TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 Šťastný domov [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Susedské prípady [i] 13:00 Mentalista III. 21-22/24 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Hviezdna párty [i] 22:40 Susedské prípady [i] 23:45 Dva a pol chlapa V. [i] 00:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 13/25 [i] 01:35 Mentalista III. 21-22/24 [i] 03:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 13/25 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Kotorská boka [i] 09:00 Zátoka nádejí II. 3/12 [i] 10:00 Policajné oddelenie: Zúčtovanie s minulosťou 94 [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta II. 4/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Versailles [i] 16:55 Zátoka nádejí II. 4/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Skok do života [i] 21:45 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XV.: Nesúzvučné hlasy 7/24 [i] 22:30 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XV.: Vojenská spravodlivosť 8/24 [i] 23:15 Policajné oddelenie: Zúčtovanie s minulosťou 94 [i] 00:10 Správna Agáta II. 4/13 [i] 00:55 Skok do života [i] 02:15 Slovensko v obrazoch [i] 02:35 Svet v obrazoch [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Primáška [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Tradičná medicína vo svete II.: Kamerun - strom proti bolesti [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:25 Malý rytier Trenk [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - HEAD IN THE CLOUDS [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 10:00 Teraz sa už nehráme... [i] 11:00 Zahraj mi horalská muzika [i] 11:30 Obedníček: Sedem výmyselných budíkov [i] 11:40 Lilin ostrov pokladov [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIPOLIEVOČKA [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:35 Život zvierat: Priatelia pre život [i] 13:25 Zachráňte potraviny [i] 14:35 Kinorama [i] 15:00 Film o seriáli Tajné životy II [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete II.: Mexiko - medicína Zapotékov [i] 16:25 Test magazín: Kečupy [i] 16:35 Energetika [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Luang Prabang-staré kráľovské mesto na brehu Mekongu, Laos [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Sedem výmyselných budíkov [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - HEAD IN THE CLOUDS [i] 18:45 Šmolkovia [i] 18:55 Kniha džunglí II. [i] 19:10 Malý rytier Trenk [i] 19:30 Mám rád školu [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Moja diagnóza: "Okuliare" ukryté v očiach [i] 20:35 VAT [i] 21:05 Veľké presuny: Kolosálny kanón [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Triky farmaceutického priemyslu [i] 23:25 Polícia [i] 23:35 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Jazda cez kruhové objazdy [i] 23:40 5. pluk - Misia Afganistan [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Správy a komentáre [i] 01:50 Národnostné správy [i] 02:00 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 POLICAJTI V AKCII [i] 10:50 DEDIČSTVO: Nečakaný dar 19 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 12:55 Stratené duše II. 13 [i] 13:55 Tru Calling 6 [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 15:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:35 DVOJIČKY [i] 00:20 Agentka bez minulosti IV. 10 [i] 01:20 Agent VII. 5 [i] 02:15 KRIMI 02:40 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Áno, šéfe! USA VII. 5 [i] 06:05 Štyri svadby III. 20 [i] 06:40 Štyri svadby III. 21 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 JAG 17 [i] 09:50 Agentka bez minulosti IV. 9 [i] 11:00 Prvé oddelenie 4 [i] 11:25 Áno, šéfe! USA VII. 6 [i] 12:40 Nové bývanie [i] 13:25 Profesionáli 16/16 [i] 14:15 Simpsonovci XI. 7 [i] 14:45 Futurama VII. 13/13 [i] 15:15 Kutyil s.r.o. II. 18 [i] 16:10 Ninja Factor II. 6,7 [i] 17:15 Simpsonovci XI. 8 [i] 17:40 Futurama VIII. 1/13 [i] 18:01 JAG 18 [i] 19:10 ŽREBOVANIE 19:15 TIPOS INFO [i] 19:25 Profesionáli II. 1/31 [i] 20:35 Smrtonosná pasca 3 [i] 23:10 Najväčšie a ešte väčšie 5,6/6 [i] 01:05 Hviezdna brána: Atlantída 7 [i] 02:05 Zákon gangu VII. 2 [i] 02:55 Najväčšie a ešte väčšie 5,6/6 [i] 04:20 Zákon gangu VII. 