17 [i] 17:10 Kráska a zvíře III. 3 [i] 18:10 Medium Iii. 5 [i] 19:10 Tělo jako důkaz III. 1 [i] 20:05 Tělo jako důkaz III. 2 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba X. 19 [i] 22:00 Ncis: New Orleans Ii. 23 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 17 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 18 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba X. 19 [i] 01:55 Ncis: New Orleans Ii. 23 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (16. Řada): (5. Díl) 5 [i] 05:35 Jak se to dělá (12. Řada): Vyprošťovací nůžky 2 [i] 06:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada): (6. Díl) 6 [i] 06:50 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Ozdoby, pohledy 11 [i] 07:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Lucra LC470 7 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada): (7. Díl) 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Paulova snaha získat všechno 19 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Nedokončený byznys 1 [i] 09:05 Zlatá horečka (6. Řada): Sen o eldorádu 7 [i] 09:55 Dvojí přežití (3. Řada): Mars na Zemi 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Scat Pack Challenger - (7. Díl) 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (1. Řada): Capri - Prvi dio 11 [i] 12:05 Rození obchodníci (1. Řada): Capri - Drugi dio 12 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada): (7. Díl) 7 [i] 13:30 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (1. Řada): Srdce temnoty 4 [i] 14:25 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (1. Řada): Není úniku 5 [i] 15:20 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (1. Řada): Jmění na dosah 6 [i] 16:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Lucra LC470 7 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada): (7. Díl) 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Paulova snaha získat všechno 19 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Nedokončený byznys 1 [i] 18:05 Rození obchodníci (2. Řada): MRII Mark I - Prvi dio (1. [i] 18:30 Rození obchodníci (2. Řada): MRII Mark I - Drugi dio 2 [i] 19:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Ozdoby, pohledy 11 [i] 19:30 Jak se to dělá (16. Řada): (7. Díl) 7 [i] 20:00 Boj o nemovitosti (1. Řada): Skrytý poklad 3 [i] 20:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Pátrání 4 [i] 21:00 Likvidátor (4. Řada): Na cestě ? prudká změna 29 [i] 21:30 Likvidátor (4. Řada): Na cestě ? příliš snadný obchod 30 [i] 22:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Alton 7 [i] 22:30 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Scunthorpe 8 [i] 23:00 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Kdo chce být miliardářem? 3 [i] 23:30 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Tak to dělají údržbáři! 4 [i] 00:00 Pouliční psanci (3. Řada): (13. Díl) 13 [i] 00:55 Odpadlická autodílna (2. Řada): Klump na cestě 5 [i] 01:50 Boj o nemovitosti (1. Řada): Skrytý poklad 3 [i] 02:15 Boj o nemovitosti (1. Řada): Pátrání 4 [i] 02:40 Likvidátor (4. Řada): Na cestě ? prudká změna 29 [i] 03:05 Likvidátor (4. Řada): Na cestě ? příliš snadný obchod 30 [i] 03:30 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Alton 7 [i] 03:55 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Scunthorpe 8 [i] 04:20 Rození obchodníci (7. Řada): Ford Sierra Cosworth 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak [i] 09:55 Kufr [i] 10:40 Pošta pro tebe [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 Výfuk [i] 14:55 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:55 Kojak [i] 16:50 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Škoda lásky [i] 21:35 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:30 Gejzír [i] 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 23:05 Na stopě [i] 23:30 Taggart [i] 01:40 AZ-kvíz [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:55 