TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:35 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:55 Veľké dieťa Dickie Roberts [i] 09:55 Teória veľkého tresku VIII. [i] 10:45 Pozri, kto to hovorí 3 [i] 12:50 Jeho foter, to je lotor! [i] 15:10 Harry Potter a Ohnivá čaša [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Na cudzí účet [i] 23:05 Dokonalá lúpež [i] 00:50 Elitní zabijaci [i] 02:50 Na cudzí účet [i] 04:40 Teória veľkého tresku VIII. [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Hory, batoh, kamera [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Levík Raa Raa: Rozprávka na dobrú noc [i] 07:05 Požiarnik Sam IX [i] 07:15 Malý Mikuláš: Bicykel [i] 07:30 Garfield III. [i] 07:45 Ako si vycvičiť drakov: Dračí kvet [i] 08:05 Fidlibum [i] 08:35 Trpaslíci [i] 09:05 Daj si čas [i] 09:35 Robin Hood III: Otcove hriechy 4/13 [i] 10:20 Park [i] 11:10 On air [i] 11:30 Slovensko chutí [i] 12:15 Zem spieva [i] 14:00 Na krok od neba II. 5/16 [i] 15:00 Na krok od neba II. 6/16 [i] 16:00 Sen o sláve 1/2 [i] 17:55 Cestou necestou: Izrael [i] 18:30 Postav dom , zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Zem spieva [i] 22:05 Neskoro večer [i] 23:00 Sen o sláve 1/2 [i] 00:45 Na krok od neba II. 5/16 [i] 01:40 Na krok od neba II. 6/16 [i] 02:35 Zem spieva [i] 04:15 Robin Hood III: Otcove hriechy 4/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Za slobodnými výškami [i] 07:00 Malé Karpaty [i] 07:25 Polícia [i] 07:40 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Neohľaduplné parkovanie [i] 07:45 Energetika [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend [i] 09:00 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Lúčky. [i] 09:10 Bežkopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Noc v archíve: Klapka, akcia! [i] 10:25 Generácia [i] 10:55 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:20 Moja diagnóza: "Okuliare" ukryté v očiach [i] 11:50 VAT [i] 12:15 Nové technológie : Amos [i] 12:30 ZvedaVEC: Virtuálna realita [i] 12:45 Farmárska revue [i] 13:10 Halali [i] 13:35 Test magazín: Čierne korenie [i] 13:55 Tenis - Davis Cup [i] 16:05 Herecké legendy: Magda Vášáryová [i] 16:15 Pani Berta Garlanová [i] 17:40 Moderná architektúra na Slovensku [i] 18:30 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk [i] 18:40 Lilin ostrov pokladov [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIMEL [i] 18:50 Šmolkovia [i] 19:05 Kniha džunglí II. [i] 19:15 Malý rytier Trenk [i] 19:40 Mám rád školu [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni Mateja Drličku [i] 20:40 Černý Petr [i] 22:05 Domček z karát: Ťah kráľom [i] 23:00 Domček z karát: Ťah kráľom [i] 23:55 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Vraždiaci novinár [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 SÚDNA SIEŇ [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:10 NOVINY TV JOJ 08:05 Zabi nudu! [i] 08:15 Káčerovo II. [i] 09:05 Simpsonovci XIX. [i] 09:35 NAŠI [i] 10:45 Dovidenia, stará mama! [i] 11:30 KUKÁTKO [i] 12:30 Hooten a Lady: Lovci pokladov 7,8/8 [i] 14:30 Dievča na stráženie [i] 16:50 Neuveriteľné svetové talenty [i] 18:00 PRÁZDNINY: Výstup na vyhliadku 3 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Utajený zločin [i] 22:45 Moje letné prázdniny [i] 00:45 Philomena [i] 02:50 KRIMI 03:15 NOVINY TV JOJ 03:55 NAŠI [i] 04:50 PRÁZDNINY: Výstup na vyhliadku 3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Prvé oddelenie 5 [i] 05:30 Nové bývanie [i] 06:00 Štyri svadby III. 22 [i] 06:40 Štyri svadby III. 23 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:45 NOVÉ BÝVANIE [i] 11:05 Keď sa má dom páčiť 1/26 [i] 11:40 Naj bývanie Miami 1/8 [i] 12:50 15 MINÚT. KUCHÁR [i] 13:45 Falošná grófka [i] 15:35 Jackie a Ryan [i] 17:30 Vraždy v Midsomeri XIII. 1/8 [i] 19:30 ŽREBOVANIE 19:35 Hoď svišťom II.: Jubileum 7 [i] 20:35 Ja, moje druhé ja a Irena [i] 22:55 Letecké katastrofy XII. 5 [i] 23:55 Jedinečné letisko v Dubaji 5 [i] 00:55 Šokujúce