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Jak prosté IV. 21 [i] 08:15 Vlčí mládě V. 11 [i] 09:10 Medium Ii. 20 [i] 10:10 Tělo jako důkaz II. 8 [i] 11:10 Doktorka podsvětí I. 11 [i] 12:10 Vlčí mládě V. 11 [i] 13:05 Jak prosté IV. 21 [i] 14:05 Medium Ii. 20 [i] 15:05 Tělo jako důkaz II. 8 [i] 16:05 Vlčí mládě V. 12 [i] 17:00 Jak prosté IV. 22 [i] 18:00 Medium Ii. 21 [i] 19:00 Tělo jako důkaz II. 9 [i] 20:00 Doktorka podsvětí I. 12 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba X. 18 [i] 22:00 Ncis: New Orleans Ii. 22 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 15 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 16 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba X. 18 [i] 02:00 Ncis: New Orleans Ii. 22 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (22. Řada): Dřevěná garážová vrata, robotičtí dinosauři 26 [i] 05:35 Jak se to dělá (14. Řada): (10. Díl) 10 [i] 06:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada): (1. Díl) 1 [i] 06:50 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Trofeje, kytary 6 [i] 07:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Pagani Huayra 2 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada): (2. Díl) 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Narůstající spory 14 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Neúspěch 2 [i] 09:05 Zlatá horečka (6. Řada): Loď se zlatem 2 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Ostrov hrochů 10 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Super Impala 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (1. Řada): Porsche - Prvi dio 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (1. Řada): Porsche - Drugi dio 2 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada): (2. Díl) 2 [i] 13:30 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (1. Řada): Pod povrchem 1 [i] 14:25 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (1. Řada): Směr noční můra 2 [i] 15:20 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (1. Řada): Útoky 3 [i] 16:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Pagani Huayra 2 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada): (2. Díl) 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Narůstající spory 14 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Neúspěch 2 [i] 18:05 Rození obchodníci (1. Řada): Saab - Prvi dio 3 [i] 18:30 Rození obchodníci (1. Řada): Saab - Drugi dio 4 [i] 19:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Trofeje, kytary 6 [i] 19:30 Jak se to dělá (16. Řada): (2. Díl) 2 [i] 20:00 Boj o nemovitosti (1. Řada): Nedokončený byznys 1 [i] 20:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Z chudáka boháčem 2 [i] 21:00 Likvidátor (4. Řada): Na cestě ? není to moje první rodeo 27 [i] 21:30 Likvidátor (4. Řada): Na cestě ? panna a orel 28 [i] 22:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Cardiff 5 [i] 22:30 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Birmingham 6 [i] 23:00 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Větší, silnější, zlejší a hloupější 1 [i] 23:30 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Od pana Peckera 2 [i] 00:00 Pouliční psanci (3. Řada): (12. Díl) 12 [i] 00:55 Odpadlická autodílna (2. Řada): (4. Díl) 4 [i] 01:50 Boj o nemovitosti (1. Řada): Nedokončený byznys 1 [i] 02:15 Boj o nemovitosti (1. Řada): Z chudáka boháčem 2 [i] 02:40 Likvidátor (4. Řada): Na cestě ? není to moje první rodeo 27 [i] 03:05 Likvidátor (4. Řada): Na cestě ? panna a orel 28 [i] 03:30 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Cardiff 5 [i] 03:55 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Birmingham 6 [i] 04:20 Rození obchodníci: směna za lepší (2. Řada): Brazílie 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Kolem Pražského hradu [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:05 