TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:45 Zámena manželiek [i] 10:05 Rodinné prípady [i] 12:05 Susedské prípady [i] 13:05 Mentalista IV. 1-2/24 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Divoký Zapadákov [i] 21:40 Kredenc [i] 22:10 Kávomat - Miestny úrad Hodrušany [i] 22:50 Mama I. 1-2/22 [i] 23:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 15/25 [i] 00:40 Mentalista IV. 1-2/24 [i] 02:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 15/25 [i] 02:55 Mama I. 1-2/22 [i] 03:35 Zámena manželiek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Polostrov Crozon [i] 08:55 Zátoka nádejí II. 5/12 [i] 09:55 Policajné oddelenie: Aleluja 96 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:40 Správna Agáta II. 6/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Grasse - hlavné mesto svetového parfumérstva [i] 16:55 Zátoka nádejí II. 6/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Preludy [i] 21:55 Reportéri [i] 22:25 Sanitka II. 5/13 [i] 23:25 Policajné oddelenie: Aleluja 96 [i] 00:25 Správna Agáta II. 6/13 [i] 01:05 Preludy [i] 02:35 Reportéri [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Vodné kráľovstvo [i] 06:25 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:25 Fidlibum [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Energetika [i] 08:45 Miestopis cechov a manufaktúr: Majstri kominári [i] 09:05 Miestopis cechov a manufaktúr: Majstri gombičkárskeho remesla [i] 09:30 Kvarteto [i] 09:55 Polícia [i] 10:05 Jazdi hlavou: Pravidlo pravej ruky [i] 10:10 Návraty [i] 11:00 Rozmarín zelený [i] 11:30 Obedníček: Blyskáčik a Hromotĺk [i] 11:40 Lilin ostrov pokladov [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIDESIATA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Bežkopotulky [i] 12:40 Orientácie [i] 13:05 Generácia [i] 13:30 Televízny klub nepočujúcich [i] 14:10 Park [i] 14:55 ZvedaVEC: Virtuálna realita [i] 15:00 Mojich sedem divov: Jozef Gruska [i] 15:30 Národnostný magazín: Český [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete II.: Rusko [i] 16:25 Autosalón [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Qu-fu-miesta, kde pôsobil Konfucius, Čína [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SMILEBOOK [i] 18:45 Šmolkovia [i] 19:00 Kniha džunglí II. [i] 19:10 Malý rytier Trenk [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Mám rád školu [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 SK PRES 2016 [i] 20:35 Ježkovy voči [i] 21:00 Marcela [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Popoly 1/2 [i] 00:15 Popoly 2/2 [i] 02:20 Správy RTVS "N" [i] 03:10 Správy a komentáre [i] 03:35 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 POLICAJTI V AKCII [i] 10:50 DEDIČSTVO: Úplatok 21 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 Stratené duše II. 15 [i] 13:50 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 15:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:10 SVET POD HLAVOU: Dvojboj 6 [i] 00:30 Agentka bez minulosti IV. 11 [i] 01:30 Agent VII. 6 [i] 02:20 NOVINY TV JOJ 03:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 03:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Štyri svadby III. 24 [i] 06:40 Štyri svadby III. 25 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Jedinečné letisko v Dubaji 5 [i] 09:50 Vraždy v Midsomeri XIII. 1/8 [i] 12:00 Prvé oddelenie 6 [i] 12:40 Nové bývanie [i] 13:30 Profesionáli II. 2 [i] 14:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 15:20 Kutyil s.r.o. III. 20 [i] 16:15 Ninja Factor USA IV. 12 [i] 17:10 Simpsonovci XI. 11 [i] 17:40 Futurama VIII. 3 [i] 18:10 Kosti 1/22 [i] 19:15 ŽREBOVANIE 19:25 Profesionáli II. 3 [i] 20:35 SVET POD HLAVOU: Dvojboj 6 [i] 21:35 Dr. Dokonalý: Ilúzie 3 [i] 22:35 Priamy kontakt [i] 00:35 Hviezdna brána: Atlantída 9 [i] 01:35 