rodinné tajomstvá 6/6 [i] 01:55 Zúfalí šoféri 6 [i] 02:40 Moje letné prázdniny [i] 04:10 Môj neobyčajný príbeh V. 5,6/6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:35 Tým Škorpion II. 19 [i] 08:35 Tým Škorpion II. 20 [i] 09:30 Tělo jako důkaz II. 14 [i] 10:25 Tělo jako důkaz II. 15 [i] 11:25 Ncis: New Orleans Ii. 22 [i] 12:20 Medium Iii. 7 [i] 13:20 Medium Iii. 9 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 12 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 13 [i] 16:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 14 [i] 17:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 15 [i] 18:05 Medium Iii. 11 [i] 19:05 Medium Iii. 12 [i] 20:05 Ncis: New Orleans Ii. 22 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 9 [i] 22:00 Underworld: Vzpoura Lycanů 1 [i] 23:40 Myšlenky zločince XI. 10 [i] 00:40 Myšlenky zločince XI. 11 [i] 01:40 Medium Iii. 11 [i] 02:25 Medium Iii. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (16. Řada): (2. Díl) 2 [i] 05:35 Jak se to dělá (14. Řada): (12. Díl) 12 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal 10 [i] 06:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Nedotčené území 17 [i] 07:15 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada): Vyzrazená tajemství 5 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (4. Řada): Mírná zima 1 [i] 09:05 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada): (1. Díl) 1 [i] 09:30 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada): (2. Díl) 2 [i] 09:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (1. Řada): Opravdový rat rod 5 [i] 10:20 Automobiloví žraloci z Dallasu (1. Řada): Skutečné osobnosti 3 [i] 10:50 Kšefty a kola (1. Řada): (1. Díl) 1 [i] 11:15 Kšefty a kola (1. Řada): (2. Díl) 2 [i] 11:40 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): V Británii 1 [i] 12:35 Nejsmrtelnější úlovek: nebezpečná zátoka (1. Řada): Oběť 1 [i] 13:30 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Carpe Diem 1 [i] 15:20 Zlatá horečka (6. Řada): Přesun obra 3 [i] 16:15 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Holčičí drama 2 [i] 17:10 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada): Vyzrazená tajemství 5 [i] 18:05 Pekelná silnice Ruska [i] 19:00 Pekelná silnice Ruska [i] 20:00 Rychle a hlasitě (4. Řada): (7. Díl) 7 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): To nejlepší 9 [i] 22:00 Pouliční psanci (3. Řada): (21. Díl) 21 [i] 23:00 Pod palbou (1. Řada): Let hrdinů 2 [i] 00:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Měděné trumpety, kartony na vajíčka 1 [i] 00:30 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Protézy 2 [i] 01:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Židle, květináče a gramofony 3 [i] 01:25 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Mince, reproduktory a závodní auta 4 [i] 01:50 Rychle a hlasitě (4. Řada): (7. Díl) 7 [i] 02:40 Rození obchodníci (13. Řada): To nejlepší 9 [i] 03:30 Pouliční psanci (3. Řada): (21. Díl) 21 [i] 04:20 Pod palbou (1. Řada): Let hrdinů 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Olomouc, město květin [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Po stopách hvězd [i] 06:25 Polopatě [i] 07:20 Nemaluj si čerta na zeď [i] 08:05 Zlatí úhoři [i] 09:30 Gejzír [i] 10:05 Všechnopárty [i] 10:55 Hříchy pro pátera Knoxe: Proč tolik nebožtíků 5/10 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Jak se peče štěstí [i] 14:05 Maruška [i] 14:40 Škola základ života [i] 16:10 Hercule Poirot [i] 17:55 Kočka není pes [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Tajemství těla [i] 21:10 Stepující stonožka [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:50 Mladý Montalbano [i] 00:50 DoktorKA [i] 01:45 Banánové rybičky [i] 02:20 Žiješ jenom 2x [i] 02:45 Sama doma [i] 04:15 Bydlení je hra [i] 04:40 Chalupa je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:50 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show II [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Sejdeme se na Anče [i] 09:25 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Letecké katastrofy: Přistání naslepo [i] 11:10 Bitva o Británii - ozvěny roku 1940 [i] 12:10 Vláda: Právo na soukromí 19/30 [i] 13:10 Babylon [i] 13:40 Koněspřežka [i] 13:50 Kapitán [i] 15:35 Divoká Patagonie: Oheň a led [i] 16:25 Kamera na cestách: Las Vegas, přelud nebo skutečnost? [i] 17:20 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy IV 1/3 [i] 18:15 Univerzita Palackého [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Sousedé [i] 19:20 Na cestě po východě Burgundska [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Tutanchamon 2/3 [i] 21:30 Okupace: Prosinec - 1. část 9/10 [i] 22:15 Okupace: Prosinec - 2. část 10/10 [i] 23:00 Batesův motel III: Bezvědomí 10/10 [i] 23:45 Černé zrcadlo II: Lovná zvěř [i] 00:30 Cestománie [i] 01:00 Cesty víry: Shirim Ashirim - Písně mesiánských židů [i] 01:25 Haiti bez naděje? [i] 02:15 Krásy evropského pobřeží: Skagen - prst v moři [i] 02:25 České chůvičky [i] 02:50 V zajetí železné opony [i] 03:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:30 Babylon [i] 03:55 Strejda [i] 04:15 Ze ZOO do ZOO [i] 04:40 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:55 Lišákoviny [i] 06:15 Jake a piráti ze Země Nezemě IV: Ďasivý faraon_Řvoucí tygrodráp 9 [i] 06:40 Monstra vs. Vetřelci 15 [i] 07:05 Avengers: Sjednocení II 1 [i] 07:30 Show Toma a Jerryho 22 [i] 07:55 Tučňáci z Madagaskaru 3 [i] 08:15 Stolečku, prostři se! [i] 09:30 28 dní [i] 11:40 Volejte Novu [i] 12:20 Dům za všechny peníze [i] 14:05 Výměna manželek II [i] 15:40 Klik: Život na dálkové ovládání [i] 17:45 Šípková Růženka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Muž z oceli [i] 23:00 Nemilosrdná spravedlnost [i] 00:45 Dredd [i] 02:30 Prásk [i] 02:55 Áčko: Školu si platím z prostituce! [i] 03:50 Výměna manželek II [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:55 Max Steel II: Padá hvězda 8 [i] 07:25 Elfové: Draci v pasti čas je spasit 2/2 [i] 07:50 Elfové: Temnou cestou [i] 08:20 Autosalon [i] 09:30 Ohnivý kuře: Hra o jablka 77 [i] 10:45 Přístav II: Hlavně rychle 5 [i] 12:10 davinci [i] 13:05 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:40 Lilly Schönauer: Paulin sen [i] 16:40 Vraždy v Midsomeru VII: Lesní muž [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Kurýr [i] 22:15 Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil [i] 00:25 Paintball [i] 02:15 Vraždy v Midsomeru VII: Lesní muž 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Príbehy o láske: Tajomstvo Vlčej rokliny [i] 08:30 Taká obyčajná rodinka IV. [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Taká obyčajná rodinka IV. [i] 11:50 Doktorka Zoe IV. 3-4/10 [i] 14:00 Bolesti slávnych VI. 4-5/13 [i] 15:50 Justin Bieber: Nikdy nehovor nikdy [i] 17:55 Nežiadaj svoj posledný tanec 2 [i] 20:00 Inga Lindströmová: Vôňa lásky [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Na krídlach nádeje [i] 00:00 Emilie Richardsová: Nezabudnuteľný raj [i] 02:00 Inga Lindströmová: Vôňa lásky [i] 03:30 Príbehy o láske: Tajomstvo Vlčej rokliny [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 20 [i] 06:15 Smitty - nejlepší přítel [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 6 [i] 11:40 Vějíř lady Windermerové [i] 13:15 Philomena [i] 15:00 Velký vezír [i] 16:45 Zakázané království [i] 18:30 Utrpení [i] 20:30 Noční jízda [i] 22:00 Symptom Pandorum [i] 23:50 Shaolin [i] 02:00 Screamers: Hon na člověka [i] 03:30 Grázlové z vidlákova [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Běžecké lyžování [i] 06:30 Běžecké lyžování [i] 07:30 Biatlon [i] 08:00 Běžecké lyžování [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 10:00 Cyklistika [i] 10:30 Cyklistika [i] 12:30 Severská kombinace [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 14:30 Cyklistika [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:45 Saně [i] 18:25 Zprávy [i] 18:30 Atletika [i] 20:30