Kojak [i] 09:55 Kufr [i] 10:40 Pošta pro tebe [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 Tak neváhej a toč speciál [i] 15:35 Reportéři ČT [i] 16:25 Polopatě [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Škoda lásky [i] 21:20 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:20 Gejzír [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 22:50 Na stopě [i] 23:15 Taggart [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:05 Toulavá kamera [i] 01:35 Objektiv [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zapomenuté výpravy: Plavba voru [i] 05:25 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 České himálajské dobrodružství: Čo [i] 10:00 Cestománie [i] 10:30 Neznámá válka 5/5 [i] 11:20 Haiti bez naděje? [i] 12:15 Křesťanský magazín [i] 12:45 Na pomoc životu - cukrovka [i] 13:00 Chcete je? [i] 13:10 Bonbónky světa [i] 13:25 Aquanauté [i] 14:20 Propaganda za 2. světové války: Zatajování hrůz [i] 15:05 Zapomenuté výpravy: Lambarene [i] 15:30 Velké stroje zblízka: Superrolba [i] 16:15 Afrika uprostřed Evropy [i] 17:15 Do neznáma: Zemětřesení 8/39 [i] 17:40 Do neznáma: Řekni, že to tak není, Spencer 9/39 [i] 18:05 Postřehy Karla Kyncla [i] 18:15 Letem světem: Afrika I. [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:25 Tančící dům [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Nový [i] 21:05 Cestománie [i] 21:35 Modrá krev: Czerninové [i] 22:30 Auto zabiják [i] 00:20 Queer: Na vlastní triko [i] 00:45 Město žen VI: Sladká tajemství 8/13 [i] 01:10 Babylon [i] 01:35 Uchem jehly [i] 02:05 Divnopis [i] 02:10 Rodič, nebo únosce? [i] 02:35 V zajetí železné opony [i] 02:50 Venkovský dům [i] 03:10 Ze ZOO do ZOO [i] 03:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:00 Babylon [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Nádraží: Měsíc bezpečnosti 5/6 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3178 [i] 09:45 Výměna manželek [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa XI 17 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Kočky uklidňují 84 [i] 14:05 Mentalista IV: Zrudlý klobouk 24 [i] 15:00 Mentalista V: Rudý korálek 1 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VII: Pravý patriot [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3179 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Hlavně nebýt sami 708 [i] 21:35 Prásk [i] 22:10 Šestý smysl [i] 00:20 Mentalista IV: Zrudlý klobouk 24 [i] 01:10 Mentalista V: Rudý korálek 1 [i] 01:50 Dva a půl chlapa XI 17 [i] 02:10 Robinsonův ostrov [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Kočky uklidňují 84 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Max Steel II: V pasti 6 [i] 06:50 Elfové: Draci v pasti čas je spasit 1/2 [i] 07:35 M*A*S*H 73 [i] 08:30 M*A*S*H 74 [i] 09:10 Jake a tlusťoch I: Kouř mi stoupá do očí 11 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Láska nepomíjí [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch I: Veselé Vánoce 12 [i] 13:20 Komisař Rex III: Vražda na jídelníčku 11 [i] 14:25 Komisař Rex III: Krvavé růže 12 [i] 15:35 Castle na zabití II: Vražedná sledovanost 20 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Hypotéka na krku [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 21:35 davinci [i] 22:30 Castle na zabití II: Vražedná sledovanost 20 [i] 23:20 Soudní síň: Hypotéka na krku [i] 00:15 Rosamunde Pilcher: Láska nepomíjí [i] 02:05 Komisař Rex III: Vražda na jídelníčku 11 [i] 02:55 Komisař Rex III: Krvavé růže 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Chlapi neplačú [i] 06:20 Sandhya - svetlo môjho života [i] 08:25 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 10:55 Zakázaná láska 110/158 [i] 12:15 Vymenené životy 187-188 [i] 14:40 Priatelia [i] 15:40 Chlapi neplačú [i] 16:40 Skrytá vášeň 17-18/188 [i] 18:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 20:30 Vymenené životy 189-190 [i] 22:20 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 16/21 [i] 23:20 Upírske denníky V. 21-22/22 [i] 01:00 Priatelia [i] 01:45 Adela show