Profesionáli II. 3 [i] 02:25 Fórky, vtipky XXIII. [i] 03:05 Kutyil s.r.o. III. 20 [i] 03:40 DEDIČSTVO 21 [i] 04:30 INKOGNITO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:30 Jak prosté IV. 23 [i] 08:30 Vlčí mládě V. 13 [i] 09:25 Medium Ii. 22 [i] 10:25 Tělo jako důkaz II. 10 [i] 11:20 Doktorka podsvětí I. 13 [i] 12:20 Vlčí mládě V. 13 [i] 13:15 Jak prosté IV. 23 [i] 14:10 Medium Ii. 22 [i] 15:10 Tělo jako důkaz II. 10 [i] 16:05 Vlčí mládě V. 14 [i] 17:00 Jak prosté IV. 24 [i] 18:00 Medium Iii. 1 [i] 19:00 Tělo jako důkaz II. 11 [i] 20:00 Tělo jako důkaz II. 12 [i] 21:00 Tým Škorpion II. 25 [i] 22:00 Profil zločinu VI. 1 [i] 23:10 Ncis: New Orleans Ii. 22 [i] 00:10 Resident Evil: Afterlife 1 [i] 01:55 Tým Škorpion II. 25 [i] 02:40 Profil zločinu VI. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Bird 4 [i] 06:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada): (3. Díl) 3 [i] 06:50 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Měděné hrnce, šaty a silnice 8 [i] 07:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Bugatti Veyron 4 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada): (4. Díl) 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): I zkušení obchodníci mají špatnou náladu 16 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Milionová sázka 4 [i] 09:05 Zlatá horečka (6. Řada): Dědečkova zlatá rada 4 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Cesta do nikam 12 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Velký a parádní Chevrolet C-10, 2. část 4 [i] 11:40 Rození obchodníci (1. Řada): Golf - Prvi dio 5 [i] 12:05 Rození obchodníci (1. Řada): Golf - Drugi dio 6 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada): (4. Díl) 4 [i] 13:30 Berte to jako varování (1. Řada): Domácí hrdinové 1 [i] 14:25 Berte to jako varování (1. Řada): Lidští pokusní králíci 2 [i] 15:20 Berte to jako varování (1. Řada): Hledači vzrušení 3 [i] 16:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Bugatti Veyron 4 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada): (4. Díl) 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): I zkušení obchodníci mají špatnou náladu 16 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Milionová sázka 4 [i] 18:05 Rození obchodníci (1. Řada): Mini - Prvi dio 7 [i] 18:30 Rození obchodníci (1. Řada): Mini - Drugi dio 8 [i] 19:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Měděné hrnce, šaty a silnice 8 [i] 19:30 Jak se to dělá (16. Řada): (4. Díl) 4 [i] 20:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada): (1. Díl) 1 [i] 21:00 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Ami 6 [i] 22:00 Zlatá horečka (7. Řada): Hazardní hráč 2 [i] 23:00 Muži Yukonu (5. Řada): Po našem 6 [i] 00:00 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada): Čas běží 6 [i] 00:55 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Nedotčené území 17 [i] 01:50 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada): (1. Díl) 1 [i] 02:40 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Ami 6 [i] 03:30 Zlatá horečka (7. Řada): Hazardní hráč 2 [i] 04:20 Rození obchodníci: směna za lepší (2. Řada): Polsko 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Zkus mít vkus [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Všechnopárty [i] 10:00 168 hodin [i] 10:35 Četníci z Luhačovic: Evička [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:45 Kojak [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance 20:00 Svět pod hlavou: Dvojboj 6/10 [i] 21:00 Trpaslík 6/6 [i] 21:45 Reportéři ČT [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 22:25 Legendy kriminalistiky: Smrt ve službě [i] 22:55 Na stopě [i] 23:20 Kriminalista [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:50 Kalendárium [i] 01:05 GEN - Galerie elity národa [i] 01:20 