TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 O 10 rokov mladší [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 11:55 Susedské prípady [i] 13:05 Mentalista IV. 3-4/24 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Baby boom [i] 21:30 O 10 rokov mladší [i] 22:35 Rodinné prípady [i] 23:30 Dva a pol chlapa V. [i] 00:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 16/25 [i] 01:20 Mentalista IV. 3-4/24 [i] 02:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 16/25 [i] 04:10 O 10 rokov mladší [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Grasse - hlavné mesto svetového parfumérstva [i] 09:00 Zátoka nádejí II. 6/12 [i] 09:55 Policajné oddelenie: Preteky s časom. 97 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta II. 7/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Madeira [i] 16:55 Zátoka nádejí II. 7/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:10 Doktorka Fosterová 2/5 [i] 23:00 Murdochove záhady I.: Zdvojené telo 5/13 [i] 23:50 Policajné oddelenie: Preteky s časom. 97 [i] 00:40 Správna Agáta II. 7/13 [i] 01:30 Doktorka Fosterová 2/5 [i] 02:20 Murdochove záhady I.: Zdvojené telo 5/13 [i] 03:10 Autosalón [i] 03:35 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Tradičná medicína vo svete II.: Rusko [i] 06:30 Zlatobránsky pamätníček [i] 07:05 Máša a medveď II [i] 07:15 Šmolkovia [i] 07:25 Malý rytier Trenk [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Národnostný magazín: Český [i] 10:00 Neobyčajné všedné dni 1/2 [i] 10:55 Piesne Ďura Berkyho-Paľača [i] 11:30 Obedníček: Blyskáčik a Hromotĺk [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - KAPUSTA [i] 11:55 Zjazdové lyžovanie - MS 2017 [i] 13:10 Marcela [i] 14:05 Andrej Šeban [i] 14:35 Umenie [i] 15:00 Pavol Hudík [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete II.: Senegal [i] 16:25 Halali [i] 16:50 (Ne)celebrity: Štefan Lipták [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Grand Canyon-panoráma histórie Zeme, USA [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - PÍSMO [i] 18:45 Šmolkovia [i] 19:00 Kniha džunglí II. [i] 19:10 Malý rytier Trenk [i] 19:35 Mám rád školu [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 19:55 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Vojna v Iraku: Po páde [i] 21:05 Rivali: Jobs verzus Gates [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Večera s Havranom [i] 23:40 Nebeské geto [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Správy a komentáre [i] 01:50 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 POLICAJTI V AKCII [i] 10:50 DEDIČSTVO: List 22 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 Stratené duše II. 16 [i] 13:50 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 15:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Smrtonosná pasca: Opäť v akcii [i] 22:40 Spackané plastické operácie 2 [i] 23:45 Agentka bez minulosti IV. 12 [i] 00:40 Agent VII. 7 [i] 01:40 NOVINY TV JOJ 02:30 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 03:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:55 SÚDNA SIEŇ [i] 04:45 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Nové bývanie [i] 05:55 Štyri svadby III. 25 [i] 06:40 Štyri svadby III. 26 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Kosti 1/22 [i] 09:45 Agentka bez minulosti IV. 11 [i] 11:00 Prvé oddelenie 7 [i] 11:25 Áno, šéfe! USA VII. 8 [i] 12:40 Nové bývanie [i] 13:30 Profesionáli II. 3 [i] 14:25 Simpsonovci XI. 11 [i] 15:00 Futurama VIII. 3 [i] 15:20 Kutyil s.r.o. III.: Alinko 21 [i] 16:10 Ninja Factor USA IV. 13 [i] 17:05 Simpsonovci XI. 12 [i] 17:35 Futurama VIII. 4 [i] 18:05 Kosti 2 [i] 19:10 ŽREBOVANIE 19:20 TIPOS INFO [i] 19:25 Profesionáli II. 4 [i] 20:35 Utajený zločin [i] 22:35 Fakty a fikcie 7,8 [i] 00:45 Hviezdna brána: Atlantída 10 [i] 01:45 Zákon gangu VII. 3 [i] 02:40 Fakty a fikcie 7,8 [i] 04:15 Zákon gangu VII. 