13. komnata Luboše Xavera Veselého [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zapomenuté výpravy: Lambarene [i] 05:20 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 České himálajské dobrodružství: Makalu, Kančenčonga [i] 10:00 Cestománie [i] 10:30 Nukleární dynamit [i] 11:25 Na hranicích impéria [i] 12:15 Univerzita Palackého [i] 12:45 Křesťanský magazín [i] 13:10 Na pomoc životu - rakovina děložního čípku [i] 13:30 Chcete je? [i] 13:35 Skvosty britského muzea 1/3 [i] 14:30 Propaganda za 2. světové války: Měníme příběh [i] 15:15 Zapomenuté výpravy: Annapurna 1969 [i] 15:40 Airbus A350 [i] 16:30 Africa obscura [i] 17:25 Do neznáma: Dějí se věci 10/39 [i] 17:50 Do neznáma: Den poté 1/2 11/39 [i] 18:15 Letem světem: Afrika II. [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:20 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Libanon [i] 21:05 Cestománie [i] 21:35 Modrá krev: Schwarzenbergové [i] 22:30 Dobré světlo [i] 00:00 Queer: Stigmata [i] 00:30 Město žen VI: Přátelé a důvěrníci 9/13 [i] 00:50 Babylon [i] 01:15 Uchem jehly [i] 01:45 Žijeme s vírou [i] 02:45 Keramika plná muziky [i] 03:05 Hroby, hrobky, hřbitovy... [i] 03:20 Počesku [i] 03:30 Ohněstrůjce [i] 03:50 Petr Drda, archeolog [i] 04:05 Uchem jehly [i] 04:30 Ochránce [i] 04:55 Nádraží: Noční život 6/6 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:40 Ulice 3183 [i] 09:40 Výměna manželek [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa XI 22 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Jen přes mou mrtvolu! 89 [i] 14:05 Mentalista V: Panamská rudá 10 [i] 15:00 Mentalista V: Rubínový náhrdelník 11 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VIII: Království a věrní 4 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3184 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Petice 710 [i] 21:35 Prásk [i] 22:10 Náhlá smrt [i] 00:25 Mentalista V: Panamská rudá 10 [i] 01:10 Mentalista V: Rubínový náhrdelník 11 [i] 01:55 Dva a půl chlapa XI 21 [i] 02:15 Robinsonův ostrov [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Jen přes mou mrtvolu! 89 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Max Steel II: Útěk z vězení 13 [i] 06:50 Star Wars: Příběhy droidů: Vítězství na Geonosisu [i] 07:35 M*A*S*H 79 [i] 08:30 M*A*S*H 80 [i] 09:10 Jake a tlusťoch I: Nikdo neví, co je to láska 16 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Srdce ve větru [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch I: Buďte na mě hodná 17 [i] 13:20 Komisař Rex IV: Ukradené štěstí 9 [i] 14:25 Komisař Rex IV: Pomsta 10 [i] 15:35 Castle na zabití III: Smrtelná známost 1 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Vydíráš mě vlastním synem [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 21:35 davinci [i] 22:30 Castle na zabití III: Smrtelná známost 1 [i] 23:20 Soudní síň: Vydíráš mě vlastním synem [i] 00:15 Rosamunde Pilcher: Srdce ve větru [i] 02:05 Komisař Rex IV: Ukradené štěstí 9 [i] 02:55 Komisař Rex IV: Pomsta 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 08:35 Mike a Molly [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Mike a Molly [i] 11:10 Zakázaná láska 115/158 [i] 12:25 Vymenené životy 195-196 [i] 14:40 Priatelia [i] 15:40 Chlapi neplačú [i] 16:40 Skrytá vášeň 27-28/188 [i] 18:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 20:30 Vymenené životy 197-198 [i] 22:30 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 20/21 [i] 23:25 Hriešnici III. 7-8/12 [i] 01:30 Mike a Molly [i] 01:50 Priatelia [i] 02:30 Adela show [i] 03:40 Smotánka [i] 04:10 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 10 [i] 05:45 Big Screen 2 26 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 11 [i] 06:30 Expert na vraždu: Poslední dostih [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Angelika [i] 13:00 Tajnosti a lži [i] 15:25 Po stopách Marsupilamiho [i] 17:10 Penelope [i] 18:55 Ztraceni na Manhattanu