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:45 Všechnopárty [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Modrá krev: Czerninové [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Las Vegas, přelud nebo skutečnost? [i] 09:55 Velké stroje zblízka: Superrolba [i] 10:45 Tančící dům [i] 11:00 Ztraceni v Česku: Peripetie II 5/6 [i] 11:45 Babylon [i] 12:10 Krásy evropského pobřeží: Katalánsko [i] 12:20 Na pomoc životu - cukrovka [i] 12:40 Cesty víry: Keltské prameny spirituality [i] 13:00 Klíč [i] 13:30 Československý filmový týdeník 1967 1133/2379 [i] 13:45 Zapomenuté výpravy: Lambarene [i] 14:10 Aquanauté [i] 15:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:30 Divocí koně v dunajské deltě [i] 16:25 Letecké katastrofy: Přistání naslepo [i] 17:15 Nukleární dynamit [i] 18:05 Postřehy Karla Kyncla [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy předmětů [i] 19:20 Vesnicopis [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Blokáda Leningradu [i] 21:00 Airbus A350 [i] 21:50 Skřivánci na niti [i] 23:25 Planeta Teror [i] 01:00 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 01:25 Queer: Na vlastní triko [i] 01:50 Folklor uprostřed velkoměsta [i] 02:20 BROLN v Holandsku [i] 02:50 Než zhasne světlo [i] 03:20 Asijská rapsodie [i] 03:45 Z očí do očí [i] 04:20 Ochránce [i] 04:45 Ukrajino, nezlob se [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Ulice 3180 [i] 10:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa XI 19 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Šťastné konce 86 [i] 14:05 Mentalista V: Krevní msta 4 [i] 15:00 Mentalista V: Rudý úsvit 5 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VIII: Pavouk a moucha 1 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3181 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Specialisté: Poslední sbohem 4 [i] 21:15 Robinsonův ostrov [i] 22:20 Stalker: Láska a smrt 20 [i] 23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVI: Matka v utajení 15 [i] 00:05 Mentalista V: Krevní msta 4 [i] 00:55 Mentalista V: Rudý úsvit 5 [i] 01:35 Střepiny [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Max Steel II: Extrémní závod 10 [i] 06:50 Star Wars: Příběhy droidů: Krize na Coruscantu [i] 07:35 M*A*S*H 76 [i] 08:30 M*A*S*H 77 [i] 09:10 Rosamunde Pilcher: Mlha nad zámkem Kilrush [i] 11:10 Jake a tlusťoch I: Musel jsi to být ty 14 [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:20 Komisař Rex IV: Vražedný plán 3 [i] 13:20 Komisař Rex IV: Moserova smrt 4 [i] 15:35 Castle na zabití II: Na nože 22 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Povaleč [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Výbuch 79 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:50 Castle na zabití II: Na nože 22 [i] 23:45 Soudní síň: Povaleč [i] 00:40 Rosamunde Pilcher: Mlha nad zámkem Kilrush [i] 02:35 Komisař Rex IV: Vražedný plán 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 08:30 Mike a Molly [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Mike a Molly [i] 10:55 Zakázaná láska 112/158 [i] 12:15 Inga Lindströmová: Vôňa lásky [i] 14:30 Priatelia [i] 15:25 Chlapi neplačú [i] 16:30 Skrytá vášeň 21-22/188 [i] 18:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Vymenené životy 191-192 [i] 22:25 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 17/21 [i] 23:25 Hriešnici III. 1-2/12 [i] 01:35 Priatelia [i] 02:15 Adela show [i] 03:25 Smotánka [i] 03:55 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 22 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 7 [i] 06:30 Vějíř lady Windermerové [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 14 [i] 11:35 Big Screen 2 23 [i] 11:55 Svatební mrákoty [i] 13:30 Let's Dance 3 [i] 15:25 Ruka mrtvého muže [i] 16:55 Megazkrat: Smrtící výpadek 1 1 [i] 18:30 Megazkrat: Smrtící výpadek 1 2 [i]