TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:50 Zámena manželiek [i] 10:05 Rodinné prípady [i] 12:05 Susedské prípady [i] 13:05 Mentalista IV. 5-6/24 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:30 Kredenc [i] 23:40 Dva a pol chlapa V. [i] 00:05 Dva a pol chlapa VI. [i] 00:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 17/25 [i] 01:30 Mentalista IV. 5-6/24 [i] 02:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 17/25 [i] 03:55 Zámena manželiek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Duel [i] 06:25 Správy RTVS "N" [i] 07:15 Počasie [i] 07:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Madeira [i] 09:00 Zátoka nádejí II. 7/12 [i] 09:55 Policajné oddelenie: Tvárou v tvár 98 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta II. 8/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Sintra [i] 16:55 Zátoka nádejí II. 8/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Stroskotanec [i] 22:40 Vraždy v Saint-Malo [i] 00:10 Správna Agáta II. 8/13 [i] 00:55 Stroskotanec [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Tradičná medicína vo svete II.: Senegal [i] 06:30 Zlatobránsky pamätníček [i] 07:05 Máša a medveď II [i] 07:10 Šmolkovia [i] 07:25 Malý rytier Trenk [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - JE TO TAK [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Rusínsky magazín [i] 10:00 Neobyčajné všedné dni 2/2 [i] 11:05 Odobierka nevesty [i] 11:30 Obedníček: Blyskáčik a Hromotĺk [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLÁTIK ŠOŠOVICOVÝ [i] 11:55 Zjazdové lyžovanie - MS 2017 [i] 13:15 Rivali: Jobs verzus Gates [i] 14:10 Pavel Malovič [i] 14:35 Moja diagnóza: "Okuliare" ukryté v očiach [i] 15:05 Mojich sedem divov: Jaroslav Drobník [i] 15:35 Maďarský magazín [i] 16:05 Tradičná medicína vo svete II.: Vietnam [i] 16:30 Príbeh vínom písaný - Ferdinand Fussmann [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Taos Pueblo- pôvodní obyvatelia na Rio Grande, USA [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Atletika - Banskobystrická latka [i] 21:00 Gen.sk: Záboj Bohuslav Kuľhavý [i] 21:10 Jablká - množstvo na úkor kvality? [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Umenie [i] 23:00 Kinorama [i] 23:25 Noc v archíve: Klapka, akcia! [i] 00:25 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Správy a komentáre [i] 01:45 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 POLICAJTI V AKCII [i] 10:50 DEDIČSTVO: Zlý syn 23 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 Stratené duše II. 17 [i] 13:55 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 15:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PRÁZDNINY: Myjavská tragula 4 [i] 21:40 Dovidenia, stará mama! [i] 23:05 Spackané plastické operácie 3 [i] 00:05 Agentka bez minulosti IV. 13 [i] 01:00 Agent VII. 8 [i] 02:00 NOVINY TV JOJ 02:35 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 03:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:45 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Áno, šéfe! USA VII. 8 [i] 05:50 Štyri svadby III. 26 [i] 06:40 Štyri svadby III. 27 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Kosti 2 [i] 09:50 Agentka bez minulosti IV. 12 [i] 11:00 Prvé oddelenie 8 [i] 11:30 Áno, šéfe! USA VII. 9 [i] 12:40 Nové bývanie [i] 13:25 Profesionáli II. 4 [i] 14:15 Simpsonovci XI. 12 [i] 14:45 Futurama VIII. 4 [i] 15:15 Kutyil s.r.o. III.: Hodina pravdy 22 [i] 16:10 Ninja Factor USA IV. 14 [i] 17:10 Simpsonovci XI. 13 [i] 17:40 Futurama VIII. 5 [i] 18:10 Kosti 3 [i] 19:10 ŽREBOVANIE 19:25 Profesionáli II. 5 [i] 20:35 Čierne vlajky 1,2/8 [i] 23:00 Vikingovia III. 7,8 [i] 01:00 Hviezdna brána: Atlantída 11 [i] 01:55 Zákon gangu VII. 4 [i] 02:40 Profesionáli II. 5 [i] 03:25 Vikingovia III. 7,8 [i] 04:50 Prvé oddelenie 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:40 Kráska a zvíře III. 1 [i] 08:40 Vlčí mládě V. 15 [i] 09:35 Medium Iii. 2 [i] 10:35 Tělo jako důkaz II. 13 [i] 11:35 Tělo jako důkaz II. 14 [i] 12:30 Vlčí mládě V. 15 [i] 13:25 Kráska a zvíře III. 1 [i] 14:25 Medium Iii. 2 [i] 15:20 Tělo jako důkaz II. 14 [i] 16:15 Vlčí mládě V. 16 [i] 17:10 Kráska a zvíře III. 2 [i] 18:05 Medium Iii. 3 [i] 19:05 Tělo jako důkaz II. 15 [i] 20:05 Tělo jako důkaz II. 16 [i] 21:00 Vzkazy mrtvých I. 4 [i] 22:10 Myšlenky zločince X. 10 [i] 23:10 Myšlenky zločince X. 11 [i] 00:05 Myšlenky zločince X. 12 [i] 01:00 Vzkazy mrtvých I. 4 [i] 02:05 Myšlenky zločince X. 10 [i] 02:50 Myšlenky zločince X. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (16. Řada): (4. Díl) 4 [i] 05:35 Jak se to dělá (12. Řada): Pneumatický nárazový šroubovák 1 [i] 06:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada): (5. Díl) 5 [i] 06:50 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Víka na kanály, sněžítka 10 [i] 07:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Ginetta G41 6 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada): (6. Díl) 6 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Zlaté časy na Wedgiemont High 18 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Řezivo 6 [i] 09:05 Zlatá horečka (6. Řada): Ostrov pokladů 6 [i] 09:55 Dvojí přežití (3. Řada): Na pánev 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): NHRA a růžový Cadillac z roku 55, 2. část (6. [i] 11:40 Rození obchodníci (1. Řada): Mercedes - Prvi dio 9 [i] 12:05 Rození obchodníci (1. Řada): Mercedes - Drugi dio 10 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada): (6. Díl) 6 [i] 13:30 Říční monstra (7. Řada): Horor v Kanadě 4 [i] 14:25 Říční monstra (7. Řada): Děs v Jižním Pacifiku 5 [i] 15:20 Říční monstra (8. Řada): Démon z mořských hlubin 4 [i] 16:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Ginetta G41 6 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada): (6. Díl) 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Zlaté časy na Wedgiemont High 18 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Řezivo 6 [i] 18:05 Rození obchodníci (1. Řada): Capri - Prvi dio 11 [i] 18:30 Rození obchodníci (1. Řada): Capri - Drugi dio 12 [i] 19:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Víka na kanály, sněžítka 10 [i] 19:30 Jak se to dělá (16. Řada): (6. Díl) 6 [i] 20:00 Odpadlická autodílna (2. Řada): Jízda s Dannym Trejem 2 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (4. Řada): (6. Díl) 6 [i] 22:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1983 Mercedes 500 Sec 11 [i] 23:00 Pouliční psanci: New Orleans (1. Řada): New Orleans: Alabama! 6 [i] 00:00 Superjachty (1. Řada): Vitters 4 [i] 00:55 Extrémní přepravci (1. Řada): (7. Díl) 7 [i] 01:50 Odpadlická autodílna (2. Řada): Jízda s Dannym Trejem 2 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (4. Řada): (6. Díl) 6 [i] 03:30 Rození obchodníci (13. Řada): 1983 Mercedes 500 Sec 11 [i] 04:20 Rození obchodníci (7. Řada): Jensen Interceptor 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak [i] 10:00 Dobrodružství kriminalistiky [i] 10:50 Dobrodružství kriminalistiky [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 Obrázek [i] 14:55 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:55 Kojak [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 DoktorKA [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Kojak: Ariana [i] 23:35 Kriminalista [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:35 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tuaregové, hrdí vládci pouště [i] 09:55 Blokáda Leningradu [i] 10:45 Příběh Eiffelovky [i] 11:40 Náš venkov: Sejdeme se na Anče [i] 12:10 Ta