TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Susedské prípady [i] 13:05 Mentalista III. 23-24/24 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Elitní zabijaci [i] 23:05 CHART SHOW [i] 01:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 14/25 [i] 01:50 Mentalista III. 23-24/24 [i] 03:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 14/25 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Versailles [i] 09:00 Zátoka nádejí II. 4/12 [i] 09:55 Policajné oddelenie: Dvaja z nás 95 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta II. 5/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Polostrov Crozon [i] 16:55 Zátoka nádejí II. 5/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:50 Cestou necestou: Izrael [i] 22:25 Večerné správy RTVS [i] 22:35 Serpico [i] 00:40 Nikto nie je dokonalý [i] 01:50 Serpico [i] 03:55 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Tradičná medicína vo svete II.: Mexiko - medicína Zapotékov [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:20 Malý rytier Trenk [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - PLAJKO [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:00 Spomíname na Ondreja Jariabka: Kobyla na bielej čiare [i] 10:50 Prázdninové detské vysielanie: Vták Gabo v škole [i] 10:55 Ako Bacuľko so Šidielkom chodili do školy [i] 11:00 Ambróz v škole [i] 11:10 Čarovanie v triede [i] 11:15 Čertia škola [i] 11:30 Obedníček: Sedem výmyselných budíkov [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLINA [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Bežkopotulky [i] 12:35 Veľké presuny: Kolosálny kanón [i] 13:20 Veľký príbeh Paríža [i] 14:25 Magazín FIFA [i] 14:55 Tenis - Davis Cup [i] 19:20 Večerníček: Sedem výmyselných budíkov [i] 19:25 Lilin ostrov pokladov [i] 19:35 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - PLAJKO [i] 19:40 Šmolkovia [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Família: Família - Nataša na scéne [i] 20:40 Útek zo zlatej krajiny 3/7 [i] 21:35 Radosť zo života: Jaroslav Filip [i] 22:00 Paulette [i] 23:25 Odboj 4/6 [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:40 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ [i] 08:15 SÚDNA SIEŇ [i] 09:20 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 10:50 DEDIČSTVO: Lúčenie 20 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Stratené duše II. 14 [i] 13:45 Tru Calling 7 [i] 14:45 ČERT NIKDY NESPÍ [i] 15:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Návrh [i] 23:10 Smrtonosná pasca 3 [i] 01:50 Dobrodružstvo v oblakoch [i] 03:15 KRIMI 03:40 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Áno, šéfe! USA VII. 6 [i] 05:55 Štyri svadby III. 21 [i] 06:40 Štyri svadby III. 22 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 JAG 18 [i] 09:50 Agentka bez minulosti IV. 10 [i] 11:00 Prvé oddelenie 5 [i] 11:25 Áno, šéfe! USA VII. 7 [i] 12:40 Nové bývanie [i] 13:25 Profesionáli II. 1/31 [i] 14:15 Simpsonovci XI. 8 [i] 14:50 Futurama VIII. 1/13 [i] 15:20 Kutyil s.r.o. II. 19 [i] 16:20 Ninja Factor II. 8,9 [i] 17:15 Simpsonovci XI. 10 [i] 17:40 Futurama VIII. 2 [i] 18:15 Hawaii 5.0 V. 16 [i] 19:15 ŽREBOVANIE 19:25 Profesionáli II. 2 [i] 20:35 Philomena [i] 22:35 Nahí v raji II. 7,8/8 [i] 00:35 Hviezdna brána: Atlantída 8 [i] 01:30 Liga snov V. 10,11 [i] 02:20 Profesionáli II. 2 [i] 03:00 Nahí v raji II. 7,8/8 [i] 04:30 Liga snov V. 10,11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Jak prosté IV. 22 [i] 08:25 Vlčí mládě V. 12 [i] 09:20 Medium Ii. 21 [i] 10:20 Tělo jako důkaz II. 9 [i] 11:20 Doktorka podsvětí I. 12 [i] 12:20 Vlčí mládě V. 12 [i] 13:15 Jak prosté IV. 22 [i] 14:15 Medium Ii. 21 [i] 15:15 Tělo jako důkaz II. 9 [i] 16:15 Vlčí mládě V. 13 [i] 17:10 Jak prosté IV. 23 [i] 18:05 Medium Ii. 22 [i] 19:05 Tělo jako důkaz II. 10 [i] 20:00 Doktorka podsvětí I. 13 [i] 21:00 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 15 [i] 22:00 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 16 [i] 22:55 Vzkazy mrtvých I. 3 [i] 00:05 Od soumraku do úsvitu II. 4 [i] 01:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 15 [i] 02:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 16 [i] 02:45 Od soumraku do úsvitu II. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (16. Řada): (1. Díl) 1 [i] 05:35 Jak se to dělá (14. Řada): (11. Díl) 10 [i] 06:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada): (2. Díl) 2 [i] 06:50 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Rámy na obrazy, prsteny a lodě (7. [i] 07:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Caterham Seven 3 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada): (3. Díl) 3 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Soupeřivost nade vše 15 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Pozor na telefon 3 [i] 09:05 Zlatá horečka (6. Řada): Přesun obra 3 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Proti proudu řeky 11 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Velký a parádní Chevrolet C-10 3 [i] 11:40 Rození obchodníci (1. Řada): Saab - Prvi dio 3 [i] 12:05 Rození obchodníci (1. Řada): Saab - Drugi dio 4 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada): (3. Díl) 3 [i] 13:30 Harley a Davidsonovi (1. Řada): , 1. část (1. Díl) 1 [i] 14:25 Harley a Davidsonovi (1. Řada): , 2. část (2. Díl) 1 [i] 15:20 Harley a Davidsonovi (1. Řada): (3. Díl) 3 [i] 16:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Caterham Seven 3 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada): (3. Díl) 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Soupeřivost nade vše 15 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Pozor na telefon 3 [i] 18:05 Rození obchodníci (1. Řada): Golf - Prvi dio 5 [i] 18:30 Rození obchodníci (1. Řada): Golf - Drugi dio 6 [i] 19:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Rámy na obrazy, prsteny a lodě 7 [i] 19:30 Jak se to dělá (16. Řada): (3. Díl) 3 [i] 20:00 Na pokraji Aljašky (2. Řada): (8. Díl) 8 [i] 21:00 Muži Yukonu (5. Řada): Po našem 6 [i] 22:00 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Operace 5 [i] 23:00 Záhadná Země (1. Řada): Hledání Sodomy 5 [i] 00:00 Pod palbou (1. Řada): (1. Díl) 1 [i] 01:00 Nejtěžší vojenská povolání (1. Řada): Velká dřina 1 [i] 01:50 Na pokraji Aljašky (2. Řada): (8. Díl) 8 [i] 02:40 Muži Yukonu (5. Řada): Po našem 6 [i] 03:30 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Operace 5 [i] 04:20 Rození obchodníci: směna za lepší (2. Řada): USA 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Jana Slabáka [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Sesazený král [i] 09:55 Kufr [i] 10:40 Červánková královna [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 Malvína [i] 15:50 Král sokolů [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Četníci z Luhačovic: Evička [i] 21:25 13. komnata Luboše Xavera Veselého [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Všechnopárty [i] 22:50 Silvestrovský koktejl [i] 23:45 Případy detektiva Murdocha VIII [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Bolkoviny [i] 01:40 Dobré ráno [i] 04:15 Žiješ jenom 2x [i] 04:40 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Příběhy předmětů [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Divocí koně v dunajské deltě [i] 09:55 Letem světem: Afrika I. [i] 10:25 S gurmánem na cestách I.: Vídeň [i] 11:05 Postřehy odjinud [i] 11:15 S kuchařem kolem světa: Nový [i] 12:10 Dálnice [i] 13:00 Chcete mě? [i] 13:30 Krajem čapích hnízd: Tam, v království lesa 2/3 [i] 13:55 GEN - Galerie