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:30 Jak prosté IV. 24 [i] 08:25 Vlčí mládě V. 14 [i] 09:20 Medium Iii. 1 [i] 10:20 Tělo jako důkaz II. 11 [i] 11:20 Tělo jako důkaz II. 12 [i] 12:20 Vlčí mládě V. 14 [i] 13:15 Jak prosté IV. 24 [i] 14:15 Medium Iii. 1 [i] 15:15 Tělo jako důkaz II. 12 [i] 16:15 Vlčí mládě V. 15 [i] 17:10 Kráska a zvíře III. 1 [i] 18:10 Medium Iii. 2 [i] 19:05 Tělo jako důkaz II. 13 [i] 20:05 Tělo jako důkaz II. 14 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 1 [i] 22:00 Myšlenky zločince XI. 2 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba X. 18 [i] 00:00 Tým Škorpion II. 25 [i] 01:00 Myšlenky zločince XI. 1 [i] 02:00 Myšlenky zločince XI. 2 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba X. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (16. Řada): (3. Díl) 3 [i] 05:35 Jak se to dělá (14. Řada): (13. Díl) 13 [i] 06:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada): (4. Díl) 4 [i] 06:50 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Nože, tašky na surfboardy a ploty 9 [i] 07:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Tříkolka Morgan 5 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada): (5. Díl) 5 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Sedm zvyků nesmírně úspěšných vyšetřovatelů 17 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Provinění 5 [i] 09:05 Zlatá horečka (6. Řada): Jackova zlatá chatrč 5 [i] 09:55 Dvojí přežití (3. Řada): Dva vrcholy 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): NHRA a růžový Cadillac z roku 55, 1. část 5 [i] 11:40 Rození obchodníci (1. Řada): Mini - Prvi dio 7 [i] 12:05 Rození obchodníci (1. Řada): Mini - Drugi dio 8 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada): (5. Díl) 5 [i] 13:30 Lovci odpadu (7. Řada): (1. Díl) 1 [i] 14:25 Lovci odpadu (7. Řada): (2. Díl) 2 [i] 15:20 Lovci odpadu (7. Řada): (3. Díl) 3 [i] 16:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Tříkolka Morgan 5 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada): (5. Díl) 5 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Sedm zvyků nesmírně úspěšných vyšetřovatelů 17 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Provinění 5 [i] 18:05 Rození obchodníci (1. Řada): Mercedes - Prvi dio 9 [i] 18:30 Rození obchodníci (1. Řada): Mercedes - Drugi dio 10 [i] 19:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Nože, tašky na surfboardy a ploty 9 [i] 19:30 Jak se to dělá (16. Řada): (5. Díl) 5 [i] 20:00 Zlatá horečka (7. Řada): Hazardní hráč 2 [i] 21:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (1. Řada): Směr noční můra 2 [i] 22:00 Stále naživu (1. Řada): Nejhorší možný scénář 6 [i] 23:00 Průkopníci (1. Řada): Tma a světlo 6 [i] 00:00 Muži Yukonu (5. Řada): Jízda za přežitím 5 [i] 00:55 Na pokraji Aljašky (2. Řada): Sesuv 5 [i] 01:50 Zlatá horečka (7. Řada): Hazardní hráč 2 [i] 02:40 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (1. Řada): Směr noční můra 2 [i] 03:30 Stále naživu (1. Řada): Nejhorší možný scénář 6 [i] 04:20 Rození obchodníci: směna za lepší (2. Řada): Itálie 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak [i] 10:05 Kufr [i] 10:45 Silvestrovský koktejl [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 Užovka [i] 14:55 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:55 Kojak [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dobrodružství kriminalistiky [i] 20:50 Dobrodružství kriminalistiky [i] 21:40 Hercule Poirot [i] 23:19 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 23:20 Motiv IV [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:35 Bolkoviny [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Hobby naší doby [i] 02:20 Sváteční slovo husitské farářky [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Kočka není pes [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy IV 1/3 [i] 09:55 Divoká Patagonie: Oheň a led [i] 10:50 Království divočiny: Podivuhodná zvířata: Sloni 5/12 [i] 11:20 Perlorodka říční [i] 11:30 Nedej se [i] 12:20 Chcete je? [i] 12:30 Krajem čapích hnízd: Tam, kde je vody mnoho 3/3 [i] 12:55 Příběhy předmětů [i] 13:25 Nukleární dynamit [i] 14:15 Haiti bez naděje? [i] 15:10 Propaganda za 2. světové války: Měníme příběh [i] 15:55 Heydrich - konečné řešení: Operace Pohřbený kanon 23/44 [i] 16:20 Modrá krev: Czerninové [i] 17:15 Jenny, doktorka letounů [i] 18:10 Postřehy Karla Kyncla [i] 18:15 Na cestě po východě Burgundska [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Ztraceni v Česku: Peripetie II 5/6 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Sebevražední piloti kamikaze [i] 20:50 Rino [i] 22:05 Vláda: Poznámka mimořádné povahy 20/30 [i] 23:05 Letecké katastrofy: Přistání naslepo [i] 23:55 Město žen VI: Přátelé a důvěrníci 9/13 [i] 00:15 Útěk z Islámského státu [i] 01:05 Nádraží: Měsíc bezpečnosti 5/6 [i] 01:30 Tajemství ukrytá pod hladinou II. [i] 02:00 Žijeme s vírou [i] 03:00 K hudbě našich prapradědů [i] 03:20 Uchem jehly [i] 03:45 Ochránce [i] 04:15 Počesku [i] 04:20 Památky na prodej: Lesní sklárna v [i] 04:40 Lesní cestou [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Ulice 3181 [i] 10:00 Specialisté: Poslední sbohem 4 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa XI 20 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Jsem na živu 87 [i] 14:05 Mentalista V: Využitá příležitost 6 [i] 15:00 Mentalista V: Krváky táhnou 7 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VIII: Nejhorší noční můra 2 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3182 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Snoubenka 709 [i] 21:35 Víkend [i] 22:35 Kriminálka: Oddělení kybernetiky 1 [i] 23:30 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVI: Prosincový slunovrat 16 [i] 00:25 Mentalista V: Využitá příležitost 6 [i] 01:10 Mentalista V: Krváky táhnou 7 [i] 01:50 Dva a půl chlapa XI 19 [i] 02:10 Robinsonův ostrov [i] 03:05 Ordinace v růžové zahradě: Šťastné konce 86 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Jsem na živu 87 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Max Steel II: Kamarád 11 [i] 06:50 Star Wars: Příběhy droidů: Výprava do Mos Eisley [i] 07:35 M*A*S*H 77 [i] 08:30 M*A*S*H 78 [i] 09:10 Rosamunde Pilcher: Setkání u řeky [i] 11:10 Jake a tlusťoch I: Ale pro mě ne 15 [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:15 Komisař Rex IV: Nováček 5 [i] 14:25 Komisař Rex IV: Muž tisíce tváří 6 [i] 15:35 Castle na zabití II: Jedna vražda nestačí 23 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Kdo chce zabít matku? [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 V.I.P. vraždy: Skvělé vyhlídky 4 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:35 Castle na zabití II: Jedna vražda nestačí 23 [i] 23:25 Soudní síň: Kdo chce zabít matku? [i] 00:20 Rosamunde Pilcher: Setkání u řeky [i] 02:15 Komisař Rex IV: Nováček 5 [i] 03:00 Komisař Rex IV: Muž tisíce tváří 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 08:30 Mike a Molly [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Mike a Molly [i] 11:10 Zakázaná láska 113/158 [i] 12:20 Vymenené životy 191-192 [i] 14:45 Priatelia [i] 15:40 Chlapi neplačú [i] 16:40 Skrytá vášeň 23-24/188 [i] 18:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 20:30 Vymenené životy 193-194 [i] 22:35 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 18/21 [i] 23:35 Hriešnici III. 3-4/12 [i] 01:35 Priatelia [i] 02:20 Adela show [i] 03:30 Smotánka [i] 04:00 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 24 [i] 06:15 Svatební mrákoty [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Big Screen 2 17 [i] 11:20 Papíroví andílci [i] 12:55 Samotář