TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:00 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:25 Tučniaky z Madagaskaru I. [i] 07:45 Harry Potter a Ohnivá čaša [i] 10:45 Sherlock Holmes [i] 13:20 CHART SHOW [i] 15:25 Dobre vedieť! [i] 16:35 Hviezdna párty [i] 17:45 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Po zániku Zeme [i] 22:35 Rýchlo a zbesilo 4 [i] 00:45 Dokonalá lúpež [i] 02:15 Rýchlo a zbesilo 4 [i] 03:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 14/25 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Park [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Lilin ostrov pokladov [i] 06:45 Šmolkovia [i] 06:55 Kniha džunglí II. [i] 07:10 Levík Raa Raa: Banánová oslava [i] 07:20 Požiarnik Sam IX [i] 07:30 Malý Mikuláš: Útek z domu [i] 07:45 Garfield III. [i] 08:00 Ako si vycvičiť drakov: Stretnutie s Heather - prvá časť [i] 08:20 Zázračný ateliér [i] 08:50 Arabela sa vracia 8/26 [i] 09:20 Autosalón [i] 09:45 Jazdi hlavou [i] 09:55 Ostrovy na konci sveta 3/4 [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút dvanásť [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie : Poirot: Smrť v oblakoch [i] 15:20 Prípad krásnej nerestnice [i] 17:00 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Tajné životy II. 1/13 [i] 21:20 Tajné životy II. 2/13 [i] 22:20 Americká krása [i] 00:15 Agatha Christie : Poirot: Smrť v oblakoch [i] 02:00 Prípad krásnej nerestnice [i] 03:30 O 5 minút dvanásť [i] 04:35 Slovak Fashion Night [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:45 Halali [i] 10:15 Test magazín: Čierne korenie [i] 10:25 Keď jubilant plače [i] 11:45 Família: Família - Nataša na scéne [i] 12:15 Orientácie [i] 12:55 Tenis - Davis Cup [i] 16:45 Hokej – Tipsport liga [i] 19:30 Blyskáčik a Hromotĺk [i] 19:35 Lilin ostrov pokladov [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - SLADKÉ SNÍČKY [i] 19:50 Slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Tichý Don [i] 21:55 Trvalé prázdniny [i] 23:05 Pelle dobyvateľ [i] 01:30 Správy RTVS "N" [i] 02:20 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:35 Garfield [i] 09:15 NAŠI [i] 10:40 Neuveriteľné svetové talenty [i] 11:50 Návrh [i] 14:15 Smrtonosná pasca 4.0 [i] 17:00 15 MINÚT. KUCHÁR A HOSTIA [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 23:00 Priamy kontakt [i] 01:00 Ja, moje druhé ja a Irena [i] 03:00 NOVINY TV JOJ 03:40 15 MINÚT. KUCHÁR A HOSTIA [i] 04:20 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Fórky, vtipky XXV. [i] 06:00 Štyri svadby III. 23 [i] 06:40 Štyri svadby III. 24 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:45 Simpsonovci XI. 10 [i] 09:20 Futurama VIII. 2 [i] 10:00 Ninja Factor II. 8,9 [i] 11:00 Jackie a Ryan [i] 13:10 Jazda 5 [i] 13:40 Sekundy pred katastrofou IV. 5 [i] 14:35 Letecké katastrofy XII. 5 [i] 15:35 Merlin a kniha kúziel [i] 17:30 Falošná grófka [i] 19:30 ŽREBOVANIE 19:35 Hoď svišťom II.: Benátska noc 8 [i] 20:35 Smrtonosná pasca 4.0 [i] 23:10 Dievča na stráženie [i] 01:20 Bastard [i] 03:00 Šokujúce rodinné tajomstvá 1,2,3,4/6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 12 [i] 08:25 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 13 [i] 09:20 Ncis: New Orleans Ii. 22 [i] 10:15 Tým Škorpion II. 19 [i] 11:15 Tým Škorpion II. 20 [i] 12:10 Medium Iii. 11 [i] 13:10 Medium Iii. 12 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 14 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 15 [i] 16:05 Jak prosté IV. 13 [i] 17:05 Jak prosté IV. 14 [i] 18:05 Vzpomínky IV. 11 [i] 19:05 Tým Škorpion II. 19 [i] 20:05 Tým Škorpion II. 20 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 10 [i] 22:00 Resident Evil: Afterlife 1 [i] 23:45 Myšlenky zločince XI. 11 [i] 00:45 Myšlenky zločince XI. 12 [i] 01:40 Underworld: Vzpoura Lycanů 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Pekelná silnice Ruska [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion 11 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (2. Řada): Boj s katastrofou 1 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (3. Řada): Velký