elity národa [i] 14:15 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 14:35 Ztraceni v Česku: Peripetie 4/6 [i] 15:15 Válečné projekty Třetí říše II.: Nacistické bitevní lodě [i] 16:00 Propaganda za 2. světové války: Zatajování hrůz [i] 16:45 Sousedé [i] 17:10 Do země lovců lebek [i] 18:05 Postřehy Karla Kyncla [i] 18:10 Království divočiny: Podivuhodná zvířata: Lidoopi 4/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:20 Na pomoc životu - cukrovka [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy IV 1/3 [i] 21:00 Příběh Eiffelovky [i] 21:55 Místo na výsluní [i] 23:55 Tutanchamon 1/3 [i] 01:20 Chcete je? [i] 01:30 Náš venkov: Letovický Havel - danajský dar [i] 01:55 Prales na Kněhyni [i] 02:10 Zlatá horečka nekončí [i] 02:35 V zajetí železné opony [i] 02:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:15 Babylon [i] 03:40 Ze ZOO do ZOO [i] 04:10 Ikarové z Valašska [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:55 České himálajské dobrodružství: Čo [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3179 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Hlavně nebýt sami 708 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa XI 18 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Nekonečná vášeň 85 [i] 14:05 Mentalista V: Rulík zlomocný 2 [i] 15:00 Mentalista V: Ani jeden rudý cent 3 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VII: Pravidlo 51 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3180 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Souboj Titánů [i] 22:20 Skála [i] 01:00 Mentalista V: Rulík zlomocný 2 [i] 01:50 Mentalista V: Ani jeden rudý cent 3 [i] 02:30 Dva a půl chlapa XI 18 [i] 02:55 Kolotoč [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě: Nekonečná vášeň 85 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Max Steel II: Sám proti sobě 7 [i] 06:35 Elfové: Draci v pasti čas je spasit 1/2 [i] 06:55 Elfové: Draci v pasti čas je spasit 2/2 [i] 07:40 M*A*S*H 74 [i] 08:35 M*A*S*H 75 [i] 09:10 Jake a tlusťoch I: Veselé Vánoce 12 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Mraky nad mořem [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch I: Když jsi odešel 13 [i] 13:20 Komisař Rex IV: Pohřbena zaživa 1 [i] 14:25 Komisař Rex IV: Smrt spolužáka 2 [i] 15:35 Castle na zabití II: Špinavý polda 21 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:45 Soudní síň: Jsem tvůj otrok [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav II: Hlavně rychle 5 [i] 21:40 Chůva v akci [i] 23:45 Castle na zabití II: Špinavý polda 21 [i] 00:40 Soudní síň: Jsem tvůj otrok [i] 01:30 Rosamunde Pilcher: Mraky nad mořem [i] 03:20 Komisař Rex IV: Pohřbena zaživa 1 [i] 04:10 Komisař Rex IV: Smrt spolužáka 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Chlapi neplačú [i] 06:20 Sandhya - svetlo môjho života [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 11:00 Zakázaná láska 111/158 [i] 12:15 Vymenené životy 189-190 [i] 14:35 Priatelia [i] 15:35 Chlapi neplačú [i] 16:40 Skrytá vášeň 19-20/188 [i] 18:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 20:30 Vysnívané šťastie [i] 22:15 Bostonské vraždy V. - NOVÁ SÉRIA 1-2/18 [i] 00:05 Smrtiace mince [i] 01:55 Priatelia [i] 02:40 Upírske denníky V. 21-22/22 [i] 03:55 Bostonské vraždy V. 1-2/18 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 19 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 5 [i] 06:30 Družička v utajení [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Ikona [i] 12:35 Ikona [i] 14:05 Neposlušné tenisáky [i] 15:40 Smitty - nejlepší přítel [i] 17:15 Philomena [i] 18:55 Zmatená duše [i] 20:30 JCVD [i] 22:05 Screamers: Hon na člověka [i] 23:45 Symptom Pandorum [i] 01:35 Zbožňuju prachy! [i] 03:00 Zmatená duše [i] 04:30 Ať to stojí, co to stojí