naša kapela [i] 12:35 Folklorika [i] 13:00 Poutní místa: Svatý Kopeček u [i] 13:20 S gurmánem na cestách I.: Severoamerický Ozarks [i] 14:05 Kvarteto [i] 14:30 Skvosty britského muzea 1/3 [i] 15:25 Gastonova cesta [i] 15:50 Televizní klub neslyšících [i] 16:20 Rino [i] 17:30 S kuchařem kolem světa: Nový [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Modrá krev: Czerninové [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Nový Zéland, země hýřící barvami [i] 21:00 Na cestě po Somersetu [i] 21:30 Letem světem: Afrika II. [i] 22:00 Nádraží: Noční život 6/6 [i] 22:30 Černé zrcadlo II: Medvídek Waldo [i] 23:15 Tajné životy 5/13 [i] 00:15 Okupace: Prosinec - 1. část 9/10 [i] 01:00 Okupace: Prosinec - 2. část 10/10 [i] 01:45 Žijeme s vírou [i] 02:45 Fašanky a masopusty na začátku 21. století [i] 03:10 Když šli ševci z jarmarku [i] 03:30 Uchem jehly [i] 04:00 Ochránce [i] 04:25 Husí chmýří všechno smíří... [i] 04:45 Josef Sekyra, geolog [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:40 Ulice 3182 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Snoubenka 709 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa XI 21 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Jsi moje tečka 88 [i] 14:05 Mentalista V: Rudý západ 8 [i] 15:00 Mentalista V: Špatná volba 9 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba VIII: Zkrat 3 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3183 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:35 Robinsonův ostrov [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba XII: Návnada 22 [i] 23:35 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVI: Porušení podmínky 17 [i] 00:30 Mentalista V: Rudý západ 8 [i] 01:20 Mentalista V: Špatná volba 9 [i] 02:00 Dva a půl chlapa XI 20 [i] 02:40 Co na to Češi [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Jsi moje tečka 88 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Max Steel II: Závod v poušti 12 [i] 06:55 Star Wars: Příběhy droidů: Let tisíciletého sokola [i] 07:40 M*A*S*H 78 [i] 08:35 M*A*S*H 79 [i] 09:15 Jake a tlusťoch I: Ale pro mě ne 15 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Muž mých snů [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch I: Nikdo neví, co je to láska 16 [i] 13:20 Komisař Rex IV: Zhoubná vášeň 7 [i] 14:25 Komisař Rex IV: Spiknutí 8 [i] 15:35 Castle na zabití II: Smrtelná hra 24 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Nešťastné video [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Staronové rodiny 80 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:40 Castle na zabití II: Smrtelná hra 24 [i] 23:35 Soudní síň: Nešťastné video [i] 00:30 Rosamunde Pilcher: Muž mých snů [i] 02:25 Komisař Rex IV: Zhoubná vášeň 7 [i] 03:10 Komisař Rex IV: Spiknutí 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Chlapi neplačú [i] 06:20 Sandhya - svetlo môjho života [i] 08:25 Mike a Molly [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Mike a Molly [i] 10:50 Zakázaná láska 114/158 [i] 12:05 Vymenené životy 193-194 [i] 14:40 Priatelia [i] 15:35 Chlapi neplačú [i] 16:30 Skrytá vášeň 25-26/188 [i] 18:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 20:30 Vymenené životy 195-196 [i] 22:15 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 19/21 [i] 23:15 Hriešnici III. 5-6/12 [i] 01:20 Priatelia [i] 02:05 Adela show [i] 03:20 Smotánka [i] 04:15 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 25 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 8 [i] 06:30 Papíroví andílci [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Expert na vraždu: Poslední dostih [i] 12:35 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 9 [i] 13:00 Rychlejší než vlastní stín [i] 14:50 Annie [i] 17:00 Angelika [i] 18:55 Tut 1 1