červený Cadillac, 1. část 17 [i] 08:10 Rození obchodníci (13. Řada): Honda CVCC z roku 1977 3 [i] 09:05 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (2. Řada): Hellcat Challenger 1 [i] 09:55 Zlatá horečka (6. Řada): Dědečkova zlatá rada 4 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Pátrání 3 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): (9. Díl) 9 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): (10. Díl) 10 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (2. Řada): (12. Díl) 12 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (2. Řada): Lháři, lháři 13 [i] 13:30 Likvidátor (2. Řada): Potěšení pro oči 11 [i] 13:55 Likvidátor (2. Řada): Odplata 12 [i] 14:25 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Wayneův výlet na ostrov Amelia 1 [i] 15:20 Obnažená města (1. Řada): Pouštní město - Dubaj 1 [i] 16:15 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství Akropole 1 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Superformance MKIII 11 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Koenigsegg One 12 [i] 18:05 Rození obchodníci (13. Řada): Mercedes 560SL z roku 1987 1 [i] 19:00 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Bird 4 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Obrana a útok 1 [i] 21:00 Zlatá horečka (7. Řada): V oblacích 2 [i] 22:00 Dvojí přežití (6. Řada): Bitva o Brazílii 9 [i] 23:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada): Prokletý poklad 2 [i] 00:00 Z chlapce mužem (2. Řada): (7. Díl) 7 [i] 01:00 Stále naživu (1. Řada): Setkání se žralokem bílým 1 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Obrana a útok 1 [i] 02:40 Zlatá horečka (7. Řada): V oblacích 2 [i] 03:30 Dvojí přežití (6. Řada): Bitva o Brazílii 9 [i] 04:20 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada): Prokletý poklad 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Škola základ života [i] 08:15 Úsměvy Bohumila Hrabala [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Čarodějné námluvy [i] 14:20 Mefistův rytíř [i] 15:15 Andělské oči [i] 16:50 Sňatky z rozumu: Osudy podnikatelských rodin 5/5 [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Bohéma 4/6 [i] 21:35 168 hodin [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 22:05 Jedna ruka netleská [i] 23:50 Místo činu - Schimanski [i] 01:25 Legendy kriminalistiky: Já, nebohý vrah [i] 01:55 Bolkoviny [i] 02:50 13. komnata Luboše Xavera Veselého [i] 03:15 Sváteční slovo husitské farářky Sandry Silné [i] 03:20 Žiješ jenom 2x [i] 03:50 Hobby naší doby [i] 04:15 Bydlení je hra [i] 04:40 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Do neznáma: Zemětřesení 8/39 [i] 05:30 Do neznáma: Řekni, že to tak není, Spencer 9/39 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:50 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show II [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1967 1133/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Na sněhu i na ledě [i] 09:35 Heydrich - konečné řešení: Operace Pohřbený kanon 23/44 [i] 10:00 Válečné projekty Třetí říše II.: Nacistické bitevní lodě [i] 10:45 Nedej se [i] 11:40 Chcete mě? [i] 12:10 Sváteční slovo husitské farářky [i] 12:15 Křesťanský magazín [i] 12:40 Uchem jehly [i] 13:10 Cesty víry: Keltské prameny spirituality [i] 13:30 Kočka není pes [i] 14:00 Na plovárně s Lady Angelikou [i] 14:30 S gurmánem na cestách I.: Severoamerický Ozarks [i] 15:15 Království divočiny: Podivuhodná zvířata: Sloni 5/12 [i] 15:45 Na cestě po východě Burgundska [i] 16:10 Příběh Eiffelovky [i] 17:05 Tuaregové, hrdí vládci pouště [i] 18:00 Ztraceni v Česku: Peripetie II 5/6 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Lambarene [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Stopaři [i] 22:00 Štír [i] 23:55 Útěk z Islámského státu [i] 00:45 Batesův motel III: Bezvědomí 10/10 [i] 01:25 Folklorika [i] 01:55 Expedice Grand Canyon [i] 02:20 Domácí násilí aneb Co se děje za dveřmi našich bytů [i] 02:45 V zajetí železné opony [i] 03:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:25 Babylon [i] 03:50 Ze ZOO do ZOO [i] 04:20 Z města na venkov [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:55 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 10 [i] 06:20 Monstra vs. Vetřelci 16 [i] 06:45 Avengers: Sjednocení II 2 [i] 07:10 Show Toma a Jerryho 23 [i] 07:35 Tučňáci z Madagaskaru 4 [i] 08:00 Víkend [i] 09:00 Robinsonův ostrov [i] 09:55 Robinsonův ostrov [i] 10:55 Návrat do Modré laguny [i] 13:00 Jako ve snu [i] 15:00 Můj táta hrdina [i] 16:50 Láska na kari [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Dědictví aneb Kurvahošigutntag [i] 22:45 Střepiny [i] 23:15 Rudá Sonja [i] 01:00 Skála [i] 03:10 Volejte Novu [i] 04:15 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Max Steel II: Včera přítel, dneska nepřítel 9 [i] 07:05 Elfové: Temnou cestou [i] 07:35 Star Wars: Příběhy droidů [i] 08:05 M*A*S*H 75 [i] 08:40 M*A*S*H 76 [i] 09:10 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Ohnivý kuře: Konec starých časů 78 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:25 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:10 Jak se staví sen [i] 13:55 Velký blondýn s černou botou [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru VII: Špatné zprávy [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 TEMNÝ KRAJ: Loupežníci 2/2 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:25 Show Jana Krause [i] 23:35 Polibek upíra [i] 01:45 Tři mušketýři I: Návrat domů 5 [i] 02:55 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze světa. Už od roku 1995! [i] 03:30 Očima Josefa Klímy: Publicistická show [i] 04:05 Vraždy v Midsomeru VII: Špatné zprávy [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Bolesti slávnych VI. 5/13 [i] 06:15 Emilie Richardsová: Nezabudnuteľný raj [i] 08:30 Taká obyčajná rodinka IV. [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Taká obyčajná rodinka IV. [i] 11:50 Druhá šanca I. 8-9/12 [i] 14:05 Bolesti slávnych VI. 6-7/13 [i] 15:55 Inga Lindströmová: Dovidenia v Eriksbergu [i] 17:55 Vysnívané šťastie [i] 20:00 Skutočný príbeh: Tsunami, život potom [i] 22:05 Dokonalý manžel: Skutočný príbeh Laci Petersonovej [i] 23:50 Skutočný príbeh: Tsunami, život potom [i] 01:55 Dokonalý manžel: Skutočný príbeh Laci Petersonovej [i] 03:15 Smrtiace mince [i] 04:35 Bolesti slávnych VI. 6/13 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Bratři Warnerové [i] 06:00 Big Screen 2 21 [i] 06:15 Velký vezír [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Bratři Warnerové [i] 12:10 Megazkrat: Smrtící výpadek 1 1 [i] 13:45 Megazkrat: Smrtící výpadek 1 2 [i] 15:25 Noční jízda [i] 16:55 Samotář [i] 18:35 Let's Dance 3 [i] 20:30 Brilantní plán [i] 22:15 Adrenalin: Předběhni smrt [i] 23:55 Grázlové z vidlákova [i] 01:40 Tygrova brigáda [i] 03:40 Vyhnání z ráje [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Severská kombinace [i] 06:45 Běžecké lyžování [i] 07:30 Skoky na lyžích [i] 08:30 Saně [i] 09:00 Saně [i] 11:15 Běžecké lyžování [i] 12:30 Severská kombinace [i] 13:15 Cyklistika [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 16:45 Běžecké lyžování [i] 17:30 Atletika [i] 18:30 Saně [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 20:00 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Jezdectví [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 01:00 Cyklistika [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:00 Běžecké lyžování [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Malé kamery pro velké záběry 1 1 [i] 05:30 Malé kamery pro velké záběry 1 2 [i] 06:00 Jak jsme vymysleli svět 1 2 [i] 07:00 Brutální chemie 1 2 [i] 08:00 Lovci velryb 1 2 [i] 09:00 Nejbizarnější zvířecí dvojice na světě USA 1 2 [i] 10:00 Život ve vzduchu 1 2 [i] 11:00 Lov 1 1 [i] 12:00 Džimyho australské kulinářské dobrodružství 1 1 [i] 12:30 Džimyho australské kulinářské dobrodružství 1 2 [i] 13:00 Americká významná místa bez tajemství 1 2 [i] 14:00 Austrálie: Cestování časem 1 2 [i] 15:00 Pozoruhodná cesta planety Země po oběžné dráze 1 1 [i] 16:00 Moderní divy: Velké odpočítávání 1 4 [i] 16:55 Herculaneum - druhé Pompeje